Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) iSonic válasza nggabi (#10997) üzenetére


iSonic
addikt

mi ez jesszus? ez a fordítás.. :Y

(#11002) berigazek


berigazek
őstag

Én már annyit bütyköltem,hogy már ezt írja ki mostanában a jobb sarokban fent,amikor recovery-ből teszek fel romot:
,,Kernel is not seandroid enforcing"

Ez meg mi? :DDD

Szerk: Utánanéztem....a bütykölések ára :DD

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#11003) berigazek


berigazek
őstag

[link]

Mik vannak ...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#11004) banhammer válasza berigazek (#11003) üzenetére


banhammer
veterán

OOPS!
This app has been removed and is longer available in Google Play. Browse through AppsZoom and we're sure you'll find an alternative!

Erről ennyit.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11005) banhammer


banhammer
veterán

Ennek a kérdőívnek a kitöltésével egy Samsung Galaxy Gear okosórát lehet nyerni (vagy nem, egy próbát megért).

Nem facsés marhaság.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11006) berigazek válasza banhammer (#11004) üzenetére


berigazek
őstag

Knox-al kapcsolatos volt,egy .app

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#11007) aggleány


aggleány
addikt

Tudnátok segíteni abban, hogy milyen memóriakártyát érdemes venni hozzá? Néztem SanDisk-et és Samsung-ot is. Melyiket ajánlanátok?

A teló még nincs meg, de felkészülten szeretném várni az érkezését. :B

(#11008) Peterson_ válasza berigazek (#11006) üzenetére


Peterson_
addikt

Nekem behozta.
Teszel vele egy próbát?

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#11009) berigazek válasza aggleány (#11007) üzenetére


berigazek
őstag

Mindegy,csak Class 10 legyen és jó nagy,64 Gb-os SanDiskem van nekem is,jó az nagyon ...

Peterson!

Nem...nekem ugrott a KNOX úgy is :DD

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#11010) patoga válasza berigazek (#11009) üzenetére


patoga
tag

Szintén class10, 64Gb, csak samsung.

(#11011) aggleány válasza berigazek (#11009) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm. :R Mindenképpen 64-es és Class 10-es lesz. :K Tehát itt már nem téma, hogy melyik, mondjuk valamiért nekem is SanDisk a szimpatikusabb. Most egy noname 32-esem van, és régóta jó, de a szép új Notesznek szép új kártya jár. Ahogy láttam, az enyém lesz az első bordó a topikban. :DD

Sima gyári tokot használ valaki (nem az S-View)? Az is mágneses? Jól néz ki a telón? Így képről elég nehéz megállapítani. Azért kérdezem, mert olyat adnak hozzá. Egyébként az egyik általatok említett Spigen nagyon tetszik, lehet, hogy kap majd egy olyat is, ha rendesen viselkedik. :U

[ Szerkesztve ]

(#11012) banhammer válasza aggleány (#11011) üzenetére


banhammer
veterán

Bordo SD kartya?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11013) aggleány válasza banhammer (#11012) üzenetére


aggleány
addikt

:P Nem érdekel, hogy milyen színű, nem fogom kiszedegetni belőle. :N

Fekete telóm már volt. Fehér is. Bordó még nem, és ugyanolyan áron van, mint a másik kettő. Dudva nem lesz rajta, és képeken szép bordónak néz ki. Láttam S3-at bordóban, és ha olyan, akkor nagyon szép lesz. Mármint nekem.

[ Szerkesztve ]

(#11014) Goblin12 válasza aggleány (#11011) üzenetére


Goblin12
őstag

sandisk egy rakás fos :W nekem csak bajom volt van velük

(#11015) Peterson_ válasza berigazek (#11009) üzenetére


Peterson_
addikt

Nem olvastam utána, csak ami az oldalon látszott.
Akkor ez olyasmi, hogy rootolod pl a De La Vega-val, és akkor utána lenyomod ezzel a Knoxot, aztán már feltolhatsz bármit?:B

aggleány:
-Nekem Transcend 32GB cl10-es van lassan két éve.
Nekem ezzel sem volt semmi gondom, és nagyon jó árban vettem akkor.
Gondolkodtam, hogy lecserélem valami márkásabbra, de baja nincs akkor minek. Plusz lehet, hogy azok sem jobbak semmivel.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#11016) laci0530 válasza berigazek (#11009) üzenetére


laci0530
senior tag

Nekem is 64-es Sandisk van, semmi gond vele. :)

