Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) tchriss válasza Viktor18 (#9999) üzenetére


tchriss
tag

Szia!
Volt mikor felraktam a kitkat et, igazából nem is nagyon szoktam sms t írni, csak mostanába kellett volna válaszolgatnom de semmi. De akkor bemegyek tre hez és rákérdek, hogy mizu, csak gondoltam esetleg a telefonon is lehet állítgatni valamit. De azért a samuhoz is beírok!
Köszi

(#10002) iSonic válasza Peterson_ (#9998) üzenetére


iSonic
addikt

de én szórom a vért :D az más ő meg imádja..

(#10003) Viktor18 válasza tchriss (#10001) üzenetére


Viktor18
tag

Itt még próbáld meg, hátha

Üzenetközpont be van állítva? SMS-re van állítva nem pedig MMS-re? Olvasgattam pár helyen, igaz nem Note 3-hoz, de ezeket írták. Illetve FR. Próbáld ki másik SIM kártyával. Sokaknak azzal működik, még régebbi SIM-el is. Érdemes először a T-nél próbálkozni, lehet kicserélik a kártyád és jó lesz. Majd ők bent letesztelgetik.
Vagy még ezt próbáld meg, ha nincs átírva. "Nekem is ugyanez volt a problémám (sikertelen SMS küldés), de aztán átírtam a névjegyzékben a számokat +36-os formátumra és most gyönyörűen küldi az üzeneteket, idáig nem volt vele semmi baj" Ha nem jó, akkor T-nek email, elküldik a beállításokat és belövöd. Ha az sem jó akkor kártyacsere valószínű.

robotnyk: Aha. Sajnos én nem tudom megnézni jelenleg, de érdekelne. Ha már benne van, akkor nem volna hülyeség. Lehet ez is T-s ROM hülyeség mint az Akciójegyzet. :)

(#10004) tchriss válasza Viktor18 (#10003) üzenetére


tchriss
tag

Köszi!

Üzenetközpont: 3630988800
Szövegbeviteli üzemmód: sms
A kártyám 1997 es:) és úgy lett körbevágatva, de régi telcsibe megy ha visszarakom és nem microsim, + 2 üzenetre sikerült válaszolnom. De most párra megint nem a telszámok előtt pedig ott van a +36 .

(#10005) Manka76


Manka76
senior tag

Nem tudtok véletlen olyan oldalt ahonnan nem egy fél nap letölteni a T-s 4.4.2-t?

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#10006) trapi80 válasza pitimany (#9983) üzenetére


trapi80
tag

És merre sikerült venni? 2 év gyári garos? Mennyi volt? "Ha nem vagyok indiszkrét" :B

Üdv: Roland

(#10007) Viktor18 válasza tchriss (#10004) üzenetére


Viktor18
tag

Más ötletem nincs. (Lehet újabb SIM-eket eszik csak rendesen a Nota) Mondjuk mikor az S3-at vettem, akkor cseréltettem T-nél, ingyen. Holnap kérdezz rá náluk. Megoldásnak már csak arra tudok gondolni, hogy régi a SIM és egy csere megoldhatja.

(#10008) tchriss válasza Viktor18 (#10007) üzenetére


tchriss
tag

Ja de ebben az a jó, hogy ezt ingyé kellene kicserélni!:)

(#10009) Viktor18 válasza tchriss (#10008) üzenetére


Viktor18
tag

Ha a telefont a T-nél vetted (és gondolom ott :D) akkor ingyen cserélik. Legalább is micro-ra. De gondolom ha kártyagond van, akkor azt is.

(#10010) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Másnak is irgalmatlanul melegszik a telefon felső egyharmada Screen Mirroring közben? Értem ezalatt, hogy puszta kézzel nem nagyon lehet rányúlni a krómkeretre.
Megint ezer fokos volt a CPU, ráadásképpen úgy vettem észre, hogy bekapcsolt a rezgés és fél percig rezgett, holott nem jelzett semmit.

Non omnis moriar.

(#10011) iSonic válasza AliceWake (#10010) üzenetére


iSonic
addikt

melyik ROM-mal csinálta ezt neked? egyébként általában ha beakad valami progress és megy a process, akkor szokta ezt játszani..

más program nem ment éppen Screen Mirroring közbe?

(#10012) AliceWake válasza iSonic (#10011) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

:(
Csinálta ez előző rommal is, most legfrissebb gyári független 4.4.2, de eddig csak gyári lejátszóval, most MX Player Pro-val produkálta.

