Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Bocha válasza oszi666 (#5) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A Vodafone Smart Mini júliusban.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#52) flesli


flesli
tag

Egy csomó boltba 180 körül indul

(#53) Dr.Anonymus válasza Integrale (#46) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szarul is néz ki már bocs... :DDD

(#54) Bocha válasza g0n21 (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem azért írtam, mert ezt támogatom (sőt), de ha azt írtam volna, hogy 250 000 forint a telefon, akkor sokan neki is álltak volna hőbörögni, hogy ennyiért nem lehet különösen ajánlott. Mindennek az oka, hogy a többi eszköznél tapasztalatom szerint a többség nem az áfás árat veszi figyelembe.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#55) flesli válasza Roxbury (#50) üzenetére


flesli
tag

Azt mondjuk nem érzem, hogy egy 7" tabletet ki tudna teljes egészébe váltani, viszont közel áll hozzá.

(#56) Necc válasza soldier2 (#49) üzenetére


Necc
addikt

Semmi gond a telefon aranak meghatarozasaval, jelenleg teljesen realis mindenfele trukkozes nelkul.
Amugy se lehet trukkozni, egy USA-bol beszurkeimportalt peldany nem mukodne a SIM zar miatt, EU-n belul meg ugye mar AFA es VAM mentes a kereskedes.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#57) Integrale válasza Dr.Anonymus (#53) üzenetére


Integrale
veterán

Szerintem is csunya, na meg igenytelen. Arra akartam utalni, hogy "olcso autokban"

"Bad reklám is reklám too"

(#58) jozso1989


jozso1989
őstag

Lehet fikázni a Samsungot, de ők aztán tudják, mitől döglik a légy! Kár, hogy gyengébb kategóriában viszont tényleg hulladékokat csinálnak... :(

Ezért a készülékért most eladnám a fél vesém. :DDD

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#59) Locutus


Locutus
veterán

Asszem novemberben én is megpróbálok meglépni egy ilyet :)
Mondjuk ez az első telefon, ahol nehéz döntenem a 2 szín között... a feketéhez szerintem nem annyira megy a csillogós krómkeret, a fehérhez viszont nagyon... Alapvetően nem vagyok fehér párti, de ebből igen elgondolkodtató, főleg hogy a kamera rész sem üt el. A hátsó Samsung betét és az S-Pen is jobban mutat a fehérnél... de üzleti célra meg csak nem veszek fehéret? Fassetudja...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#60) Necc válasza jozso1989 (#58) üzenetére


Necc
addikt

Vagy csak a hulladekot forgalmazzak nalunk. Ez utobbi viszont egyaltalan nem Samsung specifikus, viszont mivel ez utobbibol van annyi mint egen a csillag, nyilvanvaloan ez szurja ki legeloszor az ember szemet :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#61) zozyk válasza Necc (#56) üzenetére


zozyk
addikt

Régiókód nem akadály már most sem. ;)

(#62) Szakiii válasza Locutus (#59) üzenetére


Szakiii
addikt

Nekem s4ben is fehér van éy szerintem is jobban mutat így mint feketében egy dolog miatt viszont a fekete jó vele ha a háttered fekete a kijelzőn úgy nagyon penge amoleddel a fekete készülék.

(#63) satz18


satz18
őstag

A zászlóshajói még mindig első osztályú a Samunak. A micro SD kártya bővítésről példát vehetne a többi gyártó, lassan csak ők maradtak meg ennél a ficsőrnél. A teló több szempontból is úttörő. A 4K felvétel ugyan nem biztos, hogy szükséges volt, de valakinek el kell kezdeni ezt is. A micro USB 3.0 viszont rendkívül fontos. Kompatibilitási gondok nincsenek a 2.0 hoz képest, a felhasználó csak előnyét élvezheti, hátránya nincsen. Ezt minél hamarabb át kéne venni a többi gyártónak.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#64) Gyula88


Gyula88
tag

Allat egy gep, de asszem G2 lesz nekem...
Segg tol nem kell hardveresen kb ugyan az de meretben azert erezheto a kulonbseg...