(#11017) fujifilm1 válasza aggleány (#11011) üzenetére


fujifilm1
senior tag

A samu egyes modelljei durván gyorsabbak mint bármelyik másik. Viszont az áruk is.... :)
Az kevés info, hogy CL10. Kell az r/w speed is.
Ma már sok gyártó készít class 10 min. megfelelőségnél sokkal jobbat.
A normál felhasználásos gyakorlatban a minél nagyobb olvasási sebességnek van sokkal nagyobb jelentősége.
A brutál írási sebesség csak speciális felhasználásoknál lényeges.
(Üdv a klubban... :) )

(#11018) Peterson_ válasza aggleány (#11013) üzenetére


Peterson_
addikt

"Mármint nekem."
-...és csak is ez a fontos:K

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#11019) kiskornel válasza aggleány (#11011) üzenetére


kiskornel
addikt

Szerintem a gyorsaság a legfontosabb, ha teloban van a kari. Ha nem elég gyors, az egész rendszert lelassíthatja. Főleg ha pakolsz rá progikat.
Nekem még nem telt be a 32G, így nem is vettem. Addig nem érdemes, míg nincs rá tényleg szükség. Ez az iparág nagyon gyorsan fejlődik, és egyre gyorsabb modelleket dobnak ki belőlük.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#11020) Peterson_ válasza kiskornel (#11019) üzenetére


Peterson_
addikt

Szerintem már csak azért is jó, ha van benne kártya, hogy legalább a biztonsági mentés, vagy annak a másolata azon legyen.
Elég kellemetlen ugyanis, ha a belső memóriában reked minden mentett adat, ha a telefon mélykómába esik.
Nem nagy valószínűsége van, de én pl jártam így az asszony telefonjával.
Persze van amit ki lehet pakolni gépre, de így mégiscsak biztosabb.
No meg felhővel sem lehet mindent megoldani-ingyen-.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#11021) berigazek válasza Peterson_ (#11015) üzenetére


berigazek
őstag

Feltét a root...eltünteti a KNOX által felugró értesítéseket a sávban.Ennyi csak...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#11022) Peterson_ válasza berigazek (#11021) üzenetére


Peterson_
addikt

Hát az elég gyengusz eresztés, azt hittem valami komolyabb.
Bár engem így sem, úgy sem érint.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#11023) Memmaao válasza aggleány (#11011) üzenetére


Memmaao
addikt

Sem az s-view tokot, sem a wallet covert nem ajánlom, csak ha raksz foliát a kijelzőre. Nekem az s-view tok megette a hidrophob rétegét a kijelzőnek 3 hónap alatt. Jövő7 szerdán jön a házhoz m1ek szerelő cserélni gariba. Aztán vagy eladom a három különböző színű s-view tokot, vagy életemben először rakatok fel foliát.

My name is Bond, James... Dean.

(#11024) berigazek válasza Peterson_ (#11022) üzenetére


berigazek
őstag

Ja...ez nullla..de engem sem érint,híre nyoma sincs nálam a knox-nak csak a 0x1,de kit érdekel... :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#11025) killerjohn válasza Memmaao (#11023) üzenetére


killerjohn
addikt

Én 3 perc múlva indulok megvenni. Mit evett meg az s-view??? : o

(#11026) Hauptmann válasza Memmaao (#11023) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ha eladod, a bézsre vevő lennék.

(#11027) DrJaka válasza aggleány (#11011) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Én azt a tokot használom a kezdetek óta, amire gondolsz, meg vagyok vele elégedve, szerintem jól néz ki, nekem legalábbis jobban tetszik mint az s-view.
Igen mágneses.
Fólia legyen a kijelzőn nehogy neked is buzerálja.

