Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) gyuri81 válasza Zsolaf (#19992) üzenetére


gyuri81
veterán

jaaaaaa köszi Android 4.4 :W

Akkor mégis mire tudom használni a külső SD kártyát???

Még AirDroid-al sem tudok rá másolni.....hát ez valami vicc...

(#20002) ch003067 válasza Viktor0610 (#20000) üzenetére


ch003067
addikt

Az a baj hogy Mozzarela alatt játszanám le, azt szoktam használni és eddig semmi probléma nem volt...

Szerk.: Felraktam a flesst és így most megy. Köszönöm szépen.

A többi dologra tudna esetleg valaki??

[ Szerkesztve ]

(#20003) Viktor0610 válasza ch003067 (#20002) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vut? :D

A szerkesztésre.
Szívesen! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20004) apaszka válasza Zsolaf (#19995) üzenetére


apaszka
veterán

Én waze párti lettem,a múlt héten száműztem a rigót teljesen! Szerintem felejtős már! Sokat pofázik feleslegesen,és 100 km-enénk kilép.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20005) Varszegig válasza gyuri81 (#20001) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem a kitkat a probléma, hanem hogy más jog kell a programoknak. Amelyik fejlesztő javítja, az tud írni az sd-re, amelyik ne, az nem. Írj a fejlesztőnek.

(#20006) gyuri81 válasza Varszegig (#20005) üzenetére


gyuri81
veterán

hát ez király :) jók az ilyen visszafele fejlesztések :)

de akkor ti hogyan másoltok pl zenét az sd-re?? kábellel???

(#20007) Peterson_ válasza gyuri81 (#20006) üzenetére


Peterson_
addikt

Például.
Úr isten, ez már a kőkorszak:DDD
Amúgy van erre is valami xposed modul, de hogy mennyire működik azt nem tudom...

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20008) gyuri81 válasza Peterson_ (#20007) üzenetére


gyuri81
veterán

inkább marad AirDroid-al belső sd-re, majd Total Commander-el átmásolom a külső sd-re. :((

(#20009) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ha valakit érdekel, a gyári e-mail app a MyMagazine vagy Saját Folyóirat jegelése miatt hülyült meg.
Valami bizarr függőségi viszonyban vannak, amit személyes meggyőződésem szerint direkt programoztak bele, hogy az egyszeri user ne törölgesse a bloatware-t önfeledten.

Non omnis moriar.

(#20010) Peterson_ válasza AliceWake (#20009) üzenetére


Peterson_
addikt

Csak még az nem derült ki, hogy a kézírást mi iktatta ki.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20011) AliceWake válasza Peterson_ (#20010) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Elszállt nálad a kézírás :Y
Próbálkozz valami teljesen illogikussal. Kapcsold be a kávéfőzőt ;]
Ötletem sincs, sajnos :(

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#20012) Piwi válasza AliceWake (#20011) üzenetére


Piwi
addikt

Vagy rakja egy tál rizsbe estére ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#20013) Peterson_ válasza AliceWake (#20011) üzenetére


Peterson_
addikt

...és Piwi:
-Mindkettőt próbáltam már, de lehet hogy együtt kéne;]
Az a baj, hogy nem is rögtön vettem észre, hogy legalább sejtésem legyen mi az oka, de százszor átnéztem már a listát mi lehet a ludas...egyszerűen lövésem sincs.
Viszont ahogy említettem is, még az ikonja is eltűnt a billentyűzetről.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20014) Peterson_ válasza Peterson_ (#20013) üzenetére


Peterson_
addikt

A most egy csomó dolgot kiolvasztoztam.
De csupa fontosat ám, mint pl. a Samsung apps, Shealt service, stb.
Restartot nyomtam, de semmi.
Aztán mondom megint beállítom az automatikus kézírásra váltást, ha kihúzom a tollat, és így már működik...de!
Csak akkor, ha kihúzom a tollat.
Ha utána bezárom a beviteli mezőt, másodszorra nem jön elő és ikon sincs.
Viszont ilyenkor szépen visszadugom a tollat a helyére, újra kihúzom és megy:DDD
Micsoda technikai bravúr.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20015) gyuri81


gyuri81
veterán

Azt eszrevettetek mar, hogyha ki van huzva a ceruza, akkor neha nehezen erzekeli a visszagomb az ujjatokat?

(#20016) apaszka válasza gyuri81 (#20015) üzenetére


apaszka
veterán

Én próbálgatom,de semmi különbséget nem veszek észre.
Függő a telód?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20017) Arolotifar válasza apaszka (#20004) üzenetére


Arolotifar
őstag

Itthon nálam is a Waze az elsőszámú navi. Külföldön viszont a Sygic vált be :K Lengyelországban 10 napig volt lehetőségem tesztelni, megérte az árát :C

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#20018) gyuri81 válasza apaszka (#20016) üzenetére


gyuri81
veterán

Fuggetlen keszulek, edigitalban vettem.

