Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) jacis


jacis
nagyúr

Ez talán az első samu ami megfogott (feketében tetszik csak).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#152) BomiBoogie válasza jacis (#151) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A kinézet lényegtelen, ha teszel rá tokot. :)
A fehérek általában úgyis olcsóbbak, pont emiatt. :D

(#153) GeneraL_XTX válasza Roxbury (#141) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

flesli,BomiBoogie,Ixion77:

Érdekes, a Vertu mobiloknál ez valahogy senkit nem zavar :DDD Mondjuk ott pont ezért cserélhető is a bőr borítás, de azt ennél a modellnél is meg lehetett volna oldani.

De ha nem is bőr, akkor ne imitálják,(vagy legyen műbőr :DDD ) főleg ne műanyaggal, ez olyan olcsó János megoldás. Szerintem. Ha valami műanyag, akkor azt vállalja is fel. :K Vagy legyen végre üveg, min a Nexus 4 vagy a szifon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#154) Roxbury válasza GeneraL_XTX (#153) üzenetére


Roxbury
őstag

Van igazság a mondandódban. :)

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#155) bb0t válasza GeneraL_XTX (#153) üzenetére


bb0t
senior tag

szerintem nem az volt a lényeg a samunak hogy imitálja a bőrt hanem egy olyan mintázatot kerestek ami nem olyan érzékeny és ez a ragyás felület meg a matt (és nem fényes műanyag) pont ilyen, nagyon erősnek tűnik. Szerintem az idő igazolni fogja ezt a megoldást.És ha üveg lenne nem mondanád, hogy copy?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#156) Necc válasza flesli (#146) üzenetére


Necc
addikt

Ez azert igy nem teljesen igaz. PC-nel a csucs/felsokategorias hardver meg kb. 5-6 ev multan is elviszi a jatekokat, mobilon is hasonlo a helyzet, csak ott nincsenek grafikai beallitasok, minden automatizalt.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#157) Hegasus válasza jacis (#151) üzenetére


Hegasus
senior tag

+1
ha valami érthetetlen okból kedvem lenne megválni a jelenlegi telefonomtól, csak ez jöhetne szóba.
(de szerencsére nem ettem meszet :DDD )

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#158) Peterson_ válasza BomiBoogie (#98) üzenetére


Peterson_
addikt

Bizony, de bárhol kerestem, nem találtam.
A régebbi modellt igen-S III-hoz, -de kb 20 ropi volt átszámolva.
Nekem elég must have a cucc, ha már a playemet akarom lecserélni, de olyan sok variációt nem találtam.
Ott a moga pro, de szerintem az is csak külföldről elérhető, meg még szifonhoz láttam egy nagyon pofás gamepad-kabátot.
Itt nyilván nem egy járható út.
Mindenesetre szimpatikus, hogy van egy cég ami gyárt ilyet a telefonjai mellé.:K

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#159) GeneraL_XTX válasza bb0t (#155) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nem mondanám, hogy copy. A saját N4-emről se gondolom, h szifon copy lenne, mindössze annyit tudok, h rohadtul megnöveli (nálam) a minőségérzetet. :) SIII-ról váltottam anno.

(#160) flesli válasza Necc (#156) üzenetére


flesli
tag

Én nem a jelenre gondoltam, hanem mondjuk úgy 98 99 táján amikor minden évben duplázás volt, akkor azért ez nem volt igaz. Akkor egy kétéves csúcsgép már nemigen vitt el mindent.

(#161) flesli válasza GeneraL_XTX (#153) üzenetére


flesli
tag

Azért a Vertu mobilok, kb milliós nagyságrendekbe játszanak, ott nem számit ha cserélned kell a bőr részt, mert akik veszik azok tudják.
De itt megvenné egy csomó emberke fél év után meg menne a fikázás, hogy vazze szétkopott stb.
De aki ilyet akar de nem tetszik ez rajta az tehet rá más hátlapot, tokot, stb.

(#162) hanti válasza GeneraL_XTX (#159) üzenetére


hanti
senior tag

Azért a bővíthetőséget és a cserélhető akkut nem cserélném el egy üveg hátlapra!
Fém hátlapot meg olyat veszek amilyet akarok, az NFC már nem ott van.

[ Szerkesztve ]

(#163) Necc válasza flesli (#160) üzenetére


Necc
addikt

Ur isten ember, mikor volt az mar? Egyesek nem is eltek meg akkor :D ...meg kulon 3D-s gyorsitot kellett akkoriban venned, ha jatszani szerettel volna, vagy maradt a szoftveres rendereles a maga 10-15 FPS-evel :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#164) flesli válasza Necc (#163) üzenetére


flesli
tag

Tudom, hogy nem most volt, de azt mondtam, hogy a mobiltelefonok ugyanazt az utat járják be a HW szempontból mint a PC anno. Csak épp az appok futank egy két - három éves csúcstelefonon, még ez a PC-nél nem volt tejesen igaz.

