Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) Dictator^


Dictator^
veterán

Aki használ facebook messengert és direktben az appal szeretne fényképet küldeni, annak is nehezen fókuszál (még normál fényviszonyok között is)?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#32002) hali13


hali13
tag

Sziasztok.

Nem kifejezetten Note 3 kérdés, de hátha valaki. Tudjátok esetleg hogy miért nem lehet összefésülni a Facebook ismerősöket a telefonban lévőkkel? Régebben be lehetett olyat állitani, hogy a telefonkönyvben automatikusan frissitette pl az illető képét, ha új profilképet rakott fel a Facebookra. Most pedig egyszerüen nem tudom megoldani, hogy összefésülődjenek és nem hajlandó a Facebook neveket, fotókat használni a telefonkönyvben lévő emberekhez.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#32003) ADAM1337 válasza hali13 (#32002) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Anno lehetett, vagy az fb vagy a google policy változás miatt tudtommal.
De jó volt a megoldás, facebook sync elvileg.

(#32004) bbubby00 válasza Dictator^ (#32001) üzenetére


bbubby00
őstag

Szarul fókuszál.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#32005) Jano_023


Jano_023
őstag

Hali, olyan problémám lenne, hogy elég sűrűn előfordul hogy a telefon elveszíti a netet. Látszik a H és olyan mintha dolgozna, de ki be kapcsolás kell neki hogy újra legyen net. Ez mitől lehet? Van ötletetek? Javítható és ha igen kb mennyi? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#32006) geryboro válasza hali13 (#32002) üzenetére


geryboro
senior tag

korábban már írtam rá opciót, kérlek olvass vissza egy kicsit...

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#32007) muratomi1


muratomi1
senior tag

Sziasztok
A családban van egy szifon 5s. N agyon megtetszett és elgondolkoztam h leváltom rá a note3-t.
Arra lennék kiváncsi hogy az iphone miben jobb, ill érdemes-e cserélni egyáltalán.. Van itt olyan aki szifonról váltott note3-ra?

[ Szerkesztve ]

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#32008) ADAM1337 válasza muratomi1 (#32007) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

android vs ios, neked kell tudnod, igazából.
Használod-e a mac-es dolgokat vagy inkább a google féle szolgáltatásokat első körben.
Nezetni sokkal nagyobb élmény ezen mint a 4colon, az egyszer biztos, illetve játszani is, legalábbis szerintem.

Én nem cserélnék i5s-re az biztos, inkább ha kisebbre akarsz galaxy alpha.

[ Szerkesztve ]

(#32009) Dictator^ válasza bbubby00 (#32004) üzenetére


Dictator^
veterán

Az app, vagy a telefon hibája ez ?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#32010) Locsi válasza hali13 (#32002) üzenetére


Locsi
senior tag

Össze lehet most is, csak a facebookban be kell állítani.

(#32011) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Rom-ok terén milyen választékok vannak ?
-Kamera mod van valamelyikben ami tényleg hasznos, pl záridő hozzáadva ilyesmik ?
-cpu szabályzás jobb energia kezelés.(25-28óra futási teljesítményt érek el ált.)

Hirtelen ez a 2 érdekelne, milyen alternatívák vannak.

(#32012) Locutus


Locutus
veterán

Olyan problémával nem találkozott valaki, hogy autóba nem hajlandó letölteni BT-n át a telefonkönyvet?
Vagy legalábbis egy részét.

A telefonon egy exchange, és egy google account van, és eddig csak a googles névjegyekre tudtam rávenni a SYNC-et (ford focus). Tehát eleve félig működött csak, de mióta legutóbb cseréltem az exchange accountot szerver változás miatt, már a googles névjegyeknek is csak egy részét hajlandó megjeleníteni az autóban.
Persze az autó menüjében szinte semmi beállítási lehetőség nincs erre nézve. Lényegében van egy download phonebook, és kész. Az 3 másodperc után azt irja kész, és a névjegyek töredéke van csak az autó menüjében...

