Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Elkészült a rom om nemsokára tölthető részletek hamarosan!

Rommer.

(#802) iSonic válasza Necc (#798) üzenetére


iSonic
addikt

:DDD ezen jót nevettem..

(#803) Silent77


Silent77
veterán

Vasárnap megrendeltem telenornál részletre, ma hívtak, hogy webshopon keresztül nem tudják részletre adni, amúgy sincs készülék. Talán jövőhéten menjek be személyesen, de ott sem tudják részletre adni. :W :DDD
Erre nem tudok mit mondani. :(((
Tud valaki olyan boltot ahol rendes garival árulják, és viszonylag normális áron? :R
Bár nem hiszem, hogy kiadok érte egybe ennyit, de gondolkozok rajta.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#804) Bélaaaa válasza Silent77 (#803) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Itt is nézted? http://www.t-mobile.hu/

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#805) Silent77 válasza Bélaaaa (#804) üzenetére


Silent77
veterán

Csak személyes átvétel, de közelbe nincs.
Elmenni nem tudok érte. :( Ott néztem először.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#807) zack válasza torrente777_ (#801) üzenetére


zack
nagyúr

Megoldódott a számláló ugrása?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#809) boksz válasza Necc (#706) üzenetére


boksz
senior tag

Leírnád részletesen, nem igazán értem hogy csináltad ?

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#810) GML válasza Silent77 (#803) üzenetére


GML
őstag

Sajna csak meglévő előfizetéssel lehet bizonyos összegért részletre venni .

(#811) torrente777_ válasza zack (#807) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Már van root amivel nem ugrik a számláló de azzal az a baj,hogy nem lehet cwm et és nem gyári kernelt felrakni de már ez is haladás szerintem lesz megoldás rá,hogy vissza lehessen állítani a számlálót.

Rommer.

(#812) zack válasza torrente777_ (#811) üzenetére


zack
nagyúr

Na akkor lehet ennek nagyobb volt a füstje mint a lángja. :)
Van már G2-re is deodexed főzött. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#813) Luser2000 válasza Areinon (#792) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!

Nem tudom megítélni, hogy igazi bőr vagy sem, de nagyon igényes.

A fóliát nem raktam fel, nem használom.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#814) Silent77 válasza GML (#810) üzenetére


Silent77
veterán

2 is van 8 éve. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#815) zozyk


zozyk
addikt

Ma beszéltem a samsungosokkal a DB tárhely ügyben,mivel nem kaptam meg a 48GB-ot.
Az mondta a nénike,mivel az S3-ra már megkaptam múlt évben,1 DB accra csak 1 promó jár.

Más kérdés,hogy csináltam egy másodaccot DB-n,amivel beléptem a telefonon,és már meg is jött a +48GB. Megosztottam 1 mappát saját magammal,így megvan az extra tárhely. :-)

(#816) Varszegig válasza zozyk (#815) üzenetére


Varszegig
veterán

Na jó, az érthető, hogy egyszerre csak 1 promó tárhely jár, de ha veszel egy új kütyüt, miért is nem lesz hosszabb a lejárat?

(#817) zozyk válasza Varszegig (#816) üzenetére


zozyk
addikt

Ezt nemtudom,lehet hogy ha lejár az első,akkor esetleg lehet újra regelni másik promót. :-)

bár a néni 1 acc/1 promót mondott

[ Szerkesztve ]

(#818) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Torrente777 Rom 1.0
Leírás:
A telepítő Magyarul indul.
Telepités előtt fontos nem kell full wipe csak a data t kell wipe olni!
Telepités végén párszor újraindul ez természetes és a végén is fekete képernyő van várj türelemmel amíg elindul a beállítás.
Build:N9005 XXUBMJ1
Kernel:Abyss 1.0.1F init.d támogatással.Leírás:[link]
Sale code:XEH
Deodexed ,busybox,zipaling.
Knox eltüntetve.
xposed framework beépitve külömböző kiegészítőkkel.
Beépítve:Multi Window Manager,Pen Window Manager
Beszélgetések felvétele működik.
Ajánlatos a Wanam Xposed letöltésa a Play áruházból minded témázás müködik vele.
Hanngerő tuningolva minimálisan.
Egyedi bootanimáció engedélyezve.
Pár system ui hang kicserélve.
Átlátszó időjárás widget
Készítettem a wanam Xposed hez menteést ha valakinek tetszik a képeken látható csak be kell rakni a belső memóriába a WanamXposed mappába majd nyomni egy restore backup ot.A mentés:[link]
Titanium backup mentés működik de miután vissza van állítva a mentés a play áruházból le kell tölteni a TB Restore Fixer t és nyomni egy Fix Me t és minden működik.
Rom Elérés:[link]
Képek:[link]

Rommer.

