Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) kosturica válasza RedCat (#17977) üzenetére


kosturica
őstag

Jelly bean- en működik a cucc?

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#18002) Peterson_ válasza RedCat (#18000) üzenetére


Peterson_
addikt

Pontosan ez a kernelverzióm.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18003) kavics325i


kavics325i
őstag

sziasztok.melyik a legfrissebb xeh-es magyar rom most?esetleg link ahonnan letölthető?

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#18004) Freezee válasza apaszka (#17994) üzenetére


Freezee
senior tag

Greenfy miben jobb mint vagy több mint a Titanium backup pro?

(#18005) migabi24 válasza Freezee (#18004) üzenetére


migabi24
nagyúr

Semmibe nem jobb mivel más feladatokat lát el

(#18006) Freezee válasza migabi24 (#18005) üzenetére


Freezee
senior tag

Akkor úgy tenném fel a kérdést mit tud, milyen feladatokra való? :)

(#18007) kosturica válasza Freezee (#18006) üzenetére


kosturica
őstag

A szlovák romhoz van valakinek linkje?

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#18008) RedCat válasza Peterson_ (#18002) üzenetére


RedCat
senior tag

Én ezt tettem fel a telefonomra a kernel frissítés miatt: http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=30132

kosturica: ez az itt.

[ Szerkesztve ]

(#18009) kosturica válasza RedCat (#18008) üzenetére


kosturica
őstag

Köszönöm szépen!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#18010) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ez a root mehetne a faq-ba lépésről lépésre leírással.

Én még várok egy kicsit, hátha jön a hívásrögzítéses gyári rom, nekem csak ezért kellene a root.

(#18011) RedCat válasza Hauptmann (#18010) üzenetére


RedCat
senior tag

Ezzel a várással óvatosan, mert lehet hogy a következő romban ezt a hibát befoltozza a samsung, onnantól nincs root lehetőséged, és ha a hívás rögzítést sem oldják meg, akkor két szék közül a földre ülsz.

Ráadásul ha most rootolsz és a következő rom tényleg annyira jó lesz, akkor egyszerűen felteszed azt.

Roottal milyen hívásrögzítési megoldás létezik? Feltettem az ACR-t de csak zajt vesz fel. Erre van root-os megoldás?

(#18012) Parallaxis válasza Hauptmann (#18010) üzenetére


Parallaxis
addikt

Én még várok egy kicsit, hátha jön a hívásrögzítéses gyári rom

Már egy ideje van.

(#18013) kosturica válasza Parallaxis (#18012) üzenetére


kosturica
őstag

Melyik progi lenne az, ami működik?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#18014) Parallaxis válasza kosturica (#18013) üzenetére


Parallaxis
addikt

Bármelyik működik az NE4-es rommal.
Én egyébként az ACR-t használom.

(#18015) kosturica válasza Parallaxis (#18014) üzenetére


kosturica
őstag

Köszi! Ha root-olt, de a szlovák van fent, akkor melyik működik normálisan?

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#18016) Parallaxis válasza kosturica (#18015) üzenetére


Parallaxis
addikt

Szerintem a szlovákkal még nem megy alapból.

Root után van patch ami megoldja mindegyik rommal (XDA-n keress rá).

(#18017) Hauptmann válasza Parallaxis (#18012) üzenetére


Hauptmann
addikt

Tudom, hogy van, a régíós rom-ra várok, nem akarok szórakozni a csc-vel.

(#18018) simixox válasza RedCat (#17977) üzenetére


simixox
csendes tag

Nekem ugyanez a kernel verzio van. VISZONT!! Angliaban vasarolt fuggetlen telorol van szó! Alapsav: N9005XXUENB5
CSC: N9005EVRENB6

Kérdésem az lenne, ebben az esetben is ugyanigy a leírásod alapjan csinaljam es jo lesz?

