Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) tomee007007 válasza derrik (#24994) üzenetére


tomee007007
őstag

Wifivel, teljesen gyári rendszer mellett chrome 12%, a gyári böngészővel 10% a merülés óránként.

(#25002) gyuri81 válasza PeLa87 (#24999) üzenetére


gyuri81
veterán

Azt kellett volna mondani, hogy beégett a kijelző és szépen kicserélte volna...

(#25003) apaszka válasza derrik (#24994) üzenetére


apaszka
veterán

[link] Ez milyennek tűnik? Az enyém természetesen. :K

Az ébrentartások kijelző nélkül Deezer hallgatása miatt volt! :C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25004) S e t h válasza Peterson_ (#24990) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ámulok a műveiden, nagyon ügyes vagy.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25005) Kenyeress


Kenyeress
csendes tag

Sziasztok.
Mindig követem hogy mi történik itt 1-2naponta.A jövőben sajnos kicsit csökkenni fog ez mivel ellopták a hétvége folyamán a szeretett Noteomat..
Remélem hamarosan vissza tudok csatlakozni hozzátok mint elégedett tulaj.
Jól becsüljétek meg,mert akkor értékeljük csak igazán a dolgainkat amikor már nincs meg;):D..
Ja és 10napja volt hogy mindent ki cserélt rajta a szervizes....

(#25006) Darko_addict válasza Kenyeress (#25005) üzenetére


Darko_addict
őstag

Úha! Megtalálták, ellopták vagy elrabolták? :(
Egyik se jó.

Szerk.: követés funkció nem volt bekapcsolva rajta? Lopásvédő app?

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#25007) Kenyeress válasza Darko_addict (#25006) üzenetére


Kenyeress
csendes tag

Ellopták sajnos..
be van rajta minden kapcsolva csak sajnos lemerült az éjszaka folyamán és ezért is téveszthettem szem elöl kicsit..Be raktam a kabátzsebembe és mire meg akartam volna nézni már nem volt meg.
Minden adatot megadtam a rendőrségnek már ők is keresik és én is minden órában ellenörzöm hogy bekapcsolták e.amint bekapcsolják remélem meg is lesz...

[ Szerkesztve ]

(#25008) gyuri81 válasza Peterson_ (#24990) üzenetére


gyuri81
veterán

döbbenet... :R :R

(#25009) r_atism válasza gyuri81 (#25008) üzenetére


r_atism
csendes tag

Hello Mindenki!

Egyre jobban fő a fejem a kamera feldolgozo szoftveretol. Leginkabb belterben csinal allando jelleggel fresko-szeru kepeket. Ez oriasi hiba. Mikor kint volt a samus, kicsereltettem a kamera modult, viszonyitasi alap hianyaban, nameg az uj mindig jobb alapon. Azt gondolom szoftveres a hiba. Emlekszem mikor meg a jo oreg Sonyericcsonok voltak, camera-audio drivereket lehetett cserelgetni, jobb kepek remenyeben es tenyleg volt ertelme, mert ugye szetszedtek walkman es cybershot kategoriakra.
Allando olvasoja vagyok a forumnak es lehet hogy hulye kerdes, de ez komolyan nem idegesit senkit? Vagy esetleg nincs erre valami speci megoldas? Nem egy kamera appra gondolok, mar kiprobaltam joparat...
Nem hiszem el, hogy a BSI szenzor lenne ilyen f*s. Meg a Nyaloka rendszerben remenykedek, de csodat valoszinuleg az sem fog hozni...

[ Szerkesztve ]

Apple - iPhone 6Plus, iPad Air, Macbook Pro Retina 15'

(#25010) Tav-Csoves válasza Peterson_ (#24990) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

:C :R

(#25011) banhammer válasza r_atism (#25009) üzenetére


banhammer
veterán

Probald ki a Google kamera programja.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25012) istnag válasza Kenyeress (#25007) üzenetére


istnag
addikt

Az utolsó helyzetet elvileg visszatudod nézni, ha be volt kapcsolva az Android eszközkezelőben ez a lehetőség.
Itt keresd az eszköz helyének meghatározása részt, Android Eszközkezelő internetes segítségével:
[link]

Más:
Tegnap megérkezett ez:
EzCAST
Nagyon jó kis cucc, filmet, fotót, zeneét simán lehet nézni/hallgatni, mindenféle kábel nélkül.
Egy dolgot kérdeznék, a Screen mirroring szerintetek függ a router sebességétől, mert ott próbáltam egy játékot, de néha kicsit szétesett a kép, a routerem régi, még az n-es szabványt sem ismeri. Amúgy a kisebb grafikai igényű cuccokat simán átviszi, böngésző, fb stb, stb.
Mondjuk megvagyok enélkül, mert a többi rész kifogástalan, a film, fotó, zene.
:R

(#25013) istnag válasza r_atism (#25009) üzenetére


istnag
addikt

Olvasd el ezeket:
[link]
Kicsit sok, de talán segít valamit, a vége felé vannak a fotós hsz-ek. (egyébként engem nem idegesít :N )

(#25014) gyuri81


gyuri81
veterán

Valaki használja az MW-Pen app enabler alkalmazást?