Azt már meg sem említem, hogy bizonyos formátumokat képtelen hardveresen dekódolni. A divx-et nem is viszi a gyári lejátszó :(((

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#10013) okiman


okiman
tag

T-Mobile 4.4.2. AnTuTu: 35884 Quadrant Standard: 22970

Amióta lefekvéskor kikapcsolom a mobilom, azóta utolérhetetlen vagyok az ágyban!

(#10014) tchriss válasza Viktor18 (#10009) üzenetére


tchriss
tag

Nem ott vettem a telefont! De ha nem a telefon a rossz hanem a kártya ami az övék cseréljék ki egy müködőképesre!

(#10015) iSonic válasza AliceWake (#10012) üzenetére


iSonic
addikt

hümm érdekes és nem próbáltál olyat csinálni előtte hogy kilőttél minden programot és utána a SM... mert csak erre tudok gyanakodni, hogy valamivel összeakad közbe.. egy SM miatt nem kéne ennyire melegednie.. hisz csak adatot továbbit..

(#10016) Piwi válasza iSonic (#9996) üzenetére


Piwi
addikt

én is voltam fiatal,de szemtelen soha :P ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#10017) iSonic válasza Piwi (#10016) üzenetére


iSonic
addikt

reménykedtem hátha neked is kedveskedhetek valami széppel, de látom nem tetszik :( ;]

(#10018) joey04 válasza joey04 (#9978) üzenetére


joey04
titán

Megy közben thx.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10019) Piwi válasza joey04 (#10018) üzenetére


Piwi
addikt

Mi volt a baj?

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#10020) handrash válasza iSonic (#10011) üzenetére


handrash
őstag

Hol van az a screen mirroring köz? ? ?
Mert amit te akartál kérdezni, azt így írjuk: közben!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#10021) szka92


szka92
tag

Hello. Telekomos rommal eszrevetelem: telefon bekapcsot kovetoen vmi hitelesites nem tortent meg..fail..naptar szinkront osszehoztam nevjegy ugyileg..ha fentrol lehuzom az ujjam bejon a wifi mobilnet variaciok stb..ott ha visszahuzom a tetejere akkor 1 2 masodpercig fekete a menu bar aztan valik atlatszova..ez az elozonel asszem nem ilyen volt.

[ Szerkesztve ]

(#10022) AliceWake válasza iSonic (#10015) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Általában csinálok, mert amikor eleinte ezt művelte én is beragadt processre gyanakodtam.
De az az érdekes, hogy nem mindig melegszik ennyire, ráadásul ez a rezgőmotor bekapcsolás új hülyeség.
Első alkalommal 89 fokosra melegedett a CPU :F Most nem tudtam mérni, mert a régebben használt programjaim nem mennek 4.4-gyel, de hasonló feeling volt tapintásra.

Non omnis moriar.

(#10023) iSonic válasza AliceWake (#10022) üzenetére


iSonic
addikt

a 89 fok az borzalmasan magas.. ott valaminek tuti össze kell akadnia ahhoz, hogy ennyire megpörgesse ezt a CPU-t.. én még eddig nem is láttam olyan programot, ami képes erre.. S2 esetén voltak játékok "ANNO", amik képesek voltak erre, de azóta pöppet gyorsultak a procik, az utasítás kezelés is jobb bennük.. Ha nagyon de nagyon zavaróan előjön még ez a jövőben, akkor megpróbálhatnál egy factory reset-et és utána pár napig tesztelni, hogyha nincs semmi a telefonon, akkor melegszik e..

handrash: örülök, hogy minden kommentemet kis grammar nácik figyelik, majd jobban odafigyelek meister!

[ Szerkesztve ]

(#10024) AliceWake válasza iSonic (#10023) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én minden frissítésnél nyomtam factry resetet, kb a 4.2.2 előtt jött elő először, mióta tapasztaltam, két rendszer fordult meg a telefonon, két factory resetet is kapott, és még mindig csinálja.