(#819) ForRedGlory válasza torrente777_ (#818) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tedd hozza, hogy minusz gari.

(#820) iSonic válasza torrente777_ (#818) üzenetére


iSonic
addikt

ez a mindenhol átlátszó háttér kicsit borzalmas..

[ Szerkesztve ]

(#821) torrente777_ válasza iSonic (#820) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Alapból stock kinézete van.

Rommer.

(#822) bok92 válasza torrente777_ (#818) üzenetére


bok92
addikt

Már bocs, de ezen a készüléken van még értelme a romolásnak? :F A root még okés, mert kell ehhez ahhoz, de ez... Nem elég gyors a teló, vagy kevés a RAM? A launchert max lecseréled, és már szinte csak a beállításoknál látod csak a tácsvizzt. Ja és még a garid is megmarad... :U De lehet, hogy csak én látom rosszul... :B

[ Szerkesztve ]

(#823) znagy69 válasza bok92 (#822) üzenetére


znagy69
őstag

+1. De teljes mértékben. Eddig csak romoltam. De ezzel semmi szükség csak élvezem és a kinézetet alagítgatom egy launcherrel.

(#824) torrente777_ válasza bok92 (#822) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Igen van értelme ez meg az én véleményem és akik szeretik a romjaimat.A gari pedig ideiglenes kérdés mert lesz rá megoldás.

Rommer.

(#825) zack válasza torrente777_ (#824) üzenetére


zack
nagyúr

Helyes. Osztom a véleményedet. ;)
Nem nyomsz pisztolyt senki fejéhez, hogy kötelezően tegye fel...Ugyanis nem kötelező.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#826) Necc válasza torrente777_ (#824) üzenetére


Necc
addikt

Megis mire lesz megoldas? A "knox 0x1" -re? Neeeeem! :N

Arra sose lesz megoldas, mert egyiranyu a folyamat hardveresen. Legfeljebb megkerulni lehet majd hogy ujra mukodjon a KNOX, de a garinak orokre lottek!

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#827) torrente777_ válasza Necc (#826) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Jelen pillanatban tedd hozzá!

Rommer.

(#828) Necc válasza torrente777_ (#827) üzenetére


Necc
addikt

Mikor fogja felfogni az emberiseg, hogy ha az olvadobiztositek kieg, akkor nincs az az isten hogy szoftveresen megoldja az ember.
Megkerulni lehet legfeljebb, de visszacsinalni nem. Ugyhogy nem teszem hozza hogy "jelen pillanatban" mint ahogy sokan hitegetik magukat, mert sose jon el az az ido.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#829) zack válasza Necc (#828) üzenetére


zack
nagyúr

Ez oké, de a megkerülés miért nem jó? :U Az a lényeg hogy ne ugorjon a számláló. Hogy ezt hogy érik el, tök mindegy.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#830) bok92 válasza torrente777_ (#824) üzenetére


bok92
addikt

Ha neked gari nékül megéri, ám legyen... ;)

zack: Ki gondolta volna, hogy nem így gondolod... Aztán meg csak azt olvasni odaát, hogy ez így nem működik meg amaz. :U A felesleges idegesség, és stressz csak árt ... ;)

(#831) torrente777_ válasza Necc (#828) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Ezt mid csak olvastad és még neves emberek nem jelentették ki,hogy nem lehet.

Rommer.

(#832) torrente777_ válasza bok92 (#830) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Nekem megéri mert azt csinálom amit szeretek!

Rommer.

(#833) hackeeeee válasza torrente777_ (#831) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elméletileg CSAK Root-olni lehet, minden másra ugrik a számláló..

