Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A40 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) rothfb válasza DJGABI (#600) üzenetére


rothfb
veterán

A Samsung OneUI felülete annyira jó, hogy semmilyen más launcherre nem akarom lecserélni. Meg amúgy sem akarok ágyúval verébre lövöldözni.😊
Ha érted mire gondolok. A Nova Launcher az egész felületet cserélné le.

[ Szerkesztve ]

(#602) szenesember válasza rothfb (#601) üzenetére


szenesember
aktív tag

Poco launcher-ben is van dupla koppos alvás. És egész jó launcher...

(#603) Alsec válasza rothfb (#601) üzenetére


Alsec
tag

Képernyő kikapcsolása mozdulattal.

1. Töltsd le Samsung appot a ,,one hand operation+"-t, Play store vagy Samsung Store-ból
2. Kapcsolt be
3. Bal/Jobb Oldali fogópont legyen kipipálva igény szerint
4. Nyisd meg, ott állítsd be rövid vagy hosszú húzásra -----> egyenesen jobbra/átlósan felfelé/átlósan lefelé
5. Válaszd a Képernyő ki alopciót.
6. Tetszés szerint a speciális beállításoknál szabd személyre a felületét az okosérintésnek

Én ezt használom. Zseblámpát, visszagombot, menügombot is be lehet állítani gesztusként(mellette még millió lehetőséggel) és nem kell lemondanod a ONE UI-ról. Jó kis program. Akadásmentes, teszi a dolgát. Nem volt rá még panaszom.

[ Szerkesztve ]

(#604) duo válasza DJGABI (#600) üzenetére


duo
őstag

a glimpse notificationtól van. leszedtem, így már működik a zseblámpa. és az akadálymentesítés vaku és képernyővaku van beállítva.
amiből csak a hátsó vaku működik. a képernyőt nem villantja meg. nekem meg ég a pofám mikor asszony összevonja a szemöldökét. :(((
egy hete érkezett meg, de visszket a tenyerem hogy visszaküldöm.
pedig annyira kényelmes, kompakt. mindegy úgyis a nő dönt. m i n d i g.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#605) DJGABI válasza duo (#604) üzenetére


DJGABI
addikt

frankó... hát arról mondjuk én nem vagyok hajlandó lemondani

Mi 9 SE-nek is vannak hibái bőven ahogy olvasom... 100k-ért nagyon kompromisszumos az is. a 64 gigás _jelenleg_ elég lenne (belső mem most félig van appok miatt, külső 64es SD negyede a képek/zenék miatt), a 128-as még drágább... AOD működik, de korlátozottan, One UI-t tényleg nagyon eltalálták, utána fura lenne a MIUI-ra vissza menni. Mondjuk abból legalább hetente frissül a bétás.. Itt azóta se láttam frissülést. Ráadás pár millivel A40-nél magasabb... Azért ennél is sokszor nyújtózkodnom kell.. Én még várom az igazit. Idei P20 lite érdekes lehet [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#606) Alsec válasza duo (#604) üzenetére


Alsec
tag

akadálymentesítéses fittyfenéket kapcsold ki a fenébe. aztán tedd fel újra a glimpse-t, nekem tökéletesen működik, felvillan amikor jön az értesítés

(#607) duo válasza Alsec (#606) üzenetére


duo
őstag

az tökéletesen működik. csak összeakad a zseblámpával.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#608) Floydman válasza Alsec (#603) üzenetére


Floydman
tag

Köszi! Ez nagyon hasznos és jó app.

(#609) sxxorp válasza DJGABI (#605) üzenetére


sxxorp
őstag

Komolyan ezt sikerült leszűrnöd? :D Akkor nem egy fórumot olvasunk... a szoftveres értesítési problémán kívül épp a valószínűleg nem a telefon miatt bekövetkező NFC problémázás fut ott, de szívesen veszem a 'bőven' kifejtését, akár ott, hogy ne itt offoljunk. Mindkettő van a családban, ezt is szereti a párom, de azért van különbség, főleg, hogy én flottásan pár ezer forinttal olcsóbban tudtam volna elhozni a 90eFt-os árhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#610) giroud199


giroud199
aktív tag

Lock screenen hol lehetne beállítani, hogy mutassa az ertesiteseket... Mert most csak ikonokkal jelzi, az üzenetet nem... Köszi 😊

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#611) espi38


espi38
őstag

Nekem van egy megmaradt tököm a típushoz, többit privin akit érdekel 😀

(#612) giroud199 válasza giroud199 (#610) üzenetére


giroud199
aktív tag

Megoldottam ;]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#613) dzsi23 válasza espi38 (#611) üzenetére


dzsi23
addikt

Mázli, hogy nem vesztetted el.

