Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Dani82


Dani82
senior tag

mi a különbség azon boltok Note3-ja között, ahol 160.000 Ft és ahol 220.000? :F

(#1402) DrJaka válasza Dani82 (#1401) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Semmi.
Valószínűleg a garancia a különbség.

Huawei Mate 20 prO

(#1403) Dani82 válasza DrJaka (#1402) üzenetére


Dani82
senior tag

és pl az XXLGsm-et írták többen itt, ez megbízható bolt és n9005 ( ezt ajánlották az n9000 szemben) azt írja, hogy 12 hónap bolti és 24 hónap SW. ez mi szoftver? :F lehet hozzá venni 24 hónap teljeskörűt vagy esetleg 24 honap sasung gyárit? vagy hogy működik?

(#1404) Varszegig válasza Dani82 (#1403) üzenetére


Varszegig
veterán

"12 hónap bolti és 24 hónap SW"
Ez az ami szart sem ér.

(#1405) Thamás válasza Varszegig (#1404) üzenetére


Thamás
csendes tag

Ebben VARSZEGIG-nek igaza van.

Három fajta lehetőség van garancia ügyben.
Amikor a készülék AS-azaz Ázsiából jön- akkor arra csak egy év helyszíni garanciát vállalnak.
Ha készülék EU-akkor az Európából jön- ekkor van már rá egy év Samsung garancia és regisztrálható újabb 12+2 hónapért.
A legjobb ha MG-mert ebben az esetben kettő év magyarországi garancia van a telefonra. Sajnos ez a lehetőség a legdrágább mindig.

(#1406) markusz5 válasza Dani82 (#1403) üzenetére


markusz5
csendes tag

Szerintem EZ
,ahogy olvastam gyári garis. :U

(#1407) Locutus válasza Thamás (#1405) üzenetére


Locutus
veterán

Én épp ma regisztráltam a bécsben vett N3-at, és a 2 éven felül még 2 hónapot hozzá is adott :) (samsung.hu-n)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1408) iSonic válasza Locutus (#1407) üzenetére


iSonic
addikt

ez a samsung garancia ;)

(#1409) Bilux válasza Locutus (#1407) üzenetére


Bilux
veterán

Csak az nem ér semmit csak magyar telefonokra van.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1410) iSonic válasza Bilux (#1409) üzenetére


iSonic
addikt

gariztatásnál nem nézik..

(#1411) Varszegig válasza iSonic (#1410) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha beviszed szervizbe, akkor ok, de a +2 hónaphoz kérik a számlát is. És akkor bizony nézik hidd el, volt esetem, a fiam S2-jét a +2 hónapban javították, és amíg nem volt meg a számla, addig hozzá sem nyúltak.
Az hogy mit regisztrálsz be a Samsung oldalán az nem jelent semmit, mindent elfogad. EU garival a gari él, természetesen nem tagadhatják meg a javítást, de a prémium extrákat igen.

(#1412) Dani82 válasza markusz5 (#1406) üzenetére


Dani82
senior tag

Köszönöm!

Van esetleg ennél jobb árú n9005 ami 2 év gyári garis és megbízható üzlet? Ennyiért terveztem kb, 160-ért szeretnék venni, de ha esetleg van vhol kedvezőbben, azt megköszönöm ha megutatjátok :)

(#1413) csabahorti


csabahorti
csendes tag

Valaki tudna linkelni egy webshop-ot ahonnan tudnék rendelni egy jó kis fóliát?? Előre is :R

(#1414) DrJaka válasza csabahorti (#1413) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Nekem ez van rajta.+500ért tettel fel rá a srác tökéletesen a helyszínen.

Huawei Mate 20 prO

(#1415) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Megvettem, fehér, ismerkedünk.

Google Play-re rányomok, felvillan egy pillanatra, aztán eltűnik. Ez miért lehet? Nem tudok belépni.

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#1416) csabahorti


csabahorti
csendes tag

Bocs az újabb kommentért de elfelejtettem beleírni hogy ha valaki tudja hogy lehet a gif-eket megnyitni a gépen és leírná nekem az is megköszönném!! :)

(#1417) Locutus válasza Varszegig (#1411) üzenetére


Locutus
veterán

És miért ne lenne meg a számla?:)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1418) Gabbana válasza znagy69 (#1399) üzenetére


Gabbana
aktív tag

Amiket írtál, azokon túl vagyok. Ettől függetlenül segített a véleményed.

Google Play megoldódott.

Viszont S2 után ANNYI beállítási lehetőséggel találkozom a telefonon, hogy nem ártana bármelyikőtök tippje, trükkje, ajánlása. Szivesen olvasnám.

