Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) Carline válasza gyuri81 (#34986) üzenetére


Carline
őstag

Nekem a töltő akkor kattogott ütemesen mikor kezdett korosodni. Szerintem a kondenzátor minősége gyenge és kezdett kiszáradni. Vagy valami ilyesmi. :)

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#35002) vodrosjozsi válasza joiner007 (#35000) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én lollit raktam fel még anno, azóta is az van rajta. Nem egy file-os volt.. azt tudom.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#35003) joiner007 válasza vodrosjozsi (#35002) üzenetére


joiner007
aktív tag

És azt meg tudod mondani, hogy honnan szedtél le 5 fileos T-s lollit? Azzal talán nekem is jó lenne.

(#35004) janaman01


janaman01
addikt

megjött az ebay es mem kari...mindig ettől az eladótól rendelek 2 hét alatt itt a cumó és eredetit küld mindig ( már a 10. rendelésem tőle)
a töltőpadom meg ilyen...semmi baj vele teszi a dolgát csendben :)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#35005) nggabi válasza vodrosjozsi (#34999) üzenetére


nggabi
nagyúr

minek iszik aki nem bírja? :DDD

samfirm program, binary nature pipa be, letölt, kicsomagol, total commanderrel a Ts romból a csc-ből a PIT fájl kinyerése, odinba tallózás repart be, kb ennyi :)

"szenyor dzsíííí"

(#35006) slloyd


slloyd
senior tag

Már alig várom,hogy megjöjjön az akksim.
Mert amit a telóm leművel fogyasztás terén ez katasztrófa.. :(
Ma 13:00-kor húztam le a töltőről 100% volt.
Mostanra 54% és volt ebbe 10 perc skype beszélgetés kevés kb 10 perc internet mobilnet-el....
Csak a crom meg a skype van nyitva.
Amúgy gyári loli fényerő manuálisan háromnegyeden....

UI:
Mire ezt megírtam

51%lett :D

[ Szerkesztve ]

(#35007) Tav-Csoves válasza slloyd (#35006) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Szervusz! nézd meg, hogy mi fogyaszt a legtöbbet az akkumulátor statisztikákban.
A skype-mostanában nagyon sokat fogyaszt, (sokat éleszti fel a telefont alvó állapotban) és mivel alig használtam töröltem is...

(#35008) Shinnokina


Shinnokina
tag

Nno. Végre rászántam magam ás megmentettem a Note3-mamat a Lollipop ördögétől. Alaposan elolvastam az útmutatót (innen is ezer hála és köszönet érte!!) és downgradeeltem Kitkatra. Azóta semmi baja, jobb az aksiideje, nem afagy a Facebook, a böngésző, a pen érintésének érzékelésével van egy kis akadás, de ott a fóliát gyanítom, mert már régi rajta, azt fogom majd cserélni, meglátjuk. A Lolli szebb dizájnja ugyan hiányzik, de a hibái nagyon nem :)

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#35009) vodrosjozsi válasza nggabi (#35005) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Abból indultam ki amit én csináltam a telefonnal anno. De lehet nem kellett volna :))

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#35010) joiner007 válasza nggabi (#35005) üzenetére


joiner007
aktív tag

Megoldódni látszik az én problémám is igaz nem nggabi fórumtárs útmutatója szerint, de ennek ellenére köszönöm a segítségét.

Szóval a leírás a következő: T-s kitkatről tértem át nordic lollira, 5 fileos romra.
Mivel nekem eddig aksiidőben messze mind felett teljesített gondoltam megtartom. Csak ugye közben kijött a magyar T-s lolli, azzal meg gari is lett volna gondoltam felteszem.

Nem ment fel, odin- Fail lett az eredmény. Gondoltam felteszem az 5 fileos XEH-romot azzal meg elszállt a modem meg az IMEI.