[ Szerkesztve ]

(#18019) barcsajani


barcsajani
tag

Valaki nem tud valami megoldást arra amit leírtam,most épp itthon van a telefon a gsmbe nem nagyon tudtak vele csinálni 6 nap alatt semmit,mindig halogatták,hogy nem tudom milyen fájlt rendeltek és még nem kapták meg és még azt kell várják és talán azzal megtudják csinálni,de már elegem lett és elhoztam tőlük,most holnap viszem egy csókához aki régóta telókkal foglalkozik nem tudom,hogy ő fog-e tudni vele valamit csinálni,addig is én itthon nem tudok valamit ami esetleg helyrehozná? (EFS nem volt mentve,soha nem volt ilyen gondom,rootolni sem szoktam sohasem,csak mivel ez rootolva volt és szerettem volna az alapot rátenni ezért odinnal csináltam és láss csodát most nincs IMEI a telefonban,és olyan,hogy fényképező,hang,+ még pár funkció vacakol,nem megy.

Üdv. nem régiben újra tulajdonosa lettem egy Note 3-nak,a készülék rootolva volt és valami S5 launcher rajta,egy darabig használtam így,de aztán meguntam és vissza akartam tenni rá az eredeti Note 3 ROM-ot Odinnal és úgy,hogy törölje a rootot.Csináltam máskor is ilyet Samsungoknál minden gond nélkül,most viszont szerencsésen megszívtam.
Letöltöttem a samfirmware . co m -ról egy romániának kiadott 4.4.2-t (Erdélyben élek),és elkezdtem felrakni rá,míg a végéhez nem ért minden rendben volt,aztán bekapcsolt a teló jött a sok error(Pl: a touch wiz leállt,+ hasonló finomságok),ezt még megis oldottam egy factroy és cache wipeal bootloaderből,aztán elindítottam és Nincs Szolgáltatást ad a telefon,ugrott az IMEI-m,oda megyek és azt írja,hogy Ismeretlen.Pár GSM boltot hívtam azt mondták csak szervíz boxal tudják csinálni,ami egyenlőre még nálunk nincs,tegnapelőtt ott hagytam egy helyen ahol azt mondták,hogy több mint valószínű,hogy megtudják nekem csinálni 150 ron-ért (10 000 ft átszámolva),de nem mondták biztosra.Most attól félek,hogyha nem tudják megcsinálni akkor mi a búbánatot fogok tudni kezdeni a telefonnal :( ?
Ha valakinek van bármi ötlete kérem ossza meg velem,bár reménykedek abban,hogy sikerül megcsinálniuk a gsm boltban,azt mondták holnap hívnak mindenképp.
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#18020) RedCat válasza simixox (#18018) üzenetére


RedCat
senior tag

A kernel verziója számít, nem az hogy melyik országban vetted. Ha ez a build száma, akkor fel kell tenned egy újabb romot. De előbb nézd meg, nincs e újabb a saját verziódból?

(#18021) laci0530 válasza RedCat (#18011) üzenetére


laci0530
senior tag

Itt írtam korábban a beépülő hívásrögzítési módról, de cwm-ből lehet telepíteni.

(#18022) Locutus válasza S e t h (#17999) üzenetére


Locutus
veterán

Ezt most nem annyira értem. Hiszen a touchwizben alapból is van sidebar...?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#18023) Varszegig válasza laci0530 (#18021) üzenetére


Varszegig
veterán

A CWM ugrasztani fogja a knox-ot...

Locutus: Az nem sidebar:) Az az osztott ablakba behúzható appok barja, és nem csak MW alatt érhető el. Ez teljesen más dolog, ez valóban egy sidebar.

[ Szerkesztve ]

(#18024) Hauptmann válasza barcsajani (#18019) üzenetére


Hauptmann
addikt

Keresd itt a fórumban nggabi-t.

(#18025) torrente777_ válasza barcsajani (#18019) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Ment pü!

Rommer.

(#18026) RedCat


RedCat
senior tag

Wanam Xposed sem segít a hívás rögzítésen? Ezzel valahogy elő lehet varázsolni a beépített rögzítőt...

https://play.google.com/store/apps/details?id=ma.wanam.xposed&hl=hu

(#18027) Locutus


Locutus
veterán

gyári böngészőt hogyan lehet alapértelmezettnek visszaállítani? úgy hogy dockon lévő ikon azt indítsa el, és ne a chromeot?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#18028) barcsajani válasza Locutus (#18027) üzenetére


barcsajani
tag

Beállítások -> Alapértelm. alkalmazások és ott a böngészőt kiválasztod amelyiket te akarod.

