Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) trapi80 válasza maximilian4 (#2996) üzenetére


trapi80
tag

ÉS mennyiért adták a 2 év magyar garost? Számlát kaptál?

Köszi!

Üdv: Roland

(#3002) zola-


zola-
őstag

Amugy az tenyleg igaz ha valaki megszokja a note nagysagat utana mar nem nagyon kell neki kisebb telefon....

(#3003) maximilian4 válasza trapi80 (#3001) üzenetére


maximilian4
addikt

Hát a fuvarlevél + azon a nyugta. De ha jól tudom az előzőekben felsoroltak megléte már elegendő a garihoz. Ebben a konstrukcióba volt 157ezer forint.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#3004) RedCat


RedCat
senior tag

Sziasztok!

Hol érdemes note3-at venni hivatalos 2 év samsung premium garanciával? Sajnos a mediaban 230k, ami nagyon sok. Számla is kellene + a hivatalos samsung premium gari.

(#3005) Caaabi válasza maximilian4 (#2996) üzenetére


Caaabi
senior tag

Személyesen vetted, vagy futár szállította? A garijegy kézzel töltött pecsételt, már csak az a kérdés h a számlát postázzák e külön kérésre, ha igen nagy gond nem lehet a prémium garival sem, lehet én is tőlük rendelek, ha tényleg minden rendben van velük...

(#3006) maximilian4 válasza Caaabi (#3005) üzenetére


maximilian4
addikt

Futár hozta mert ugye én vidéki vagyok. Annyi volt elötte hogy felhívtam őket, mondtam neki hogy mindenképp ilyen konstrukcióba akarom, ő mondta hogy így ennyi lesz, én meg mondtam hogy okés. Másnap rendben meg is kaptam.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#3007) Caaabi válasza maximilian4 (#3006) üzenetére


Caaabi
senior tag

Nagyszerű, nagyon szépen köszönöm az infót! :)

(#3008) maximilian4 válasza Caaabi (#3007) üzenetére


maximilian4
addikt

Igazán nincs mit. :)

Maxi

(#3009) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!
Ha használt készüléket akarok venni (magánszemélytől) akkor mire kell odafigyelni és mit kell nézni?

(#3010) PeLa87 válasza zola- (#3000) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Nekem így néz ki a TELENOR-os garanciajegy... Mindig ilyet kaptam Samsung telefonhoz, sőt fényképezőhöz is csak akkor még szürkében...

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#3011) Zolesz007 válasza PeLa87 (#3010) üzenetére


Zolesz007
őstag

Én is telenorvégnál vettem és olyan barna papírt kaptam pediglen... :U

Fold 5

(#3012) PeLa87 válasza Zolesz007 (#3011) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Ez is barna (újrahasznosított) csak fényképen nem látszik... :D

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#3013) Zolesz007 válasza PeLa87 (#3012) üzenetére


Zolesz007
őstag

Ja tényleg már látom a különbséget. Mindenesetre nemhiszem, hogy a miénkkel gond lenne... :)

Amúgy én kaptam matricát az enyimére a tiéden, hogy-hogy nincs?

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#3014) PeLa87 válasza Zolesz007 (#3013) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Nem tudom, de majd úgy is megyek be vmikor a másik USIM, kártyáért... Mert az ugye nem mondták, hogy 4G-hez ez kell...

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#3015) mekka_kola


mekka_kola
tag

Van egy kis problémám, hátha valaki tud segíteni. S3-ról váltottam Note 3-ra, és hál' Istennek szinte minden adatot át tudtam menteni, kivéve az S-Memo jegyzeteimet. Valaki próbálkozott már átemelni őket az új, csili-vili S-Note appba? Nekem sajnos nem jött össze, az a fos csak saját vagy PDF fájlokat tud importálni, minden más nudli. :( Az Evernote-ban sem találtam megoldást. Talán az egyetlen megoldás az lenne, ha szerezhetnék egy másik S3-at, és abból exportálhatnám ki a k*rva jegyzeteimet. De nincs erre felesleges 60 ezrem (nem is értem ezt, hisz olyan piszokul jól teljesítünk).

Elnézést a kemény hangnemért, de ideges vagyok, a legjobban a lustaságból elkövetett adatvesztést utálom (nem is értem, miért nem büntetik még), és a Samsung most jól belevitt ezzel a csalánosba. :( Illetve megoldás lenne még egy bombával bemenni a HQ-ra, és követelni a problémám megoldásat, de nem tudok pontos címet, így ez kiesik. Plz szombudi help!

