Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Hauptmann válasza tchriss (#6998) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én sem találtam itthon üveget.

Na mindegy, akkor majd magam felteszem, de akkor lehet, hogy a Spigen helyett a Nillkin lesz, csak a felébe kerül, ha elrontom.

(#7002) Peterson_ válasza Luser2000 (#7000) üzenetére


Peterson_
addikt

Np;)
A garancia viszont teljeskörű a T-nél, ez egész biztos.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#7003) tucsok.


tucsok.
senior tag

4.3 belül lehet visszamenni? TMH mk2-ről vissza TMH mj6-ra? a Knox ugrik?

"So say we all"

(#7004) Memmaao válasza gabesszg (#6996) üzenetére


Memmaao
addikt

Te is eredetinek vetted a tokot from China? Én sajnos megjártam a boxytech.com-mal. 35$-ért kamut küldtek, gondolom ugyan arról a gyártósorról, mint amit hirdetsz, mert hasonlóan "vékonyabb" a betűk karaktere. Csak az enyém sárga volt, ma elkelt a vakerán. Minőségre nagyon jó! Csak zavart a tény, hogy nem genuine. Persze írtam nekik és fotókkal igazoltam, hogy nem eredeti, írtak is, hogy "The supplier provided it as the original cover. We can double check another and resend it to you. You won’t need to return the cover." Én meg kértem, hogy OK küldjetek egy eredetit, tracking number-rel, és mikor már zavart, hogy nem írnak vissza, hogy küldték-e, akkor ismét rájuk írtam, mire: "Our warehouse was able to make the reshipment on Saturday. It can take about 5 to 14 days to deliver." Kérdezem, hol a tracking number?? Erre: "Hello. It doesn’t come with a tracking number as it’s sent via regular mail." Szóval lóf@szt fogok én kapni, nem eredeti double checked tokot! Ha mondjuk két hét múlva rájuk írok majd, hogy nem jött meg az eredeti tok, majd jön a válasz, hogy ők feladták, biztos a postán elveszett. Kurv@ életbe, hogy sajnos a sztereotipiák igazak: kínában semmi sem eredeti!

My name is Bond, James... Dean.

(#7005) Titana válasza Hauptmann (#6980) üzenetére


Titana
tag

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a linket, :R ,nagyon pofás darabok.Igen van a telefonon Spigen tok,mert Én szeretem dupla-dupla biztonságban tartani a telefonomat, :B :))

(#7006) Titana válasza james008bond (#6981) üzenetére


Titana
tag

Szia!

Neked is köszönöm a választ.Még nem tudom melyik lesz,de valamelyik az biztos. :K

(#7007) fater1969 válasza Memmaao (#7004) üzenetére


fater1969
tag

De főleg maguk a kínaiak hamisak!

Nimbochromis Venustus

(#7008) berigazek


berigazek
őstag

Srácok!
Egy kérdés: annyira büszke voltam,hogy nagyon gyors és erős a GPS-em,hogy még a házban is jelet fogot 10 sec alatt internet rásegítés nélkül is,nem is használtam 3 hete.Most internettel 2 perc alatt megtalálja a 12 műholdat és nagy nehezen vált át zöldre a pirosról,mi lehet az oka?Ilyennel még nem találkoztam... :(

(,,Ami nem kínai az hamisitvány"...lehet,hogy a Note 3 telefonotok hologramos címkéje koreai csak,,a többi mind kínai!)

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#7009) handrash válasza berigazek (#7008) üzenetére


handrash
őstag

A felhők.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#7010) kiskornel válasza berigazek (#7008) üzenetére


kiskornel
addikt

Azért, mert AGPS van benne. Ez azt jelenti, hogy ha internetre fellépsz, akkor egy hétre (legalábbis a leírások szerint) előre letölti a műholdak állását. Így offline-ba is gyorsan megtalálja a műholdakat... de ha sokáig nincs használva, és nincs bekapcsolva a net, akkor bizony a műholdról kell letöltődnie a helyzetüknek, ami lassan megy, lévén az AGPS-nek nincs erre külön célhardver támogatása.

[link]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#7011) berigazek válasza handrash (#7009) üzenetére


berigazek
őstag

Vicces kedvedben vagy ma :)

kiskornel!