Hogy a fenébe lehetne ezt orvosolni vajon?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#32013) #24536576 válasza muratomi1 (#32007) üzenetére


#24536576
törölt tag

Van a családban mind a 2 telefon, de mi döntsük el, hogy NEKED mi a jó? :))

(#32014) bbubby00 válasza Dictator^ (#32009) üzenetére


bbubby00
őstag

Biztos, hogy az app. Úgy szoktam csinálni, h fényképezővel lekapom amit akarok, majd betallózom onnan a fb chatbe.
Körülményesebb, de az alkalmazáson belül szar fotót készít :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#32015) hurenzon


hurenzon
senior tag

Tisztelt Ügyfeleink!
Ezúton is értesítjük Önöket, hogy 2015.09.20. után regisztrált termékeinkhez igényelhető szolgáltatásaink köre megváltozik. A Házhozmegyünk szolgáltatás a jelzett dátum után regisztrált mobiltelefon- és táblagép termékeinkre megszűnik. Természetesen a fenti dátum előtt regisztrált készülékekre az eddig is érvényes szolgáltatások elérhetőek maradnak, amennyiben a készülékek regisztrációja 2015.09.21. előtt megtörténik

(#32016) Weeman1 válasza hurenzon (#32015) üzenetére


Weeman1
veterán

Hát ez gáz. :W

Xiaomi 11T Pro

(#32017) lasse001 válasza Weeman1 (#32016) üzenetére


lasse001
senior tag

Nem baj úgysem tetszik az 5. Eddig csak Samsung volt most próbálunk mást. :)

(#32018) twollah1976 válasza hurenzon (#32015) üzenetére


twollah1976
őstag

Ez nem nagyon érint engem.
Nagyon nagy az esély rá, hogy a Note 3 lesz az utolsó Samsung márkájú telefonom és tabletem.

Az az irány ami fele jelenleg a Samsung tart nekem nem tetszik.
(iPhone, iPad majmolás, nem cserélhető akkumlátor, egyre megfizethetetlenebb ár, SD kártya hiánya)

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#32019) Prien válasza twollah1976 (#32018) üzenetére


Prien
addikt

Hát most én is elgondolkoztam.
Amit sajnálnék: gear fit, gear circle, all share cast dongle.... ezeket használom, így nem könnyű márkát váltani. Fitre már van valamilyen portolás, de azért a dongle is jó dolog...

Nekem se tetszik az irány, pl.amit eddig olvastam a Note 5-ről, teljesen hidegen hagy.
Lehet,hogy dual-sim J5 vagy J7-re downgrade-elek később. Mert az adatcsomagok árai sem akarnak csökkenni, sőt...

A kevés is több a semminél.

(#32020) twollah1976 válasza Prien (#32019) üzenetére


twollah1976
őstag

Jelenleg az Asus Zenfone 2-vel szemezek, a dual active lehetőség nagyon kecsegtető a számomra.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#32021) gyuri81 válasza hurenzon (#32015) üzenetére


gyuri81
veterán

Note 3nál marad a házhoz megyünk szervíz! Ne terjesszünk már baromságot! ( ez csak a régebbi készülékekre vonatkozik}

(#32022) gyuri81


gyuri81
veterán

Új rom a láthatáron:BOG4

(#32023) hurenzon válasza gyuri81 (#32021) üzenetére


hurenzon
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#32024) Hauptmann válasza Prien (#32019) üzenetére


Hauptmann
addikt

Sajnos engem sem mozgat meg a Note 5, és a új készülék is. Vagy csak kezdek kinőni abból, hogy cserélgessem azt a telefont, ami amúgy teljesen jól bevált? Bár soha nem érdekelt, hogy pont nem az aktuális csúcsmodellt birtoklom.

Nagyon vártam, hogy hátha megjelenik egy telefon 6-6,3" átmérővel (mint pl. a Galaxy Mega) és erős hardverrel, de erre akkor még várni kell.

