Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) banhammer válasza Viktor18 (#5998) üzenetére


banhammer
veterán

Már január harmadikán felraktam a teljes verziót.

Használd az AppSales programot és akkor nem maradsz le az akciókról.

Bár elkezdett kurvulni a program fejlesztője(i), nem kevés pénzt (876 Ft) próbálnak kihúzni az ember zsebéből a reklámmentességért, a 100 darabos kivánságlistáért és ha jól emlékszem ez éves díj.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6002) Caaabi válasza Viktor18 (#5998) üzenetére


Caaabi
senior tag

Lent van, köszia figyelemfelhívást, saját ébresztőhangot hogy tudok beállítani?

(#6003) Memmaao


Memmaao
addikt

Besz@rok a kurv@ magyar postán! Dec 23.-án rendelt Sárga S-view tokom jan.03-án átment a vámon. Nézem a tracking-et, látom, hogy átvehető a Szekszárd I. postán. Na mondom, azért hazamegyek, mert ha nem hagyta a postás a ládában, akkor bizony a Csatári postán lesz. És igen, cetli a ládában, levele átvehető a csatári postán. 11-12:30-ig illetve 13:30-18:00-ig van nyitva. A hölgy a pultnál 17:30-kor közli, hogy még nem ért vele vissza a csomagos, jöjjek vissza később. 18:30-kor visszamegyek, még mindig nincs ott. Megkérem, hogy hívja fel a kézbesítőt, erre kiderül, hogy a csomagomat leadta az I.sz. postán. Ott 19:00-ig van nyitva tartás. Átmegyek. Várok a sorszámomra, bizonylatra a hölgy 5-6 percig keres, majd átirányít a kolléganőjéhez, hogy a külföldi levelekkel Ő foglalkozik. Újabb 5-6 perc várakozás, nem találja a levelet. Mondom, hogy a csatári kirendeltségen azt mondták, ide adta le a kézbesítő. Ja, akkor az hátul van. Újabb 5-6 perc. Majd közli, hogy már kiküldték csatárra, ha van 15 percem, visszahozzák. Várok 10 percet, majd közlik, hogy a csatári postán letétes szekrényben van, amihez két kulcs, két dolgozó kell, 18:00-kor zártak, már 18:55 van, így csak holnap tudom átvenni....Erre majdnem dobtam egy Xanaxot, de inkább elmentem edzeni és kiengedtem a gőzt. Most holnapig tülkön ülök, mintha karácsony lenne, alig várom a sárga tokot.

# Caaabi: Sehogy, sajnos. És a hangvezérelt snooze ill. stop parancs sem működik vele, mint a gyárival.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#6004) Viktor18 válasza banhammer (#6001) üzenetére


Viktor18
tag

Még nincs meg a teló, de majd ha megvan akkor felrakom. Köszi :)

Caaabi: Fogalmam nincs, nem tudom még használni jelenleg :)

(#6005) PeLa87 válasza Memmaao (#6003) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Á egy újabb "elégedett" Tolna megyei vásárló, akinek a szíve a postáért dobog! :D

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#6006) Caaabi


Caaabi
senior tag

Azért megtartom, hátha később belekerul, gyárival a hangvezerles nem működik nekem, plusz felraktam a covert, ami baromi jó, de ébresztőnél valamiért fel kell oldani és csak úgy tudom elhúzni az ébresztőtstop felé... Hangutasítás meg se hhívás fogadás / elutasítás nem jó, de lehet azért mert hangosan csörög és nem tudom érthetően túlkiabálni :DD

(#6007) AliceWake válasza banhammer (#5999) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Titanium Backup is root-igényes volt. Sima játék-, és beállításmentések. A rootolás nem jelenti automatikusan a telefon összebarmolását.
Pro-root állásponton vagyok.

Non omnis moriar.

(#6008) nggabi válasza Piwi (#6000) üzenetére


nggabi
nagyúr

:C ;]

egyébként meg nem kell beszólogatni h ki miből él. majd ha beleesik a telód a rötyibe lesz sírás ;]

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6009) Piwi válasza nggabi (#6008) üzenetére


Piwi
addikt

Te sem ebből élsz meg, van rendes munkahelyed ;) maszekot sok mindenki vállal, főleg ha van benne pénz :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#6010) banhammer válasza AliceWake (#6007) üzenetére


banhammer
veterán

Való igaz nem jelenti ezt aláírom.
Tudod természet ősanyánk irtózik a kisérletezők fejében honoló űrtől.
Hány meg hány olyan bejegyzést olvastam fél év alatt a Samsung Galaxy SIII topikban, hogy:
- elment az IMEI szám.
- téglát csináltam a telefonból.
- függetlenítés.

