Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Necc válasza resu8823 (#1998) üzenetére


Necc
addikt

Az S-Pen nem kapacitiv toll, hanem magneses rezonancia alapu, es kulon erzekelo van a kijelzo moge szerelve, ezert csakis azzal a tipusu keszulekkel mukodik, amivel megvetted.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#2002) Zolesz007 válasza resu8823 (#1999) üzenetére


Zolesz007
őstag

Sajnos amig garivesztéssel jár a ROM-olás addig nemhiszem, hogy nagyon beindulna a szakmai téma...

Fold 5

(#2003) andrew01 válasza Peterson_ (#1993) üzenetére


andrew01
tag

Persze babráltam vele mindenhogy..
Csupán az a véleményem h 1080p töl tartanám a melegedést ill. forrósodást normálnak..

(#2004) handrash válasza Parallaxis (#1997) üzenetére


handrash
őstag

Ez kezd jól hangzani. :-)

kaznerr: amiket szeretnél tudni, ahhoz minimum egy hét használat kellene...

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#2005) Drbonci


Drbonci
aktív tag

Nálatok hogy áll a böngésző újra töltés? Nekem majdnem minden alkalommal újra tölt, pl.reggel belépek, és utána délben akkor már nincs memóriában. Mindegy hogy gyári vagy Chrome böngésző. Nincs korlátozva a háttér folyamat. A 2-ben jobb a memória kezelés sztem. T-mob gyári rendszer semmi piszka.

(#2006) Silent77 válasza Drbonci (#2005) üzenetére


Silent77
veterán

Én csak a gyárit használom, de szem még egyszer sem töltött újra. :)
Csak ha én lőttem ki esetleg.
Pedig közbe játék minden megy.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2007) Varszegig válasza Silent77 (#2006) üzenetére


Varszegig
veterán

Lehet az az oka, hogy a T-s firm elég régi már, függetlenekre jött kb. 2 frissítés.
Mellesleg a kilövés az használat kérdése is, ha kell a memória, és órák óta ott ül a böngésző, használva nincs, akkor biza kirúghatónak fogja találni az android. Vagy nem. Nincs rá garancia. Mondjuk én nem figyelem ezt a böngésző dolgot, mert mindig bezárom a lapokat, mikor végeztem.

(#2008) fater1969 válasza Necc (#2001) üzenetére


fater1969
tag

De azonos típusok között minden működik.nekem a Note3 v.a 10.1 és a Note3 is bármelyikén használható

Nimbochromis Venustus

(#2009) fujifilm1 válasza Parallaxis (#1997) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Köszi az ajánlást . Bejött. :)
A Partnero pár napja csak halogat ma végre kibökték jövő héten talán lesz fekete Samsung garanciás készülék.
( Kommunikációban nem valami bajnokok úgy kell harapófogóval kiszedni hogy ha nem jön akkor mikor várható.)
(Az igaz hogy ők lesznek a legolcsóbbak ha minden igaz.) Nekem viszont ez már mindegy lesz .

Az ajánlott új mobil shop boltban volt is készülék.
169 000 Ft Samsung hivatalos két éves garanciával, számlával 27 százalékos áfával ahogy kell.
Meg kedves is volt a hölgy;)
Előttem nyitotta fel a dobozt.
Szerintem minden rendben van és tényleg a Samsung Magyarországtól származik a csomag .
(Az is kedves gesztus volt hogy csak úgy méretre vágta a SIM-et.)
Felhívtam otthonról a Samsung közvetlen vonalát 0680Samsung bediktáltam az imei és a sorozatszámot holnap megtudom a tutit a gariról.

A készülék tuti jó egyik ámulatból a másikba esek a sebesség kapcsán, -eddig note1-em volt )

Rögtön jött egy update. MJ1 röl, MJ3 -ra frissített.

