Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Varszegig válasza berigazek (#12000) üzenetére


Varszegig
veterán

Különben a kutya ott van elhantolva, hogy a maestro-k nem domborosak. Vannak olyan netes vásrálási felületek, ahol még mindig csak a domboros, vagy a webes kártyákat fogadják el. A Play ezek szerint ilyen. A paypass elfogadja az "electronic use only" kártyákat, ezért ott tudod használni a maestrot is.

(#12002) iSonic válasza banhammer (#11995) üzenetére


iSonic
addikt

Megfogod a flipboardot belepsz vagyis elohozod az ujdagost beallitasokba kinyomod hogy a home gomb inditsa.. majd bemesz az alkalmazasok koze letorlod a flipboardot majd letiltod hogy a frissitest se tudja letolteni.. vegso kesszuras pedig hogy playbe letiltod a frissiteset.. :)

[ Szerkesztve ]

(#12003) Parallaxis válasza iSonic (#12002) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ez akkor probléma, ha egyébként a Flipboardot meg használnád :D

(#12004) banhammer válasza iSonic (#12002) üzenetére


banhammer
veterán

Ok, kiprobalom.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12005) patoga válasza banhammer (#12004) üzenetére


patoga
tag

Nem tudod letiltani

(#12006) banhammer válasza patoga (#12005) üzenetére


banhammer
veterán

Igen észrevettem, sajnos nem lehet letiltani és az a nyomorult Flipboardot sem lehet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12007) Peterson_


Peterson_
addikt

Srácok!
A házhoz garival kapcsolatban van valami külön elérhetőség, vagy csak simán elég felhívnom az ügyfélszolgálatot?
A szétrepedt keret miatt venném fel velük a kapcsolatot, hogy egyáltalán garanciális-e. :R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#12008) iSonic válasza patoga (#12005) üzenetére


iSonic
addikt

Ha letorlod a flipboard frissiteseket es nem engedd frissiteni akkor kobo letiltottad.. :)

Mysamsung es szepen kersz egy helyszinit es ok majd keresnek Jurij! :D

[ Szerkesztve ]

(#12009) fujifilm1 válasza kiszu (#11982) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia,
Az MW1-en működik a hívás kezdeményezés hang alapján a fő gomb megnyomására?

Mert az SBH50-en (ami nekem van) a nagy gomb nyomására semmit nem csinál.
A supportot is megkérdeztem és azt mondták bocsi ez a funkció az uj BT headsetekben már nincs...

F****. Ez annyira alap. Ezer éve minden filléres BT füles tudta, hogy standby állapotban
megnyomod "A GOMBOT" és megkérdezi "mit akarsz kisgazdám..." na jó nem ezt :)
De lehet hívást inditani név bemondásra, vagy a be lehet állítani hogy mi induljon el...

Az SBH50 is szépen szól és van benne FM rádio is (ahogy a MW1 ben is van) meg NFC is ami erős paraszt vakítás, mert csak egyszer az első alkalommal kellhet
ha épp annyira béna vagy hogy nem találod meg a szükséges programot a playen... :)

Szóval van hívás indítás? és hol van 15-ért?

(#12010) seger


seger
addikt

Miért téma ez a root? Most miattam lett téma?
Baj hogy rootoltam?
Egyszer úgy is lesz megoldás a nullázásra szerintem....

Valaki csinált már téglát a not3-jából?

[ Szerkesztve ]

(#12011) fujifilm1 válasza seger (#12010) üzenetére


fujifilm1
senior tag

>Egyszer úgy is lesz megoldás a nullázásra szerintem....

már 3170 dodonál járnak felajánlásban ha valamelyik fejlesztő tudna ilyet :)
[link]

De egyenlőre senkinek nem kell 3100USD... :)

Én is rootoltam de azt elkönyveltem hogy a gari csak "véletlen" és "teljes sztatikus" -alaplap sérüléssel együtt lesz érvényesíthető.... Majd hívom kékbékát, hogy van e ötltete a kivitelezésre... - ha aktuális lesz :)

(#12012) berigazek válasza seger (#12010) üzenetére


berigazek
őstag

Én már a 11.romot teszem.Mindig valamit buheràlunk...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#12013) berigazek válasza Varszegig (#12001) üzenetére


berigazek
őstag

Én a Maestrot regisztráltam a PayOal-on is,azzal fizetek 1 éve.