[ Szerkesztve ]

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#18029) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Root után a system,etc mappába a mixer_paths.xml filet kel ezzel felülírni és már megy is a hívásrögzítés: [link]

Rommer.

(#18030) Locutus válasza barcsajani (#18028) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem ott csak a launcher meg az uzenetkuldo van...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#18031) barcsajani válasza Locutus (#18030) üzenetére


barcsajani
tag

Akkor menj beállítások -> alkalmazáskezelő -> Chrome -> Alapértelmezések törlése.
Így működnie kell..

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#18032) laci0530 válasza Varszegig (#18023) üzenetére


laci0530
senior tag

Igen, ez ma már ki lett tárgyalva, ugrik a Knox számláló a cwm miatt. A TotalRecall viszont pl. .apk-ból is telepíthető, a legújabb verziója működik Note 3-mal KitKat alatt (root szükséges, rögzíti a beszélgetés mindkét felét, nemcsak statikus zajt), de fizetős természetesen (30 nap kipróbálási idő van előtte).

Google Play link

[ Szerkesztve ]

(#18033) RedCat válasza torrente777_ (#18029) üzenetére


RedCat
senior tag

Bármelyik programmal? Vagy ez mit csinál pontosan?

(#18034) torrente777_ válasza RedCat (#18033) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Igen bármivel tudsz felvenni mert a gyári hiba ebben az xml file ban van.Amit linkeltem már javítva van.De van SecPhone.apk m is amiben alapból aktiválva van a felvételi opció ha szükség van rá azt is megosztom.

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#18035) vrgkrisztian


vrgkrisztian
aktív tag

szerintetek fog még az elkövetkezendő 3 hónapban lejjebb menni az ára a telónak?
ténél 190ezer,és csak ott tudom venni,csak listaáron,mert csereutalványom van. viszont az nagyon sok érte
még így is rákell pótolnom a 100ezer ft értékű utalványra 90 ezret...
megér ez annyit,úgy,hogy függetlenül sokkal olcsóbb lenne? :F

(#18036) Hauptmann válasza vrgkrisztian (#18035) üzenetére


Hauptmann
addikt

Dehogy ér meg, meg ne vedd annyiért.

(#18037) vrgkrisztian válasza Hauptmann (#18036) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

viszont ha úgy számolom,csak 90ezerbe kerül nekem,mert az előző telefonomért visszakaptam pénzt...(100k)
úgy már viszont megéri,de olyan horror összeg úgy egyben az a 190ezer érte :O
viszont a visszakapott pénz az egy utalvány,ami csak 3 hónapig érvényes. új teló szempontjából pedig csak a note3 jöhet szóba nálam.

[ Szerkesztve ]

(#18038) laci0530 válasza vrgkrisztian (#18037) üzenetére


laci0530
senior tag

Vehetnél 100-ért a T-mobile-nál valami mást, eladhatod az aprón bontatlan készülékként kb. tízezerrel az átlagár alatt, majd a vételárra rádobva pár tízest (nem kilencvenezret) független, gyártói garanciás Note 3-ad lehet. Talán megéri a vesződést, hogyha néhány tízezer fájóbb, ha feleslegesen kimegy az ablakon.

[ Szerkesztve ]

(#18039) laci0530 válasza vrgkrisztian (#18037) üzenetére


laci0530
senior tag

Ezt például (listaára előfizetés nélkül 100.990,- Ft), valószínűleg nem lesz rajta ötvenezer veszteség ahhoz képest, minha a Note 3-at hozod ki a T-től, ráadásul független készüléked lehet a végén. :)

[ Szerkesztve ]

(#18040) handrash válasza vrgkrisztian (#18037) üzenetére


handrash
őstag

Esetleg add el az utalványt!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#18041) CSAVI38 válasza RedCat (#17977) üzenetére


CSAVI38
tag

Igaz nekem még 4.3 van a telón és ATO-s, de ezzel simán rootolta knox maradt 0x0.
Kérdésem az lenne, hogyha 4.4.2-re most uprgredelem, akkor Root-tal megoldható a fájlmásolásos probléma sd-re. Mert én wifin másolok szinte mindig totalcommanderrel meg esfile-vel és erre szükségem lenne.Eddig ezért ne is volt feltéve 4.4.