[ Szerkesztve ]

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#1419) Dani82


Dani82
senior tag

tudnátok nekem megbízható boltot ajánlani, ahol min. 2 év rendes gari van, n9005 és 160 körül van?
( és holnap nyitva van :DDD )

(#1420) Varszegig válasza Locutus (#1417) üzenetére


Varszegig
veterán

Megvan, csak a prémium feltétele a magyar értékesítés, azt hiszem.

(#1421) bok92 válasza Dani82 (#1419) üzenetére


bok92
addikt

Már írták, hogy annyiért nincsen.Ha megbízható garit akarsz az még legalább +30k , ha nem több.

[ Szerkesztve ]

(#1422) DrJaka válasza Dani82 (#1419) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Pü ment

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 prO

(#1423) Dani82 válasza bok92 (#1421) üzenetére


Dani82
senior tag

[link]

Akkor ezzel pl. mi a gond? Ha jól értelmezem 24hó teljeskörű gari. és megbízható boltnak tűnik

(#1424) Varszegig válasza Locutus (#1417) üzenetére


Varszegig
veterán

Prémium szerviz feltételek

Az első 2 pontot ajánlom mindenkinek a figyelmébe, aki szerint a szürkeimportost is javítani fogják háznál.

Bilux: azért szólok, hogy aztán ne legyen meglepetés a ...gsm-nél vásárolt cuccosnak beég a kijelzője, és nem jön a futár, sem a szerelő.

[ Szerkesztve ]

(#1425) Bilux válasza Varszegig (#1424) üzenetére


Bilux
veterán

Sosem javították azt itthon

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1426) bok92 válasza Dani82 (#1423) üzenetére


bok92
addikt

Hát akkor vedd meg. :DDD Csak majd nehogy hamiskás garanciajegyet kapjál. :U Én egy boltot tudok javasolni (edigi...). Ott tuti, hogy rendes garit kapsz, viszont qrva drága. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1427) Thamás válasza Bilux (#1425) üzenetére


Thamás
csendes tag

Nekem javítottak otthon, SGS 2-est.
És a lényeg a számla, a regisztráció és a magyar jótállás volt.
Erről még fotó is készült, külön-külön.

(#1428) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Utoljára kérdezem(utána inkább hanyagolom :D )valakinek sikerült magyar t-mobile-os telefont rootolni?Továbbá ez az s-voice még hasztalanabb mint a siri de szifonnál legalább ott volt a voice control, hangvezérléses hívást lehet svoice-on kívül valami mással kezdeményezni?

(#1429) DrJaka válasza Varszegig (#1424) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Érdekes dolog ez.
Én ugye pl. itthon vettem a telefont, magyar cégtől, viszont a származási helye ausztria.
Ez alapján gyanús hogy ez a házhoz megyünk dolog számomra bukó.
De biztos ami tuti dobtam nekik egy mailt és rákérdeztem hogy rajta vagyok e az érvényesen regisztrálók listáján.

Huawei Mate 20 prO

(#1430) Bilux válasza Thamás (#1427) üzenetére


Bilux
veterán

Nálam meg az s3, note2 javították itthon.
csak magyar számlás telefont javítanak itthon otthon :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1431) Thamás válasza Bilux (#1430) üzenetére


Thamás
csendes tag

Azt hiszem ezzel mindenki számára érthető választ adtál. Sajnos veszélyes dolog úgy készüléket venni, hogy bizonytalan a garanciája. A 12 hónap alatt általában a telefonokkal nem lesz probléma... Viszont utána elég egy fődarab csere és az olcsóbb egyből drága lesz!

(#1432) Paul119 válasza Bilux (#1430) üzenetére


Paul119
addikt

Nekem pl sima bolti garis L9 van (6ho gari es 6ho sw) be ejtettem a vizbe , szo nelkul meg javitottak :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1433) #01696768 válasza Paul119 (#1432) üzenetére


#01696768
törölt tag

Mekkora a picepszed? :DDD Az a baj,hogy ez LUTRI, S3 forum tele van a negativ tapasztalatokkal. Szerintem megeri a +20-25%ot a premium szerviz, hszen ha elhajt a bolt hibas kijelzovel, az maris 35-40ezer forintba faj.

(#1434) Paul119 válasza #01696768 (#1433) üzenetére


Paul119
addikt

Eleg nagy :D melle vagyok 190...:D de nem ezzel gyoztem meg oket nyugi :D csak szimplan jo fejek voltak 5 ezerert kaptam bele uj kamer is mert sajna azt muszaj voltam cserelni :( de igazad van ,mazli kell hozza hogy ilyen boltot talaljon az ember lehet ha mashol veszem meg 65ert a 4x hdt akkor el hajtanak a picsaba( ez volt a masik ki szemelt mobil :) )

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1435) Dani82


Dani82
senior tag

Van különbség a 32Gb os a 16Gb-os N9005 között a tárhelyen kívül?
Ha a 16Gbot veszem, sd kártyával ugyis tudom bőviteni nem?