Viszont azt kellene megérteni, hogy elméletileg hardveres módosítás történik, és nem szoftveres.. A hardveres módosítást nem tudod visszacsinálni.. (pl. ha badsectoros lesz egy HDD azt sem tudod javítani, nem fog megjavulni a fizikailag sérült merevlemez.. ez csak egy példa a sokból..)

Mellesleg, az, hogy Neked nem számít a garancia, az a saját dolgod. Véleményem szerint elég nagy rizikió az, hogy bebukod a garanciát, és ha egy egyszerű problémád lenne, akkor is fizetni kell a javításért.

Az meg a másik, hogy ha már ugrott a számláló, onnantól mindegy, hogy megkerülöd, vagy nem..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#834) nggabi válasza Necc (#828) üzenetére


nggabi
nagyúr

lesz megoldás erre a knoxra. ha más nem kicseréljük a chipet :DDD

de ez nem lehet hardveres sztem. csak egy igen jól sikerült szoftveres változás történik amit bevéd a bootloader.

"szenyor dzsíííí"

(#835) torrente777_ válasza nggabi (#834) üzenetére


torrente777_
aktív tag

+1

Rommer.

(#836) hackeeeee válasza nggabi (#834) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez akkor érdekes, hogyha külön chip van erre.

Véleményem szubjektív...

(#837) Necc válasza nggabi (#834) üzenetére


Necc
addikt

jujj... miert teszel ugy mint aki sose hallott az EPROM chiprol? :U
Csalodtam benned, nagyuram! :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#838) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Én még mindig várom, hogy picit lentebb csússzon az ára a Note-nak de olvasom az itt elhangzottakat, azért nem semmi(bár hozzátenném én nekem ha meglenne azért rootolnám mert 1-2 program igényli nem másért), hogy a Samsung így bekorlátozza a felhasználóit miközben az Android lényege(én 5évnyi szifonozás után legalábbis ezért szeretnék átállni) a határtalan szabadság.

(#839) Necc válasza gabesszg (#838) üzenetére


Necc
addikt

Konyorgom legalabb Te ne legyel hulye... rootolhatod, cusomolhatod, amit akarsz... amid eddig megvolt az meg is fog maradni. Ha ragaszkodsz az uj dolgokhoz (KNOX), csak akkor ne logjon a kezed a bilibe ;]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#840) torrente777_ válasza Necc (#839) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Gratula! :C Jó lenne már a vitát lezárni aki akar romolgat aki meg nem az ne okoskodjon.

Rommer.

(#841) nggabi válasza Necc (#837) üzenetére


nggabi
nagyúr

én is szkeptikus vagyok, nem hiszek ebben a kiégős biztosíték elméletben :D

elvileg ez az emmc chipben lévő efuse rész. olyan kicsi a flash chip már s4ben is h jó eséllyel kuka lesz az alaplap, nagyon nehéz cserélni. hát nem tudom. majd lesz valami :)

"szenyor dzsíííí"

(#842) Necc válasza nggabi (#841) üzenetére


Necc
addikt

Pedig nagyon is egyszeru megvalositani, a technika osidok ota meg van hozza (a mai napig gyartanak par 100 byte-os, EPROM chipeket amik alig nagyobbak egy gyufasfejnel), de meg a mai flash chipekkel is elvben siman meg lehet oldani ha az ember kikerul 1-2 biztonsagi ovintezkedest, szandekosan.

Azt nem tudom, hogy ez az eFuse marketingszoveg a gyakorlatban melyik megvalositast alkalmazza, de mivel jomagam is lattam mar ilyet nem egyszer ipari felhasznalasu OEM kartyakon, es programoztam is ilyen mutyurke IC-ket (es ha veletlenul rossz algoritmust toltottem be a fejemet szegtek) ezert tudom hogy nagyon is valosak, es nagyon is megoldhato a kivitelezesuk ilyen kis paranyi NYAK-on is.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#843) gabesszg válasza Necc (#839) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Szerintem a rootolásnál alapból (kivéve, ha ebből fakadó hw elromlás nincs amit nem tudok hogy lehet e, nem kellene letiltani) mert iPhone-nál is ott van a Jailbreak és bármi van "mondván rossz a telefon" restore és cserélik(legalábbis T-nél így volt) mondjuk a custom romot én se raknék rá de főleg azért mert ha megveszem én kezdő Androidos lennék(de itt meg szeretném jegyezném még 3 éve vettünk Anyukámnak galaxy s 1-et és arra még a 4.0-át se hozták ki miközbe custom romokkal vígan fut a 4.2.vmennyi míg barátnőmnek s3-an a 4.1.1 v 2 van)szóval ha most még elhanyagolható a romolgatás dolgok későbbiekben szerintem annyira nem mind1 a gyártók szemét hozzáállása végett(pedig ahogy olvasom még androidos körökben a Samsung a legnormálisabb ilyen téren)

