Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Locutus válasza Chrys_ (#13000) üzenetére


Locutus
veterán

Jelenleg ennyit tudni róla.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13002) Peterson_ válasza Necc (#12993) üzenetére


Peterson_
addikt

Nem kizárt, hogy van benne valami, most akkor indul a tesztelés.
Ha többé nem jön elő,akkor imába foglalom a neved :DDD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#13003) Andor246


Andor246
tag

Szokott valakinek spontán magától újra indulni a telefon? Plusz ráadásul még olyan is szokott lenni hogy totál bebolondul a teló és csak az segít ha gyári visszaállítást csinálok. Semmilyen programot nem szoktam telepíteni jóformán csak a gyáriak vannak rajta.

-------iphone13promax-------

(#13004) Peterson_ válasza Andor246 (#13003) üzenetére


Peterson_
addikt

Nekem talán egyszer indult újra, amikor vagy 30 dolgot frissítettem playről egy újratelepítés után.
Sem előtte, sem azóta nem történt ilyen.
Szerintem ha már a fr sem segít, akkor legtisztább a szerviz felé venni az irányt.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#13005) nggabi válasza Andor246 (#13003) üzenetére


nggabi
nagyúr

memória kártyát vedd ki, simet cseréltesd ki előbb. utána szerviz.

"szenyor dzsíííí"

(#13006) Andor246


Andor246
tag

Köszi a válaszokat.

-------iphone13promax-------

(#13007) banhammer válasza Peterson_ (#13004) üzenetére


banhammer
veterán

Nekem Viber használat után indult újra a telefonom.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13008) berigazek válasza Hauptmann (#12972) üzenetére


berigazek
őstag

Most rendeltem meg...nem semmi...Ápr.3 és Ápr.29-e között saccolják Németországba a megérkezését..
A hirdetésben azt írják,hogy Tracking-el küldik,igaz volna?

mimis!

Köszi a beszámolót :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#13009) qpakcovboy válasza berigazek (#12967) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Igazad van. Pólus samsubgban vettem a fóliát 6 db ezresért a két darabot. A felrakást nem vállalták, de jobb is talán. Két hónapja elég intenzíven használom. Volt már dolgom pár fóliával de az s3 óta csak a samsung gyárira esküszöm. Sehol nem jött még fel és nem is karcos. A toll sem akad rajta. Olyan mintha nem is lenne rajta, szóval ajánlom mindenkinek.

(#13010) berigazek válasza qpakcovboy (#13009) üzenetére


berigazek
őstag

:))

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#13011) #24536576


#24536576
törölt tag

Én is megrendeltem az Iloome-t. Lehet, hogy drágább, de mimis jó tapasztalata sokat nyomott a latba. Hozzá jön, hogy magától a cégtől rendelem, videók alapján jobban kiér a kijelző széléig, vastagabb... Remélem beválik.

(#13012) mimis válasza #24536576 (#13011) üzenetére


mimis
tag

kb. 5-6 munkanap, és hozni fogja a posta San Francisco-ból :)

(#13013) #24536576 válasza mimis (#13012) üzenetére


#24536576
törölt tag

Komolyan? :O Azt hittem, lesz vagy 2 hét. :Y

(#13014) Hauptmann válasza berigazek (#13008) üzenetére


Hauptmann
addikt

Igen, tracking number-rel küldik. Nekem kb. egy hónap alatt ért ide, de hátha Neked szerencséd lesz.

(#13015) martin96


martin96
újonc

Sziasztok, hétvégén vettem egy Note3-at és olvasgattam ezt a fórumot, láttam hogy többen írtak hogy az akciójegyzet nem jó és a képernyőre írás sem. Nekem ugyan ezek a problémák de meg az SNote is elég sűrűn leáll, függetlenül vettem 2 év Samsung garival, 4.4.2 KitKat van már rajta, meg lehet valahogy otthon csinálni vagy irány szerviz?

(#13016) plejik válasza martin96 (#13015) üzenetére


plejik
addikt

Nálam ezek mind tökéletesen működnek. Lehet egy visszaállítás segíthet rajta.. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#13017) handrash válasza martin96 (#13015) üzenetére


handrash
őstag

Ezek a problémák a T-s romokkal jelentkeztek. Ha a gyári visszaállítás nem segít, szerviz...