(#165) #13260800 válasza Locutus (#111) üzenetére


#13260800
törölt tag

Az 50 000 difi. Ilyen alapon írhatták volna, hogy lopottan meg ingyen van. Tehát árban fullra alá ment a Samu a többieknek.

(#166) Necc


Necc
addikt

Es mar erkezett is egy 30MB-os szoftverfrissites a keszulekre :C

[link]

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#167) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

más gyártókról is kiderült, hogy hasonló eljárásokkal élnek, ami nyilván nem mentesíti a Samsungot a dolog alól, de az eredményeket mégis valamennyire összevethetővé teszi
szép, hogy hova jutottunk. Értem a logikát benne, de nehéz elfogadni.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#168) zack


zack
nagyúr

Megvették ma a HTC One-om, sikerült egy pöpec kis gépet szereznem kölcsönbe, így még az is lehet, hogy G2 helyett Note 3 lesz rövidesen. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#169) Ádám16


Ádám16
addikt

Nincs annyira sok változás az előlapot tekintve, szerintem mégis sokkal szebb, mint az elődje, a kissé szögletesebb alak nagyon sokat dob a szépségen szerintem, a körülölelő fém keret is tetszik, a hátlap pedig élőben sem kelt gagyi hatást. Volt a kezembe fehér, és fekete is, hát leesett az állam. :K
Ezt nagyon odatette a gyártó, már szerintem szinte fontosabb széria a Note az S-nél.

(#170) trapi80


trapi80
tag

Sok mindent tud a Samu TouchWiz, szeretem is, de igazán örülnék ha egyszer megoldanák, hogy a menübe lépés ikonja áthelyezhető legyen a bal oldalra. A balkezesek szerintem örülnének! :F

Üdv: Roland

(#171) flesli válasza Ádám16 (#169) üzenetére


flesli
tag

Azért most az S4-et is rendesen odatették

(#172) bb0t válasza GeneraL_XTX (#159) üzenetére


bb0t
senior tag

Értem én csak arra gondoltam, hogy általában az emberek gyártótól függően prekoncepció alapján mondanak véleményt, és emiatt érvényesül ha van sapka ha nincs sapka elv. Úgy értem, bármi mellett és ellen is lehet érvelni ez csak intelligencia kérdése. Ha az ember meghallja adott esetben, hogy "bőrhatású" első reakciója az, hogy "deménembőőr" akkor is ha az adott valami okkal olyan amilyen - és az a valami még működőképes is.

Ádám16:
"már szinte fontosabb az s szériánál" - nekem is ez az érzésem és még sincs így. pro: hardver erősebb mint az s4, design formabontó, együtt debütál az okosórával.. kontra: s4 sokkal jobban hype-olt, szolgáltatók nem reklámozzák (telenor pl se szó se beszéd vette fel az árlistába minden beharangozó nélkül)
szóval pislogok én is, hogy mi a koncepció

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#173) flesli válasza bb0t (#172) üzenetére


flesli
tag

a HW azért erősebb mert később jött az S5 erősebb lesz ennél és igy tovább :)

(#174) jacis


jacis
nagyúr

MM-ben meglehet már nézni szerintetek?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#175) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jobban néz ki mint az előd ez már pozitívum.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#176) Ádám16 válasza jacis (#174) üzenetére


Ádám16
addikt

Meg, Debrecenben ki van rakva vitrinbe a fehér és a fekete is, én ott tapiztam.

(#177) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Szerintem, megérdemelte az ajánlott plecsnit, valszeg erre fogom lecserélni a Note 1-em jövőre.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#178) bok92 válasza jacis (#174) üzenetére


bok92
addikt

Igen, Szegeden is kint van.... ;)

(#179) F-ECT$ válasza jacis (#174) üzenetére


F-ECT$
titán

Arena MM-ben volt pl hétvégén.

Dive ever, work never.

(#180) Nightfall75 válasza Ádám16 (#176) üzenetére


Nightfall75
tag

Mennyibe kerül az MM-ban?

(#181) bok92 válasza Nightfall75 (#180) üzenetére


bok92
addikt

239 k

(#182) zozyk válasza Necc (#166) üzenetére


zozyk
addikt

Melyik szolgáltató/verzió frissül?