Az egész napom elment vele, holott a megoldás végig itt volt a gépemen :W lementettem, hogyha így járnék legyen mihez nyúlni:

hanti
(senior tag)
Mikor megáll húzd le és lépj be a download módba(hosszan nyomod a bekapcs gombot amíg ki nem kapcsol és utána download), majd az odinba tallózd be(PDA v AP) a mellékelt filet és végig fog menni.
Előtte a mellékletet kompatibilissé kell tenned a rommal. T.C. ben megnyitod párhuzamosan a rommal és feűlírod a benne levőnek megfelelő fileval.

znagy69
(őstag)
Ha hanti hozzászólásaira rákeresel akkor megtalálod. De
1. Odinnal elindítod a függő romot ami a telefonhoz tatozott.
2. Az odin a végén hibára fut. Nálam mindig így volt, egyébként XEH-ról tértem vissza.
3. A hanti linkelte a .tar file-t lemented pc-re. Van benne 2 file amit lecserélsz vagy felülírsz a függő romban lévő ugyan olyan nevű fileval. Mindezt TC-vel.
4. Ezek után odinba betallózod az elkészült .tar filet (ahova a romot is tennéd AP/PDA) és start.
Lefut és elindul a telefon. A PC kód reset után helyre áll.
Én kiváncsi vagyok a T-s romra, mert hátha jobb mint XEH. És jó, hogy a PC kód helyre állt, esetleges gari miatt.

Végeredmény: CSC rendben, modem, IMEI rendben. Ha bent lett volna az összefoglalóban, és nem felejtem el, hogy egy éve lementettem a megoldást akkor nem ba...tam volna el a napom ilyen hülyeségre.

Megkérném a topikgazdát, hogy legyen szíves tegye be az összefoglalóba, hogy más ne szívjon vele egy napot....Köszi

(#35011) #81280768


#81280768
törölt tag

Aryamod 8.1-hez kéne xposed, olyan szépen sikerült hogy bootlop. Tudna valaki egy gyors leírást és megfelelő xposed modult linkelni?

[ Szerkesztve ]

(#35012) Tav-Csoves válasza #81280768 (#35011) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Szia!

Tedd fel ezt: xposed-v75-sdk21-arm-arter97-snapdragon.zip (flash in TWRP)
innen
kövesd az utasítsokat amik ide visznek: [link] itt pedig az apk-t installáld fel a telefonon.
XposedInstaller_3.0_alpha4.apk

(#35013) Venyera7


Venyera7
senior tag

Átálnék valami főzöttromra mi ajánlott?

(#35014) janaman01 válasza Venyera7 (#35013) üzenetére


janaman01
addikt

részemről phronesis v3 port 5 ( névjegyek angol , de ha kell linkelem a 3 apk t amit a system ben kell lecserélni)
legjobb főzött az ötösök közül gyors gördülékeny stb ami kell:)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#35015) Venyera7 válasza janaman01 (#35014) üzenetére


Venyera7
senior tag

Ezt honnan lehet leszedni?

(#35016) janaman01 válasza Venyera7 (#35015) üzenetére


janaman01
addikt

innen

ha 4.4 ről jössz , érdemes felrakni egy gyari lollit előtte
annyit még érdemes elmondani a telepitésről, hogy aromás telepitője van, azaz tudsz választani opcionálisan viszonylag sok dolgot, azaz telepitéskor új rom telepitése full wipe vel, CSC nél a hxe t válaszd, normál status bar, stock framework, illetve N3 kamera...
megcsináltam hozzá a twrp s 3minit battery packot amiben meg tudod változtatni az akku kinézetét...
utána feltolhatod ha kell
és ami nagyon fontos ha mondjuk olyan akamazást telepitesz aminek az értesitéseit meg akarod kapni, akkor telepités után felugrik egy úgynevezett permission ablak amiben a legfölső csúszkát el kell húzni azaz engedélyezni és úgy leokézni.
kb ennyi..

link
legújabb dark kenel nem kell..amivel adják az 1.5 ös a befutó:)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#35017) Venyera7 válasza janaman01 (#35016) üzenetére


Venyera7
senior tag

Rendben köszi :R

(#35018) slloyd válasza Tav-Csoves (#35007) üzenetére


slloyd
senior tag

Hali,
Igen igazad,van megnéztem.
A skype valóban elég rendesen rágja az akksit,viszont a problémám ettől függetlenül az akksi haldoklása lesz :(
Ezt abból gondolom,hogy feleségemnek xperia t3 van 2500 mah akksival amivel napi 1 órát skyp-ol és 2 naponta eteti a telót.....
Na sebaj kedden érkezik az akksi az eladó garantálja a 2015 otóber illetve fiatalabb akksi szállítását és majd kiderül mit bír új akksival.