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#13018) berigazek válasza Hauptmann (#13014) üzenetére


berigazek
őstag

Reméljük.... :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#13019) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

Üdv!

Szerintetek van [EBBEN] valami "csavar", hogy ilyen "olcsó" vagy már ennyire kezd esni az ára....?
S4-t terveztem venni, de mivel nem nagy az árkülönbség, lehet inkább Note3 lesz belőle....

(#13020) banhammer válasza cbrfireblade (#13019) üzenetére


banhammer
veterán

Ha tényleg igaz ami oda van írva akkor nagyon jó vétel.
Én a helyedben felhívnám őket és rákérdeznék.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13021) migabi24 válasza cbrfireblade (#13019) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hát ennyi felárat szerintem megér, ha méret ok neked

(#13022) Viktor18


Viktor18
tag

Na, feltettem az üveget a telóra. Nem ér faltól falig, meg kicsit el is csúszkált. Visszaszedtem vagy 4x, de ugyanúgy tökéletesen visszatapadt. Nem kellett felrángatni. Levegő, piszok nincs alatta. Az egyik oldalon pár mm a hiány, ha az ember végighúzza a kezét, akkor érzi is, nem csak látja. Viszont a home gomb középen van így. Kicsit a keret fölé magaslik, de nem zavaró. Volt hozzá home gomb magasító, nem lett ráragasztva, csak ráraktam, hogy mégis milyen lenne, de nem kell, mert nem fedi teljesen. Elég idiótán néz ki úgy. Ha nagyon kellene akkor majd rárakom. S-Pen ugyanúgy siklik rajta, pontos, kézírás tökéletessége megmaradt. Nem csúszik rajta a kezem, mintha a képernyőt taperolná az ember. Csak ajánlani tudom.

Van hozzá ilyen, vagyis csomagba kaptam ilyen tollat is. Fekete és fehér színben. Ez is ugyan olyan jó mint a Pen, csak vastagabb a gumis része. Negatívum, hogy nincs tartalék fej. Viszont van kettő. :D Dokkoló is jött, USB 2.0-ás. Noname mezei, de legalább működik és tölt is. Fekete USB kábellel. Úgy látszik kint fekete jár, vagy az imponál jobban. Töltőfejet is kaptam, átalakítóval. Hátrány, hogy 2.0-ás. Ez lehet valakit zavarna. Nem lötyög benne, nem akar felborulni, szépen elálldogál. Az S-View tok meg vagy alapból gagyi volt, vagy szállítás során ferdült el, de a jobb alsó résznél kiugrik a telefon a tokból. Egy másik bézs színű flip tok viszont tökéletesen passzol. Ki is van bélelve rendesen, így nem karcolódik. Mondjuk a keret nincs védve. Nem vastagít rajta nagyon sokat. Csak épp annyit, hogy a hátlap védve legyen. De így is elviselhető a méret. Autós tartót is rendeltem, Note 3-hoz hirdetve, de max egy S2 megy bele. Írtam a srácnak a tartóról és a tokról, küld másikat, ha nem jó, akkor jön vissza a pénz. Ez a "megy a negatív" szöveg tényleg hatásos. :D A legkisebb gondra is ugranak, pedig 1-2 embernek ezt a negatív dolgot meg sem említettem. Összességében elégedett vagyok. Az S-view tokot és az autós tartót kicsit bánom, mert jó lenne, viszont hátha normálisat küld majd. Még van egy üvegem meg 3 fóliám tartalékba. :D

[ Szerkesztve ]

(#13023) cbrfireblade válasza banhammer (#13020) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

migabi24: Megnézek 1-t majd élőben, hogy mennyire kezes és meglátjuk...

Nem cserélgetem sűrűn a telefonjaimat, most is hosszútávra terveznék, ezért is gondolkodtam el a Note 3-an, mert ha jól tudom, "jobb" mint az S4, csak tényleg a mérete miatt nem tudom milyen lenne.... nem akarok laptop táskát hordani miatta :)
Ennyi erővel itt a tablet, belerakom a SIM kártyát és kész...
De majd megnézem élőben és akkor kiderül...

