Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) apaszka válasza r0by (#21000) üzenetére


apaszka
veterán

Már lakom be én is! :C Szerintem fél óra sem kell,és kész! :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21002) Dictator^ válasza apaszka (#21001) üzenetére


Dictator^
veterán

A root miatt is gáz volt, vagy csak sok volt a trash app ?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21003) apaszka válasza Dictator^ (#21002) üzenetére


apaszka
veterán

Nem volt gáz a ROOT. Szerintem nem fogom bírni pár napnál tovább nélküle. De már annyi vacak appot kipróbáltam,és launchert,hogy már kellett a gyalu. Akadások nem voltak miatta,csak már nem mai gyerek,és ideje volt. :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21004) kosturica válasza Dictator^ (#21002) üzenetére


kosturica
őstag

A root semmilyen anomáliát nem okoz!!!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#21005) Dictator^ válasza kosturica (#21004) üzenetére


Dictator^
veterán

Rendben, értem, csak néha vannak fura kommentek a roottal kapcsolatban.
Viszont, ha kijön az új build csak kernel visszaállítással lehet majd rootolni?
(Hogy a garancia maradjon.. elég a gyári rom, csak rootolva legyen)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21006) kosturica válasza Dictator^ (#21005) üzenetére


kosturica
őstag

Így van, ahogy mondod! :K

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#21007) apaszka válasza Dictator^ (#21005) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem sem kell főzött ROM.
Tudjam kipucolni kicsit a gyárit,és reklámokat száműzhessem,ja és a beszélgetés felvevő,és a képernyőről készíthessek videót .....menjenek.
Csak ezért jó a ROOT.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21008) Dictator^ válasza apaszka (#21007) üzenetére


Dictator^
veterán

Még mindig megvan a HTC HD2-m, igaz androiddal, de csak azért cserélgettem anno a ROMokat, hogy hátha nagyobb sebességet préselnek ki a készülékből.
A Note még nincs meg, nagyon vacillálok a vásárláson, de mindig itt kötök ki.
Szóval azért remélem ilyen hardware mellett a gyári rom teljesen jó lesz (max alakítgatni szeretnék Én is rajta, illetve pár app amit használok rootot igényelt).

A kernel visszaállítás amúgy konkrétan mit csinál? (Mit vesztünk vele?)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21009) Hauptmann válasza Dictator^ (#21008) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem is megvan, nem is fogom eladni. Jó is a WM6.5. :)

Teljesen jó a gyári ROM, emiatt nem kell aggódnod.

[ Szerkesztve ]

(#21010) kosturica válasza Dictator^ (#21008) üzenetére


kosturica
őstag

Semmit nem vesztesz vele. A root idejére kell csak a régi kernel, utána visszakerül az új. Ennyi

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#21011) Dictator^ válasza kosturica (#21010) üzenetére


Dictator^
veterán

Oh, tehát visszakerül az új kernel utána és a root is megmarad? :)
Hát így akkor viszont tényleg nem fogok hezitálni :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21012) apaszka válasza Dictator^ (#21008) üzenetére


apaszka
veterán

Az új kernelben lezárták a rootolási lehetőséget.
Ezért kell a régivel megszerezni a jogot,és onnan meg az új már örökli is!

Nem rég volt itt ez kérdés-válasz :R

Szerk !

Az idézet keresése miatt gyorsabb is voltál! :W kosturica

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21013) kosturica válasza apaszka (#21012) üzenetére


kosturica
őstag

:DDD :C

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#21014) Dictator^ válasza apaszka (#21012) üzenetére


Dictator^
veterán

Ez szuper.
Megéri várni a vásárlással vajon még 2-3 hetet, hogyha a Note 4 levigye az árát a 3-nak?

n9005xxuenb1 | kot49h-n9005xxuenb4 <- ez lehet prémium garanciás magyarországon vásárolt?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21015) r0by válasza Dictator^ (#21014) üzenetére


r0by
addikt

Lehet igen, nekem is ezek az értékek.