(#25015) gyuri2008 válasza istnag (#25012) üzenetére


gyuri2008
veterán

Használd ezt. [link]. Nekem tökéletesen működik.

(#25016) istnag válasza gyuri2008 (#25015) üzenetére


istnag
addikt

Nekem is tökéletesen működik, csak a screen mirroring -nál volt ez a kép szétesés, a filmek, zene, fotó minden tökéletes, szóval bőven jó nekem az fele ennyiért. ;)

[ Szerkesztve ]

(#25017) apaszka válasza gyuri81 (#25014) üzenetére


apaszka
veterán

Én használom,és jól működik nagy segítség.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25018) gyuri81 válasza apaszka (#25017) üzenetére


gyuri81
veterán

Segitenél nekem hogy ezzel a funkcióval milyen lehetösgéek nyilnak meg? :)

Gondolom meg kell hozzá venni a teljes verziot...

(#25019) apaszka válasza gyuri81 (#25018) üzenetére


apaszka
veterán

Neked készítettem. Gyors voltam,és a tuningolt mikrofonom ..... :Y :W De a kép a lényeg. Szóval bár mit bele tudsz rakni vele.

Én az ablakot szeretem inkább ,de az oldalsó sáv is jó! :R Nem muszáj a fullos mint látod!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25020) gyuri81 válasza apaszka (#25019) üzenetére


gyuri81
veterán

Nagyon köszönöm a videót! :R Respect!

Sajna nem root-oltam még a telefonom, teljesen szűz!

ELVILEG ez az alkalmazás is hasonlókat tud:

MW-Pen App Enabler

jaaa most nézem ,hogy kommenteltél a play áruházban, hogy nem megy neked..

[ Szerkesztve ]

(#25021) apaszka válasza gyuri81 (#25020) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem nem működött, ami nem jelenti, hogy másnak sem.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25022) derrik


derrik
őstag

Sziasztok!
KitKat rotolása után a számláló vissza állítható?

(#25023) apaszka válasza derrik (#25022) üzenetére


apaszka
veterán

Ha már ugrott a számláló, tudtommal nem. Igaz olvastam, hogy sikerült valakinek, de szerintem kamu.

Viszont ha nem ugrott, akkor lehet ROOT-olni
Számláló ugrás nélkül.

Majd a nyalókára leszek kíváncsi, mert a nexus simán rootolható android öt alatt is.

Nálunk szerintem nehezebb lesz ez, vagy lehetetlen.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25024) Parallaxis válasza apaszka (#25023) üzenetére


Parallaxis
addikt

Majd a nyalókára leszek kíváncsi, mert a nexus simán rootolható android öt alatt is.

Mert ugyebár ott könnyen nyitható a bootloader, ami a Samsungnál mindig zárt.

(#25025) apaszka válasza Parallaxis (#25024) üzenetére


apaszka
veterán

Ez az! Itt mit fognak vele kezdeni az okosok?
Remélem hamar nyitják.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25026) Peterson_ válasza apaszka (#25025) üzenetére


Peterson_
addikt

Kétlem.
Már a régebbi verzióknál is hónapok kellettek, pedig lényegesen könnyebb dolguk volt.
Egyéb iránt szinte biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb megoldják ezt is:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#25027) apaszka válasza Peterson_ (#25026) üzenetére


apaszka
veterán

Az a baj, hogy az elavulást rendesen nem tudják még " programozni " így kell a garancia.

Ha megbízható készülékek lennének, és 3-5 évre terveznék őket, nem érdekelne a knox, meg hasonlók. Ugrik-ugrik.

De sajnos javíttatni kell ezeket így necces a garancia elvesztése.

Ez miatt lehet, hogy váltani fogok ez után márkát. Nekem kell a root!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25028) derrik válasza apaszka (#25023) üzenetére


derrik
őstag

.....ezt most nem vágom, van egy 2014 edition tabletem rootoltam de így nem működik a Képernyő Tükrözés funkció da TA-Val sem tudtam vissza állítani. Gondolom itt is ez lesz. ....

(#25029) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

A Galaxy s5 lollipop kiszivárgott.