Nem úgy van..itt valami,valamelyik progim megzavarta a GPS müködést...mindig intrnet nélkül használtam (mikor a dobozból kivettem,ez volt az első,hogy kipróbáltam és dobtam egy hátast,olvasd vissza,keresd meg mit írtam december 19-én a tavaly!),épp ez az!És max 10 sec alatt bejött,gyorsan...itt más lesz...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#7012) handrash válasza berigazek (#7011) üzenetére


handrash
őstag

Most ha azt hiszed vicceltem, tévedsz! Vagy hét éve használok gps-t.

Két dolog van amit utálnak:
1. Ha mozogsz mielőtt stabil a vétel.
2. Ha lényegesen távolabb kapcsolod be mint ahol legutóbb leállt. Ez utóbbin segít az AGPS.

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#7013) AliceWake válasza fater1969 (#7007) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ami nem kínai, az hamisítvány :DD

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#7014) berigazek válasza handrash (#7012) üzenetére


berigazek
őstag

Én is....nem most kezdtem a GPS-kedést...

1.Ablak párkányra le van téve nem mozgatom..
2.Ugyanitt próbáltam legutóbb is,akkor is nehezen fogott jelet....

Lehet,hogy Gyári visszaállítás lesz a hétvégén...sokszor az segít...csak azért tettemn fel a kérdést,mert mások is panaszkodtak az utóbbi időben és mi egymástól 1000 km-re vagyunk :D

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#7015) handrash válasza berigazek (#7014) üzenetére


handrash
őstag

És gondolod, hogy mindkét készülék egyszerre szart be? Nem az a valószínűbb, hogy ezer kilométerrel odébb is fedett az égbolt?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#7016) berigazek válasza handrash (#7015) üzenetére


berigazek
őstag

A Note 3 GPS-ei gyorsak kemények,itt nem a felhőkről van szó és hetek óta....ezt hagyjuk...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#7017) mimis válasza berigazek (#7016) üzenetére


mimis
tag

A jegesmedvék...na, azok kemények... :) ;)

(#7018) cultfeca


cultfeca
tag

A Note3 GPS-e a glonass technológiától gyors én úgy tudom.Nekem eddig a leghosszabb amit vártam rá kb 10 mp(autópálya 120 km/h borús idő). Nagyon megvagyok elégedve.

(#7019) Memmaao válasza mimis (#7017) üzenetére


Memmaao
addikt

:)) :K :C

My name is Bond, James... Dean.

(#7020) banhammer


banhammer
veterán

Akkor lehet, hogy én vagyok a peches de engem alig talál meg a GPS kikapcsolt WiFi, mobilnet helymeghatározással.
(nem szeretem ha programok követnek és lekérik a tartózkodási helyem)

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7021) Piwi válasza banhammer (#7020) üzenetére


Piwi
addikt

akkor Te nem is szoktál netezni? ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#7022) handrash válasza banhammer (#7020) üzenetére


handrash
őstag

Ez azért van, mert így nem megy az Agps nálad.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#7023) banhammer válasza Piwi (#7021) üzenetére


banhammer
veterán

Érted te miről van szó...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7024) kiskornel válasza cultfeca (#7018) üzenetére


kiskornel
addikt

a glonass az a gps orosz megfelelője. Itt euban nem.müxik. Az az ő műholdjokról veszi a jelet. Az agps net nélküllassú. Ha bekapcsolod a gpst akkor először a wifiállomások helyzete alapján azonosítja a helyet. Majd jön a gsmből vett info, aztán jön csak a gps. Amíg fent nem rakja ki azt a jelet, vagy villog, addig fizikailag nincs gps vétel.
A téekép szoftver már mutatja a helyzeted, de ha bemész a műholdakhoz, még nem látsz annyit, hogy legyen gps.

szerintem senki ne reseteljen ez miatt, csak olvassa el a dolsikat.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#7025) fujifilm1 válasza tucsok. (#7003) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Sajnos downgradelni nem lehet a bootlodert a note3 nál, knox bit ugrása nélkül.
Viszont a legtöbb firm verzió figyeli a hozzátartozó bootloadert is. (Ez alól volt egy két kivételes frissités, de az már az itt lévőket nem nagyon érinti. :) )
Gyakorlatilag szinte nem lehet downgradelni ha a knoxbit megtartása a cél...