(#21016) muratomi1 válasza Dictator^ (#21014) üzenetére


muratomi1
senior tag

Most sincs rossz ára már bár tény hogy annyit igazán lehet várni. Ha már most tudod, hogy ezt veszed akkor csak nyugodtan de szerintem annyit nrm fog esni az ára.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#21017) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Odin re-partitionnal sem ugrik a knox ugye?
Szeretnék egy szűz telcsit az új GNG1-nek.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#21018) kosturica válasza Ferdzsoo (#21017) üzenetére


kosturica
őstag

Én nem próbálnám meg, az biztos és nem a KNOX miatt. Gyönyörű szép levélnehezéket csinálhatsz vele SZERINTEM. :D

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#21019) Ferdzsoo válasza kosturica (#21018) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Az semmi de még drága is lenne, úgyhogy akko rinkább marad az alap. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#21020) kosturica válasza Ferdzsoo (#21019) üzenetére


kosturica
őstag

Bőven elég a Factory reset arra, amit akarsz! :K

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#21021) keccsa válasza muratomi1 (#21016) üzenetére


keccsa
aktív tag

Háát, a boltigaris kituggyahonnanvan példányoknak tényleg nem rossz az ára, de ha kell a gyári garancia, akkor 170-180 ezer alatt jelenleg sehol nincs (legalább is én nem találok).
Azért röhej, hogy pl. a MM és az ED is két kilóért méri még mindig!
Én is arra várok, hogy az N4 megjelenése tényleg jelentősen elmozdítja/elmozdítsa a "hivatalos helyeken" is az N3-as árát, és már veszem is.

Csak halkan jegyzem meg, hogy irigylem azok bátorságát, akik mernek telefonboltból bolti garival vásárolni egy olyan telefont, aminél szinte biztos, hogy a két éves "élettartam" alatt legalább egyszer lesz gariztatási igény (beégés, keretkopás...)! :U

Mindenki magának hülye!

(#21022) jenci75 válasza kosturica (#21010) üzenetére


jenci75
csendes tag

Meg szeretném kérdezni hogy a kernel fájlokat honnan lehet letölteni?Köszi

(#21023) kosturica válasza jenci75 (#21022) üzenetére


kosturica
őstag

Tessék!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#21024) apaszka válasza Dictator^ (#21014) üzenetére


apaszka
veterán

Mennyire viszi le?

Az enyémet megkaphatod jó áron most is. :Y

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21025) kosturica válasza apaszka (#21024) üzenetére


kosturica
őstag

Jó áron az enyémet is! :DD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#21026) apaszka válasza kosturica (#21025) üzenetére


apaszka
veterán

Ennyi+ :R
Mindennek meg van az ára :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21027) Hauptmann válasza keccsa (#21021) üzenetére


Hauptmann
addikt

Arra ne nagyon vegyél mérget, hogy nagyon lemegy az ára a 3-nak. A nyár elején láttam Note 2-t valamelyik Auchanban (természetesen gyári garis) 120 körül.

(#21028) Dictator^ válasza apaszka (#21024) üzenetére


Dictator^
veterán

Mi a jó áron? Kaptam pár privátot, az eladásra szánt Noteokból :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21029) apaszka válasza Dictator^ (#21028) üzenetére


apaszka
veterán

Tegnap pl ígértek egy s5 öt. Dobni kéne 10 ezert rá nekem mint ajánlotta. Én nem mentem bele. Esetleg szőr ér szőrt cseréltem volna. De csak a kíváncsiság miatt. Én tudom, hogy a nóta 3 jobb készülék mont egy s szériás cucc...

Én sűrűn cseréltem eddig a készülékeket. Ez viszont túl jó.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21030) Icetee válasza keccsa (#21021) üzenetére


Icetee
aktív tag

Érdekes dolgot írtál. Én is Note 3 vásárlása előtt állok, nemrég vitték el az S3-as telefonomat. Annál már betelt a garancia jegy, annyiszor volt a Samsungnál. Egyszer cseréltettem töltőkábelt, aztán még egyszer, de akkor az aksit is cserélték. Utána cserélték a komplett kijelzőt és eladás előtt még as főpanelt is... :D Azt mondták ha meg lenne a számlám, lehet adtak volna egy új készüléket.