Mi lett a fórum rajzművészével? Jól eltűnt. :)

(#32025) Zsirmanc válasza gyuri81 (#32021) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Szó sincs arról, hogy a Note 3-ra ez megszűnik. Viszont nem a régi készülékekre vonatkozik, hanem majd az újakra, amiket a fent emlitett időpont után vesznek.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#32026) Locutus válasza Zsirmanc (#32025) üzenetére


Locutus
veterán

Nyilván azért teszik ezt, mert az új készülékek egyikéről sem lehet már házilag leszedni a hátlapot úgyse, tehát jobb a szervizben babrálni őket.

Gondolom a szeptember 20 kb a Note5 megjelenésének dátuma lesz itthon, szóval azt már nem lehet majd házhozjövőre regisztrálni. Mindenesetre egy baromi nagy sellingpointot szüntetnek meg ezzel. Azt hittem a Note5-ben meglesz végre a wow-fakor mint a 3-ban, de ebben sincs úgy látom. Csak úgy, mint a 4-ben sem volt már. Jelenleg nagyon hajlok a felé, hogy megvárom a Lumia 950XL-t... Vagy még egy évet kihúzok a 3-mal, aminek igazából semmi baja sincs. Még majdnem az S2-met is túlszárnyalja tartósságban, és megbízhatóságban.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#32027) Tav-Csoves válasza gyuri81 (#32022) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Nem találom ezt a romot.

(#32028) gyuri81 válasza Tav-Csoves (#32027) üzenetére


gyuri81
veterán

Hát az Istenért nem tudom belinkelni ! Live.samsung-update.com

[ Szerkesztve ]

(#32029) futor válasza gyuri81 (#32028) üzenetére


futor
aktív tag

N9005XXUGBOG4 - [link]

N9005XXUGBOG2 - [link]

[ Szerkesztve ]

(#32030) Hitch válasza futor (#32029) üzenetére


Hitch
aktív tag

Ezt simán Odinnal fellehet tenni? 4.4.2 xeh-re?

(#32031) futor válasza Hitch (#32030) üzenetére


futor
aktív tag

igen

(#32032) Tav-Csoves válasza futor (#32029) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Az ebbben a hozzászólásban említett BOG4 jelzésüt nem javallom, ugyanis ha jól tudom nem lesz benne magyar nyelv!

Ezzel szemben a BOG2 javallom, mert abban lesz magyar nyelv, ugyanis eus országba szánt rom!

Szerk.: mikor érkezhet az 5.1? :p

[ Szerkesztve ]

(#32033) twollah1976 válasza Tav-Csoves (#32032) üzenetére


twollah1976
őstag

IMHO soha napjan kiskedden.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#32034) mjmjrgdb válasza Tav-Csoves (#32032) üzenetére


mjmjrgdb
csendes tag

S miben jobbak a magyar Lollipopnál amiről visszatértünk oly sokan neked köszönhetően a 4.4.2-re ?

(#32035) Tav-Csoves válasza mjmjrgdb (#32034) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Ezt nem tudom. A changelog számból meglehet tudni.

AzEgyetlen1 hozzászólásod nem tudom értelmezni. Kérlek fejtsd ki privátban.
Már értem! Storno! :)

[ Szerkesztve ]

(#32036) EasyKnight


EasyKnight
tag

Sziasztok :)
Biztosan "Vótmá" a kérdés, de az idő rövidségem inkább kérdezek, mint keresgélek, mert az az elmúlt 2 órában nem vezetett sehova.
Adott egy Note 3, amiről azt tudjuk, hogy több, mint 1 éves, nincs rajta garancia, és hogy sosem volt piszkálva a rajta lévő rendszer. SD-kártyát nem használ a tulajdonos.
A készülék véletlenszerűen újraindul. Lehet akár az asztalon is, csak úgy, meg lehet aktív használatban. A Töltöttségi értéktől nem igazán függ, hogy mikor jelentkezik a hiba. Tudom, hogy nem egyedi a probléma, ezért szeretném megtudni, hogy született-e akármilyen megoldás rá?

A factory reseten túl vagyunk, nem használ.
A válaszokat előre is köszönöm :)

(#32037) twollah1976 válasza EasyKnight (#32036) üzenetére


twollah1976
őstag

Akkumulator problema is lehet a dolog.