(#7026) handrash válasza kiskornel (#7024) üzenetére


handrash
őstag

:K

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#7027) banhammer


banhammer
veterán

Kártyafüggetlen XX ROMhoz vagy, hogy a toszban van a magyar kártyafüggetlen Samsung gyári garanciás Note 3-hoz kijött már OTA-n keresztül a 4.4.2?-es frissítés?
Minden nap nézem és még semmi.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7028) berigazek válasza mimis (#7017) üzenetére


berigazek
őstag

Hát még a grizzly-k...azok még gyorsabbak és keményebbek :))

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#7029) tucsok. válasza fujifilm1 (#7025) üzenetére


tucsok.
senior tag

köszi :R , akkor marad a szerviz. Engem zavar, hogy a T-s mobilomnál nem működik az akció jegyzet az utolsó frissítés óta..... :K

"So say we all"

(#7030) Memmaao válasza banhammer (#7027) üzenetére


Memmaao
addikt

Ha minden nap nézed és még nem jelez hogy jött, akkor nem jött.

My name is Bond, James... Dean.

(#7031) cultfeca válasza kiskornel (#7024) üzenetére


cultfeca
tag

Mindennap tanul valamit az ember.Köszi.Én csak a glonass-al nem voltam képbe,igaz utána se jártam.Az a lényeg,hogy jól működik a GPS-em. :DD

(#7032) boksz válasza tucsok. (#7029) üzenetére


boksz
senior tag

Igen, sajnos így használhatatlan..... jó lenne javítani mi hamarabb a jegyzetet, mert ez az egyik előnye ( volt ) ennek a telefonnak !!!!!

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#7033) leslien


leslien
nagyúr

üdv, kérdezném h ez jó áron van?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7034) mimis válasza leslien (#7033) üzenetére


mimis
tag

Ha azt veszed, hogy vannak itthon olyan üzletek, ahol ezt 10-15e -el olcsóbban vesztegetik gyári garival, akkor nem.
Ha viszont azt, hogy mostanában sokan panaszkodnak, hogy kifogyott a készlet, és várni kell rá, Neked pedig sürgős lenne, akkor igen. :)

(#7035) Necc válasza kiskornel (#7024) üzenetére


Necc
addikt

"Az agps net nélküllassú."

Gramma nazi-zást hanyagolva :P , de az AGPS-nek az eg egy adta vilagon semmi koze sincs a nethez. Az AGPS a muholdak elore eltarolt pozicioival dolgozik (GPS almanac, GPS ephemeris), ezaltal jelentosen lerovidul az elso fix pozicio megtalalasahoz szukseges ido.

Termeszetesen az egyik legynilvanvalobb modja az hogy ez az info eljusson a vevokhoz mobilokon az az hogy lezuzza wifirol/mobilnetrol azt a par 10KB adatot, de ez nem jelenti automatikusan azt, hogy AGPS = "mobilnettel gyorsitott GPS" (szogletesen fogalmazva).

Van nekem egy olyan kulso GPS vevom, ami ugyszinten assisted (azaz AGPS) es az informaciot ugy kell kulso segedprogrammal ratolteni. Ekkor kb. 1 hettel elore tudja a vevo az almanac es ephemeris adatokat, de ugyanez a logika vonatkozhat mobilokra is. Anno regen a symbianra csinalt a Samsung egy hasonlo megoldast, napokkal elore le lehetett tolteni az AGPS adatokat, de sajnos mas mobilban nem talalkoztam hasonlo megoldassal.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#7036) leslien válasza mimis (#7034) üzenetére


leslien
nagyúr

gyári garanciával hol érdemes megvenni?

MM az 2 év gyári garancia!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7037) banhammer válasza leslien (#7033) üzenetére


banhammer
veterán

Ha nem kell a két év gyártói garancia akkor elfogadható az ár.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7038) tucsok. válasza boksz (#7032) üzenetére


tucsok.
senior tag

Igazad van, már kértem is helyszíni javítást a jövő hétre, majd ők megoldják a downgrad-et, vagy másik szoft.-ot tesznek rá mit bánom én....

"So say we all"

(#7039) handrash válasza leslien (#7033) üzenetére


handrash
őstag

Ha a mwst-t viszzakapod igen :).

(#7036) leslien : MM-nek annak kell lennie, igen.

(#7038) tucsok. : Jó döntés volt, légyszíves számolj be a tapasztalataidról!