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#65) blackydan válasza Crafter32 (#36) üzenetére


blackydan
senior tag

Nem tudom... a tendencia számomra azt mutatja, hogy szükség van ilyen lapátokra is, különben miért lenne kereslet rájuk? Nekem pl. nagy kezem van így próbáltam eddig is a nagyobb telefonok irányába húzni. Persze az első tapizáskor bődületesnek tűnt, de nagyon hamar hozzászoktam. Most már kisebb nem is kéne... természetesen én nagyon sokat netezek napközben sok mailt írok, így nagy kijelző egyáltalán nem hátrány :K

A tesztel meg teljes mértékben egyetértek én is csak ajánlani tudom a telefont, a hátlap is nagyon korrekt annak ellenére, hogy csak műanyag. Én ezt úgy oldottam meg, hogy szereztem hozzá egy bőr tokot :P

(#66) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Amúgy ezekre nincs valami fólia, ami a kézírást kényelmesebbé tenné? Nem a fáziskésésre gondolok, hanem, hogy az üveglapon az S-pennek gyakorlatilag nincs súrlódása, emiatt nagyon ronda lesz a digitális kézírás.

[ Szerkesztve ]

(#67) razzorr


razzorr
őstag

Tetszik a kütyü,de baromi nagy. Legalább is számomra. Nektek sok sikert hozzá :D

(#68) dreamdancer


dreamdancer
őstag

"A szoftvert úgy tűnik, hogy végre jól össze tudta rakni a gyártó"
A MA TV-n adás közben kellett újraindítani...

Nem a lényeg a fontos.

(#69) Szakiii válasza turbulencia8 (#66) üzenetére


Szakiii
addikt

Megszokás kérdése

(#70) blackydan válasza Szakiii (#62) üzenetére


blackydan
senior tag

Nekem feketém van, fekete alapú (éjszakai város) képpel, hááááát nem is tudom már hányan kapták ki a kezemből. És nem csak a munkahelyen az ismerősök / munkatársak. Tegnap is egy hi-fi boltban, fejhallgatók tesztelésekor is csak három eladó és két "civil" jött megnézni :C

dreamdancer: szerintem egy újraindításból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni ;)

[ Szerkesztve ]

(#71) flesli válasza blackydan (#70) üzenetére


flesli
tag

Akkor úgy érezhetted magad mint egy rocksztár :D

(#72) jozso1989 válasza satz18 (#63) üzenetére


jozso1989
őstag

Ráadásul ők az egyetlenek, akik megoldották egy frissítéssel, hogy lehessen MicroSD-re telepíteni... Sonynál be kell érnem a csóró belső tárhellyel (ide 2 gameloft játék+ a zenéim és már hisztizik, hogy nincs elég hely). ;(

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#73) BomiBoogie válasza Roxbury (#50) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én is csak most ruháztam be egy Note 2-re, de ha a ZTE Blade-em kitartott két évig, akkor ez is ki fog a gariidő végéig, utána pedig megy egy családtagnak. :K

A Note 3 korrekt darab, de pl. már csak az üzemidő miatt is maradnék a 2-nél.

(#74) rObika8802


rObika8802
aktív tag

kiváncsi lettem volna a 4K- s videóra! csak nálam írja ki,hogy sérült a fájl?

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#75) Napfénysüti

Összességében nem lett rossz akinek ez a méret kell nem csinál rossz vásárt vele.

Més que un club!

(#76) Necc válasza zozyk (#61) üzenetére


Necc
addikt

A szurkeimportot volt hivatott megakadalyozni, nem a felhasznalot szivatni.