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#12014) Peterson_ válasza iSonic (#12008) üzenetére


Peterson_
addikt

Jurij?
Köszi, Szása, ha nekem írtad. :DDD
Kértem is egy helyszíni javítást 18-ra.
Előbb amikor lehetőség lenne, nem fogok ráérni.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#12015) Yakk


Yakk
csendes tag

Amióta bemutatták (ha jól rémlik szeptember), azóta tervezem hogy veszek egy Note 3-at. Már megvan rá a pénz, de hetek óta bárhol nézem egyszerűen sehol nem kapni gyári garis változatban. (Illetve 210e-ért van itt-ott de abban bíztam, hogy 170 alatt kijön valahol.) Pár boltnak írtam, nem tudják megmondani hogy mikor lesz.
Mit tegyek? Már-már hajlok rá, hogy egy forgalmazói garanciásat vegyek, ha azt vesszük 75e-el olcsóbban kijön mintha a márkaboltban veszem, de azért félek a garanciális problémáktól.
Mit tanácsoltok? Várjak még heteket-hónapokat? Nem igazán értem, hogy miért nem lehet kapni, a Samsungnak, vagy a nagykernek, vagy a boltoknak nem számít az a 170e Ft amit most simán elköltenék náluk? (És ahogy a fórumokban nézem ezzel nem is vagyok egyedül.)

Fekete Note 3 + KitKat - örömboldogság

(#12016) Peterson_ válasza Yakk (#12015) üzenetére


Peterson_
addikt

Igen,már jó ideje fennáll ez a probléma, de én mégis azt javaslom hogy inkább légy türelemmel, -esetleg két naponta szívd a boltok vérét, hogy hoztak-e már ;] -, mint hogy ne gyári garisat vegyél.
Alapból nagy gondom nekem sem volt, de pl pont úgy jártam, hogy valamitől elrepedt a keret, és írtam a Samunak, aztán szépen kijönnek majd házhoz, és javítják, szóval érdemes ezen elgondolkodni. :K
Esetleg valami nagyon megbízható emberkétől veszel egy nem régi, jó állapotú használt példányt.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#12017) iSonic válasza Peterson_ (#12014) üzenetére


iSonic
addikt

Neked irtam Jurij elf na akkor eleg hamar jonni fog a javitas :) Majd kamerazd le nekunk.

(#12018) Peterson_ válasza iSonic (#12017) üzenetére


Peterson_
addikt

Hogyan, ha a telefonom a szerelőnél lesz?
Majd megkérem, hogy nyomjon egy szelfit :DDD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#12019) iSonic válasza Peterson_ (#12018) üzenetére


iSonic
addikt

Ja azt hittem helyszini javitas lesz.. :D

(#12020) banhammer válasza fujifilm1 (#12011) üzenetére


banhammer
veterán

Szerintem abból nem lesz semmi.
A Samsungnál nem hülyék dolgoznak.

Emlékezzünk csak vissza, hogy mennyi idő eltelt mire megtörték a PS3 védelmét.

Mire megtörik annyira elavult lesz a hardver, hogy más nem érdemes foglalkozni vele.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12021) Peterson_ válasza iSonic (#12019) üzenetére


Peterson_
addikt

Vaze... :((( :DDD
Az lesz, de a helyszínen sem lesz mivel kameráznom, ha a kamerázó alkalmatosságomat épp barkácsolja valami desszantos :P

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#12022) iSonic válasza Peterson_ (#12021) üzenetére


iSonic
addikt

Remenykedtem hogy egy olyan techgurunal mint nalad lappang meg valami plusz felvevo keszulek :D

(#12023) yoli666 válasza fujifilm1 (#12009) üzenetére


yoli666
tag

Én most nézegetem a headseteket és az 50, 52 és 80 között variálok. Az 50 és az 52 között ha jól látom csak méretben van különbség. De javítsatok ki ha tévedek...
A 80-as jól néz ki, de valamiért nem tetszik annyira.
Az 50 és 52-ben tárcsázni a kijelző alapján lehet? El lehet vele érni a telefonkönyvet, persze gombokkal értem, de a headset-en lapozni a telefonkönyvet, bár ha ez az órával is menne akkor nem lenne gond..?