Vegyetek Note3 -at, nagyon jó ;)

[ Szerkesztve ]

(#2010) PeLa87


PeLa87
aktív tag

Mindenki itt veszi sorra a jó kis készüléket... Nekem még 2 hét mire eldől, hogy aláírják a munkaszerződésem... Addig nem bírom ki... :D

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#2011) guest666


guest666
aktív tag

Hi ! S3-at cserélt valaki Nóta 3-ra, vélemények? Mert én erősen ezen gondolkodom, de még bizonytalan vagyok

(#2012) fujifilm1 válasza PeLa87 (#2010) üzenetére


fujifilm1
senior tag

az vigasztaljon hogy addigra akár 10e-ret is eshet az ára ehhez képest...
:)

[ Szerkesztve ]

(#2013) PeLa87 válasza fujifilm1 (#2012) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Nem tudom... én Telenorban veszem. 1 éves részletre.

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#2014) Silent77 válasza guest666 (#2011) üzenetére


Silent77
veterán

Én. :)
Nem lehet összehasonlítani a kettőt. Jól döntöttem, hogy lecseréltem.
Nem fogod megbánni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2015) Finaly válasza guest666 (#2011) üzenetére


Finaly
tag

Igen, én is S3-at cseréltem Note3-ra és nagyon nagyon megérte (számomra) :)
Mind2 4 magos, de eléggé látszik az a 2 év különbség :)

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy melyik a legújabb frissítés kódja az N9005-ön?

Nekem ez van rajta, és nem tudom, hogy ennél van-e már frissebb :)

AP: N9005XXXUBMI7
CP: N9005XXUBMI6
CSC: N9005EVRBMI2

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 EDGE - Marshmallow 6.0.1.

(#2016) zozyk válasza guest666 (#2011) üzenetére


zozyk
addikt

Én S3-ról váltottam,de ég és föld a kettő.

Finaly
MJ7 a legújabb.

Nálam:
AP: N9005XXUDMJ7
CP: N9005XXUDMJ7
CSC: N9005OXADMJ4

[ Szerkesztve ]

(#2017) znagy69 válasza Silent77 (#2014) üzenetére


znagy69
őstag

+1

(#2018) zozyk


zozyk
addikt

(#2019) kazmerr válasza handrash (#2004) üzenetére


kazmerr
aktív tag

Ezzel tisztában vagyok, de kíváncsi vagyok a személyes véleményekre is, mert abból is ki szoktak derülni olyan dolgok, amik a rövid teszt időszak alatt nem jönnek elő a cikkíróknál. Ezért is vagyok hálás minden akár tény, akár megérzés szerű kommentért, mert ezekkel a kialakult vásárlási szándékomat, és elvárásaimat csiszolgatjátok :)

(#2020) trapi80 válasza Luser2000 (#1996) üzenetére


trapi80
tag

Igen, szerintem jól látod, de nekem nem kell áfás számla, elég a nullás is. Persze csak abban az esetben ha a Samsung elfogadja, de ha jól tudom ebbe nem köt/köthet bele. Mit gondoltok?

fujifilm1: Majd megosztod, hogy mit mondott a Samsung ügyfélszolgálata? :R

Az OXX product code akkor okés? Nem kell, hogy XEH legyen?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

(#2021) Varszegig válasza guest666 (#2011) üzenetére


Varszegig
veterán

Én is S3-at cseréltem Note3-ra. Én nagyon szerettem az S3-at is, de a Note az más ligában játszik. Pár nap megszokni a méretét, utána csak pozitív minden élmény:)

(#2022) Dani82


Dani82
senior tag

nem tudtok valami boltot, ahol lehet kapni rendes tokot a telohoz? Nem a kihajthatora gondolok, hanem ami védi az oldalat es a sarkakat. Tegnap leejtettem, es nem szeretnek kintrol heteket varni mire megjon egy olyan tok amit nem is lattam hogy nez ki :R

(#2023) Fir3Fly válasza Dani82 (#2022) üzenetére


Fir3Fly
csendes tag

Korábbi hsz-emben találsz egy linket igaz hogy ebay-es. De ha valóban védeni szeretnéd a telefonod akkor ezt ajánlom. Egy kicsit vastagítja a telefont az igaz, de cserébe egy szilikon bugyi védi az egész telefont a sarkainál és oldalt 2-2 vaskos gumi ami kilóg kissé a szilikonra pattintott merev plasztik köpeny alól. Nekem 1 hét alatt jött meg és szerintem megérte a pénzét!
Ha kéred teszek fel képet és lemérem mennyivel nagyobb tőle a telefon.