(#13024) Viktor18 válasza cbrfireblade (#13019) üzenetére


Viktor18
tag

Mindenképp érdeklődj utána, hogy tényleg rendben legyen minden. Méret teljesen megszokható. Egy kézzel tudom már pörgetni a kezemben. :D Ezért is vettem tokot. Nem azt mondom, hogy egy kézzel kényelmes, jó ha mindkét kezed szabad, de egykezesre van trükk. :) Egy gondom van vele, hogy kabát belső zsebében tudom hordani. Ami még nem is olyan nagy gond, majd inkább nyáron. Ugyanis nem igen tudom hova tenni, mert a legtöbb nadrágból kilóg kicsit vagy hajlamos kicsúszni. Be kell vásárolnom. :(

(#13025) cbrfireblade válasza Viktor18 (#13024) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

Az említett helyről többen vásároltak S4-t és azokkal sem volt gond, minden úgy volt ahogy le volt írva....
Egyébként úgyis azt mondanak amit hallani akar a vásárló, ha át akarnák verni... (ilyen világot élünk :((( )

(#13026) #24536576 válasza cbrfireblade (#13025) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ha belefér, akkor Samsung garisat vegyél, olyat, aminél előtted "vágják fel a dobozt". Persze ez akkor éri meg, ha nem akarod rootolni.

(#13027) #24536576 válasza Viktor18 (#13022) üzenetére


#24536576
törölt tag

Melyiket fajtát vetted?

(#13028) Viktor18 válasza cbrfireblade (#13025) üzenetére


Viktor18
tag

Ez így van. Mondjuk azért próbának kicsit drága, de hátha lesz más is aki innen rendelt. Vagy még jobb ha bemész személyesen. Már ha be tudsz.

LosBlancosrm: Ezt rendeltem.

(#13029) Hauptmann válasza cbrfireblade (#13019) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nincs benne csavar, a gyári garis Note 2-t is nagyon jó áron adta az EM annak idején. Ajánlott hely.

(#13030) cbrfireblade válasza Hauptmann (#13029) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

Igen én is ezt az infot kaptam több volt vásárlótól, akik pl S4-t tőlük vették és nem volt gond....

(#13031) Necc


Necc
addikt

Egy ilyen tok beszerzeset tervezem, gyakorlatilag csak a kinezete miatt. Mivel gyari Samsung tartozek igy a 11K + szallitasi koltseg arat sajnos be kell nyelni.
Egyedul az erdekelne, hogy ennyi penzert legalabb tamogatja-e a tok a vezetek nelkuli toltest vagy sem? Sajnos a neten meg semmi info sincs rola, mivel ujonnan lett bevezetve a tok.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#13032) Zsirmanc válasza Necc (#13031) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Szia!

A Samsung angol honlapján nézelődve, mivel ennél a toknál nincs feltüntetve, hogy vezeték nélküli töltésre alkalmas azokkal szemben amik pedig igen, nagyon valószínű, hogy nem támnogatja a vezeték nélküli töltést.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#13033) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

Azt nem értem, hogy miért van az, hogy 2 egyforma telefon, azonos feltételekkel,ugyanabban a boltban, eltérő áron vannak.... miért drágább az egyik...? (és ezt már észrevettem amikor az S4-ket is nézegettem és megbízható boltokró [EM, B-tel, Nextelshop]l van szó)
Biztos van rá valami magyarázat....

[ Szerkesztve ]

(#13034) kosturica válasza cbrfireblade (#13033) üzenetére


kosturica
őstag

Mert más-más garanciával árulják, tehát nem ugyanazokkal a feltételekkel. :)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#13035) migabi24 válasza cbrfireblade (#13033) üzenetére


migabi24
nagyúr

Van gyári gari, bolti gari, áfás ár, áfa nélküli ár, van full doboz, meg telefon töltővel

(#13036) cbrfireblade válasza migabi24 (#13035) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

Elnézést, hogy nem a fórumnak megfelelő a példa, de pl [ITT] elvileg minden ugyanaz és a Black Edition olcsóbb mint az alapnak számító white.....