Na most ha ezt egy kalifasziguszti gsm-be vettem volna, tudod mit csináltak volna gariba... lehet kaptam volna egy töltőt meg egy sw frissítést. :)
Az a gond hogy a Note 3 tényleg nincs Magyar garisba gsm boltokba. Meg kérdeztem a Samerszt hogy miért nem fogadják el, azt mondták hogy azt nem EU-ból hozzák be, hanem messzebről és az nem az ő hatáskörük. De azt olcsón meg tudják venni a telefonosok és megéri nekik rá 1 vagy 2 év bolti garit vállalni.

(#21031) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

Mikor megjelent a towelroot akkor az ND3-as slovak romot tettem fel. Erdemes feltenni a legujabb ROM-ot? Ha igen tudnatok segiteni melyiket?

(#21032) Sword válasza Icetee (#21030) üzenetére


Sword
őstag

Tudom, hogy nem egy ilyen fórumon fogjuk megváltani a világot, de azért ha jól belegondolunk felháborító az egész. Miért is nem vállal a Samsung a saját termékére (nem mindegy, hogy hol forgalmazzák) garanciát? Honnan is kéne tudnia Özv. Kovácsnénak, ha egy telefonboltban vesz telefont, akkor a márkaszervíz nem javítja majd meg neki vagy a bolti garancia azt jelenti, hogy el fogják hajtani a rákba egy év múlva (ha még akkor megvan a bolt)? Ha a boltból veszem számlával a telefont akkor milyen alapon mondja a Samsung azt, hogy bocs, nem EU forrásból van? Mi közöm van nekem ehhez, úgy értem, hogy kötelező nekem erről tudnom és ezekkel tisztában lennem? Nem hinném. Szvsz a Samsung márkaszervíz elszámol a Samsunggal, nem ingyen dolgoznak és nem fizetik ki az alkatrészt a Samsung központjának, akkor miért is nem mindegy a Samunak, hogy a Koreai "boltban" eladott telefont nem Koreaban, hanem Magyarországon gariztatják?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#21033) Hauptmann válasza Sword (#21032) üzenetére


Hauptmann
addikt

A szürkeimport ellen védekeznek így szerintem. A Note 3-al bevezetett első régiós sim kártya zár is pont ezért van. Az meg érthető valahol, hogy a hazai képviseet nem akar foglalkozni mindenféle ki tudja honnét származó készülékekkel.

(#21034) b.bela1


b.bela1
őstag

Hívásrögzítéssél kapcsolatban, mert sokakat érdekelt:
ACR mellé telepített fizetős Poweramp segítségével gyönyörűen lehet változtatni a felvétel minőségét. ACR-ben, én OGG-re állítottam a formátumot. ☺

GNG1 kiváló.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#21035) gyuri81 válasza b.bela1 (#21034) üzenetére


gyuri81
veterán

Alapvetoen a GNG1 romot rootoltan hasznalod? Remelem hamarosan mi is kapunk frissitest

(#21036) tomee007007 válasza gyuri81 (#21035) üzenetére


tomee007007
őstag

egyébként az új rom milyen újdonságokat hoz?

(#21037) b.bela1 válasza gyuri81 (#21035) üzenetére


b.bela1
őstag

Felvenni tudok, root nekem nem kell. Xposed miatt filóztam, de rájöttem, hogy felesleges.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#21038) muratomi1 válasza keccsa (#21021) üzenetére