Valahogy nem tud lázba hozni.
Hetven akárhány ezer hozzászólásból bogozza ki az ember a nem ROMolos, rootolós hozzászólásokat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6011) adequate_cou válasza banhammer (#6010) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Tudod természet ősanyánk irtózik a kisérletezők fejében honoló űrtől.

Helyesebben természet ősanyánk vonzódik az egyébként alapvető jellemvonásához, a kísérletezéshez.

Ha nem lenne kísérletezőkedv nem lenne alkalmunk a romolás kapcsán a kísérletezésről beszélgetni, mivel nem lennének telefonok.

(#6012) banhammer válasza adequate_cou (#6011) üzenetére


banhammer
veterán

Bocsánat rosszul idéztem.
Pontosan így szól az idézet:
CAMPBELL TÖRVÉNYE Kutatástan 149
A természet irtózik a kísérletezők fejében honoló űrtől.

Murphy törvényei.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6013) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Láttam, hogy ma volt téma: Root mellet ezt a *rva idgesítő boot animációt le lehet cserélni?(monjduk a nagy semmire?)

(#6014) nggabi válasza gabesszg (#6013) üzenetére


nggabi
nagyúr

engem nem idegesít a samsungos boot :DDD

rakj rá független romot és annyi.

"szenyor dzsíííí"

(#6015) AliceWake válasza banhammer (#6012) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A horror vacui ebben az értelemben pontosan a kutatást és a kísérteltezést ösztönzi.
Inkább akarja a Semmit, mint hogy semmit se akarjon. Nietzsche

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#6016) gabesszg válasza nggabi (#6014) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Nálam T-mobile-os nagyszerű dallam játszik a szeren. Most ezzel lehet hülyét kérdezek de ha független romot tennék így rá akkor Knox számláló ugrana nem?

(#6017) banhammer válasza gabesszg (#6016) üzenetére


banhammer
veterán

Ugrana.

Annyira szörnyű az a dallam?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6018) nggabi válasza gabesszg (#6016) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem, csak downgrade-től vagy ha rossz helyre tallózod a romot odinban.

lesz ám repartos xeh romom, de mivel vérsz*pó csúnya gonosz szerelő vagyok banánhammer szerint így nem kapjátok meg :P :)) (más meg örül h gombokért megjavítom a telefonját és nem kell 100ezret a szervizben hagynia, de ezt ne részletezzük :U )

"szenyor dzsíííí"

(#6019) baladam86 válasza nggabi (#6018) üzenetére


baladam86
aktív tag

Pedig az igen fincsi vóna'! :)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#6020) gabesszg válasza banhammer (#6017) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Szerencsére ritkán hallom. De mivel egyike vagyok az itteni fórumtagoknak aki szerencsére nem update-elt és rootolni tudta a telefonját naivan azt gondoltam, hogy ez lehetséges könnyűszerrel(kezdő androidos vagyok 5(6)évnyi ios után) tanulgatom a rendszert de még napról napra tart meglepiket.

(#6021) nggabi válasza baladam86 (#6019) üzenetére


nggabi
nagyúr

az a helyzet ezzel h feladom. nagyok a romok, hetente frissülnek, hiába hozom el pár nap múlva már nem jó semmire. többek között ezt is megkaptuk a knoxal h állandóan frissíteni kéne a romokat, erre nincs időm és energiám.

marad a régi módszer, csövezünk az 1 fájlosokkal :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#6022) baladam86 válasza nggabi (#6021) üzenetére


baladam86
aktív tag

Mi az hogy nincs? Legyen! ;] Csak tiszta telepítésre nagyon jó volt, de akkor maradok majd a gyári beállítások visszaállításánál amikor szükséges...