(#25030) banhammer válasza Tav-Csoves (#25029) üzenetére


banhammer
veterán

Jaj de jo.
Majd akkor fogok igazan orulni ha kijon a Note 3-ra.
Addig szkeptikusan tekintek ezekre a hirekre.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25031) apaszka válasza Tav-Csoves (#25029) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem az szivárog ki, amit ők akarnak.
Mivel a konkurencia már megint megelőzte, így valamit ki kellett dobni.
Samsung soha nem járt ebben élen.

Amúgy is, egyre vacakabbul megy a bicikli náluk.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25032) banhammer válasza apaszka (#25031) üzenetére


banhammer
veterán

Azért temetni nem kell őket.
Még ha be is fuccsolna a telefon biznicc, az alkatrész gyártásból vígan elélnének.

Az a baj, hogy a termékeiket bőven túlárazzák, mint ahogy az Apple teszi.
A másik "probléma", hogy annyi telefont és tabletet hoznak ki egy évben, hogy ember legyen a talpán aki el tud igazodni a sok típus között.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25033) Tav-Csoves válasza banhammer (#25032) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Utóbbin változtatni fognak, jövőre sokkal kevesebb telefont fognak a piacra dobni.

(#25034) Darko_addict válasza Tav-Csoves (#25033) üzenetére


Darko_addict
őstag

Az üdvözítő lesz!
Nem is lenne ez baj, ha nem maradna le állandóan a régebbi modell szoftvere és nem érezné az ember egy évvel a vásárlás után, hogy már nem sokat jelent a vásárló a márka számára.

Néhai rekordeladások ide vagy oda, de aki nem akarja lekötni magát egy szolgáltatónál két évre, de annyi pénze sincs, hogy piacra dobáskor megvegye teljesen áron, vagy nem szeret nulla napos dolgokat kipróbálni, mert lehet rossz (bugos, hajlékony, rossz a szériában valami) és ezért vár 2-3-4 hónapot is, míg elérhetőbb áron kapható a termék, az úgy jár, hogy a vásárlás után már kezdheti olvasni, hogy a megvásárolt méregdrága telefon utódja milyen spéci cuccokat fog tartalmazni (gyakran találgatások) és, hogy az lesz a legjobb mobil a piacon, aztán fél évvel később meg ki is jön. - apró túlzással
De nyilván csak azoknak gond ez, akik szeretnek élvonalbeli telefonokat használni, egy Galaxy Ace tulajt nem fog megmozgatni ez, nem?

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#25035) Tav-Csoves válasza Darko_addict (#25034) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

nagyon jól beszélsz! megoldást jelenthetne erre az, ha minden második évben adnának ki új vasat, csak ez meg azért nem jó, mert minden más gyártó ~"véletlen szerűen"~ adja ki a mobiljait. Jelen helyzetben a minden második évi kiadás csak a gyártóhűeknek hozna, az általad felhozott helyzetre megnyugvást. Jómagam voltam HTC, LG, s most SAMU tulaj.

(#25036) Zsirmanc válasza Darko_addict (#25034) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Egy teljesen átlagos, ezt a fórumot nagy valószinüséggel nem olvasó, az okostelefon piac hireiben nem up to date Note 3 tulajnak édes mindegy,hogy milyen frissitést kap a teló és, hogy mennyi időn keresztül. Ő happy vele, amig meg nem unja a telefonját.
Ezek a "gondok" csak egy nagyon szűk réteget érintenek, ahhoz képest, hogy mennyit adnak el egy-egy modellből.

[ Szerkesztve ]

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#25037) Darko_addict válasza Zsirmanc (#25036) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ez simán lehet.
Az átlagos viselkedési normákat átlátom, megértem, együttérzek, de a telefonos topikban eléggé más a helyzet. Gyakran látok drága telefonokat még gyári háttérrel, szóval ha annyira sem érdekli őket, hogy cseréljenek hátteret, a szoftver tényleg nem igazán fontos számukra.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#25038) Tav-Csoves válasza Darko_addict (#25037) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Akkor viszont az ilyen embereknek nem is kéne olyan izom hardver, s csak a név, vagy csak 1-2 feature végett veszik meg. (amik toll, vagy kijelző nagyság lehet) s nem a rom, vagy cpu végett.