[ Szerkesztve ]

(#844) znagy69 válasza torrente777_ (#840) üzenetére


znagy69
őstag

+1

(#845) Wave86


Wave86
tag

Látom, nagyon pörögtök ezen a rootolás témán.
Ha az amerikai védelmi minisztérium ajánlott minősítést adott neki, akkor az sicher, hogy nem szoftveres megoldás lesz, és nem fogják szabadidős programozók megoldani.
Mellesleg nem értem, hogy miért nem lehet kibírni 2 évet a módosítgatással a garancia megtartása végett.
Helyesen teszi a Samsung, hogy bekeményít.

(#846) aicon válasza Wave86 (#845) üzenetére


aicon
senior tag

Az utolsó mondatoddal sokan nem fognak egyetérteni, én sem. Már majdnem cseréltem a note 2-t erre, de úgy tűnik byby samu... lesz belőle.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#847) Bélaaaa válasza aicon (#846) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Én is váltottam volna, de ez miatt nem teszem, marad az N2. Nekem igenis fontos, hogy ROMolgassak. Ennyi pénzért nem vagyok hajlandó lemondani róla.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#848) Necc


Necc
addikt

Najo, leirom megegyszer:

NINCS megkotve a kezed rootolas meg romolgatas teren, nem is volt, es nem is lesz! Ha egy picit utana is jarnatok a dolgoknak akkor ez nektek is leesne es nem allitanatok banalis ostobasagokat banalis ostobasag hatan!

Ha rootolni akarsz, rootolj! Ha custom romokkal akarod szettrancsirozni a telefont, akkor tedd! Senki se allit meg benne, senki se korlatoz, nincs SEMMI VEDELEM a rendszerben ilyen szempontbol ami meggadtolna barkit is!

Viszont ha egyszer megleped, onnantol fogva elveszted az abszolut biztonsagot eloterbe helyezo szolgaltatasokat, vegervenyesen, gondolom magatol is ertheto okokbol.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#849) ForRedGlory válasza Necc (#848) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ennek sok értelme volt. Állította itt bárki is az ellenkezőjét? Senki nem mondta, hogy NEM LEHET módosítani. A lényeg az volt, hogy akkor a garancia ugrik, ezen mi olyan nehezen érthető? Miután a garancia ugrik, érthető okok miatt megy a sírás, mert eddig nem ez volt a Samsung álláspontja...

Jelen állás szerint, aki nem bírja ki és romolgatni akar, annak érdemes GSM boltban megvenni jóval olcsóbban, mert gari így sem, úgy sem lesz. (Part Nero nem érdekel, hogy gyári garival adja, bolti garira gondoltam).

Arra azért baromira kíváncsi leszek majd, ha itt egy-két ember rootolja a telefont és valahogy téglát csinál belőle, akkor hogy teszi vissza a gyári romot, mert KIES nem biztso hgoy megoldás, és ha Odinra is változik a Knox, akkor megszívta. Téglán meg ha beviszi a szervízve, egyből le fog esni nekik hogy mi a helyzet és pápá. Azért romoljon mindenki bátran. :R

[ Szerkesztve ]

(#850) torrente777_ válasza ForRedGlory (#849) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Csak ennyit fűznék hozzá és beszélhetnénk már értelmes dolgokról is:

(Téglán meg ha beviszi a szervízve, egyből le fog esni nekik hogy mi a helyzet és pápá. Azért romoljon mindenki bátran.) 

Ha téglán viszed be és nem jön be a download mód sem vagy a bootloader szétment a szervíz sem tudja a számlálót megnézni ezáltal alaplapcsere és van is gari.

[ Szerkesztve ]

Rommer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.