Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Markizmark válasza vrgkrisztian (#17000) üzenetére


Markizmark
addikt

Ha jól tudom wolfson van ebben is meg a note 2-ben is. Ezekkel azért lehet lossless zenéket hallgatni megfelelő fülessel.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#17002) vrgkrisztian válasza Markizmark (#17001) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

mivel a magyarországon forgalmazott note3 qualcomm chipset van,gondolom akkor csak sima qualcomm féle hangchip van benne.
wolfson inkább csak az exynosos(8magos) verzióban van,de ez sem biztos.
igazából lényegtelen,csak legyen jó a hangzása :K

(#17003) Rakeem válasza Tom1939 (#16967) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Én Samsung 64GB-s UHS-I memkarit használok. (elvileg Class10 sebességét hozza microSD-n)
Nincs indexálás sem ki/be kapcsolásnál sem sima újra indításnál.
4.4.2 rendszert használok (alap stock, nem custom rom)

Viszont anno még amikor a Galaxy S1 jelentette az adroidos csúcsok netovábbját, akkor egy kollégám ugyan ezzel az indexálás gonddal küzdött a saját SGS1én. Neki is a memkari haldoklott.

Én is memkari cserét javaslok. Addig amíg hozzáférsz az adatokhoz. Most még csak indexálgatja a telefonod.
Holnap már adatvesztésed lesz, holnap után meg már olvashatatlan.

És egyébként elképesztő dolgokat tud ám művelni egy hibás adattároló. Én a múlthetem 3/4-ében téptem a hajam, mert nem működött rendesen a gépem. Pontosabb működni nem volt hajlandó. Végül kiderült hogy az egyik vinyóm haldoklása küldte padlóra a teljes konfigom. Eltávolítottam a vinyót, azóta minden happy.

És most hogy írom ezt a hszt jut eszembe, hogy anno asszonykám egyik nokia telcsije is elég érdekes dolgokat művelt a lehaló félben lévő MMC kártya miatt.

De azt sem tartom kizártnak hogy valamelyik program kényszeríti hogy újra indexálja.

[ Szerkesztve ]

(#17004) Viktor18 válasza vrgkrisztian (#16998) üzenetére


Viktor18
tag

Jól. S2-nél jobban szól. Meg a Z1-nél is. (Mindkettő van a családban). Nem recseg. Gyári fülessel, meg egy kis beállítással, elég jól kihozható belőle a mély, recsegés vagy halkulás nélkül. Nekem tökéletesen jó a hangzás.

(#17005) laci0530 válasza vrgkrisztian (#17002) üzenetére


laci0530
senior tag

Így tudom én is, az S III-ban Wolfson van, ebben integrált, de nem szól rosszabbul.

(#17006) Tom1939 válasza Rakeem (#17003) üzenetére


Tom1939
őstag

Érzi ám a végzetét, most újraindításra sem indexált. Régi 32 gigásra már felnyomtam az adatokat.
Most kap a note3 egy töltést, utána még egy újraindítás és meglátjuk hogy viselkedik.

(#17007) banhammer válasza Tom1939 (#17006) üzenetére


banhammer
veterán

Szerintem az a kártya halott.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17008) resu8823


resu8823
tag

Üdv!

Kicsit csalódtam ma a váci úti prémium samsung üzletben. Beviszem a note3-am mondom hogy szerintem a kijelzőn van egy csík a notification bar nál, és elég zavaró már. kiscsaj el, 1 perc mulva vissza: a kollégája pixelről pixelre megnézte és nincs baja. Mondom oké, mutatom neki azthiszem a gmail alkalmazásnál döntve, látta ő is visszaviszi. 1 perc megint, visszajön hát a készüléknek semmi baja, mert hogy a szervizes kollégának ugyanilyen készüléke van és azon is van ilyen. Mondom oké, akkor visszajövök ha szarabb lesz. Elmennék, látom kint egy note3 megnéztem rajta, természetesen nem volt becsíkozódva a kijelző azon a részen....
Na most elgondolkoztam hogy inkább kihívom a szervizest az talán hajlandó lesz megcsinálni...

(#17009) b.bela1 válasza Rakeem (#17003) üzenetére


b.bela1
őstag

Egy hete dobtam ki egy sandisk 64-est. Dög lassú volt a notesz. Más gond nem volt. Azóta repül.
Nekem mondjuk gyanús a samu memkari kezelése, mert S3-S4 is lassult. S-S2 nem. Ez volt a negyedik kártyám. Bár lehet, csak engem szívat. Most üresen futok. Minden ok. Most épp hezitálok, tegyek-e bele.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#17010) laci0530 válasza resu8823 (#17008) üzenetére


laci0530
senior tag

Egyértelműen jobb választás. :)

(#17011) Tom1939 válasza banhammer (#17007) üzenetére


Tom1939
őstag

Minden adathoz hozzáférek amit csak próbáltam.