muratomi1
senior tag

Hát figyelj nekem megérte 100 ropièrt ami szerintem egy telefonért sok, ezért a pénzért lehetett volna egy fullHD Smart tv-t venni de hat nekem ez kellett s4 zoom után(hozzá teszem nem volt szar, volt note2m is de mivel volt keretem rá inkább ez lett). Na most így volt boltim garim, eddig semmi szarozás nem volt, nem vert át a pali tudtam mit veszek és ezért a pénzért adott fülest és töltőt. pl ha keret kopás után cserét akarok ugye az nincs 10 ezer ft egy keret csere amibe nem halok bele és vigyázok rá, nem ejtem le, van rajta fólia a kijelzőn egyedül a kamera alatt van megkopva de az se érdekel. Engem inkább az dühít, hogy nem lehet eladni mert a vásárlók zöme 100 ezerért garis, full tartozékos note3at akarnak.. na már most használtan samsung garis hibátlan telefon 140 ezerért van nem 100 ezerért de én 80ért adtam és senkinek se kell bezzeg egy s5 használtan 140 és akkor az már nem is samsung garis de az kell a népnek mert s5(logika) Akkor pukkadjon meg mindenki van egy bazi jó telefonom aminek eddig semmi baja nincs és tényleg jó állapotban van. Ennyi pénzért nagyon jó vétel volt szerintem. :)) :DD

[ Szerkesztve ]

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#21039) Parallaxis válasza muratomi1 (#21038) üzenetére


Parallaxis
addikt

pl ha keret kopás után cserét akarok ugye az nincs 10 ezer ft egy keret csere

A keret a kijelzővel együtt cserélhető csak, szóval 50-60 eFt :)

(#21040) Ferdzsoo válasza tomee007007 (#21036) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

GNG1-ben eddig egykét új ikonon kívül nemsokminden újdonságot véltem felfedezni.
Samsung fordító, meg letöltés gyorsító....

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#21041) muratomi1 válasza Parallaxis (#21039) üzenetére


muratomi1
senior tag

Érdekes haveromnak is van note3 telefonja és csak keretet cserélt. De végül is nem ez a lényeg.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#21042) tomee007007 válasza Ferdzsoo (#21040) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszi...
Pedig vártam valamilyen rendszerstabilitást:(
Már másodjára fordul elő valamilyen esti beakadás, ami szívja az aksi4...

[ Szerkesztve ]

(#21043) bitpork válasza keccsa (#21021) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem itt írta valaki hogy a note3-t kezdik beszedni a 4 megjelenésére hogy a piacon mesterséges keresletet generáljanak?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#21044) gyuri81 válasza b.bela1 (#21037) üzenetére


gyuri81
veterán

Speciel az xposed modult legjobban az Appsettings miatt hasznalom hogy a statusbart eltuntessem az alkalmazasokban, hogy ne egjen be a helye...

Nalatok mukodik rendesen a wifi idozito? Nalam kb 2x pontosan kapcsolja a wifit es utana total elfelejti a dolgokat, mintha be sem lenne kapcsolva az idozitoje...semmit nem jelez...

Most nezem az akksi fogyasztast, hogy az Android Operációs Rendszer van az elso helyen, alatta a kijelzo...na ezt se ertem, hogy miert van neha!!

(#21045) tomee007007


tomee007007
őstag

Szerintetek univerzális, gyári Samsung autós töltővel (5V/2A) használható a Note 3?

(#21046) b.bela1 válasza gyuri81 (#21044) üzenetére


b.bela1
őstag

Én is arra akartam.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#21047) migabi24 válasza Parallaxis (#21039) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez már nem igaz, az S4-től felfele, az oldalsó keret külön van, a kijelzön csak egy vékony perem van

(#21048) keccsa válasza bitpork (#21043) üzenetére


keccsa
aktív tag

Lehet, de én mostanában több MM-ben láttam kitéve a vitrinbe vérlázító 199.990 Ft-os árban... :((

Mindenki magának hülye!

(#21049) muratomi1 válasza keccsa (#21048) üzenetére


muratomi1
senior tag

Media markt - mert hülye azért nem vagyok (hogy ott vásároljak)

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#21050) Peterson_ válasza migabi24 (#21047) üzenetére


Peterson_
addikt

Nem egészen.
Én keret cserét kértem 2-3 mm-es repedés miatt, és az egész első panelt cserélték.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.