Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Drughi


Drughi
addikt

Brutális, de nem fogom lecserélni a Note 2-t erre. MÉG.

(#2) rakloo


rakloo
aktív tag

Újra el fog terjedni az infra port :DD

555-SHOE

(#3) Necc válasza rakloo (#2) üzenetére


Necc
addikt

Egyiranyu az infra port, azaz hasznalhatod pl. TV taviranyitonak de fajlt fogadni mondjuk egy osregi muzealis telefonreol mar nem fogsz tudni vele.

Nem ez az elso "modern" telefonom amibe infraportot raktak, gyakorlati ertelme nincs, taviranyitonak se feltetlenul jo mert altalaban nagyon gyenge (1-2m) a hatotavjuk.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#4) g0n21


g0n21
senior tag

Jó a teszt, a telefon ízléskérdés, de referencia árnak venni a "használt nullpercest", már meredek...

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#5) oszi666


oszi666
őstag

ti emlekeztek mikor kapott utoljara vmelyik telo kulonosen ajanlott pecsetet?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#6) amanoba


amanoba
őstag

Műanyag ide vagy oda, nekem nagyon tetszik a hátlap... igaz még élőben nem láttam,de értékelendő a próbálkozás.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Jó készülék. Én a kijelzőre lettem volna kíváncsi egy G2 mellett.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) Nightfall75 válasza g0n21 (#4) üzenetére


Nightfall75
tag

+1

(#9) Gabesz11


Gabesz11
tag

Jó kis kütyü,nekem már nagy lenne ezért naradtam a G2-nél. Eddig bevállt.

(#10) kcsa


kcsa
veterán

"A készülékben GPS- és GLONASS-vevő egyaránt található, előbbinél pontos és gyors pozicionálást tapasztaltam"

És az utóbbinál? Na jó, igazából csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy ezek nem külön vevők, hanem egy eszköz.

(#11) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nagyon jó készülék. Ha ekkora tepsit akarnék, már vinném is, odatette magát a Samsung rendesen. A hátlap meg szerintem marha jó lett. Végre ötletes dizájnnal álltak elő, le a kalappal.

(#12) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Hmm... Note3. Igazából az első Note, ami tetszik. :D Most ez a telefon, meg a G2 a nagy best... Kettő közül valamelyik tuti lesz! :DD

És fiúk: Ha így haladnak a kamerával, hogy 4K-s videókat is lehet vele fel venni, lassan nézhettem nagyobb vinyó után! :D

Szerk: és akkor most jár a Note3 mellé a Gear?! Vagy nem arról volt szó???

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#13) deja vu


deja vu
addikt

Lehetett volna tényleg bőr a hátlapja, én korábban képről azt hittem tényleg az. Nagyon ütős készülék.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#14) Nazara válasza kakuk.tamas (#12) üzenetére


Nazara
őstag

A megjelenéskor, asszem az Allee-ban lévő Samu üzletben az első 20 Note 3 vásárló kapott ajándékba okosórát.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#15) Roxbury


Roxbury
őstag

Megfogdoztam a médiában hétvégén. Nagyon tetszik, nagyon szép. A hátlap meglepően jó tapintású, érzésre olyan, mint anno a Nexus 7-esemé volt, mellesleg szép is. Mondjuk a Note 2-met értelemszerűen nem érdemes lecserélni rá.

Nazara: mindenkinek adtak Gear-t aznap (későbbi átvétellel). Nem volt pofájuk anélkül adni.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#16) helixP


helixP
nagyúr

Nagyon-nagyon vártam már a tesztet !

(#17) NoMagix


NoMagix
addikt

Nem az én súlycsoportom ez a batár telefon, de nagyon tetszik a készülék oldala és hátlapja!
Számomra pazar a kijelző az itt látott képek alapján!

(#18) Necc válasza kakuk.tamas (#12) üzenetére


Necc
addikt

Az csak egy-ket bolt akcioja volt, nem alaptartozeka note3-nak.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#19) martin1369


martin1369
aktív tag

[link] oszi666 itt van tessék :)

[ Szerkesztve ]

(#20) BomiBoogie válasza Roxbury (#15) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Pont ezt akartam én is írni, hogy azért a Note 2-höz képest nem akkora előrelépés, már csak az ára miatt sem, de aki most gondolkodik egy laptopon, az helyette inkább ilyet vegyen. :K :D

(#21) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Nagyon vartam a tesztet. 5evnyi iPhoneozas utan lehet hogy valtok erre

(#22) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Nagyon szep lett! Igy kell Samsung :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#23) atike


atike
nagyúr

A toll (és a funkciói mellett) a 3 giga ram ami igazán tetszik... :) Ok, a többi paraméter sem gyenge, sőt... De ez a kettő nagyon tetszik!

(#24) Csapoati válasza oszi666 (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vodafone Smart Mini, meg a nyaron.