De ha az sd kari rossz az egyszerű eset. Gariban kicserélik.

Ha feltöltödik kap egy pár próbát (sima újraindítás, sd kari csere, plusz rámásolás).

[ Szerkesztve ]

(#17012) banhammer válasza Tom1939 (#17011) üzenetére


banhammer
veterán

Azt megpróbáltad, hogy az érintkezőket megpucolod?
A koszos érintkezők is tudnak meglepetést okozni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17013) Tom1939 válasza banhammer (#17012) üzenetére


Tom1939
őstag

Akkor azt is megteszem amikor cserélem.

(#17014) PeLa87


PeLa87
aktív tag

Sziasztok!

Használ valaki fejhallgatót a telefonhoz?

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#17015) Viktor18 válasza PeLa87 (#17014) üzenetére


Viktor18
tag

Igen.

[ Szerkesztve ]

(#17016) PeLa87 válasza Viktor18 (#17015) üzenetére


PeLa87
aktív tag

ÉS milyet? Esetleg tudnál ajánlani úgy 10-12ezerért max? Az tetszik jobban ami nem Y hanem csak az egyik fülesen van kábel.

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#17017) laci0530 válasza Tom1939 (#17013) üzenetére


laci0530
senior tag

Tényleg, egy kis megkarcolgatás sosem árt az érintkezőknek. :)

(#17018) Viktor18 válasza PeLa87 (#17016) üzenetére


Viktor18
tag

Régebben egy Sony MDR-X100-at használtam. 4300-tól kezdődnek. Most pedig egy Philips-et nyúzok. SHL 3000. Ez pedig olyan 4500-tól kezdődik. Annyi, hogy az utóbbi dj füles, így nem olyan nagy a fül része, mint a Sonynak volt. Szóval ha nincs kis füled, akkor hosszú távon már azért nyomja. Mindkettő nagyon jól szól, de nekem a Sony jobban bejött. Öcsémnek Sony MDR-ZX300 van. Ez is olyan 5000 körül kezdődik. Viszont aminek csak az egyik fülesén van kábel, olyat nem tudok. Gondolom az kicsit drágább. De ezek azok amiket használtam/használok és tudom milyen. Az MDR-X100 jött be a legjobban, és szólt a legjobban. Igaz, sok különbség nincs közöttük, de nálam pont úgy jönnek sorban, ahogy írtam őket. Ahogy elnézem ezeket az egy vezetékeseket, van áruk. :D Nem biztos, hogy belefér már a keretedbe. De ha találsz olcsóbban, akkor nem "szóltam".

(#17019) PeLa87 válasza Viktor18 (#17018) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Köszi szépen! :)

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#17020) apaszka válasza PeLa87 (#17014) üzenetére


apaszka
veterán

AKG k450 ami egy oldalon jön le a kábel, de k430 is van kettő itthon, viszont y kábeles az.
A fiaim nyírják a fejhallgatókat, és a füleseket, de az AKG nagyon jól bírja a strapát.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#17021) resu8823 válasza laci0530 (#17010) üzenetére


resu8823
tag

Tapasztalatból mondod? mindegy két nap múlva kihivtam a munkahelyemre őket :D szerintem meglepődik ha a 4-es metróhoz kell mennie :D

(#17022) PeLa87 válasza apaszka (#17020) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Köszi! De ez jelenleg duplája a ráfordítani kívánt összegnek. sajnos :(

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#17023) Viktor18 válasza PeLa87 (#17022) üzenetére


Viktor18
tag

Philips SHP-1900. Ez olyan ami Neked kell. 3000-től van.
MAXELL 303516.00.CN Retro DJ fejhallgató. 5000-től.
AKG K 511 fejhallgató. 8000-től.

Ezeket találtam. A többi már 15-20 körül vannak/kezdődnek.

(#17024) PeLa87 válasza Viktor18 (#17023) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Köszönöm! :)

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#17025) apaszka válasza PeLa87 (#17022) üzenetére


apaszka
veterán

Én akcióba vettem a 450 et 12 ért. Igaz nem ma volt az sem, de bemutatón voltam, és volt még dobozos mit nem nyüstöltek.
Így boldogan vettem meg féláron.
De a shenik is drágák, és szerintem....... , bár a nagyobbik fiam arra esküszik.