Egyszer már írtam, hogy kíváncsi lennék, milyen ötvözetet hoztam létre a kamerából és az alaplapból :D

És a nyelvhelyesség és/vagy helyesírás tényleg nem játék :(( De a fölösleges szivatásnak nem látom értelmét. Nem itt fog senki megtanulni helyesen írni.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#10025) okiman


okiman
tag

Magenta 4.4.2. tapasztalatok: Veszettül gyors, nem laggol, az összes app-ot megnyitja, használja. Még a 3 betűs navi israel változatát is fullHD-ben(térképek és mappa a belső sd-n). Egyedül a Sygic navit nem tudtam használni ( annak a mappája volt külső sd-n ) de a mappáját belső sd-re rakva flottul működik. Fényképeket filmeket a külső sd-ről beolvassa. Akkuidő éjszaka normál módban -4%. FR nem volt.

Amióta lefekvéskor kikapcsolom a mobilom, azóta utolérhetetlen vagyok az ágyban!

(#10026) joey04 válasza Piwi (#10019) üzenetére


joey04
titán

lepucoltam minden samus drivert, meg kiest is, az úgy is hulladék ( :D ), plusz gép meg telefon restart is volt. szóval valamelyik. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10027) Necc válasza okiman (#10025) üzenetére


Necc
addikt

Na meg egyszer: IRNI nem lehet a kulso SD kartyat megfelelo engedelyek kerese nelkul 4.4+ (es felette), es NEM pedig olvasni!

Persze hogy az altalad felsorolt dolgok mukodnek, mert egyik se ir az SD-re csak olvassa!

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#10028) kavics325i válasza Necc (#10027) üzenetére


kavics325i
őstag

De elég szar ez,mert pl. a super backup pro ami eddig 3 telefon teljes költöztetését segítette,beleértve a hívás infótól kezdve minden most nem tudok külső tárhelyre menteni ami pont a lényeg lenne,mert FR-nél elvileg eltűnik minden. Bár el tudom küldeni mail-ben is a gmail fiókomba,de azért valjuk be kényelmesebb volt eddig. Mondjuk én a 4.4.2 előtte utána is csináltam fr-t,de ez az én dolgom.

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#10029) Piwi válasza joey04 (#10026) üzenetére


Piwi
addikt

jól van na,azt hittem tudod a pontos okát ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#10030) patoga válasza kavics325i (#10028) üzenetére


patoga
tag

At tudod mentest kovetoen masolni kulso sd-re. Total commander, es a belso fajlkezelo tudja irni az sd-t. Bocs telorol vagyok.

(#10031) Necc válasza kavics325i (#10028) üzenetére


Necc
addikt

A google kismillioszor figyelmeztette a felhasznalokat, hogy hasznaljak a READ_EXTERNAL_STORAGE es felejtsek el bizonyos esetekben a WRITE_EXTERNAL_STORAGE engedelyeket, maskulonben nem fognak tudni tobbet a megosztott kulso kartya(k)rol irni/olvasni.

Ahoz kepest mind a mai napig az alkalmazasok tulnyomo tobbsegenel az alkalmazasengedelyek kozott sose latom a "read" engedelyt, csak a "write"-ot.

Az az alkalmazas ami nem felel meg az uj API kovetelmenynek (4.1 ota kerik, 4.4-nel meg mar megkovetelik), az alkalmazas vagy egy NULL erteket kap vissza (ures konyvtarat) vagy jobb esetben megkapja azt a rendszerutvonalat, amin olvasni tudja az adatokat, de irni nem.

Szerk.: aki 4.4-en van elvileg igazolni is tud ugy hogy lecsekkolja a /storage/extSdCard mappa engedelyeit, ami elvileg RWXRWX--X (korabbi android verziokon ez RWXRWXR-X, es elvileg az userID es a groupID is megvaltozott)

Mivel nem vagyok alkalmazasfejleszto igy kisebb pontatlansagok megeshetnek, de a lenyeg ugyanaz marad.

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#10032) kavics325i válasza patoga (#10030) üzenetére


kavics325i
őstag

A kényelmesen volt a hangsúly.Igen így csináltam most én is

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#10033) kavics325i válasza Necc (#10031) üzenetére


kavics325i
őstag

És akkor mi a teendő???

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#10034) Necc válasza kavics325i (#10033) üzenetére


Necc
addikt

b@xogasd az alkalmazas fejlesztojet! ;]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#10035) Peterson_ válasza kavics325i (#10028) üzenetére


Peterson_
addikt

Egyébként egy áthidalás erre a dologra:
Lemented belsőre, gépre kötöd, megkeresed a mappát és szépen lenyúlod gépre.
Backupnál meg szépen vissza az egészet.
Én Hox-nál csináltam így a Heliummal, mert ugye ott csak az Internal-ra mentés lehetősége adott.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#10036) Gambas


Gambas
tag

Vkinek ötlet,hogy ki használ Gear-t? Vagy hova kellene irnom ahol találok aktiv Gear felhasználót?Köszii

(#10037) handrash válasza iSonic (#10023) üzenetére


handrash
őstag

Köszönőm fiam!