#12: S min nezed majd a 4K-t? :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

"Vitatkoznom kell a tanult kollégával: nekem a bőrt imitáló műanyag olyan, mint az olcsó autókban a drágának kinézni akaró fabetét. Egyszerűen a bőr legyen bőr, a fa meg fa. Ezeket műanyaggal pótolni fájóan természetellenes. - Bog"

+1
inkább lett volna egy galaxyS2 szerű hátlap mint sem egy műanyag ami bőrnek akar látszani.. :U

(#26) bagkri01


bagkri01
őstag

Ez egy jó készülék lett a samsungtól nagyon, a sII design pedig ismét visszatér, ami egyáltalán nem baj, sőt. A hátlapot meg jól van úgy műanyagnak, azért valljuk be ki a fene akarja bőrápolóval kencézni a telóját, mivel a kis savas izzadtságunk igen hamar kicsinálná az eredeti bőrt. Ez sokkal időtállóbb megoldás.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#27) turbulencia8 válasza kakuk.tamas (#12) üzenetére


turbulencia8
őstag

A Note3+Gear csak egy múlt heti akció volt. Nem teljesen értem, hogy ez a készülék is majdnem csak tetszett plecsnit kapott, pedig kategóriájában ez tényleg kiváló telefon. Egyáltalán mikor volt a Mobilarénán utoljára különösen ajánlott plecsni kiosztva?

(#28) BomiBoogie válasza bagkri01 (#26) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Egyébként meg a legtöbb tulajdonos úgyis tokba teszi, azért túl értékes ahhoz, hogy csak úgy meztelenül dobáljuk. :D

(#29) kcsa válasza turbulencia8 (#27) üzenetére


kcsa
veterán

#24

(#30) xmaas


xmaas
őstag

Nem rossz keszulek az ara is rendben van merettel/tudassal aranyos valamennyire,ami meg pozitvum hogy nem az a szutyok fenyes muanyag amirol majd szepen lepatogzik a festek idovel ahogy nezem a hatlapnak az anyaga hasonolo a kocsik muszerfalahoz olyan puhabb muanyag ami eleg nehezen serul meg karcolodik egyetlen ertelmetlen dolog benne az a franya infra a kozel a nullahoz hatotavolsagaval egyik gyartonak muszaj volt ujra feltalani meg belepakolni egyik telefonjaban aztan most samsungnak is muszaj majmolni inkabb a FM radiot pakoltak volna bele infra helyett

(#31) skul0 válasza atike (#23) üzenetére


skul0
aktív tag

Azért én az USB 3.0-át is idesorolnám, ideje volt már szvsz hogy valamelyik gyártó meglépje végre.

(#32) turbulencia8 válasza Dr.Anonymus (#25) üzenetére


turbulencia8
őstag

A Note2 szálcsiszolt alumíniumot imitáló, cukormáz hátlapjánál mindenesetre ez sokkal szebb.

kcsa #29: köszi! :))

[ Szerkesztve ]

(#33) nord_ válasza g0n21 (#4) üzenetére


nord_
veterán

az eszköz csal ezeknél a szoftvereknél ... más gyártókról is kiderült ... az eredményeket mégis valamennyire összevethetővé teszi
Aki meg nem csal, az jól megszívta az összevetéseket.

használt, nullperces konstrukció
Ez most komoly? Fiatalurak, ti most egy vezető szakmai oldalon az adócsalást preferáljátok?? Vagy csak ki kellett izzadni valamit, hogy az ajánlott plecsniért valami úton-módon találjatok alacsonyabb árat?
Bármi is az igazság, elképesztő...

(#34) Rover623


Rover623
félisten

Ha már "tanult kollégám"-ozzák egymást a cikkírók:

Nem szabad elfelejteni, hogy egy Super AMOLED panelről van szó, melynél a fekete sokkal feketébb, mint az átlagos TFT-LCD paneleknél (a mi műszerünk konkrétan nulla fénysűrűséget mér),
Ezt át kellene fogalmazni egy pöttyet!
Pl.: az AMOLED feketéje nem csak az átlagos TFT panelekénél feketébb, hanem a nem átlagosokénál is...
Merthogy konkrétan semmi közük egymáshoz! (Gyk.: aki ért magyarul, annak az idézett mondatszerkezet azt jelenti, hogy az AMOLED nem egy átlagos TFT...hanem átlagon felüli...ami ugye nem igaz.)
Az pedig hogy a cikkíró műszere konkrétan nulla fénysűrűséget mér, azt jelenti, hogy jó a műszer.
Mert ha egy kib*szott LED-re nem kapcsolnak feszültséget, akkor az ritkán bocsát ki magából fényt...tudtommal. :(

primus inter pares

(#35) domerator válasza Dr.Anonymus (#25) üzenetére


domerator
veterán

Fogtam a kezemben a mobilakadémián... egyáltalán nem akar bőrnek látszani, nekem nagyon bejött az anyag felülete és egyszerűen csak jópofa a művarrás.
... mondom ezt afféle kvázi samsung ellenesként.