Valamint az MW1 tudja a multipoint-ot? Mert az egész jó eszköz, de leírásában ez nincs benne...

Ahogy olvasgatok talán elképzelhető, amit a Gear 2-ről írtam, hogy egy multipoint eszközzel működne?
Tehát órán fölveszem a hívást és a headset-be beszélek és ott hallom a hívót...
De lehet rosszul gondolom és a Gear 2-nek kéne tudnia a multipoint-ot?!

[ Szerkesztve ]

(#12024) Peterson_ válasza iSonic (#12022) üzenetére


Peterson_
addikt

Ezaz csak hogy lappang..Az asszonypajtás Sony alphája, csak épp rendes memóriakártya nincs benne :(

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#12025) banhammer válasza Peterson_ (#12024) üzenetére


banhammer
veterán

Notebook kamera?
Ha már valaki olyan elvetemült, hogy tablettel (ááááájped ofcorz) fotóz akkor ez is simán belefér.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12026) Peterson_ válasza banhammer (#12025) üzenetére


Peterson_
addikt

Há nekem nincs olyanom, csóréság van :D
Egyébként komolyan, lehet, hogy megpróbálok rákészülni és akkor majd rávezetem a delikvenst, hogy márpediglen most dokumentumfilmet forgatok.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#12027) banhammer válasza Peterson_ (#12026) üzenetére


banhammer
veterán

Dokureality: amatőr szereplőkkel forgatják és megtörtént eseményeken alapuló sztorikat mutat be.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12028) kiszu válasza yoli666 (#12023) üzenetére


kiszu
senior tag

Az MW1 tudja a multipointot. A hang alapjan tarcsazast este kiprobalom. Mint irtam a xx. Keruleti media marktban volt kirakva 15000 ert. Pont nagy learazasok voltak 1.5 hete. Nem tudom,hogy van e még.

(#12029) fujifilm1 válasza yoli666 (#12023) üzenetére


fujifilm1
senior tag

>Az 50 és 52-ben tárcsázni a kijelző alapján lehet? El lehet vele érni a telefonkönyvet, persze gombokkal értem, de a headset-en lapozni a telefonkönyvet, bár ha ez az órával is menne akkor nem lenne gond..?

Az sbh50 órát mutat. a hívásnaplóból lehet scrollozni az utolsoak közül. majd hivni is.
A telefonkonyvet nem probáltam. ha egyáltalán tudja mi értelme 600+ névjegyet átfutni? akkor már előveszem a telót.. :)

szép is hangja, zenére is alkalmas. ha tudna a hangtárcsázást azt mondanám teljes királyság...

(#12030) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Kinek hogy bírja szuflával a teló?
Nálam egyelőre nem valami acélos igaz még egy teljes feltöltésen van túl.
Egyelőre az 1520-as Lumia jobban bírta.
Azért remélem javulni fog valamit néhány töltés után...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12031) banhammer válasza jacis (#12030) üzenetére


banhammer
veterán

Ez a hasznalattol fuggo dolog.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12032) Peterson_ válasza jacis (#12030) üzenetére


Peterson_
addikt

Egy napnak illik meglennie normál használat mellett,de tényleg sok függ tőle, hogymennyire/hogyan gyepálod.
Visszafogott használattal pedig másfél-két nap a realitás.
Pár töltés biztosan kell, mire beáll az akku normál működése.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#12033) bosco95


bosco95
csendes tag

Sziasztok!
A note 3 készülékemen csináltam egy gyári visszaállítást és azóta az akkumulátor szintet illetve a többi ilyen jelzéseket nem zölden hanem szürkén jeleníti meg. Mi lehet a probléma?
Válaszotokat előre is köszönöm.
Üdv