De termeszetesen ez is ugy sult el hogy szopassuk a felhasznalot. Rutinos "Nagy Kiadok"-tol jatekot vasarlok egesz biztosan tudjak mirol is beszelek :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#77) blackydan válasza flesli (#71) üzenetére


blackydan
senior tag

Hát viccet félretéve azért nem kicsit volt fura érzés, volt már pár jó telefonom, de valahogy egyiket sem nézték meg olyan sokan mint ezt. Persze, lehet ebben az is közrejátszik, hogy azokat nem megjelenés napján vettem meg, hanem rá 1-2-3 hónapra, így az őrület már lecsengett :B

[ Szerkesztve ]

(#78) Parallaxis válasza Rover623 (#34) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az pedig hogy a cikkíró műszere konkrétan nulla fénysűrűséget mér, azt jelenti, hogy jó a műszer.
Mert ha egy kib*szott LED-re nem kapcsolnak feszültséget, akkor az ritkán bocsát ki magából fényt...tudtommal.

Majdnem jól tudod, ugyanis kapcsolnak rá feszültséget, mert nulláról indítva a ledeket mindig kéne plusz idő a bemelegítéshez. Ha sötét helyen megnézel egy ilyen kijelzőt, amikor mondjuk egy fekete tartalmú képet jelenít meg, akkor látszik, hogy nagyon halványan dereng a kijelző.
Az S4 kiadásakor kísérleteztek a teljes lekapcsolással, de ennek csúnya után-húzás és scroll közbeni elszíneződés volt az ára, amit később javítottak és visszatértek a fekete tartalomnál is a minimális megvilágításra.

(#79) zozyk válasza blackydan (#77) üzenetére


zozyk
addikt

Te megkaptad az extra dropbox tárhelyet?

Nekem nem adta meg. :N
Lehet az S3 promótárhely miatt? :F

(#80) joey04


joey04
titán

Ez most valóban egy jó samsung lett. A kijelzője annak ellenére jobb számomra, hogy a max fényerő csökkent az elődhöz képest. Viszont a fehér az fejlődött a Note II-höz képest, és alapvetően jobb a képminőség. Bár nekem az IPS jobban bejön továbbra is. A vas brutál, azt nem kell mondani, a 3GB ramnak nagyon örülök, abból sosem elég, főleg ha droidról beszélünk. A külső is olyan számomra mint a kijelző: Jobb lett mint az előd, végre nem fényes, a szememben igénytelen anyagokat használtak. Viszont ez a bőr utánzat nem jön be. Mégpedig azért, mert én imádom a bőrtokokat is, az a csúcs nálam. Az utánzás annyira jó lett, hogy vágyik az ember az anyag megérintésére, és így borzasztó csalódás amikor valóban megfogjuk a telefont, és érezzük a műanyagot. Ha nem akar a samu üveget meg fémet használni, az oké. De más gyártók (pl.: Sony korábbi készülékei) kínálatában ott van a példa, hogy hogyan kell igényes műanyagot csinálni. Na mindegy, összességében azért itt is előrelépés történt. A szoftver szerintem most is csúnyácska, viszont nem laggol úgy, mint a korábbi samsung készülékek (note ii, s3, s4). A sok fölösleges parasztvakító fícsör mellett van pár valóban hasznos dolog, főleg a Penhez köthetően. Egyetértek Bocha ismerőseivel, az egykezes használatot segítendő ablakos üzemmód valóban nagyon ötletes, bár nem teljesen új, de ezt már megszoktuk a gyártótól. Viszont itt jobb, hogy a kijelző többi része sötétebb marad, jobb a szemnek. Szóval végre ez egy olyan megoldás, ami számomra is vonzóvá teszi a nagy készülékeket, mert így utazás közben elérhető az akár 4" alatti méret is. Főleg így, hogy a vezérlőgombok is szoftveresen oda lettek varázsolva az ablak aljára, így nem kell a készülék másik szélére átnyúlni. Ez valóban egy átgondolt és hasznos funkció. Ami számomra fura és érthetetlen, hogy kimaradt a rádió. Én nem használom, így engem nem zavar, de mivel már az infrát is visszahozták, meg ezernyi, talán fölöslegesnek mondható funkció is megtalálható a készülékben, számomra minimum érdekes, hogy a rádió miért maradt ki. És már az S3 LTE verziójában sem volt, ahogy az S4-ben sem. Pedig korábban majd' minden samuban benne volt. Az ára is egy picit barátibb mint gondoltam, bár itthon érdemesebb kártyafüggetlenül venni, mert a T-Mobile viszont nagyon túlárazta a független árához képest. 24 hó samu garival is van 200-ért, meg ahogy a cikkben is van, elvileg már 190 körül is, de azokkal a boltokkal még nem beszéltem, hogy valóban gyári garit adnak-e.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#81) turbulencia8 válasza jozso1989 (#72) üzenetére