... és azt is el kell ismernem, hogy baromi kényelmes, szép és gyors lett ez a kütyü.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#36) Crafter32


Crafter32
őstag

Nehéz megértenem mi szükség van ekkora lapátra. Én nem nevezném már telefonnak. Nyilván van rá igény ha ennyire fogy, de ugyanakkor biztos vagyok benne sokaknak ellenszenves ahogy nekem is.

(#37) margithid


margithid
veterán

Szeritnem értelmetlenül drága készülék ez.
Ennyiért már meg lehet venni az LG G2-t és a nexus 7-et is. (mondjuk a G2-ért se adnék 160k-t...)

(#38) BomiBoogie válasza margithid (#37) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez nyilván az újdonság varázsa, de azért annyira nem fog lemenni. A Note 2 most 120 körül inkább elgondolkodtató vétel.

A Nexus 7 mondjuk azért más tészta, mert a nadrágzsebbe már nem fér el. :)

[ Szerkesztve ]

(#39) Szakiii válasza nord_ (#33) üzenetére


Szakiii
addikt

Ebből a táblázatból ami a cikkben van az jön le hogy akkor jelenleg tényleg a tegra 4 lehet a leggyosrabb. (legalábbis nekem z jött le mert ott nincs csalás és s800al egy szintűnek mondják)

(#40) turbulencia8 válasza Rover623 (#34) üzenetére


turbulencia8
őstag

Valamennyit pedig kiad a SAMOLED is, egy nagy érzékenységű műszerrel valamelyik oldalon 65000 körüli kontrasztot mértek.

(#41) #13110016


#13110016
törölt tag

Nagyon jó kis teló, csak a hátlap ronda szerintem.
Gyönyörű képeket is csinál. Ára sem vészes. De! inkább G2, vagy N5:)

(#42) TaS1kaaa válasza BomiBoogie (#20) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

Laptop helyett LOL? :D :D

(#43) Grecky válasza TaS1kaaa (#42) üzenetére


Grecky
senior tag

"HTML5test
(A nagyobb a jobb!) 457 + 13 pont (Safari)"

Safari tudtommal nincs droidra, vagy van? :D

Bocs TaS1kaaa, véletlenül válaszként ment neked...

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#44) franc0 válasza Crafter32 (#36) üzenetére


franc0
őstag

Értelme még mindig több van, mint a Q10-nek... ;]

Azért jó, mert kivált egy 7 colos tabletet.
Anno egy Nexus7+Lumia800 kombót cseréltem le Note2re és nagyon jó döntés volt.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#45) dobobazsy


dobobazsy
őstag

ez lesz a következő telefonom :DD csak menjen lejjebb az ára.. :)

(#46) Integrale


Integrale
veterán

Bog, nem akarok kukacoskodni, de a "műanyag fabetét" használatán szinte az összes gyártó keresztülment.

Lexus LS 430, csak, hogy egy F kategóriás autót mutassak.

Mercedes ML

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#47) Necc válasza xmaas (#30) üzenetére


Necc
addikt

Azert annyira nem nulla az a hatotav, szerencsere mobilos szemszogbol eros infra kerult bele, es 1-2m -nel nagyobb a hatotav.
Persze nem veri a rendes taviranyitok ~10m hatotavjat, de azert a felet hozza.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#48) BomiBoogie válasza TaS1kaaa (#42) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ahogyan franc0 kolléga mondja, úgy gondolom, nem olyan elvetemült ötlet ez. Van a családban laptop, Nexus 7, egyéb 7-es tablet, asztali gép, Note 2, utóbbi értelemszerű kompromisszumokkal mindenből tud egy kicsit.

Azért jó, mert kivált egy 7 colos tabletet.
Anno egy Nexus7+Lumia800 kombót cseréltem le Note2re és nagyon jó döntés volt.

(#49) soldier2 válasza TaS1kaaa (#42) üzenetére


soldier2
őstag

Hátlap témához csak annyit, hogy nálam minden ami másnak akar látszani mint a ami, az nem tetszik, de valaki megveszi a hamis Rolexet is (tudom, nem ugyanaz a kettő).
Az árnál én értem, hogy a legolcsóbbat próbálják figyelembe venni, de a hivatalos bolti ár lenne az igazi szerintem is. Az hogy ki hogyan csal adót, nem kéne befolyásolja egy telefon megítélését. Mentségükre szólva minden telefonnál ezt veszik figyelembe, a ZU sem lett volna ajánlott ha nem 160k-Al számolnak és a G2 sem, ha nem a 130k-s, majd talán 1x ennyi lesz árral számolnak a MA-s fiúk. Szerintem a Z1 pl itt bukta az ajánlat, egyszerre jelent meg világszerte és nem volt belőle 0 perces használt ár a teszt idején. És ha belegondolunk ez elég gáz.

Integrale, #46 attól még GÁZ.

[ Szerkesztve ]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#50) Roxbury válasza BomiBoogie (#48) üzenetére


Roxbury
őstag

Én a Nexus 7-esemet és az S3-asomat cseréltem le a 2-es Note-ra. Eddig jó döntès volt, úgyhogy marad így. :)

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.