Én is szívesen letörölném de sajnos muszáj vagyok futni hagyni mert az otthoniakkal ezen tartjuk a kapcsolatot...

[ Szerkesztve ]

(#35019) Venyera7


Venyera7
senior tag

Megakadtam root KitKat->root Lollinál nincs sd kártyám, felaktam a teló memóriára a lolli romot+SuperSU-v2.46.zip-et és flashelés után újra kitkat.A gond, hogy nem sd kártyán van vagy mi? :F

(#35020) janaman01


janaman01
addikt

phronesis v3 hoz megcsináltam a másik status bar módot , az előzőnél a statuszbar kissé füstös feketés átmenetű volt...ezen már teljesen átlátszó...és persze 3 minit battery támogatással:)ha esetleg érdekel valakit
( phronesis v3 stock framework , normal statusbar mellé)

( következő projectem az MM stilusú statusz bar :)..

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#35021) Venyera7


Venyera7
senior tag

TWRP recovery-t odinba telepítsem ? root lolli meg van.

(#35022) Venyera7 válasza Venyera7 (#35021) üzenetére


Venyera7
senior tag

Nem jót kérdeztem, ha TWRP recovery-t felrakom akkor Knox 0×1 lesz mindenképp vagy csak ha odinba telepítem? Van más mód a telepítésre ahol nem ugrik a Knox?

(#35023) janaman01 válasza Venyera7 (#35022) üzenetére


janaman01
addikt

Ebben inkább várjuk ki a fórumtársak vélenényét mert már nekem ugrott a knox és igy nem nagyon ügyelek az ilyesmikre:)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#35024) ferrari1 válasza Venyera7 (#35022) üzenetére


ferrari1
őstag

Mindenképp ugrik a számláló! Nincs kivétel!

(#35025) Tav-Csoves válasza Venyera7 (#35022) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Szia! Mindenképp kell az SD a mobile odin pro-nak, ugyanis a telefon memóriája törlődik a művelet során, és az sdről telepít.
Megjegyzés: Lolin az xposed ugrasztja a knoxot!
És igen, a twrp UGRASZTJA a knoxot!!
Csak úgy telepítsd ahogy le van írva, akkor nem ugrik a knox. Kell sd, és sdről flasheld mobile odin próval.

[ Szerkesztve ]

(#35026) joiner007 válasza Venyera7 (#35022) üzenetére


joiner007
aktív tag

TWRP telepítésekor knox ugrik

(#35027) Venyera7 válasza ferrari1 (#35024) üzenetére


Venyera7
senior tag

És mi hátrányom van belőle a garanciavesztésen kívül ?

Az olvadóbiztosíték kiolvad, ezáltal a KNOX partíción tárolt adatok örökre hozzáférhetetlenek lesznek. Ezt a partíciót, és magát az azt kezelő programot az üzleti felhasználóknak találták ki.

Mik ezek pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#35028) Tav-Csoves válasza Venyera7 (#35027) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

A hátrányod az, hogy nem fogod tudni haszlni a KNOX programot, aminek a lényege egy titkosított felület, melynek adatait egy külön mappába tárolja a telefon. A mappát csak az olvadóbiztosítékon keresztül éri el a felhaszló. Ha a telefon nem Samsung által aláírt, dedikált műveletet észlel, olvad a biztosíték, és a knox mappában tárolt adatokhoz senki nem fér már hozzá.

(#35029) Venyera7 válasza Tav-Csoves (#35028) üzenetére


Venyera7
senior tag

Akkor olvadjon az a biztosíték. :DDD

(#35030) ferrari1 válasza Venyera7 (#35029) üzenetére


ferrari1
őstag

Semmi, felületesen olvastam. :(

[ Szerkesztve ]

(#35031) Tav-Csoves válasza Venyera7 (#35029) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Jó, de akkor nem lesz garanciád sem. Bár ezzel tisztában vagy gondolom, illetve mindenhova odaírtam a leírásban

(#35032) Venyera7 válasza Tav-Csoves (#35031) üzenetére


Venyera7
senior tag

Persze :R

(#35033) Venyera7 válasza janaman01 (#35016) üzenetére


Venyera7
senior tag

Nem lehet az alkalmazásokat áthelyezni benne miért?