Alapvetoen ezt a jelenseget a facebook es a messengernel tapasztalom neha

Szerk. Csak ezeknel az appoknal tapasztalom ezt a hibat

[ Szerkesztve ]

(#20019) apaszka válasza gyuri81 (#20018) üzenetére


apaszka
veterán

Nálam ott is jó :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20020) SeatZola válasza gyuri81 (#20015) üzenetére


SeatZola
őstag

Nálam semmi különbség, hogy kint vagy bent a toll. Egyaránt gyors a visszagomb. Gyári független, nem rootolt a Notám.

Rappi

(#20021) apaszka válasza SeatZola (#20020) üzenetére


apaszka
veterán

Enyém is gyári független. :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20022) vrgkrisztian válasza gyuri81 (#20015) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

mert ha közeledik a toll a kijelzőhöz,akkor ujjal már vezérelni sem tudod,mert csak a toll érintését érzékeli,szóval ez nem hiba,inkább fícsör a véletlen félrenyomások ellen :K

amúgy ha ujjal benyomod az s-pen hegyét,és közelíted a kijelzőhöz(de nem érsz hozzá),azt is nyomásnak érzékeli.

(#20023) gyuri81 válasza vrgkrisztian (#20022) üzenetére


gyuri81
veterán

Bammeg :)))))

Es tenyleg! Ez durva! Pont ugy fogtam a cerkat hogy az ujjam kozott volt es ugy akartam megnyomni a visszanyilat :)

Imadom ezt a forumot!!

Thx :R

(#20024) code1005


code1005
senior tag

Sziasztok,

melyik a legfrissebb rom rootolt telefonra, gyári természetesen? Honnan tudom letölteni?

Köszi!

plata o plomo

(#20025) b.bela1 válasza code1005 (#20024) üzenetére


b.bela1
őstag

Látom nem kapsz választ. Hmm...
Szóval ha a legfissebb gyári romot keresed: Sammobile. com
Nézd meg a product kódodat, és a megfelelőt szedd le. Így lesz meg a gyári romod. Más is rámegy, de a gyárit kérdezted.
De mivel rootolt telót írtál, vigyázz, hogy NF4 alatti rom legyen, mert NF4, NG2 még nem rootolható.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#20026) renzo79 válasza #24536576 (#19998) üzenetére


renzo79
tag

Sajnos az aksi csere nem hozott sikert így most valahogy fel kéne töltsem az aksit aztán gyári, és ha akkor se jön helyre akkor gari, csak lövésem nincs hogy töltsem fel :D, vicces..... már csak azért is, hogy le mentsek róla mindent..... aaaaaaaa

(#20027) code1005 válasza b.bela1 (#20025) üzenetére


code1005
senior tag

Köszi! Úgy látom ez a legutóbbi a sammobile-on: N9005XXUENB4 és ez van a telómon is.

plata o plomo

(#20028) falijja


falijja
őstag

Üdv.
A 660 nit fényerőre nincs megoldás hogy manuálisan is lehessen maxra tolni...?

(#20029) gyuri81


gyuri81
veterán

valahol lehet kapni normális minőségű ( pl. Samsung) OTG USB kábelt? ( tudom, van az ebay-en 300 Ft-ért, csak a Note-ba nem szeretnék ilyen gyagyi usb-ket dugni....sajnos ezek nem mérethelyesek)

(#20030) Tatu-1981 válasza gyuri81 (#20008) üzenetére


Tatu-1981
tag

Mintha valaki azt írta volna egyik fórumba, hogy a Total Commander sem tudja írni az SD kártyát 4.4 alatt. :(

(#20031) apaszka válasza gyuri81 (#20029) üzenetére


apaszka
veterán

Én meenova -t használok.[link]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20032) BLC


BLC
tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek.

Jelenleg egy G3-s "boldog" tulajdonosa vagyok. A -boldog- jelzőt nem véletlen raktam idézőjelek közé...
Nem olyan régen, lehetőségem nyílt egy Note 3 rövid, de annál velősebb tesztelésére. Őszintén szólva írhatnék szuperlatívusz jelzőket, de szerintem nincs szükség rá. A készülék magáért beszél. Egy szó, mint száz felmerült bennem az újdonsült társam iránt táplált kezdeti lelkesedésem hanyatlása. Nehéz egy etalon után hasonlítani bármit :)
Tehát, véleményetek szerint van értelme egy ilyen cserének, vagy a jövőre tekintettel (NOTE 4) várjak októberig? (megjelenés IFA szeptember, forgalmazás október)

Előre is köszönöm a véleményetek.