Huawei Mate 20 prO

(#11028) Memmaao válasza killerjohn (#11025) üzenetére


Memmaao
addikt

A kijelző legfelső hidrophob vizlepergető rétegét, az ablak kerete mentén és a műbőr rész alatt a telefon egész alsó részéről.

My name is Bond, James... Dean.

(#11029) banhammer válasza killerjohn (#11025) üzenetére


banhammer
veterán

Vegyél rá egy fóliát és nem lesz ilyen gondod.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11030) iSonic


iSonic
addikt

[link] Drágább áron kezd a Note 3 Neo, mint a Note 3 :DDD értelem megint a Samsungnál van..

(#11031) aggleány


aggleány
addikt

Mindenkinek köszönöm a választ kártya-ügyben! :R

Ezeket néztem ki, ezek árban jók lennének:

SanDisk
Samsung

Ezek közül melyik lenne a jobb? :F

A progik nekem a telefonon szoktak lenni, de a biztonsági mentés mindig megvan a kártyán is. Egy Private nevű mappában tartom a kártyán az összes dolgomat, és van, ami átkerül a telefonra is. A filmeket, zenéket a kártyán szoktam tárolni. Mivel a progik a telefonon vannak, nem fontos, hogy a kártya gyors legyen.

(#11032) aggleány válasza Memmaao (#11023) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, olvastam, hogy neked elcseszte a kijelzőt. A fóliát nem szeretem, én nagyon szoktam vigyázni a telefonjaimra, és még soha egyiknek sem volt baj a kijelzőjével. :N Azért lehet, hogy erre kerül majd fólia, még nem tudom.

Akkor lehet, hogy érdemes lenne vadászni valami olyan tokot, ami nem bántja a kijelzőt. :F Ha találok, feltehetem ide véleményezésre? :B

DrJaka

Köszi, szerintem ha nem találok mást, akkor kezdésnek ez lesz nekem is. :K

[ Szerkesztve ]

(#11033) berigazek válasza aggleány (#11032) üzenetére


berigazek
őstag

Rengeteg puha szilikon tok létezik,színben,alakban körbe védi a telefont mindenhol és teszel rá egy jó minőségű fóliát és szép napot :))

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#11034) aggleány válasza berigazek (#11033) üzenetére


aggleány
addikt

Egy ilyet már megrendeltem. ;) Azért majd szeretnék rá egy komolyabbat is, de még nem tudom, hogy milyen legyen. Egy ekkora kijelzőt már szívesen védenék, bár tudom, hogy a GG elég önellátó ilyen téren.

Egyelőre ezeket találtam, amik szimpatikusak, de nem tudom, hogy a flipesek bántanák-e a kijelzőt. :F

Icarer bordó
Spigen Armor
Fekete

(#11035) berigazek válasza aggleány (#11034) üzenetére


berigazek
őstag

Ugyanettől rendeltem én is UK-ból,feketében.Jó minőségű a szilikon tok.A flipesek nem bántják,ha puha bőr vagy valami más a belseje a toknak,Csak üveg ne érjen az üvegre,mert AZ karcolja egymást!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#11036) iSonic válasza aggleány (#11031) üzenetére


iSonic
addikt

szerintem a Samut válasszad, eléggé jó kis SD kártyákat csinálnak és nem nagyon szokta magát megmakacsolni..

(#11037) aggleány válasza berigazek (#11035) üzenetére


aggleány
addikt

Értem, köszi. :R

Ezek szerint a gyári S-View toknál üveg ér az üveghez? :F

(#11038) iSonic válasza aggleány (#11037) üzenetére


iSonic
addikt

hát nem igazán.. az inkább műanyag mintsem üveg.. de nem karcolja a felületet attól nem kell félned..

(#11039) aggleány válasza iSonic (#11036) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm. :R Én is inkább a Samura gondoltam, bár én inkább azért, mert ha már Samu a telefon, akkor megérdemel egy "saját" kártyát. :B

Tok-ügyben meg nem szeretnék úgy járni, mint Memmaao, mert egyelőre nem tudom, hogy pontosan milyen gari lesz a telón, Ausztriából kapom.