(#13037) migabi24 válasza cbrfireblade (#13036) üzenetére


migabi24
nagyúr

Sajnos van ilyen, kaposabb szineket felárral adják

[ Szerkesztve ]

(#13038) #24536576 válasza cbrfireblade (#13036) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ha csak a hátlap kéne...

http://www.expansys.hu/samsung-battery-cover-for-samsung-galaxy-s4-jet-black-258340/

lesz majd más színekben is:
http://tech2.hu/wordpress/wp-content/uploads/2014/03/galaxy_s4_borhatasu_hatlapo_tech2.jpg

[ Szerkesztve ]

(#13039) #24536576


#24536576
törölt tag

Aztarohadt, picit mázlista vagyok. Tegnap ugye megrendeltem az üveget... 37.98$ volt szállítással együtt, mert akciós volt az üveg. Ma nézem és már 39.99 CSAK az üveg. :Y

(#13040) #24536576 válasza mimis (#13012) üzenetére


#24536576
törölt tag

Valahogy lehet figyelni, merre jár? Telefonál majd a futár, vagy postás hozza? :D Életemben egyszer rendeltem külföldről. :))

(#13041) banhammer válasza #24536576 (#13039) üzenetére


banhammer
veterán

Az a kb 220 Ft fog földhöz vágni?

Anno 2011 karácsonya előtt rendeltem az egyik webshopból egy Acer A501-es tabletet kb. 150 ezer Ft-ért.
Másnap már 20 ezerrel drágább volt.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13042) Zsirmanc válasza #24536576 (#13040) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

EZ attól függ,hogy a szállitáshoz jár-e tracking szolgáltatás vagy sem. Ingyen postánál kevésbé jellemző, az alapáras postánál se nagyon, ha valami feláras postát fizettél, akkor a viszaigazolóban adnak egy tracking számot, meg egy honlapot, hogy hol tudod figyelni. Futár, vagy postás nem jellemző, hogy felhivna, egyszer csak megjön.

Milyen üveget rendeltél, ami ennyi? Tegnap rendeltem ebay-en Nillkin 9h-s üveget, 7,75GBP.

[ Szerkesztve ]

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#13043) #24536576 válasza banhammer (#13041) üzenetére


#24536576
törölt tag

Olvasd el újra. Szállítással együtt volt tegnap olcsóbb, mint ma csak az üveg.

(#13044) #24536576 válasza Zsirmanc (#13042) üzenetére


#24536576
törölt tag

http://www.iloome.com/Galaxy-Note-Screen-Protector-Tempered/dp/B00F4IKM5G

Tudom, hogy drága, de nekem megéri, hogy a gyártótól jön közvetlenül, és videók alapján szélesebb, mint a Nillkin. És remélem, hogy a Note 4éves pályafutása alatt nem kell majd lecserélnem az üveget.(2év nálam, 2év a páromnál. :D )

szerk: Standard szállítás... Ez az egyszer csak megjön nem valami biztató...

[ Szerkesztve ]

(#13045) Zsirmanc válasza #24536576 (#13044) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Megnézem amit mondtál, lehet, hogy rendelek, ha Nillkin nem olyan. Köszi :)

Rengeteget rendeltem külföldről, telefonos kiegészitők, fotós cuccok, ruha, játék, akármi. Mindig, minden megjött.

Ráadásul ez a gyártó hivatalos oldala. Szerintem ne aggódj.

[ Szerkesztve ]

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#13046) #24536576 válasza Zsirmanc (#13045) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem a megjövetel miatt aggódok, hanem, hogy otthon legyek amikor jön. :/ Régebben rendeltem egy MP3-at németből, de akkor volt követő cucc. Mondjuk a 4-5 napból 2 hét lett... -.-

(#13047) Zsirmanc válasza #24536576 (#13046) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Ha nem vagy otthon, akkor a postás bedob egy értesitőt, hogy a postán vedd át. Legalább is igy szokott működni.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#13048) banhammer válasza Zsirmanc (#13047) üzenetére


banhammer
veterán

Vagy nem nyúlják le a postán.
Erre is van, volt, lesz példa.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13049) Varszegig válasza #24536576 (#13040) üzenetére


Varszegig
veterán

Használd légyszi a szerkesztés gombot. Köszi.

(#13050) Zsirmanc válasza banhammer (#13048) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Nyilván bele lehet szaladni ilyenbe is. Nagyjából 2 hetente rendelek valamit, nekem még nem volt ilyen.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.