[ Szerkesztve ]

(#20033) Prien válasza BLC (#20032) üzenetére


Prien
addikt

Most 148-ért kapsz új, Samsung garanciás Note 3-at, a G3 pedig viszonylag jó áron elmenne. Október még messze is van, a Note 4 nyitó ár pedig 180e körül lesz (vagy még több), és októberre a G3 sem fog annyiért elmenni,mint most, ergo sokkal többet kell rádobni. Én nem várakoznék, egyrészt nem szeretek, másrészt akkor örökké várakozhatna az ember, mert fél-évente már szellőztetik a következő telefon paramétereit.

Azt pedig még nem is tudjuk,hogy mekkora lesz a Note 3- Note 4 közötti különbség...kijelző méretben állítólag semmi...

A kevés is több a semminél.

(#20034) vrgkrisztian válasza falijja (#20028) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

nem hiszem. azért az elég erősen zabálhatja az akksit,akár ha csak kint olyan fényerőn megy. meg szép hőt termelhet...

egyébként nekem az auto fényerővel van egy problémam...
ha elkezdt csörögni a zsebemben,akkor ugye ott sötét van,és leveszi a fényerőt.nos,mikor végre előveszem,kinti fényben semmit nem látni a kijelzőből,és így várni kell 7-8másodpercet mire felfogja hogy ide a legalacsonyabb fényerő nem elég :(
ráférne a nótára egy frissítés,mert a kitkat borzalmas.
és az akksira is ráfeküdhetnének,bár ígyis elég jól bírja,de ennél többet is ki tudnának hozni,ebben biztos vagyok :P

(#20035) SeatZola válasza BLC (#20032) üzenetére


SeatZola
őstag

Szia! Én is tettem egy kitérőt Note3 - G3 és vissza Note3-ra. Tudom milyen érzésről beszélsz! Szerintem gyorsan add el a G3-at (gondolom 16GB/2 GB-os) mert jönnek belőle a Snapdragon 805/3Gb-os modellek és baromi sokat fog esni az ára. A Note 4 pedig szerintem bővel 200e felett fog kezdeni, mire elér egy "normális" 160-170k-s árban az még szeptember +2-3 hónap lesz minimum. És ahogy előttem írták, ki tudja milyen lesz a Note 4. Fog-e kelleni neked a N4-re prognosztizált Snapdragon 805/QHD által nyújtott többlet. A lényeg egy Note3-al a kezedben szerintem jobban jársz, mint egy G3-al ha kivárod a Note4-et. Ha tetszik, cseréled a Note3-at, ha nem kell a Note4, akkor legalább addig is - és ez kb. 3-5 hónap még - olyan telefont használsz, ami jó és tetszik is neked. Én is erre játszok!

Rappi

(#20036) apaszka válasza BLC (#20032) üzenetére


apaszka
veterán

Én G2 ről váltottam. Nagyon szép telefon volt, csak amire én használni akartam, nem tudta teljesíteni.
Így a gyártóval,a képviselettel megegyeztem , felejtsük el egymást!
Kaptam egy utalványt, mit tovább is adtam. Mondtam nekik , kár próbálkozni. Én szertnék telefonálni vele, és beszélgetést diktafonra venni, és videót rögzíteni.
Ezeket nem tudta nyújtani a G2 minőségben.

........
Ez mellett minden csak játék.
Az LG sajnos hiába adja ki gyorsan a szép,,, erős telefont, ha rengeteg hibája van.
Szerintem jól jász a nóta 3al !
A négy még nics kinn. :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20037) SeatZola válasza apaszka (#20036) üzenetére


SeatZola
őstag

Nagyon egy véleményen vagyunk és egyszerre..... :DD

Rappi

(#20038) BLC


BLC
tag

Köszönöm mindenkinek a véleményét.
Egy-Két kérdés:
1/ A Note 3 mennyire uptodate azaz rendszeresen jön rá a frissítés?
2/ Engem az érintő ceruza teljesen lehengerelt. Anno a PDA (Hp Ipaq) időben rendszeresen használtam, ilyet. A napi rutinban alkalmazzátok, vagy csak egy hangzatos kiegészítő?

(#20039) fojtviki válasza SeatZola (#20037) üzenetére


fojtviki
senior tag

Nekunk azert szerencsenk van, mar most jott egy sms, hogy ha akarjuk akkor faradjunk be egy uj telefonert early upgrade kereteben, a parom megvarja a note 4-et es elhozza. Valoszinu majdnem ingyen, mondjuk megjelenes utan valoszinu lesz egy 99 fontos upfront cost, de akkor is ajandek:)) Nekem is ajanlottak, de az s5 nagyon nem tetszik, szoval marad az s4 amig nem lesz olyan telefon ami tetszik.