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#7040) leslien válasza handrash (#7039) üzenetére


leslien
nagyúr

mit kapok vissza ? :B nekem nincs ilyen lehetőség, de van másik h kb 130k lenne :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7041) handrash válasza leslien (#7040) üzenetére


handrash
őstag

A kinti ÁFÁ-t, nem tudom ez még működik-e, Unió előtt nagy divat volt...

[link]

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#7042) iSonic válasza leslien (#7036) üzenetére


iSonic
addikt

annyiért érdemes megvenni szerintem bőségesen.. sok helyen 160k a 2 év gyártói 149k-ért kapsz 1 év bolti garisat, amivel kitörölheted a fenekedet, plusz nemtudni honnét jött.. :D

(#7043) Djatis


Djatis
senior tag

Hát uraim nagyon megvagyok elégedve a telefonnal! Tegnap levettem 5:30kor a töltőről és 4 órás kijelző használattal másnap hajnal 1 kor még 20%-on volt!
A pf-em ilyenkor már a tabbal is feladta volna! Mondjuk sejtettem mit vállalok a note és note 2 után ezzel a telefonnal de fura volt hogy du. 3kor nem kellett tölőtért rohanni!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#7044) iSonic válasza Djatis (#7043) üzenetére


iSonic
addikt

nekem a pár nappal ezelőtti frissítés után 5 órára ugrott a kijelző használat és akkor is van még legalább 15%.. majd meglátjuk a 4.4.2 mit hozz etéren.. hisz kevesebb erőforrást vesz el a rendszerből...

(#7045) AliceWake válasza iSonic (#7044) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én tegnap gyalázatos 2 óra kijelzőidő után, egész napos wifivel, 1 perc telefonálással , 10 óra alatt 20%-on voltam.
Nincs indokolatlan ébrenlét, nincsenek beakadó programok, gyári független szoft.

Non omnis moriar.

(#7046) iSonic válasza AliceWake (#7045) üzenetére


iSonic
addikt

akkor ott más lesz a gebasz.. akkor vettem észre sokszor üzemidő csökkenést, amikor Odinnal felnyomtam a teleszaros mobilra a gyári független rom-ot még anno, de az is megszűnt pár nap után..

nézd meg lehet hogy valami kis szar alkalmazás fut a háttérben, amit nem tiltottál le.. mert 2 óra kijelző az egy vicc.. az S3-am 1 évesen tudott jobb eredményt produkálni..

(#7047) banhammer válasza iSonic (#7046) üzenetére


banhammer
veterán

Én azt az Isten verte rövid Home gomb nyomásra elinduló szart Újságos vagy mi a tosz a neve, tiltanám le, de sehogy se tudom.

Konkrétan megőrölök tőle.
Kicsit rövidebben nyomom meg a Home gombot és azonnal elindul ha kilépek belőle akkor meg továbbra is ott marad a háttérben.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7048) tchriss válasza iSonic (#7044) üzenetére


tchriss
tag

nekem nem jött semmi frissítés de most nekem is hamar leszívta az akksit a telefon fenn van ez az all in one toolbox pro és ami fura a knox idáig 12% evett az akksiből most meg 25% ír, nem tudom miért független teló.
van esetleg jobb progi az all in one -nál amit használtok? hogy megnézitek mik futnak és rendesen lehessen feltelepített programokat eltávolítani?

[ Szerkesztve ]

(#7049) AliceWake válasza iSonic (#7046) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Wakelock Detector és Android Tuner szerint semmi nem fut, aminek nem kell.
Fényerő kézi beállítás kb háromnegyedénél, 4G letiltva, mert úgysincs az előfizetésemben.
A 1013 ébresztget iszonyú sokat, AudioOut_2, de azt értelemszerűen nem tilthatom le.
A napokban az Android Operációs Rendszer kúszott fel 25%-ra, ami nekem eddig mindig 9-10% körül szokott lenni.

Lehet, hogy pillanatnyi elmezavar volt. Majd megfigyelem ma mit produkál. De a tegnapi performance tényleg szánalmasra sikeredett.

Azt meg sem említem, hogy pár napja, sima screen mirroring közben 90 (!) fokra kúszott fel a CPU, hozzá se tudtam nyúlni a készülékhez. Kíváncsi lennék, milyen ötvözetet hoztam létre a kamerából és az alaplapból :D

Non omnis moriar.

(#7050) adequate_cou válasza banhammer (#7047) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Használj másik launchert, pl.: Novat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.