turbulencia8
őstag

Amúgy a micro-SD bővíthetőség tényleg elismerésre méltó - persze nem műszakilag, hanem marketing szempontból. Sok nagy gyártónál nevetséges a felára a nagyobb háttértárnak.

(#82) BomiBoogie válasza joey04 (#80) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azért azt tegyük hozzá, hogy a szoftveres funkciók jó része a Note 2-be is belekerül majd, csak legfeljebb később, mert ugye a pletykák szerint a Note 2 is eljut legalább a 4.4-es Androidig.

A laggolás pedig egyébként kis optimalizálással (animációk kikapcs stb.) orvosolható.

[ Szerkesztve ]

(#83) soldier2 válasza jozso1989 (#72) üzenetére


soldier2
őstag

És miért tennéd a zenéket a telefon memóriájába? Vagy miért használnád azt fotó tárhelyként, ha van sd kártya?

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#84) Necc válasza zozyk (#79) üzenetére


Necc
addikt

Bar nem tolem kerdezted de en kaptam +50GB -ot 2 evre, miutan beallitottam a telefonon elore feltelepitett klienst.

Esetleg varj vele 1-2 orat, hatha csak kesik.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#85) zozyk válasza Necc (#84) üzenetére


zozyk
addikt

Csütörtök óta várom ;-)

(#86) blackydan válasza zozyk (#79) üzenetére


blackydan
senior tag

Én kaptam 48 giga extrát ha erre gondolsz. Miután beregisztráltam küldtek a mailomra egy levelet amiben arra kértek, hogy a felsorolt dolgokat tegyem meg: program letöltése számítógépre etc... utána elérhetővé vált számomra a plusz tárhely :K

(#87) F-ECT$


F-ECT$
titán

Miért nincs FM rádió? De komolyan, a szintén S800-as G2-ben van. Akkor itt csak le van tiltva?

Dive ever, work never.

(#88) bagkri01 válasza Integrale (#46) üzenetére


bagkri01
őstag

Már nem akarok itt okoskodni, de éppen rossz példát hoztál fel. A lexus ls-ben például igazi juharfa betétek vannak, de szerintem a merci sem műanyagot dob az S osztályba. Azért mert egy fadarabot tökéletesen simára csiszolnak és 6-8-szor lelakkozzák az nem lesz műanyag, inkább kellene kézműves munkának nevezni. Ha Kiát írtál volna azt mondom OK, de így. Kicsit jobban utána kéne nézni a dolgoknak.

Mindenkitől elnézést az OFF-ért.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#89) Varszegig válasza Necc (#84) üzenetére


Varszegig
veterán

Én az S3-nál megkaptam az 50 GB-ot, de pl. a Note 10.1-hez már nem kaptam újabbat, pedig elvben ahhoz is van promó. Fura ez, mert ha lejár a 2 év, de közben újabb promós készüléket vettél, akkor mennie kéne tovább.