(#12034) Peterson_ válasza bosco95 (#12033) üzenetére


Peterson_
addikt

Probléma semmi, gondolom Kitkat van fent neked is, 4.4-től pedig egységesen ilyen szürkésfehérre cserélték ezeket a dolgokat.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#12035) Memmaao válasza bosco95 (#12033) üzenetére


Memmaao
addikt

Gyári visszaállítást vagy szoftver frissítést csináltál? 4.4 esetén minden szürke feher

My name is Bond, James... Dean.

(#12036) bosco95 válasza Memmaao (#12035) üzenetére


bosco95
csendes tag

Gyári visszaállítást csináltam. De lehet hogy a 4.4 is rajta van már. Most nem tudom megnézni , mert dolgozok munkahelyre nem hordom a telefon . De köszönöm a gyors választ.

(#12037) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Ma körbe telefonálgattam az üzleteket. Srácok majdnem mindenhol azt mondták, hogy Samsung garis Note3-at december óta nem kaptak a nagykerből. Ekkora hiánycikk ez a fránya telefon? Most, hogy megvehetném nem lehet kapni. :O :O :O :O :O

Használt is ami jó ajánlat lenne, mindről lecsúszok :(

(#12038) Peterson_ válasza Rakeem (#12037) üzenetére


Peterson_
addikt

Ne add fel a reményt, bármikor változhat a dolog. ;)
Egyébként novemberben vettem az enyém, T-nél, ott sem volt kapásból már akkor.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#12039) Lacko84 válasza jacis (#12030) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Legutóbbi aksi időm 2 nap 15 óra hossza volt és 4 óra kijelző idő használat! Nyomkodtam rendesen a telót,telefonáltam stb.. wifi,mobilnet egyfolytában be volt kapcsolva...

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#12040) Rakeem válasza Peterson_ (#12038) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Nálam csak kártyafüggetlen készülék jöhet szóba. Éppen eleget csalódtam már a szolgáltatónál vett készülékekben. Másfelől meg a frissítések tekintetében én úgy tapasztaltam a vodafone nem áll az élen.

Na de témánál maradva, lehet összeesküvés elméletnek tűnik, de szerintem ez egy mesterségesen generált hiány. (Függetlenül attól hogy szolgáltatónál vagy kártyafüggetlenül nézzük.) Így lehet huzamosabb ideig stabilan tartani az árakat. Ha lehetne kapni xarásig akkor sokkal könnyeben esne 10-20k HUF-ot az ára.

[ Szerkesztve ]

(#12041) Viktor18 válasza jacis (#12030) üzenetére


Viktor18
tag

Elég jól. 2 naponta töltöm. Ha nem piszkálom, akkor kihúzza 3 napig, de az is már erőlködve. (Ilyen mondjuk csak egyszer volt) 5-6 óra kijelzőidőt hozza most már pár töltés után. Van benne játék, wifi, viber, fb, youtube, telefonálás, sms, zenehallgatás. Ha szinte egész nap nyomkorászom, akkor 4.5-5 óra kijelzőidő. Az hogy hány órát vagy napot bír ki az változó. Másfél nap mindig meg van.

Rakeem: Így voltam én is a T-nél. Volt, volt, volt, másnap meg akartam venni feketében, de már egyik T üzletbe sem volt. Aztán harmadnapra sikerült nekik egyetlen egy fehéret előtúrniuk. Ha venni akarsz, akkor nagyon max fehérbe fogsz találni jelenleg. Szóval várj még egy kicsit, hátha. Meglehet, hogy az. :D Hát a Vodafone-t ne is vegyük ide. Nem csak frissítés szempontjából, de mint cég és üzlet is egy nagy nulla. :D

[ Szerkesztve ]