(#2024) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Nálatok olyan nincs, hogy random kidobja a mappákból az appokat és rakhatom újra vissza(mindig ugyanannál a mappánál csinálja)?

(#2025) Varszegig válasza gabesszg (#2024) üzenetére


Varszegig
veterán

Nincs, mert nem használok mappákat:) Sokkal jobb Novát használni, és füleken csoportosítani.

(#2026) fujifilm1 válasza zozyk (#2018) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Köszi a linket. (Azért néhány nem annyira hidden, csak uge végig kell olvasni a hivatalos tutoriált..:) )

[ Szerkesztve ]

(#2027) Necc


Necc
addikt

Megerkezett a Note 2 multimedias dokkolo (termeszetesen Note 3 -hoz), probalgatom miket tud, szerencsere minden mukodik vele es nem valos a sok (hulye)gyerek ripacskodasa a kulonbozo forumokon/feedback oldalakon hogy nem mukodik a Note 2 dokkoloja a Note 3 -al.

Egyedul a 64GB-os NTFS-re formazott pendrive-omat nem ismerte fel (kiirta hogy inkompatibilis fajlrendszer), PC-n gyorsan atformaztam exFAT-ra, es igy mar rendesen kezeli.

Ami viszont zavaro, hogy a gyari TW kezdokepernyo az istenert se hajlando elfordulni, igy TV-n picit butan nez ki a vaskos fekete oldalsavokkal.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#2028) Dani82 válasza Fir3Fly (#2023) üzenetére


Dani82
senior tag

megköszönném :R

(#2029) Varszegig válasza Necc (#2027) üzenetére


Varszegig
veterán

Erre is megoldás a Nova.

(#2030) Necc válasza Varszegig (#2029) üzenetére


Necc
addikt

De az meg toredekannyira csillivilli mint a TW :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#2031) Varszegig válasza Necc (#2030) üzenetére


Varszegig
veterán

Azt mondod? Nekem a TW mindig a full fapad érzést adja. A Nova olyan, minta a trabantot audira cserélném:)

(#2032) Necc válasza Varszegig (#2031) üzenetére


Necc
addikt

Pontosan ez az erzesem volt nekem akkor is, amikor Nova-rol (vagy apex? basszus mar elfelejtettem melyiket vettem meg :DDD ) visszatertem egy ujraflasheles utan gyari TW-re, csak en a Nova-t ereztem trabantnak :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#2033) Varszegig válasza Necc (#2032) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem vagyunk egyformák. Csak azért furcsállom, mert nem tudsz olyan TW funkciót, amit a Nova ne tudna, fordítva viszont elég hosszú a lista:)

(#2034) csabahorti


csabahorti
csendes tag

Nekem még MJ1-em van hol lehet frissíteni MJ3-ra?

(#2035) Peterson_ válasza gabesszg (#2024) üzenetére


Peterson_
addikt

Nekem a játékaim vannak mappában,amióta berámoltam őket, azóta ott is vannak:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#2036) Necc válasza Varszegig (#2033) üzenetére


Necc
addikt

<troll>
Mappaba pakolva az ikonokat a pent/egeret/ujjadat fole tartva nem bontja azt ki hogy jobban atlasd az ikonokat. :D
</troll>

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#2037) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

group playt használta valaki? mindkét teló látta a másikat de csak a saját zenéket játszotta, nem volt összhang :(