(#35034) slloyd


slloyd
senior tag

Srácok közben tegnap megjött az új akksim.
Nos ma reggelre hagytam csutkára feltölteni.
Szerintetek az normális merülési sebesség-e ha teljes kitekert manuális fényerőnél mindenféle akku kimélő progi bekapcsolása nélkül wifi használattal crome böngészéssel (olvasgatás) 15 perc alatt 5%-ot csökkent azaz 95% -os lett a töltöttségi érték?

[ Szerkesztve ]

(#35035) twollah1976 válasza slloyd (#35034) üzenetére


twollah1976
őstag

Elofordulhat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#35036) janaman01 válasza Venyera7 (#35033) üzenetére


janaman01
addikt

Mármint sd re? Hát lövésem sincs..igazából nekem az a huszonegynéhány giga elég szokott lenni. A 4.4 ben sem helyezgettem...meghát a belsőről gyorsabban is dolgozik mint egy sd ről.

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#35037) Venyera7 válasza janaman01 (#35036) üzenetére


Venyera7
senior tag

Nem, a telefon alkalmazásokat a menüben.

(#35038) janaman01 válasza Venyera7 (#35037) üzenetére


janaman01
addikt

Fáradt vagyok még :) az ikonokat akarod átrendezni az appdrawerben ? Az ABC betűrendben van..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#35039) Dictator^ válasza slloyd (#35034) üzenetére


Dictator^
veterán

Az első 5-10 % nekem nagyon hamar lemegy a teljes feltöltés után, akármilyen aksim van és akármilyen programokat is használok közbe.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#35040) Anulu79 válasza slloyd (#35034) üzenetére


Anulu79
addikt

Szerintem az új aksinál is várni kell pàr töltési ciklust amíg beáll normális üzemmódba.

(#35041) Tav-Csoves válasza slloyd (#35034) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

A két szélső tartománban: 100-80% és a 20-1%ig fyorsan merül az akkumulátor, ami normális. A belső tartományban lassabban merül. Ha pedig az aksitok minőségi romlását akarjátok lassítani, akkor tartsátok optimálisan a két szélsőtartomány között.

(#35042) slloyd


slloyd
senior tag

Köszönöm a tippeket.
Az akksi határozottan jobban bírja mint a 1014 októberi régi :)
Szóval ha fél é ig még kibírja így akkor azt mondom rendben :)
Kicsit fura ,hogy szinte egyfolytában nyektetem a telót és még mindig van 49% om :)
Ez már tetszik :D

(#35043) Varszegig válasza slloyd (#35042) üzenetére


Varszegig
veterán

Hát még jó, hogy jobban bírja, mint egy 1001 éves akksi:)

(#35044) slloyd válasza Varszegig (#35043) üzenetére


slloyd
senior tag

:D
2014 okt.

[ Szerkesztve ]

(#35045) Weeman1


Weeman1
veterán

(#35046) gyuri81 válasza slloyd (#35044) üzenetére


gyuri81
veterán

Honnan rendelted az akksit?

(#35047) slloyd válasza gyuri81 (#35046) üzenetére


slloyd
senior tag

Innen
Piszok gyorsan ideért.
Ugyan jövő hét keddre volt megadva a szállítás de már szombaton megkaptam :)
Én Németországban élek nem tudom Magyarba ,hogy postáznak....

(#35048) Tav-Csoves válasza slloyd (#35047) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

max 14 munkanap. De az is a legrosszabb eset.

(#35049) gyuri81 válasza slloyd (#35047) üzenetére


gyuri81
veterán

köszi :)

off: azért egyszer kíváncsi lennék, hogy mely országból származó fórumtársakkal társalgunk. Nagyon komoly :)

ha jól emlékszem volt Spanyolország, Anglia, Svédország, Németo. , Ausztria...több nem rémlik

(#35050) GML


GML
őstag

Ilyennel már találkozott valaki?
A GG nem törött, nem sérült, csak alatta a panel törött el.
Gariztatható? Vagy buktam. :((( :(( Ha nem gari, akkor mennyiből állna meg?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.