(#614) pusszycat válasza espi38 (#611) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vajon ki a tökömet érdekel a tököd. :DDD :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#615) nyisziati válasza pusszycat (#614) üzenetére


nyisziati
veterán

Én is állandóan visszajavítom az autocorrect-et, amikor "tok"-ról van szó... :DDD

(#616) dzsi23 válasza pusszycat (#614) üzenetére


dzsi23
addikt

A kérdés az, hogy mi lett a másikkal. :D

(#617) vzsoca


vzsoca
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap kaptam meg, egy Samsung J5 (2016)-ot vált.
Be lehet-e állítani rajta az akku tölt.szintjét, hogy %-ban mutassa?

(#618) A Zéé válasza vzsoca (#617) üzenetére


A Zéé
addikt

lehúzod fentről teljesen a gyors beállításokat -> hárompötty -> Állapotsor -> Akku.töltöttség megjelenítése

Just a simple Lineman...

(#619) vzsoca válasza A Zéé (#618) üzenetére


vzsoca
csendes tag

Köszönöm!

(#620) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Tokból és fóliából mi, és honnan javasolt? Lehetőleg valami olcsóbb darab legyen, később veszek majd rá valami jobbat.

(#621) A Zéé válasza kalanchoe (#620) üzenetére


A Zéé
addikt

nekem most ilyenek vannak úton:
Nillkin flip tok: ez volt az egyetlen, ami olyan, hogy mind a 4 sarka kerekített, + annó Lumiákra a Nillkin nem gyártott szarokat, szóval bízom benne, hogy jó lesz.
kijelzővédő

Van a gyári flip tokom, amit feketének hirdetnek, de igazából kék. Ez se lenne rossz, csak a belső világoskék szövet iszonyatosan koszolódik. 3 napja van fenn, de már elég undi. Én meg koszos helyen dolgozom, ezért lesz cserélve.

Just a simple Lineman...

(#622) kalanchoe válasza A Zéé (#621) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Köszi :R
Nillkint szerintem hanyagolom, volt már és hamar szétszakadt. :D Pedig vigyáztam rá, de na, egy toknak az a lényege hogy védje a mobilt.

Itthonról mi javasolt? Külföldi rendeléssel most nem akarok bajlódni, mert kb. 1 hónap mire megjön. :(

(#623) rothfb válasza kalanchoe (#622) üzenetére


rothfb
veterán

Szia!

Én ezt rendeltem hozzá:
[link]
Jó kis vékony, de masszív, jó a fogása és túlér picit a készülék vastagságán, ami esésnél jól jön. Nem a kijelzőre esik. Kivágások tökéletesen megvannak, kamerán is kicsit túlér, tehát ha leteszed, akkor sem a kamerára teszed, hanem a tokra.

Fólia esetében pedig ezt a megoldást alkalmaztam és jól tettem:
[link]
[link]

A második link egy cikk róla. Pár perc alatt megcsinálják, persze ez akkor jó, ha van a közeledben Media Markt. Arra kell még számítani, figyelni, hogy ha megcsinálják, utána nem használhatod a telefont pár órát, nem rakhatod tokba és nem érhetsz a fólia részhez, meg kell várni a száradást. 6000 Ft, ami nézőpont kérdése, hogy sok vagy kevés, szerintem megéri. Ha véletlenül marad is alatta buborék, száradás folyamán automatikusan eltünik. Ami még fontos tokbarátként kell kérni a fóliát, hogy a szilikon tok ne szedje fel a szélén a ClearPlex fóliát. Ez azt jelenti, hogy a kijelző leges legszélét kihagyják.

Én ezeket tudom javasolni.

Ja és én a szilikon tok és a ClearPlex fólia mellett mindig is bebújtatós tokban hordtam a telefonjaim, de azt nem kellett vennem, jó a régi is.

[ Szerkesztve ]

(#624) Alsec válasza Alsec (#501) üzenetére


Alsec
tag

Én továbbra is azt mondom, óriási nagy batarság 6 ezerért tixaros fóliát rakatni rá. Pepcoban, tescoban megvehető multifunkciós 500 ft-os bújtatós tok megóvja 2 hétig a telefont, míg megjön rá a tok és fólia kínából. Érdekes nekem ez idő alatt egyetlen egy karc se lett a készülékemen.

Én imádom ezt a félig textiles tokot, hibátlan.