Samsung Galaxy SIII Mini doglodo akkumulatorral veletlenszeruen ujraindult.

BTW
Az ujraindulasnal PIN kodot is ker vagy egybol az home screen jelenik meg?
Ha az utobbi a jelenseg akkor a rendszer UI omlik ossze.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#32038) Varszegig válasza EasyKnight (#32036) üzenetére


Varszegig
veterán

Miért nincs rajta garancia? Ha hivatalos helyen vásárolt, és regisztrálta, akor 26 hónap, ha nem regisztrálta 24 hónap a gari. Ezekre még így volt.

(#32039) hunluigi válasza EasyKnight (#32036) üzenetére


hunluigi
senior tag

Akku érintkezők tisztítása, SIM csere első körben (esetleg akku csere)

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#32040) GML válasza Varszegig (#32038) üzenetére


GML
őstag

Nekem csak 24 hónapra lett regisztrálva a készülék. Lejárt már az N3-ra a +2 hónap opció.
:(

(#32041) Varszegig válasza GML (#32040) üzenetére


Varszegig
veterán

Attól függ, mikor regisztráltad. Én vétel után azonnal, nekem még van 2 hónap, mert akkor még élt a promóció.

(#32042) EasyKnight


EasyKnight
tag

Egy füst alatt válaszolnék:
Megbízható kezekből, de akkor is kéz alól vásárolt készülék, aprópénzért, hirtelen felindulásból. PIN kódot nem kér, és a hölgyemény szerint az akkumulátor sem idősebb 1 hónapnál, nem után gyártott. A SIM kártyán még nem gondolkodtunk el.

(#32043) Varszegig válasza EasyKnight (#32042) üzenetére


Varszegig
veterán

A megbízható kéz honnan vette? Számla, garilevél? Ha nincs, akkor a megbízható kéz mégsem olyan megbízható.

[ Szerkesztve ]

(#32044) EasyKnight válasza Varszegig (#32043) üzenetére


EasyKnight
tag

A megbízható kéz az "édesapa" fedőnevet viseli. A kérdésre pedig, hogy hol vannak a papírjai, a "Valahol ott a" volt a válasz.

(#32045) Varszegig válasza EasyKnight (#32044) üzenetére


Varszegig
veterán

Akkor szerintem keressétek elő a papírokat, mert lehet még garis, és nem kéne vele szenvedni.

(#32046) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Használ valaki vezetékes fülest? A gondom az, hogy amikor hívnak, a fülesben semmi sem jelzi, hogy hívás van, és mivel be van állítva automata felvételre, csak azt hallom, amikor a másik fél beleszól. Ellenben az értesítéseknek, sms-nek van hangja. Ha rezgőre, vagy némára teszem, akkor amikor hívnak van sípolás, viszont az értesítéseknek nincs hangja. A kettőt valahogy össze lehetne fésülni, hogy a bejövő hívás is csörögjön a fülesen, meg az értesítéseket is halljam?

(#32047) xtend válasza Hauptmann (#32046) üzenetére


xtend
senior tag

A hozzá adott vezetékes fülest (ami ugye headset is) használtam sokáig, de nekem soha nem volt automata felvételre állítva így mindig hallottam a fülesben ha valaki hívott :)

(#32048) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Ezt az új Rom-ot N9005XXUGBOG2 próbálta már valaki?

(#32049) _ocsisajt válasza Hauptmann (#32046) üzenetére


_ocsisajt
őstag

en 3rd party fulest szoktam hasznalni (fasza kis sony fulbedugost) ha megyek setalgatni kell sajna mozgatni a labamat akkor ha hivnak szepen zene elhalkul es jon a fulembe a hivas, ha erre voltal kivancsi :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#32050) Hauptmann válasza _ocsisajt (#32049) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem motoron kell az automata felvétel, és zenét sem szerencsés hallgatni. Nem a Note 3-hoz járó fülest hadznàlom, de Samsung.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.