(#3016) mekka_kola válasza zola- (#3002) üzenetére


mekka_kola
tag

Exem Xperia SP-jét kellett ma rendbetennem - fene, de összement az a teló! :D

(#3017) Peterson_ válasza PeLa87 (#3010) üzenetére


Peterson_
addikt

Én a T-nél csak a tőlük megszokott garanciajegyet kaptam, se ilyen, se más samsungosnak nincs nyoma:/
Egyébként gond nélkül beregisztráltam a plusz garanciáert.
Csak nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#3018) Zolesz007 válasza Peterson_ (#3017) üzenetére


Zolesz007
őstag

Mondjuk a plusz garanciára kb egy kinai klónt is regelhetsz az nem jelent semmit. :))

Fold 5

(#3019) labeda válasza PeLa87 (#3014) üzenetére


labeda
aktív tag

Honnan lehet tudni, hogy USIM kártya van-e, vagy sem? Köszönöm. (Bár az enyém kb. húsz hónapja lett cserélve, nem hinném, hogy 4G képes. Telenoros vagyok.)

(#3020) PeLa87 válasza Peterson_ (#3017) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Felhívtam a Samsungot, hogy az a matrica nem kötelező rá, valamikor rárakják, valamikor nem. :) Ha ki van töltve és lepecsételve, akkor az úgy jó és amúgy is Telenor-nál (meg a nagyobb hazai forgalmazóknál) vásárolt készülékre mindig van garancia a szerviz szerint. Tudtam is regisztrálni és minden oké volt. :)

labeda: hívd fel őket és kérdezd meg. Megtudják mondani! Ha nem, akkor elviekben ingyen cserélnek USIM-re, az van a weboldalukon.

[ Szerkesztve ]

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#3021) labeda válasza PeLa87 (#3020) üzenetére


labeda
aktív tag

Köszöntem. Csak a Telenor telefonos ügyfélszolgálata, az megér egy misét......

(#3022) PeLa87 válasza labeda (#3021) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Uhh ne is mond... Azt mondja a rendszer, hogy: Minden kezelőnk foglalt, a várható várakozási idő KEVESEBB MINT 1 PERC... Aztán kb. 10 percig vártam mire kapcsoltak... -.-" :D

[ Szerkesztve ]

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#3023) labeda válasza PeLa87 (#3022) üzenetére


labeda
aktív tag

Nah, választottam a simkártya letiltást, így sikerült kezelővel beszélnem. A lényeg: okostarifa 180 előfizetésem van, amihez sosem lesz 4G, így nincs értelme a cserének. A közel tízezer forintos előfizetést meg most inkább kihagyom....

(#3024) szutyok93


szutyok93
csendes tag

Sziasztok :) azt szeretném kérdezni hogy valaki használ s view cover tokot? Mivel azt szeretnék venni de nem tudom hogy jó e megéri e az árát nem lesz e vastagabb a telefon? Neme rosszabb lesz mint az eredeti hátlap stb előre is köszönöm a segítséget :R

(#3025) labeda válasza szutyok93 (#3024) üzenetére


labeda
aktív tag

Én használok. Kellemes az anyaga, számottevően nem vastagítja, és a lényeg, hogy védi a telefont. Biztos nem mindenkinek tetszik, de nekem nagyon bejön. :) (Nézz róla videót, segít a döntésben)

[ Szerkesztve ]

(#3026) b.bela1 válasza PeLa87 (#3022) üzenetére


b.bela1
őstag

Csak egy tipp telenor ügyfélszolgálathoz.
Rámész f@szbukon. Írsz nekik üzenetet. Visszaírnak sec perc, hogy mikor alkalmas Neked a hívásuk. De egyszerűbb kérdésre írásban is válaszolnak.
Én 5-10 perc alatt le szoktam rendezni a dolgaimat. Én is egy ilyen véget nem érő telefonálgatás során jöttem rá. De totyikon kívül ne terjeszd, mert akkor ez sem fog menni. ;]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#3027) labeda válasza b.bela1 (#3026) üzenetére


labeda
aktív tag

:R

(#3028) szutyok93 válasza labeda (#3025) üzenetére


szutyok93
csendes tag

Köszönöm a választ esetleg képet tudnál küldeni hogy hogy néz ki a telefonon? meg azt akarom kérdezni hogy sokan írták azt hogy nem lehet becsukott állapotba kihúzni a tollat ez igaz? szerintem nem

(#3029) labeda


labeda
aktív tag

Most lettem lelkes újoncból kvázi tag! :C

(#3030) labeda válasza szutyok93 (#3028) üzenetére


labeda
aktív tag

Youtube-on van rengeteg videó, keress rá! Google képkereséssel képek is vannak. Simán ki lehet húzni!