(#1436) hanti válasza Dani82 (#1435) üzenetére


hanti
senior tag

Igen van a Samsung csak 32-est és 64-est forgalmaz Európában és sehol nem szerepel hogy egyáltalán gyárt 16-ost!!

[ Szerkesztve ]

(#1437) techergo


techergo
csendes tag

Sziasztok.
Note 3 tulajdonosok tapasztalata érdekelne az akku időröl.
Főleg napi több óra netezésre használnám illetve filmezésre.
S 4 ről váltanék ahhoz képest milyen a note 3 hangszórója?

(#1438) Varszegig válasza Dani82 (#1435) üzenetére


Varszegig
veterán

"Van különbség a 32Gb os a 16Gb-os N9005 között a tárhelyen kívül?"

Apró, de nem lényegtelen differencia, hogy 16 GB-os nem létezik:D

(#1439) csabahorti válasza techergo (#1437) üzenetére


csabahorti
csendes tag

Nekem első nap mikor folyamatosan töltögettem meg játszottam próbálgattam mit bír akkor 10 órát bírt majd tegnap pl egész nap fb meg telefonálgatás és kis játékkal este 55%-on volt reggel 8-tól este 11-ig!

(#1440) Dani82 válasza Varszegig (#1438) üzenetére


Dani82
senior tag

Akkor itt valami nem stimmel, Prohardveren hirdet itt vki és azt mondta hogy feketében csak 16gbosa van

[link] :F :P ;]

(#1441) boksz válasza techergo (#1437) üzenetére


boksz
senior tag

Akkor egy erős napot kibír....

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1442) Dondenis válasza csabahorti (#1439) üzenetére


Dondenis
aktív tag

kijelző használat mennyi volt? Gondolom nem folyamatos volt az a 10 óra...

(#1443) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Akkuido. Az en note harmam ma egy napos reggel otkor vettem le toltorol, azota nyektetem. net skype, video, fenykepezes townsmen torrent mindent nyomkodtam. most van 19%on

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#1444) Rush77


Rush77
aktív tag

Sziasztok.

Erősen gondolkozom a Note 3-on. Nagyon jónak tűnik de meg kéne fognom kézbe, hogy mennyire nagy.
Az első Note-ot fogtam kézbe és az nekem nagynak tűnt főleg szélességre.
Esetleg van köztetek valaki akinek volt mind kettő és megosztaná, hogy mennyire változott méretben ill fogásra mert látom, hogy keskenyebb egy picivel meg vékonyabb.
DHD-ról váltanék.

Továbbá AMOLED-el kapcsolatban kérdezem mivel még nem használtam AMOLEDes kijelzőt, hogy tényleg beég meg annyira túl vannak szaturálva a színek? :B

Gari ügyben meg az lenne a kérdésem, hogy amit itt gyártói-ként írnak az ok e? (meglepően olcsónak tűnik a többi üzlethez képest)

Köszi

(#1445) sztrogoff19


sztrogoff19
tag

Üdv mindenkinek,

Én is erősen gondolkozom a note 3 készüléken, egy S3-asról váltanék. Pár lehetséges kérdésemet már feltették és megválaszolták előttem, ami engemm érdekelne az a ceruza használata.

Most egy note 10.1-es tabiról írok, ehhez is tartozik cerka, de szinte soha nem használom ... A telefon esetében azonban pl. a munkám során azért felkarcintanék egy-két dolgot szerintem, illetve pl. bevásárló listát is jól lehetne ceruzával, kézírással írni :D

Szóval aki használja is a mindennapok során a ceruzát, az kérem ossza meg a tapasztalatait !

Egyéb kérdésem most nincs, mivel ismerem a Samu mobilokat és már három generációnyi Galaxy S-t nyúztam/nyúzok, csak most a note 3-at tekinteném igazán előrelépésnek nem pedig az S4-t vagy pl. a S5-öt, ami őszintén szólva hidegen is hagy egyelőre, bármilyen is lesz ...

Morituri Te Salutant

(#1446) iSonic válasza Dani82 (#1440) üzenetére


iSonic
addikt

hát vannak nagyon buta csalók akik utána sem néznek a dolgoknak :P Ilyeneket kell szépen feldobni a hardverapródoknál :D

(#1447) Kiskino válasza Rush77 (#1444) üzenetére


Kiskino
csendes tag

Én holnap rendelem meg, 175.000 HUF -ért ez tűnik a legolcsóbbnak a gyártói garisok közül.

[ Szerkesztve ]

(#1448) Dani82 válasza Kiskino (#1447) üzenetére


Dani82
senior tag

honnan?

(#1450) Kiskino válasza Dani82 (#1448) üzenetére


Kiskino
csendes tag

[Innen]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.