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#6023) Peterson_ válasza banhammer (#5999) üzenetére


Peterson_
addikt

Attól, hogy neked ez nem érdeked, másnak még lehet.
Már csak azért is jól jönne egy root, hogy tényleg csak az legyen fent, amit a júzer akar-lista már van mint lehet és mit nem-.
-ha esetleg CWM is lenne, akkor az utolsó bitig lehetne mentést készíteni a memóriakártyára.
-ééés....ki lehetne cserélni a k*rva T-mobile-os bootanimációt ;] :DDD :))

Viccen kívül, nem ártana...de hát felesgeleg is ezen törpölni,mert egy ideig még úgy sem lesz.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6024) mimis válasza nggabi (#6018) üzenetére


mimis
tag

De mi igazándiból tudjuk, hogy Te egy nagyon rendes, jószándékú ember vagy, ugyeeee? ;-)

(#6025) banhammer válasza mimis (#6024) üzenetére


banhammer
veterán

Aki gombokért, színes üveggyöngyökért javít mobilokat...

Ami tényleg jó dolog főleg egy garanciát vesztett mobil esetében.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6026) nggabi válasza banhammer (#6025) üzenetére


nggabi
nagyúr

semmi sem vész el csak átalakul ;)

"szenyor dzsíííí"

(#6027) Markizmark válasza nggabi (#6026) üzenetére


Markizmark
addikt

Hallod te vérszopó, kellett neked note 3. Minek segítesz nekik bármiben... ? ;] :DDD

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6028) Piwi válasza nggabi (#6018) üzenetére


Piwi
addikt

tehát ha felrakok egy független MJ6 romot(jelenleg is az van a telón csak szolgáltatós) akkor ugrik vagy sem a számláló? :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#6029) nggabi válasza Piwi (#6028) üzenetére


nggabi
nagyúr

attól nem kéne, de ugye csak 1 lehetőséged van :D

"szenyor dzsíííí"

(#6030) kavics325i válasza nggabi (#6029) üzenetére


kavics325i
őstag

LOPOM

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#6031) boksz válasza Caaabi (#5930) üzenetére


boksz
senior tag

Bocs csak nem voltam gépközelben, de nekem is a :
Flash Player 11.1 van fenn.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#6032) handrash


handrash
őstag

Nos Uraim és Hölgye(i)m!

Tanúsítsunk már valami toleranciát egymás iránt!
Kit melyik része érdekel a témának, had beszéljen róla, ha még nincs kivesézve, ha meg ki van udvariasan irányítsuk át oda...

(#6030) kavics325i: Határozott fellépés sokszor célra vezető.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#6033) banhammer


banhammer
veterán

Ezzel a "csapkodom az asztal és a fogyasztóvédőkre, törvényekre, Magyarország alaptörvényére, kisdobos, úttörő, cserkész becsületszóra" hivatkozás, fenyegetőzés szép meg jó dolog.

VISZONT
Nehogy véletlenül a következő frissítéssel megjelenjen egy kis ablak amiben az vagy hasonló áll, hogy "A telefonon található szoftver bármilyen jellegű módosítása garanciavesztéssel jár" vagy esetleg a vásárláskor aláiratnak a vásárlóval egy papírt ami a fentebb leírtakat tartalmazza.
Elfogadom Igen / Nem.
Igen ---> tovább enged a készülék és használhatod, de ha rootolod akkor magadra vess, mert elfogadtad a felhasználási feltételeket.
Nem ---> nem enged tovább a készülék és kenheted a hajadra.

Az OEM Windows-szal vásárolt notebookonál ez bevett szokás az MS? részéről.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6034) Caaabi válasza boksz (#6031) üzenetére


Caaabi
senior tag

Dolphinon flash engedélyezése és a legújabb flash letoltese óta nekem is megy minden oldalon ami azt használ :) Köszönöm a segítséget! ;)

[ Szerkesztve ]

(#6035) Memmaao


Memmaao
addikt

Na, átvettem a postán a boxytech.com-ról rendelt sárga s-view tokot. Eredetinek volt hirdetve, de nem az. Jó minőségű, s-ablak működik vele, de nem eredeti... Ennyit a kínai weboldalakról...

My name is Bond, James... Dean.

(#6036) banhammer válasza Memmaao (#6035) üzenetére


banhammer
veterán

Mégis mit vártál?
Ha meg működik akkor nincs akkora nagy baj.