(#11040) berigazek válasza iSonic (#11038) üzenetére


berigazek
őstag

Látod,hogy a műanyag is kikezdi az üveget...ezek szerint szarabb,mint az S sorozat üvegei... :(

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#11041) iSonic válasza aggleány (#11039) üzenetére


iSonic
addikt

akkor érdemes a Spigen S-View Magnetic vagy Slim Armor-ra beruházni, mert ezek tuti nem kezdik ki..

szerk.: ha teszel a kijelzőre, egy ilyen fóliát, ami nem ront semmin [link] akkor meg is van védve a kijelződ :)

[ Szerkesztve ]

(#11042) killerjohn válasza iSonic (#11041) üzenetére


killerjohn
addikt

Nekem tetszik az s-view, de a mágnes bizbaszt tutira beszerzem hozzá, meg akkor egy fóliát, csak az nem volt a speedshopban. Az egyetlen, amin szerintem nem lehet segíteni, és zavar hogz rettenetesen újlenyomatosodik...

(#11043) Shinnokina


Shinnokina
tag

Sziasztok! Az Allee-beli Samsung márkaboltban járt már valaki? Érdemes ott venni Note 3-at? Olcsóbb/drágább mint máshol? Érdekelne, hogy közvetlenül a gyártótól mennyibe kerül. Ujmobilshop.hun most 152 000, a T-nél viszont 182 előfizetés nélkül, előfizetéssel meg rohadt drága a végeredmény, mert baromi magas havidíjakat tesznek hozzá, amit úgysem használnék ki, mert keveset telefonálok. Vodánál nem rendelhető, Telenornál még drágább, mint a T-nél... Media Marktban 210-ért vesztegetik.... A gyári boltban vajon olcsóbb?

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#11044) iSonic válasza Shinnokina (#11043) üzenetére


iSonic
addikt

B-telnél 2 év gyári garival 150k+ körül van.. Allee-ba akkor érdemes venni ha piszkosul sok pénzed van, mivel ott borzalmas az ár.. T-Mobile akkor játszik, ha nem tudod egyben kifizetni a készüléket és szereted a részletfizetést.. [link]

killerjohn: Spigen ebay odalán olcsóbban berendelheted, mint a speedshopba és 1 hét alatt meg is jön amcsiból, saját tapasztalat.. :)

(#11045) vueling


vueling
csendes tag

Szerintetek miért nem lehet kapni a T-nél Note 3 Wallet Flip vagy S view tokot?? Minden más fajta telefonhoz van, ehez nincs.... érti ezt valaki? :(

(#11046) Shinnokina válasza iSonic (#11044) üzenetére


Shinnokina
tag

Köszi! A B-telt már néztem, ez nem gyári garanciás, hanem 1+1 év bolti garanciás. A gyári garis elfogyott :( Az ujmobilshop.hu-n van gyári garis 152-ért, máshol csak bolti garanciásat találtam, akkor marad ez. Feltéve, ha tudják garantálni, hogy nem valami angol/kínai import.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#11047) aggleány válasza iSonic (#11041) üzenetére


aggleány
addikt

Ezek a tokok nem tetszenek. :( A fóliával ugyanolyan marad az érzés? A toll-témába sem zavar be?

(#11048) banhammer válasza Shinnokina (#11046) üzenetére


banhammer
veterán

Nézz körül a Hardver aprón, ott néha árulnak független Note 3-at gyárigaranciával.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11049) iSonic válasza vueling (#11045) üzenetére


iSonic
addikt

van náluk csak nincs feltéve az online felületre.. ha bemész valamelyik T-Pontba akkor mutatnak neked több darabot..

Shinnokina: ha ugyanannyiért megkapod mint a b-telnél akkor érdemes megvenni.. kapcsold be a telefont, amikor odaadják és ha nem XEH a rendszer akkor kérd vissza a vételárat.. :)

aggleány: igen ugyanolyan marad..

[ Szerkesztve ]

(#11050) Prien válasza Shinnokina (#11046) üzenetére


Prien
addikt

Várj 1-2 munkanapot és lesz a B-telnél gyári garis. Ne kapkodj, szoktak hozni gyakran. Szerintem. :K

A kevés is több a semminél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.