#501-es posztot nézd meg

[ Szerkesztve ]

(#625) rothfb válasza Alsec (#624) üzenetére


rothfb
veterán

Ha meg tudtam venni 80000-ért a telefont, normális fóliát is tudok rá venni. Ezen már nem spóroltam, mivel nem 1 hónapra vettem a telefont.

(#626) Alsec válasza rothfb (#625) üzenetére


Alsec
tag

Az a ,,normális fólia,, semmivel sem jobb a kínai 300ft-osnál , de ha nagyon uv-s paraszvakítást akarsz, akkor kemény 700 forintért kapsz ragasztót, fóliát, meg zseblámpát is egy csomagban. :D

[ Szerkesztve ]

(#627) kalanchoe válasza rothfb (#623) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Szerintem ezt a tokot fogom választani, köszi a tippet! :R

Alsec: Amíg nincs fólia, Pepcos bújtatós tokot fogom használni, van belőle kettő is. :D Valahol láttam 990+szállítás áron 9H-s fóliát.

Esetleg GSMButikból rendeljek? Ott elég jó áron vannak.

(#628) rothfb válasza Alsec (#626) üzenetére


rothfb
veterán

Hm.
Ezzel az erővel azt is mondhatnám, hogy a 80000-es telefon semmivel sem jobb a 20000-esnél, mert a drágább csak parasztvakítás. Miért nem vettél egy sokkal olcsóbb telefont, megrendelted volna Kínából és egyben egy 300 Ft-os fóliát is vehettél volna rá. Egyben lejöttek volna és te is boldog lennél meg itt a fórumban is mindenki más. :DDD

(#629) Floydman válasza rothfb (#625) üzenetére


Floydman
tag

Én is néztem. Nem lesz tőle a tapintása nagyon műanyag érzetű? Videón láttam és mintha nagyon matt lenne tőle. Nem üveghatású és érzetű. De tényleg csak videón láttam eddig.

[ Szerkesztve ]

(#630) Alsec válasza rothfb (#628) üzenetére


Alsec
tag

hmmm. képzeld én 55 ért vettem a telefont, mert volt annyi eszem, hogy cyber tavaszt lefüleltem a Telekomnál és gondoltam hogy valaki meg fogja ott venni 48 ért és felrakni a jófogásra 60 ért amit lealkudok 55-re és kapok zsír új telefont 0 perceset 2 év garival. hmm akkor a te állításod alapján ez a telefon ami ugyanaz mint a tied szarabb mert oclsóbban vettem. Hagyjuk már.

De ha te ilyen milliomos vagy, akkor vedd csak meg a túlárazott készüléket 80 ezerért, meg a fóliát 6 ezerért.

(#631) rothfb válasza kalanchoe (#627) üzenetére


rothfb
veterán

A 990 Ft-os brutálisan drága. Miért nem rendelsz Kínából 300 Ft-ért? Alsec is ezt tette...
Elnézést, nem veled akarok ironikus lenni, de ha valaki vesz majdnem 100000 Ft-ért telefont, ami ráadásul sérülékeny is, az Kínából rendel fóliát hozzá? A 990 Ft-ost 9H-st még megértem, végül is az az átlag fólia, ha nem jön velem szembe ez a Médiás megoldás, valószínűleg az lett volna nekem is. De én a Médiás mellett döntöttem és jól.

(#632) rothfb válasza Alsec (#630) üzenetére


rothfb
veterán

Jófogáson vetted?
Amúgy nem vagyok milliomos. Ha az lettem volna, S10E veszek, az kb ugyanez a méret.
Nézd, te kóstolgattál a ragasztós, zseblámpás beszólásoddal. Meg a batarságos (ami amúgy badarság) válaszoddal, mikor én normálisan válaszoltam kalanchoe-nak.
Béke.

[ Szerkesztve ]

(#633) rothfb válasza Floydman (#629) üzenetére


rothfb
veterán

Nem műanyag, simán siklik az ujjam rajta... Egyáltalán nem matt, fényes és egyáltalán nem torzítja a képet...

(#634) Alsec válasza rothfb (#631) üzenetére


Alsec
tag

A kínai ingyen shippinges 300 ft-os 9h temperált üvegre teszi rá a hasznát a gsm es, így lesz 1000ft-os ára (annyira nem pofátlanok), de a mégpofátlanabbja 3000-ért adja el az ugyanolyan minőségű, és ugyanabban az országban, sőt lehet, hogy ugyanarról a gyártósorról legördült terméket. Hiába adsz érte te 3000-ret attól még ugyanúgy 50ft-t ért gyártották le, csak a kis kínai 250 ft-os haszonkulccsal dolgozik, a magyar webshopok meg 2700 ft-ossal.