(#12042) Rakeem válasza Viktor18 (#12041) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Nekem mint cég nem volt velük gondom. Elég korrektek, igaz azóta van előfizum náluk, mióta betették a lábukat az országba. Ügyfélként nagyon barátságosan kezelnek, elég korrekt personal akciókkal tudnak megkeresni meg ilyenek. Nagyobb problémám a helyi képviseletekkel van. Buta, hozzá nem értő emberekkel vannak ellátva. A készülékárak is néha elég viccesek. (Első körben ezért is álltam rá független készülékek használatára. Később pedig csak megerősödött bennem, mikor családtagok és ismerősök példáján láttam mennyire nyögvenyelősen jönnek a frissítéseik.)

[ Szerkesztve ]

(#12043) Viktor18 válasza Rakeem (#12042) üzenetére


Viktor18
tag

Nem mondom, hogy mindenkinek gondja van velük, de azért elég vicces, mikor az ember régi ügyfél és menne be elintézni valamit, aztán mintha a hátsó felükből rángattak volna elő, úgy beszélnek az emberrel. Azt hogy helyben miért nem lehet befizetni havidíjat stb. mai napig nem értem. "Részletes számla nálunk nincs" rejtélyt se tudtam megfejteni, pedig kíváncsi lennék rá, mivel fix árért, túlforgalmazás nélkül, hogy a fenébe küldik ki a havidíj 2-3x-osát. Térerő probléma állandó. Kis regényt tudnék írni a saját és környezetemben élők tapasztalatairól. :D De ami igazán pofátlanság, hogy engem néznek hülyének. :D (lehet az is vagyok, de ami fix, az fix és nem dupla meg tripla annyi) A telefon árakról meg nem is beszélve. Ezeket megunva, nálunk mindenki váltott T-re, egyik ismerősöm meg még küzd velük, mert hűségidő van még. Frissítésben sem jeleskednek. A T sem valami gyors, de a voda le van maradva nagyon ezekkel.

[ Szerkesztve ]

(#12044) seger


seger
addikt

S2 töltőt lehet használni a not3-hoz? Bedudni elvileg be lehet.
Csak hát a gyári nagy csatlakozóban mi a plusz?

(#12045) Rakeem válasza Viktor18 (#12043) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Nálam ott kezdődik hogy személyesen soha nem megyek be. Mint írtam túlnyomó többségében buta/bunkó emberek vannak bent az üzleteikben.
A részletes számla úgy tudom létezik náluk is. (e-számlával)
Térerővel nincs soha gondom.
Az árak meg sajnos olyanok amilyenek.

seger: az nem nagy csatlakozó, hanem egymás mellett egy 2.0 és egy 3.0 szabvány csatlakozó (tudtommal)

[ Szerkesztve ]

(#12046) nggabi válasza seger (#12044) üzenetére


nggabi
nagyúr

lehet, de nagyon lassan fog tölteni.

"szenyor dzsíííí"

(#12047) seger válasza nggabi (#12046) üzenetére


seger
addikt

Köszi. Az mindig van kéznél!! Csak azért kérdeztem.

(#12048) kiskornel válasza banhammer (#11995) üzenetére


kiskornel
addikt

Ejnye! Már párszor mondták neked, hogy használj másik launchert. Nova launcher esetében meg lehet adni, hogy a középső gomb mit csináljon. Ha az nincs direkt ráprogizva az újságos xarodra, akkor soha a büdös életben nem fogja neked elindítani arra a gombra. :DDD

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#12049) banhammer válasza kiskornel (#12048) üzenetére


banhammer
veterán

Anno megvettem, kipróbáltam és annyira nem jött be.

Az a vicc, mint ahogy írtam, hogy nagyon ritkán csak elindul és ha kilépek belőle akkor bennragad a programok között.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12050) Djatis


Djatis
senior tag

Hétfő óta végre meglett a fehér note 3-am, a gari nélküli feketére dobtam 10k-t és kaptam egy fehér gyári magyar garisat így össz-vissz 140-ből lett egy fehér xeh-es gyári garis noteszom :D Am is mindig fehéret akartam :D

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.