Mas: most rendeltunk egy autos toltot note 3 kabellel. Navigalasra sokat hasznaljuk, es hat hiaba tolti a mostanival estere 40% korul van az akku. Ez most eredeti samsung 2A, meglatjuk jo lesz e.

[ Szerkesztve ]

(#20040) BLC válasza BLC (#20038) üzenetére


BLC
tag

Kezd kikristályosodni a döntésem.
Az előző hozzászólásomban feltett kérdések mellett eszembe ötlött még egy: Az Lg G3-hoz kapott Qi töltő esetleg használható lesz egy megfelelő hátlappal a Note 3-on?

(#20041) Prien válasza BLC (#20038) üzenetére


Prien
addikt

Ha hirtelen bármit fel kell jegyzetelni vagy mondjuk böngészés közben egy cikket ki szeretnél vágni körberajzolással vagy a képernyőre írni valamit és úgy elmenteni vagy tollablakban a számológépet/névjegyeket/youtube-ot szeretnéd megnyitni, akkor bizony jól fog jönni :D
Nem volt még ilyen "ceruzás" telóm eddig, de nekem bejött!

A kevés is több a semminél.

(#20042) Parallaxis válasza apaszka (#20036) üzenetére


Parallaxis
addikt

Én szertnék telefonálni vele, és beszélgetést diktafonra venni, és videót rögzíteni.
Ezeket nem tudta nyújtani a G2 minőségben.

Ha hivatalos root nélküli magyar Note 3-at használsz, akkor azzal sem :D

Hívásrögzítéshez más régiókódú, vagy rootolt rendszer kell, a videórögzítésnél meg nem árt, ha kikapcsolod a wifit előbb, mert jóképű csíkok tudnak belekeveredni a felvételbe, ha adatforgalom van közben :)

A lényeg a lényeg, hogy sajnos tökéletes készülék nincs, így ez sem az.

(#20043) #24536576 válasza Parallaxis (#20042) üzenetére


#24536576
törölt tag

Garanciavesztés nélkül megy a root, ez a videórögzítéses hiba meg elég ritka.

(#20044) apaszka válasza Parallaxis (#20042) üzenetére


apaszka
veterán

Nálam nincs ilyen csikozás! A diktafon 100% os root nélkül is!
Van root garancia vesztés nélkül is!

A G2 hiába volt root.
A diktafon nem működött ,a videó hangja vacak volt,és a térerőt eldobálta!
A szerviz nem tudta javítani. A fürumon azt javasolták,hogy vigyek magammal diktafont,és kamerát,és egy 3210 est ha telefonálni akarok! De szép volt a g2 ,és simogassam + ;]

Na nekem nem kell többé LG telefon!

G3 előbbi írás :( ENNYI :(((

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20045) #24536576 válasza apaszka (#20044) üzenetére


#24536576
törölt tag

Vajon apuci, anyuci pénzéből amperkodik? Mmint akinek válaszolt. Nagyra van magával, hogy hetente vált csúcs telókat. :C

(#20046) handrash válasza renzo79 (#20026) üzenetére


handrash
őstag

Én pesti vagyok, ha elhozod feltöltöm neked.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#20047) BLC válasza #24536576 (#20045) üzenetére


BLC
tag

Esetleg konkrétumot tudnál írni, mielőtt felesleges flame-t, provokációt generálsz, vagy egyenesen nevén nevezni a usert. Mert sajnos az ilyen hozzáállás, és hozzászólás szokott egy-egy topicot megmérgezni. Kár lenne ezért...

[ Szerkesztve ]

(#20048) Parallaxis válasza apaszka (#20044) üzenetére


Parallaxis
addikt

A diktafon 100% os root nélkül is!

Hívásrögzítés XEH rommal, root nélkül? Ahha...

Root még van, de az újabb romokkal nem működik és nem is fog sajnos.

(#20049) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Írtam nem olyan rég, hogy nagyon lassan töltődik a telefonom az 1A-es HTC töltővel. Ezt kb. egy hete csinálja, előtte nem volt gond. Tegnap próbaképp elővettem a gyári 2A-s töltőt, azzal töltöttem. Korábban kb, egy óra Waze használat csukott S View tokkal kb. levett úgy 20-30 százalékot. Most a gyári töltővel töltve csak 10-et. Lehet, hogy véletlen egybeesés, de csinálok egy hosszabb tesztet, aztán beszámolok az eredményről.

(#20050) apaszka válasza Parallaxis (#20048) üzenetére


apaszka
veterán

Látom, te egy elégedetlen ember vagy samsung fronton.

Javaslom vegyél egy G2-t vagy G3 telefont. Nem erőszak a disznótor!

Ezzel részemről lezártam veled........
:R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.