(#2038) gabesszg válasza GeoJoe (#2037) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Én is próbáltam S4-el de nem akarta nagyon egyszerre játszani a dolgokat 2 perc sz*rakodás után hagytam az egészet mert így számomra értelmetlen volt (persze lehet én nem értek hozzá) :D

(#2039) GeoJoe válasza gabesszg (#2038) üzenetére


GeoJoe
senior tag

mi is s4el próbáltuk de nem jöttünk rá. majd keresek egy oktatóvideót :D

(#2040) Varszegig válasza Necc (#2036) üzenetére


Varszegig
veterán

Ez nekem nem érv, soha nem használok mappákat, ugyanis fülekre csoportosítom az összetartozó appokat, és akkor meg nem kell fölé se tartani semmit ugye, mert egyből látható:) Na ezt pl. nem tudja a TW, pedig nem lenne egy nagy feature.

(#2041) Necc válasza Varszegig (#2040) üzenetére


Necc
addikt

No acsi... nem erveket kertel tolem, hanem hogy mutassak valamit amit a Nova nem tud de a TW igen. :(((

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#2042) Varszegig válasza Necc (#2041) üzenetére


Varszegig
veterán

Jó, igazad van, de ez nem olyan, amit használnék, mivel egyszerűen van sokkal jobb megoldás. Én mappákat a megboldogult symianos samu óta nem használok:) S2 óta a Novát nyomom, és semmi szükségem a mappákra. A főképernyő elfordulás sem egy akkora feature, hogy a TW már nem tudom hanyadik generációjába nem fejlesztik bele. Azt meg külön csíptem a TW-ben, amikor az S3-on kivették belőle a háttér scrollt.

(#2043) Karaya


Karaya
tag

Mi a véleményetek az xxlgsmről? Itt elvileg 160e a gyártói garanciás [Note 3] (48 hónap ** = 24 hónap teljes körű gyári és 24 hónap SW)

(#2044) fdisk válasza Karaya (#2043) üzenetére


fdisk
őstag

Az nem gyári garancia.
48 hónap gyártói garancia nem létezik ssmsungnál.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#2045) Finaly válasza fdisk (#2044) üzenetére


Finaly
tag

Apum vett egy note3-at szintén, és mi próbáltuk a group play-t.
Nagyon komoly cucc :D

Úgy használtuk, hogy én létrehoztam egy csoportot, ott kijelöltem a videot vagy zenét, akármit aztán "kész" és utána a másik note3 csatlakozott az én csoportomhoz, és akkor teljesen összehangolja a 2 telefont. Pl zenénél: automatikusan enyémet tette bal oldali hangszórónak, a másikat jobb oldalinak, és akkor a "hot-spot" telefonról lehet vezérelni a többit is :)

Egyedül még a játékokat nem tudtuk megnézni, mert ott nem találtam olyan gamet ami multis lenne...

Samsung Galaxy S7 EDGE - Marshmallow 6.0.1.

(#2046) james008bond válasza zozyk (#2018) üzenetére


james008bond
őstag

Ezek közül melyik rejtett funkció :F

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2047) fdisk válasza Finaly (#2045) üzenetére


fdisk
őstag

:F

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#2048) handrash válasza kazmerr (#2019) üzenetére


handrash
őstag

Hát ez az S pen window elég meggyőző volt

Ma tapiztam egyet a MM-ban. S pen nem volt benne, kérdem az eladót, jó lehet a Nóta1-é? Válsz kizárt. Elmondom működött vele. :))

Gyorsasága meggyőző volt.Az S pen is pontosabbnak tűnik, bár ez lehet, hogy inkább placebo mert míg az 1.-es a toll elé rakja a kis pöttyöt a 3-as trükkösen mögé, így jobbkezes ember kitakarja.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#2049) Peterson_ válasza handrash (#2048) üzenetére


Peterson_
addikt

Végül melyik Media Markt-ba mentél?

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#2050) handrash válasza Peterson_ (#2049) üzenetére


handrash
őstag

Az Europarkban voltam, nekem az nagyon közel van.

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.