(#25039) Darko_addict válasza Tav-Csoves (#25038) üzenetére


Darko_addict
őstag

Kellene végezni egy márkakutatást ezügyben. :)

Én szeretem eldönteni azt is, hogy a címsorban az óra melyik oldalon legyen, ezért nem tudok mást elképzelni, csak Droidot, bár elkapta a fantáziám a iPhone 6 Plus is (kivéve az ára).
Nagyon meglepő, hogy fele olyan hardverrel sokkal jobb teljesítményt érnek, mint más Droid gyártók. Nem tudom, hogy ez magának az Androidnak az oka, vagy a gyenge és felületes optimalizálásnak a gyártók részéről (a 64 bites proci biztos sokat javít Apple-ék oldalán). A gyári Google is jól hasít pl. Nexusokon. Nekem hasonló (naiv?) reményeim voltak/vannak a Lollipop-hoz, mert elég mélyről jövő változtatásokat eszközöltek rajta/benne; majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#25040) Parallaxis válasza Darko_addict (#25039) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nagyon meglepő, hogy fele olyan hardverrel sokkal jobb teljesítményt érnek, mint más Droid gyártók

A jobb teljesítményben azért ott van a jobb hardver is, az órajelből ne indulj ki, hisz egy 1,4 GHz-es i5 is fényévekkel gyorsabb, mint egy 4 GHz-es Pentium 4 :D

Az iPhone 6 hardvere nagyjából azt tudja, mint a Note 4 vasa, bár grafikailag annál is erősebb.
Az Air 2-ben lévő A8x-hez a legújabb Tegrák hasonlíthatók, de azokat is beelőzi.

Szóval a "fele olyan hardver" nem kicsit tévedés.

(#25041) Tav-Csoves válasza Darko_addict (#25039) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

az optimalizáció a legeslegfontosabb! az iPhonok azért sikeresek, s azért tudott egyfajta hit-kultuszt kialakulni, mert prémium anyagokból készül a gép, - ami egy középkategóriás androidos telefon hardvere!! - és az atomstabil rendszer ami attól stabil, hogy rendesen írták meg alapjaiban egy adott harverre. Az megint máskérdés, hogy mennyi hasznot tesznek rá a megrágott almára!

(#25042) Parallaxis válasza Tav-Csoves (#25041) üzenetére


Parallaxis
addikt

mert prémium anyagokból készül a gép, - ami egy középkategóriás androidos telefon hardvere!!

Gondolom ezért alázza az Apple vasa szintetikus tesztekben is a csúcskategóriás Androidos készülékeket is :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#25043) banhammer válasza Parallaxis (#25042) üzenetére


banhammer
veterán

Erősen kétlem, hogy napi szinten a Átlag Áron 3d Markot futtat a gépén és az eredménnyel keménykedik benn a munkahelyén.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25044) Parallaxis válasza banhammer (#25043) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nem is ez volt a lényeg, hanem a nyers vas erejének prezentálása, mert mint látszik, itt sokan a gigahertzek bűvöletében élnek, holott egy SOC teljesítményét az nem igazán mutatja meg.

(#25045) Hauptmann válasza Tav-Csoves (#25041) üzenetére


Hauptmann
addikt

Azért egyszerűbb úgy 'atomstabil' rendszert készíteni, hogy nem sok számú hardvervariánsra kell megírni, míg az Android esetében nagyon széles a hardverskála.

(#25046) Darko_addict válasza Parallaxis (#25044) üzenetére


Darko_addict
őstag

Naná! Ez olyan, mintha csak Intel-t vehetnék, vagy csak AMD-t. AMD-seknek peckesedik a 8 magos 4,5GHz-es procijukra, míg egy i5 3,5GHz-en porolja. De míg az AMD-sek mondjuk 4 mag 4GHz-ről váltottak, nekik ez igazi eredmény. Ugyanígy, ahogy elkezdtem az Androidot S2-vel (2 mag, 1,2GHz), jogosan verhetem a nyálam, hogy a 4 mag 2,3GHz-en mennyivel jobb. Mivel azonos vonalon maradtam és a saját kategóriájában egyre erősebb az Android, ez számít. :D
És innen lehet átkapcsolni Apple szálra és elismerni, hogy ők előrébb járnak és ügyesebbek, magával az erőforrás-felhasználással is.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#25047) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

nem én alkottam e remeket...

(#25048) banhammer


banhammer
veterán

EPIC LOL

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25049) apaszka válasza Tav-Csoves (#25041) üzenetére


apaszka
veterán

Ahogyan mondod.
Az alapok lettek elcseszve.
Mivel a androidot virtuál rendszerként kezdték el írni, és utána fejleszteni, nincs olyan vas mit ne tudna megenni.

Ha egy atom gyors pc-n virtuál boxba futtatsz egy másik rendszer, az sem lesz olyan jó, hiszen osztoznak a vason.
Itt ugyan ez a helyzet.

Most ugye az art -ban próbálnak nagyot alkotni, de nem lett egyenlőre nagy durranás.

Az alapjairól kezdeni megírni az androidot meg nem fogják meglépni soha......

Ez ilyen! :B

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25050) Tav-Csoves válasza apaszka (#25049) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

+1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.