(#90) andrew01


andrew01
tag

A max. fényerő nem csökkent.. hanem nőtt az elődhöz képest.. én pl. élőben itthon több fényviszony között is egymás mellé tettem..
továbbá ajánlanám mindenki figyelmébe ezt a cikket :
[Note 3..AMOLED hugely improved]

[ Szerkesztve ]

(#91) HawerKing


HawerKing
őstag

Mi a brand van mostmar a samunal nem fer be az FM modul egy csucs teloba sem akkora kicsi lenne a keszulek ? ;] Kar hogy ezt a sokak altal hasznalt dolgot kihagytak , maskulonben meg remek cucc, szerintem az ekkora tepsik kozott a legjobb s ha vennek is biztos ezt vennem

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#92) blackydan válasza F-ECT$ (#87) üzenetére


blackydan
senior tag

Nincs mert nincs :( Gondolom spóroltak.... sajnos egyik note 3 verzióban sincsen fm rádió. Mondjuk engem különösebben nem zavar, mivel max netes rádiókat hallgatok, de akiknek kevés az adatforgalmuk azok tényleg nagyon meg vannak lőve :(((

(#93) dreamdancer válasza F-ECT$ (#87) üzenetére


dreamdancer
őstag

Az FM rádió lassan kiszorul a felső kategóriából. Aki nyugatabbra ennyit ad egy telefonért, annak nem probléma az adatforgalom, viszont jó minőségben (értsd: digitálisan) és nagy választékból akar rádiót hallgatni.

Nem a lényeg a fontos.

(#94) turbulencia8 válasza HawerKing (#91) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ez valami tartalomszolgáltatói megállapodás miatt lehet. Simán el tudom képzelni, hogy a 4.3 egyszerűen letiltja a tunert, hisz ez üzleti érdeke a Google-nek és a GSM-szolgáltatóknak is.

(#95) Peterson_


Peterson_
addikt

Köszi a tesztet, nagyon várós volt :R
Nekem személy szerint nagyon bejön a készülék, -ha azt a varrásmintát le is hagyhatták volna róla.
Mindenképp meg kell ismerkednem vele élőben, mert nem egy csöpp darab, bár annyira nem aggódom.
Az viszont új, hogy nincs benne rádió...és a kb hihetetlen kategória, mert a mostani telómban sincs és bizony előfordult hogy igencsak jól jött volna.
Mindenesetre kivárok februárig :)

Kérdés:
Nem tudni, hogy ezt forgalomba hozzák Samuék kishazánkban?

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#96) Szakiii válasza Peterson_ (#95) üzenetére


Szakiii
addikt

A samu telók annyiból jók hogy felmész ebayre és rendelsz hozzá 1-2 ezer forintért bármilyen hátlapot a szálcsiszolt alutól a műanyag csillogóson át mindenig :D

(#97) flesli válasza Peterson_ (#95) üzenetére


flesli
tag

Sajna nem tudom, de nagyon komoly, ha mondjuk értelmes áron lenne akkor függetlenül 200 ból ki lehetne hozni egy telefont, korrekt kamerával, egy netezésre levelezésre nagyszerű kijelzőt, és egy kézi konzolt.

(#98) BomiBoogie válasza Peterson_ (#95) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hű, de jópofa ez a gamepad.

Vajon Note 2-höz is van? :D

(#99) flesli válasza BomiBoogie (#98) üzenetére


flesli
tag

Igen van.
Most találtam
http://www.youtube.com/watch?v=jQDTk5P77ic

(#100) F-ECT$ válasza dreamdancer (#93) üzenetére


F-ECT$
titán

Sajnos. Ezért nem is lesz egyelőre sem Nexus-om, sem iphone-om. Még jó, hogy a G2-ben van, így valószínűleg az lesz a nyerő. Még árban is jobb, mint a samsungok, amik szerintem igenis sokat drágultak (legalábbis az S sorozat) az elmúlt 2-3 generáció alatt.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.