Neked legalább van annyi vér a pucádban, hogy bevállaltad a vakon való külföldről rendelést.
Én nem merném ezt csinálni, szóval riszpekt.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6037) fojtviki válasza banhammer (#6036) üzenetére


fojtviki
senior tag

De igen, baj van. Ha eredetit rendelek, akkor legyen eredeti, ilyen egyszeru. Ugy latom ebben a vilagban, a hazudozas teljesen elfogadott dolog. Annyira publikusan hazudnak az emberek, hogy az mar szinte felhaborito. /politikusok stb stb/

(#6038) mekka_kola válasza Piwi (#6028) üzenetére


mekka_kola
tag

Nem tudom az én esetem mennyit számít, de XEH független ROM-ra felraktam a BTU független ROM-ot (MK2), és minden rendben lezajlott, nem ugrott a KNOX, a CSC rendben BTU-ra változott. A biztonság kedvéért persze nyomtam rá két factory resetet (XDA-n ajánlotta egy csóka). Eleinte a fos KIES azt akarta bemesélni nekem, hogy továbbra is XEH, de azóta észhez tért. :) Azóta is minden szuperál, mint előtte, de a kaksiidő kicsivel jobb, mint MJ7-en

[ Szerkesztve ]

(#6039) robotnyk válasza Memmaao (#6035) üzenetére


robotnyk
tag

hát... legalább az s-view megy vele.

(#6040) adequate_cou válasza banhammer (#6036) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Én is rendeltem eredeti bőrtokot ebayről, már kukáztam :D legalább nem volt túl drága...

(#6041) banhammer válasza fojtviki (#6037) üzenetére


banhammer
veterán

Én nem szoktam hazudni.
Blöffölni szoktam.

BTW

Egy kínai eladótól mit vártál főleg óccóé'?!?!

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6042) Memmaao


Memmaao
addikt

Ha kamunak lett volna hirdetve, akkor nem veszem meg. De 7e Ft és egy korrekt visszajelzésű bolt esetén nem merült fel, hogy hamis. Visszaküldeni meg nyilván nem fogom. Megy a vakerára, persze nem eredetiként. Jó minőségű, de engem zavar, hogy nem originál. Ha valakit esetleg érdekel, püben szóljon. :DD

#banhammer: 7e Ft nem occo. Itthon 9.6 e a fekete eredeti. Szerintem meg reális is lehetett volna.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#6043) banhammer válasza Memmaao (#6042) üzenetére


banhammer
veterán

Ennyit a fogtechnikáról...
7e a kamu + az idegeskedés a postával, kb. 9e az eredeti.
Megérte...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6044) mimis válasza banhammer (#6043) üzenetére


mimis
tag

Utólag mindig okosabb az ember.
Nem volt odaírva neki, hogy nyűg lesz a postával, meg hogy nem eredeti (pont az ellenkezője volt feltüntetve).

(#6045) fojtviki válasza banhammer (#6043) üzenetére


fojtviki
senior tag

Ha jol emlekszem, nem a kis sporolas volt a celja, hanem, neki ez a mustarsarga kellett, amit mashonnan nem tudott beszerezni. Legalabbis igy emlekszem :)

(#6046) Memmaao válasza fojtviki (#6045) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, nálad a pont. A szín volt a lényeg, nem a spórolás. Fekete van itthon, most is az van rajta. Mustard yellow színű itthon nem kapható. Ha lenne itthon, nyilván nem külföldről rendelem. Hogy őszinte legyek, először nem is gondoltam, hogy a boxytech.com kínai cég, mert nem cn van a pont után. Ma felhivtam a magyar nagykereket, nincs forgalomban itthon ez a szín, csak narancssárga, világoskék, sötétkék, fekete, fehér, bézs. A sárga pont nincs. Angliában amúgy van minden színben?

My name is Bond, James... Dean.

(#6047) zola- válasza adequate_cou (#6040) üzenetére


zola-
őstag

Nekem note2 gyari tokban pihen. Pont jo bele. :)

(#6048) fojtviki válasza Memmaao (#6046) üzenetére


fojtviki
senior tag

Oszinten szolva nem tudom. Paromnak nem kellett, neki eleg ormotlannak tunik. Rendeltunk neki bortokot. Ilyet: [link]

(#6049) berigazek válasza Memmaao (#6035) üzenetére


berigazek
őstag

Ez igen.... :(

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#6050) fojtviki válasza Memmaao (#6046) üzenetére


fojtviki
senior tag

Lejart a szerkesztes. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.