Kérem aki tudja legyen oly rendes és válaszoljon. Illetve még annyiban segíthetnétek, ha nekem független ATO-s telom van akkor melyik a legújabb ROM és honnan tudnám letölteni.

Köszönet

(#18042) Peterson_ válasza handrash (#18040) üzenetére


Peterson_
addikt

Csak arra kell vigyázni, hogy ne itt.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18043) apaszka válasza Freezee (#18004) üzenetére


apaszka
veterán

[link]

Nem egy dolog a kettő. A tb -nak más a tudása.
A greenify amit tud, azt más nem.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18044) torrente777_ válasza CSAVI38 (#18041) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Meg van oldva ezt az apk t telepíted lefuttatod és már megy is:[link]
Rom:[link]

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#18045) vrgkrisztian válasza handrash (#18040) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

csak én vagyok jogosult a felhasználására. nevet tartalmaz,és személyi igazolvánnyal kell igazolnom majd,ha levásárolom. :(

az tényleg igaz,hogy alaplapcsere után független lesz a teló?

[ Szerkesztve ]

(#18046) Ck.


Ck.
addikt

Legyen szíves vki dobjon rám egy privátot, ha ismét olvasható lesz a topic, értelmes eszmecserékkel megtöltve.
Sajnálom, hogy ezt a topicot is tönkreteszi a 'hogyan rootoljuk meg a cuccunkat' láz. Kénytelen vagyok határozatlan időre távozni.

(#18047) Peterson_ válasza Ck. (#18046) üzenetére


Peterson_
addikt

Ez kicsit hahttyú halála szindróma...nem gondolod? :U
Komolyan mondom nem hiszlek el benneteket.
Engem pl a fóliák nem érdekelnek meg a tokok, mégsem tettem megjegyzéseket.
Sőt, amennyire tudásom engedte, még segítettem is.
Szóval ahogy gondolod.

root.:
Bár tegnap ugye azt mondtam, hogy rá kell készülni, tényleg piszok egyszerű volt hála RedCat segítségének.
Amit szerettem volna meg is lett.
Titanium pro-m működik, és körülbelül másfél oldalra redukálódott az alkalmazások listája.
Mentés és visszaállítás tökéletesen működik és nincs:

S Healt
S kereső
Evernote
Flipboard
Hangouts
Samsung hub és barátai
Google play könyvek/zene/játékok
ANT cuccok
Blurp
ELM Agent
Samsung HUB
TripAdvisor
ChatON
Knox pedig jegelve

Knox flag 0x0,
Egyedül egy szépséghiba.:Már nem is tudom mi indulna a home 2x gyors megnyomására, na mivel nincs, dob egy hibaüzenetet, ami el is tűnik.
Egyet frissül a kezdőképernyő és kész.

Most már hozzáférek ahoz a kakihoz is, ami egyszer leszívta 2 óra alatt az akkumat(....daemon)

Titanium mentés/visszaállítás tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18048) CSAVI38 válasza torrente777_ (#18044) üzenetére


CSAVI38
tag

Köszi az apk-t értem, de a ROM-ból melyiket kéne letöltenem?
Jelenleg 4.3 ATO független van fent, de a sammo-n csak ausztria(A1)-t találok, az meg nem független, vagy igen?

(#18049) Peterson_ válasza Peterson_ (#18047) üzenetére


Peterson_
addikt

Hopsz, félreformáztam.

Na szóval röviden nekem ennyi bőven elég.
Akit érdekel, és igénye lenne hasonlóra, bátran vágjon bele.
Akinek nincs, az meg lapozzon tovább nyugodtan. :K

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18050) RedCat válasza Ck. (#18046) üzenetére


RedCat
senior tag

Ne haragudj de ez egy szakmai topic. Itt helye van a milyen fóliát, jaj lötyög a home gomb, milyen csili-vili tokot vegyek és a root témának is. Hónapokon keresztül csak ezekről szólt itt minden. Most egy napja van egy kicsit szakmaibb téma is -a root- és te máris hisztizel? Vannak akiknek ez is értelmes(ebb) eszmecsere. Nem gondolod hogy itt mindenkinek el kellene férni egymás mellett békességben drámák nélkül?
Ha nem így gondolod akkor menj nyugodtan...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.