(#3031) Varszegig válasza mekka_kola (#3015) üzenetére


Varszegig
veterán

Sajnos nem tudom a választ, de ezért használok keep-et, mert elvárható, hogy felhőbe mentődjenek a dolgaim.

(#3032) PeLa87 válasza labeda (#3023) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Viszont január végéig ingyen használhatod ha jól tudom bármely csomaggal...

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#3033) hanti válasza Peterson_ (#3017) üzenetére


hanti
senior tag

Szerinted a Telecom mekkora vásárlója a Samsungnak, ha sajtpapirt ad garancia jegynek akkor is elfogadja. Amikor regisztrálsz megkérdezi a vásárlás helyét, ha nincs a listán akkor az igazolásra rá van írva hogy csak a számlával történő igazolás után érvényes a prémium garancia.

(#3034) hanti válasza PeLa87 (#3022) üzenetére


hanti
senior tag

Januártól telefonos ügyfélszolgálatnál a max várakozási idő 5perc. Az internetes vásárlástól való elállás 14nap és még jó pár kedvező változás lép életbe.

(#3035) Peterson_ válasza hanti (#3033) üzenetére


Peterson_
addikt

Jogos az öt pont, köszönöm:R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#3036) mekka_kola válasza Varszegig (#3031) üzenetére


mekka_kola
tag

Ez a gondom, hogy a Samsung accountomba is felszinkronizáltam a jegyzeteimet, de ez a fos S-Note app nem képes leszedni őket onnan. :( Most azzal próbálkozok, hogy megpróbálok felvarázsolni egy S3-as S-Memot a telóra (S2-es sikerült, de az nem ismeri fel a jegyzetfájljaimat).

[ Szerkesztve ]

(#3037) kiskornel


kiskornel
addikt

Van, aki az interneten vásárolta, és felbontott csomagolásban kapta meg a készülékét? Mert hát a gari papír bent van a dobozon belül, ugyanakkor felhívja rá a figyelmet a dobozt lezáró egyik matrica, hogy ne vegye át, ha a zárócímke meg van sérülve, fel van törve.
Ez persze nem gond, ha boltba vásárol valaki, hisz az eladó ott előtted bontja ki, hogy kitöltse a papírokat.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#3038) adequate_cou válasza kiskornel (#3037) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Én így vettem. Itt jön képbe a bizalom, hogy netes értékelések alapján milyen a bolt. Ezért vettem B-tel-től.

(#3039) fater1969 válasza mekka_kola (#3015) üzenetére


fater1969
tag

Valamelyik fiok szinkronizálásnál van s note szinkron is azt hiszem a samsung account. Ott kell kipipálni az s note ot is így át tudod menteni másii telora. Nekem a 10.1 is meg a note2 is látja az összes s note os motyómat.

Nimbochromis Venustus

(#3040) kiskornel


kiskornel
addikt

részben ide tartozik, ezért inkább ide teszem fel a kérdést. nincs olyan program, amivel tudok videózni, ugyanazokat a szolgáltatásokat elérni, mint a gyári fényképező/videónál, de van manuális kontrol benne (fényképezőgépek M módja).

konkrétan 4K video szeretnék, 8x gyorsítással, manuális expozícióval. nem szeretném, hogy a hosszú felvétel alatt elállítása a fényviszonyok megváltozása miatt a beállításokat.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#3041) fater1969 válasza kiskornel (#3040) üzenetére


fater1969
tag

Szerintem még messze van,hogy a dslr gépet ötvözzék a telóval. Min akarod nézni a 4k- videot? Mert 1,6 milla egy 4k-s tv.

Nimbochromis Venustus

(#3042) PeLa87


PeLa87
aktív tag

Na mondtam én, hogy ingyen cserélik az USIM kártyát a TELENOR-nál... A call centeres srác meg 3.850 forintról beszélt nekem...

Tisztelt Pesti László Úr!

Köszönjük, hogy levelével hozzánk fordult, és lehetőséget teremtett számunkra, hogy segítségére legyünk.

Szeretnénk tájékoztatni arról, hogy a 4G/LTE hálózat elérése miatt szükséges USIM cserét folyamataink szerint minden esetben díjmentesen biztosítjuk.