AliceWake: Nem a helyesírással van a, gond, hanem hogy ezek a pongyolaságok már a beszélt nyelvbe is bekerülnek.

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#10038) mimis válasza Gambas (#10036) üzenetére


mimis
tag

(#10039) Gambas válasza mimis (#10038) üzenetére


Gambas
tag

De nagy vagy!!!Kösziiiiiii

(#10040) iSonic válasza handrash (#10037) üzenetére


iSonic
addikt

de egy fórumon, ahol a lényeg a segítség, miért olyan rohadt fontos, hogy kosz vagy kósz.. ha megérti és megkapja a választ a problémára, akkor hót mindegy..

am egyébként van apám, szal lehet a másik fiadnak mondtad a köszit.. :F

[ Szerkesztve ]

(#10041) Peterson_ válasza handrash (#10037) üzenetére


Peterson_
addikt

Pongyolaság ide, vagy oda, azért ennél sokkal durvább dolgok is előfordulnak itt a fórumon.
Az azon kívüli világot meg hagyjuk is,mert tényleg kriminális a helyzet(mondom ezt úgy, hogy azért az én helyesírásom is messze van a tökéletestől).

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#10042) AliceWake válasza handrash (#10037) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én is fintorogva és erősödő émelygéssel figyelem, ahogy degradálódik az írott és beszélt nyelv, de e helyütt ezzel semmit nem tudunk tenni. Ez nem az a platform, ahol a szofisztikált, adekvát és helyes kifejezésmód elvárható/követelmény lenne.
Zavaró és semmi foganatja nincs, ha mindenkire ráverünk minden elgépelést, vagy hibát, legyen az akármilyen égbekiáltó is.

iSonic Egyébként nem mindegy. Sokat elárul egy emberről a helyesírása, de főleg a nem-helyesírása. Viszont azért az elütést és az analfabetizmust illik megkülönböztetni egymástól.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#10043) laci0530 válasza AliceWake (#10042) üzenetére


laci0530
senior tag

Szívemből szóltál. :)

(#10044) Peterson_ válasza AliceWake (#10042) üzenetére


Peterson_
addikt

"Egyébként nem mindegy. Sokat elárul egy emberről a helyesírása, de főleg a nem-helyesírása.."

-Egyetértek.
Körülbelül, mintha egy öltönyös fószernak koszos lenne a körme.
-Jó, most ez egy kifejezetten hsarkított, és kissé hülye példa, de nálam körülbelül azonos kategória.
Ahogy mondtam nekem is igen messze van a helyesírásom a tökéletestől, de a lehető legjobban igyekszem odafigyelni rá.
Azon a véleményen vagyok, hogy egy fórumon is ugyanúgy számít, mint bárhol máshol.

"Viszont azért az elütést és az analfabetizmust illik megkülönböztetni egymástól."
-Ez meg az érem másik oldala. :K

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#10045) handrash válasza iSonic (#10040) üzenetére


handrash
őstag

No akkor ezt itt fejezzük, be mert tönkre teszi eddigi jó kapcsolatunkat...

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#10046) kavics325i


kavics325i
őstag

Mi van veletek??Menstruáltok??

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#10047) iSonic válasza kavics325i (#10046) üzenetére


iSonic
addikt

Én aztán nem..

2-3 napos tesztelés után kijelenthetem, hogy 30 percet nőt átlagban a kijelző használat.. szóval jelenleg fogyasztás ügyileg eléggé jó út felé halad a KitKat. Hibát még nem nagyon találtam egy applikációban sem, egyszóval nice job!

(#10048) fojtviki válasza iSonic (#10047) üzenetére


fojtviki
senior tag

Ti mar megunjatok a csokit, mire ideer Angliaba:)))

(#10049) iSonic válasza fojtviki (#10048) üzenetére


iSonic
addikt

hát azért csak nem.. annak is ott kéne majd lennie hó közepére..

(#10050) Silent77 válasza fojtviki (#10048) üzenetére


Silent77
veterán

Telenor se kapkodja el. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.