Voda XXUBMI7 nem talál. :N

(#183) gerii


gerii
addikt

Én csak azt nem értem hogy olvasható _kint_ napsütésben egy 300 nit-es kijelző?
Sony P-m 1000 nites, na _az_ olvasható volt júniusban 40 C fokos déli direkt napsütésben is.
Komolyan kérdezem, mivel ez a 300 elég gyér a többi telefonhoz mérten is.

(#184) jacis válasza bok92 (#178) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszi. Ma akkor ellenőrzöm, hogy a kecskeméti MM mennyire van a toppon ;]

Kicsit félek, hogy szerelembe esek..... :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#185) Cyberpunk válasza gerii (#183) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sehogy, vagy nehezen. Ezen vérzik még mindig el ez a panel technológia.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#186) Ixion77 válasza gerii (#183) üzenetére


Ixion77
őstag

Úgy hogy nem 300 nit-es. Olvass vissza ebben a fórumban.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#187) joey04 válasza gerii (#183) üzenetére


joey04
titán

Elvileg auto módban magasabb fényerőre is képes, valamint a napsütésben való olvashatóságot nem csak a fényerő határozza meg, sőt. A gsmarena szokott ilyeneket (is) mérni, itt a Note 3 teszt. Azonban már többen jelezték, hogy nem mindig okés a dolog, mert pl az S4 nagyon jó a teszt alapján, a gyakorlatban viszont nem ezt tapasztaltam. Note 3 viszont jobb volt számomra élőben is napfényben mint egy s4, pedig az auto mód ki volt kapcsolva. Igaz egy HTC One vagy iPhone 5 (ezekhez tudom mérni, ezzel van saját tapasztalatom) jobban látható. De ezen változtathat az auto fényerő bekapcsolása, majd kipróbálom ha lesz rá lehetőségem.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#188) jozso1989 válasza gerii (#183) üzenetére


jozso1989
őstag

Elvileg automata fényerővel sokkal nagyobb fénye van, mint manuálisan fullon (legenda).

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#189) batai15


batai15
félisten

Tesztet el olvastam. Jó telefon, stb , de mégsem kellene.

(#190) Necc válasza zozyk (#182) üzenetére


Necc
addikt

Semelyik, nem szorakozok en szolgaltatos telefonokkal. Pofatlanul draga, fuggo, es vagy jon ra frissites vagy nem, de ha jon is, csak alapos kesessel. :(

XXUBMJ1 az uj szoftververzio.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#191) Ádám16 válasza batai15 (#189) üzenetére


Ádám16
addikt

És azt is megmondod, hogy miért, vagy csak generáltál magadnak egy ON hsz.-t, aminek semmi értelme. :F

(#192) Cyberpunk válasza Ádám16 (#191) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Most te generálsz vitát, hozzá teszem értelme nem lesz. :U

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#193) gerii válasza joey04 (#187) üzenetére


gerii
addikt

Köszi a linket, megnéztem, de ahogy nézem a többi telefon sem remekel.
Ezen a videón pedig gyakorlatilag használhatatlan mindegyik kültéren. Tiszta Samsung Omnia érzésem van tőlük :U

(#194) batai15 válasza Ádám16 (#191) üzenetére


batai15
félisten

Cyber kollega már leírta. Bővenbben: kinézet, kamera sem begyere.

(#195) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Hátlap nagy pozitívum. Ez a touchwiz továbbra se tetszik.

(#196) Chal


Chal
addikt

"használt nullperces konstrukció" ?

Ugye ezt nem gondoltátok komolyan... Illetve ha mégis, akkor várjátok már meg, hogy mennyiért lesz iPhone, adócsalós, számla nélküli "Kutyásferi GSM Kuckó" editionben, mert így ez a hasonlítás egy kicsit torz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#197) AS


AS
félisten

Nagyon jó lett. Most már tényleg az a kérdés hogy mi lesz jövőre? Mit fog tudni egy Note4?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#198) Jeanne d'Arc

Össze Note közül ez tetszik a legjobban.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#199) satz18 válasza AS (#197) üzenetére


satz18
őstag

Lesz benne 4 A57-es mag. 1440p-s Super amoled plusz ultra 5.99 colos kijelző. 4 GB RAM. 5.0.3-as Android, Gorilla Glass 4. 20 Mp-es kamera 4k@60-as videófelvevő.
És persze fényes műanyag hátlap, amitől bóvli kinézete lesz. Ezen kívül hajazni fog a szappantartóra és a SGSV-re ;]

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#200) BomiBoogie válasza AS (#197) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A kamerát biztos fejlesztik, erről itt írnak.

(#199) satz18
Uuuuuncsi. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.