A kártyacserét bármely Telenor Bemutatótermünkben vagy Partnerüzletünkben (http://www.telenor.hu/elerhetoseg/uzletkereso) kérheti. Amennyiben az ügyintézés során esetlegesen félreértés merülne fel, kérjük, hivatkozzon jelen levelünkre.

Bízunk benne, hogy sikerült megfelelő megoldással szolgálnunk.

Tisztelettel,

Váradi Violetta

Egyedi Igénykezelési Csoport

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#3043) RedCat


RedCat
senior tag

Hello,

hol tudok és érdemes venni note3-at szamlával, 2 év samsung prémium garanciával olcsón? Hűséged nem akarok, a media marktban nagyon drága. vidéki vagyok, kérlek javasoljatok nekem pár boltot akár pesten is, ahol az említett feltetelek adottak. köszi

(#3044) Memmaao válasza RedCat (#3043) üzenetére


Memmaao
addikt

Mondjuk miután fél oldallal feljebb postolsz, olvasd el az utána érkező postokat, ahelyett, hogy megint kiírod! Nem neked ment válaszként, de némi logikával összerakhatod: partnerogsm: 158e ft + 2e szállítás vidékre gyártói garival, B-Tel-nél, ami az ország II. internetes boltja és megbízható, gyártói garival 165e ft, Nextelshop, ami az ország I. internetes boltja 164,9e ft gyártói garival, é itt a Pick-Pack pont szállítás ingyenes. Az utóbbi két bolttól már több telefont rendeltem, mindkettő megbízható, ügyfélszolgálat nagyon készséges! A prémium garit IMEI ill. S/N alapján neked kell regisztrálni.

My name is Bond, James... Dean.

(#3045) b.bela1 válasza PeLa87 (#3042) üzenetére


b.bela1
őstag

Az a vicc, hogy ezt már idézték. Bevezetéskor a vez. ig. hely. nyilatkozta. Augusztusban cseréltem. Én erre hivatkoztam. Ügy. szolg.-on előhúzták a közp. utasítást.
Két évnél régebbi kari cseréje ingyenes, a nem régebbiek, 3580 , de elhangzott valami 5xxx is. Azóta persze változhatott, de azért pénzt vigyél. :)

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#3046) RedCat válasza Memmaao (#3044) üzenetére


RedCat
senior tag

Igen ezt a boltot olvastam, de nem volt számomra világos, hogy gyártói 2 év garit ad e a bolt. Az S4 topicban volt erről korábban szó, hogy sok kis bolt próbál trükközni ezzel. Ráadásul a számláról sem volt szó, hogy ad e, ha igen 27% afás e vagy 0%
Ráadásul a boltot hiába kérdezem, ott úgyis azt mondják, hogy persze, gyártói gari... Amikor megjön a csomag meg már késő...

Mindenesetre köszönöm a segítséged, megnézem ezt a két boltot...

[ Szerkesztve ]

(#3047) Memmaao válasza RedCat (#3046) üzenetére


Memmaao
addikt

Netes vásárlás esetén 8 munkanapon belül visszaküldhetsz bármit, ha meg használt újat árul 0% áfával, de áfás újnak hirdeti, akkor a NAV nagyon megkukizza... Nextel-t es a B-tel-t bátran ajánlom. Én B-telnel vettem. 165e ftert.

My name is Bond, James... Dean.

(#3048) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

10 napja vettem a T - nél a ,, kis" gyönyörűséget. A soft mindjárt frissíteni akart, de a fórumon olvasott tapasztalatok után nem frissítettem le. Azóta javult valami?Érdemes frissíteni vagy csak gyengébb akku idő és egyéb bosszantó dolog jön a frissítéssel?Egyébként 114mb frissítés ír. ..

[ Szerkesztve ]

(#3049) kiskornel


kiskornel
addikt

jobban hozzáértők közül nem akar valaki téma témaösszefoglalót írni? legtöbben előbb vesznek telefont, és csak aztán csatlakoznak ehhez a topikhoz. amint látom, már a vásárlásnak is vannak buktatói. bele lehetne írni 1ből, hogy internetes vásárlás esetén kérdezzen rá mindenki a forgalmazónál az XHE típusra, és a gyártói garanciára. ne úgy kelljen pár ezer hozzászóálst visszaolvasni.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#3050) RedCat válasza kiskornel (#3049) üzenetére


RedCat
senior tag

Ez nagyon jó lenne. Épp vásárlás előtt állok. Mire kell rákérdezni? A két év Samsung garancián kívül( ennek mik a feltételei, pl gari levél milyen legyen?), mi ez az XHE típus? Boltban, ha bontatlan honnan tudom hogy az e? Köszi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.