Ha otthon leszek elküldöm az ebay-es linket, kitől sony z1 fülesét négyet rendeltem. Kétezer forint körül darabját. Elég jól is szól, és olcsó! Igazi munkahelyre való!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#17026) laci0530 válasza resu8823 (#17021) üzenetére


laci0530
senior tag

Nekem nem volt rá szükségem hálistennek, de ha visszaolvasol, aki igénybevette, leginkább pozitív tapasztalatokat szerzett a házhoz menős garanciáztatással. :)

(#17027) Memmaao válasza apaszka (#17020) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem AKG K370-em van. Felvevő gombos headset. Tökéletesen funkcionál minden, léptet zenét stb. Gyönyörűen szól, persze jó minőségű MP3 kell hozzá. The walking dead-et játszani életveszélyes vele, akut szív leállás veszélyét fokozza.

My name is Bond, James... Dean.

(#17028) Tom1939 válasza Tom1939 (#17011) üzenetére


Tom1939
őstag

Úgy látszik vagy az sd kártya vagy a note 3 megsejtett valamit.
Újraindításnál most nincs indexelés. Rámásoltam 20 giga filmet és pár könyvet. Továbbra sincs indexelés.

Nu sebaj itt vár bekészítve a másik sd kártya...

Remélem nem egy parafenomén lesz mely néha néha jelentkezik...

(#17029) apaszka válasza Memmaao (#17027) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem tetszik az AKG hangja. Persze ízlések és pofonok.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#17030) S e t h válasza apaszka (#17029) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem nagyon nincs összehasonlítási alapom, de most volt nálam próbán az alábbi akg és nagyon meg voltam elégedve a hangjával.Alap kritérium volt, hogy wireless legyen, mivel fűnyírás, favágás, sövényvágás közben sokszor nagyon zavart a vezeték.
Meg is rendeltem, egy hátránya van, kint valóban csak komoly kompromisszumokkal lehet használni, melegben izzadás hatására elmozdul, szóval intenzívebb mozgáshoz nem ajánlanám, viszont a hangja kiváló.
AKG K830 BT

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17031) Memmaao válasza apaszka (#17029) üzenetére


Memmaao
addikt

Én sem írtam, hogy ne tetszene?! Nem véletlenül van AKG-m. A kocsiban is harman - kardon van.

My name is Bond, James... Dean.

(#17032) #24536576


#24536576
törölt tag

Ennyi pénzt kiadni egy fülesért... :D Nem rég vettem egy Brainwavz S1 fülest 8-9 ezerért, úgy, hogy a srácnak nem kellett, ajándékba kapta... Erre a Neo Hybrid tokba nem megy bele(S3-ashoz jó volt).... :C

[ Szerkesztve ]

(#17033) Andriska20a


Andriska20a
csendes tag

4.3 van a telefonon. De most nézem hogy feldobott egy gyári frissítést. Nem töltöttem még le. Nem tudjátok esetleg mi az?

(#17034) Locutus válasza Andriska20a (#17033) üzenetére


Locutus
veterán

4.4.2 kitkat

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#17035) banhammer válasza apaszka (#17025) üzenetére


banhammer
veterán

A Sennheiser drága és túl van értékelve.
Nekem meg konkrétan nem jön be a hangzása.
Egyszer szívesen olvasnék egy vaktesztet amiben a fülhallgatókat tesztelik és kiváncsi lennék az eredményre.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17036) Locutus válasza banhammer (#17035) üzenetére


Locutus
veterán

Mi az, hogy "a Sennheiser"?
Van vagy 50 féle fül/fejhallgatójuk...

A HD598-amat le nem cserélném másra, mivel nincs kényelmesebb fejhallgató nála, max a még felsőbb kategóriás Sennheiserek. Ennek ellenére le se alacsonyítom odáig, hogy telefonról hajtsam ;)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#17037) Andriska20a


Andriska20a
csendes tag

Mármint Bocsánat 4.4.2 kit kat van nekem is fennt és ugy dobott fel egy frissítést

(#17038) Peterson_ válasza Locutus (#17036) üzenetére


Peterson_
addikt

Nekem pl cx175 van.
A fülhallgatós totyikban garázdálkodók agyon fikáznak minden Sennheisert.... hát nem tudom.

Elég jó áron is vettem, és több mint egy éve használom.
A vezeték is masszív, a hangzása is teljesen rendben van.
Az Adapt Soundnak is látom értelmét, mert klasszisokkal tisztábban és dinamikusabban szól mitn az előző telefonomnál ugyanez a modell.
Szép telt basszus, jól kihallható magasok. Szerintem tök rendben van ~6-7000Ft-ért
Persze 320-as mp3-ról beszélünk.

Egy darabig még biztos ez marad, most akarok hozzá venni ilyesmit

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#17039) Locutus


Locutus
veterán

A szerviznek vajon van rendes, végleges megoldása arra, hogy ne menjen por a szenzorokba?

Kicsit idegesítő már, hogy hívás közben nem kapcsol ki a képernyő, és a fülemmel össze nyomkodok mindent, vagy ha kikapcsol, akkor meg vissza nem kapcsol miután elvettem a fejemtől. Mindig megkínálom kompresszorral, amitől pár hétig jó, aztán kezdődik előlről... (láthatóak a porszemek a szenzorokban, az előlapi, és már a hátlapi kamerában is 1-1..)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#17040) b.bela1 válasza Locutus (#17039) üzenetére


b.bela1
őstag

Kompresszor nem túl jó ötlet...
Láttatlanban merem állítaní, hogy nem dolgozol porosabb helyen mint én. Az enyémben egy szem port nem találnál. Bemeneteknél persze van, de belül nincs. Kompresszorral oda is betolod, ahova magától soha nem jutna. Lehet, valami illesztési gondod van.
Nézesd meg.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#17041) Gaben06 válasza Locutus (#17039) üzenetére


Gaben06
tag

Nekem ugyan ez volt a gondom. A Telemax cserélte a komplett kijelzőt. Azóta nincs ilyen gondom.

(#17042) bbubby00 válasza Memmaao (#17027) üzenetére


bbubby00
őstag

Én amikor Londonban laktam, vettem egy S3-at. Gyári fülessel nem volt vlami bitang, minden napos metrózás+buszozást szerettem volna elnyomni.
Ár/érték arányt nem figyelve, megakadt a fülem egy Beats Monster Studion. Hát azon a basszus olyan, hogy leviszi a fejed. Viszont az S3-al összepárosítva csalódnom kellett. Halkan, erőtlenül és farsul szólt vele. Annyira szar a kimenete manapság a telefonoknak, hogy okádni lehet tőle. Viszont (nem szeretem az Apple termékeket, sőt általában fikázom őket) az i5 nagyon szépen és erőteljesen szól vele. Ekkor jött be az i5, így S3 elad gyorsan. Viszont hazzajöttem, így nem volt szükségem vidéken a fülesre, ezért megváltam tőle és a hozzá vásárolt i5től is. Próbáltam Sennheisert, Boset, de egyik sem adott akkora zajszűrést és basszust mint a Studio. /viszont ez nem a 15ezres árkategória/. Számítógépes tesztet, vagy a még erősebb DJ pultos tesztet nem is mondom, mert ott brutál amit produkált..
Az mp3 minőséggel pedig igazad van, az nagyon sokat dob az egészen :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#17043) banhammer válasza bbubby00 (#17042) üzenetére


banhammer
veterán

Falsul
Falsch németül hamis, hibás.

Ok kicsit nyelvtannácis a hozzászólás, ettől függetlenül használjuk normálisan a szavakat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17044) bbubby00 válasza banhammer (#17043) üzenetére


bbubby00
őstag

Köszönöm a kijavítást, következőleg ha a munkahelyen több időm lesz, akkor majd az idegen szavak és kifejezések szótárát fogom nyálazni, de jól vigyázz, nehogy te is rosszul írj valamit ,mert az orrod alá dörgölöm! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#17045) #24536576 válasza bbubby00 (#17044) üzenetére


#24536576
törölt tag

Az a durva, hogy ő szokott a legjobban felháborodni, ha valakit kijavítanak. :D

(#17046) Markizmark válasza #24536576 (#17045) üzenetére


Markizmark
addikt

Jön a grammer nazi-zás meg a többi gyökérsége ...

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#17047) bbubby00 válasza #24536576 (#17045) üzenetére


bbubby00
őstag

Tudom, ismerem a fajtáját :D
Ezért mondtam, hogy jön még kutyára kamion! ;] ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#17048) Locutus válasza Markizmark (#17046) üzenetére


Locutus
veterán

grammar

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#17049) Markizmark válasza Locutus (#17048) üzenetére


Markizmark
addikt

epic szitu :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#17050) bbubby00 válasza Markizmark (#17049) üzenetére


bbubby00
őstag

:O :DD :DDD :DDD :D :C

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.