Most ez a mediamarktos tixaros megoldás a napjaink parasztvakítása 6000 ft-os árával, ugyanezt az uv-ragasztós megoldást 600 ft-ért elpostázzák ingyen kínából úgy hogy kapsz egy uv-s bucsus zseblámpát is a temperalt üveg, a tisztító kendő, a porleszedő tixó és a ragasztó mellé.

Én csak próbálom felnyitni a szemed és megdönteni a bugyuta érvelésed.

[ Szerkesztve ]

(#635) kalanchoe válasza Alsec (#630) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Egyébként most én is - mint más is - a Telekomnál rendeltem a Cyber tavasz kedvezménnyel, nagyon jó áron.

Tokból nálam szóbajött a flipes, amíg nincs fólia, mert az megvédi a karcoktól ha zsebben tartom. Ebből van valami jó választás? Nekem talán ez lenne a legjobb.
Kínai rendelés nekem a 30 napos szállítás miatt nem lenne jó.

Á, kezdek belekavarodni. :D

[ Szerkesztve ]

(#636) Alsec válasza kalanchoe (#635) üzenetére


Alsec
tag

hat telekomnal van 5 ezerert meg samsungnal is inkabb adnek 5 ezret egy tokra mint 6 ot egy kijelzovedo foliara

(#637) kalanchoe válasza Alsec (#636) üzenetére


kalanchoe
senior tag

A gyári tokot néztem, de undorítóan néz ki. Nillkint nem akarok, az volt (jelenlegi telómon) és hamar gallyra ment.
Nem tudom, vacilálok.

(#638) nyisziati válasza rothfb (#631) üzenetére


nyisziati
veterán

Itt nálunk sajna tényleg brutálisan túláraznak mindent. Amíg Kínából megjöttek az üvegfóliák és a jóminőségű tokok, addig kényszerből vettem egy tokot a Telenornál 3 ezerért. Egy dolog, hogy csak aranyszínű volt, de gagyi festett, úgyhogy kb. 2 hét után már feslett a színe. Az anyaga vacak , kemény, sorjás műanyag, tipikusan az a 300 forintos gagyi, amit már ránézésre se rendel az ember az Aliról, ha van egy kis tapasztalata és anyagismerete.

És ez volt 3.000. Botrány. :(((
3 dollárért meg minőségi szilikontokot kaptam a Vifocalból. Ráadásul ők komoly bolt, 3 hét alatt meg is jött.

[ Szerkesztve ]

(#639) kalanchoe válasza nyisziati (#638) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Én régebben a P8 Lite-tal voltam így, muszáj voltam venni rá egy szilikon tokot. Ezt sajnálom, Samsungokon nincs alapból fólia, Huaweiken meg alap. (1 éves lesz a jelenlegi Huaweim, és még az alap fólia van rajta.)

(#640) rothfb válasza Alsec (#634) üzenetére


rothfb
veterán

Egyet elhihetsz nekem. Nincs szükségem arra, hogy felnyisd a szemem és semmilyen érvelésemet nem kell, hogy megdöntsd. Én csak válaszoltam egy kérdésre, aztán kalanchoe eldönti mi a legjobb neki. Nekem tökéletesen megfelelt az általam választott megoldás. Ha te vagy bárki más Kínából akar fóliát, áldásom rá. Én megoldottam és nem fájt a 80000-es telefonra még 7000-et költeni. Lett kitünő fóliám és tokom és a telefonnal is elégedett vagyok. Ha neked megfelel a Kínából rendelt fólia, tiszteletben tartom, viszont fordítva is elvárható lenne, hogy tiszteletben tartsd más választását. Megoldható?

(#641) Alsec válasza rothfb (#640) üzenetére


Alsec
tag

ma már minden kínai :D persze elfogadom. van aki megengedheti maganak nem akar várni 2 hetet, ezt megertem, de attol meg ugyanaz a minoseg hiaba vetted 6 ezerert.

Én szeretek racionálisan vásárolni ennyi az egész. Nekem 57 ezer forint betakarta a keszuleket, 2 tokot meg 3 temperalt üveget.

[ Szerkesztve ]

(#642) Floydman válasza rothfb (#640) üzenetére


Floydman
tag

Így is van jól. Igaza van mindenkinek. Én is vettem rá 5000 Ft-ért egy büszke made in china feliratú "gyári" hátlapot. Amúgy tökéletes anyagminőségben. Kinek mennyit ér rá költeni. Annyi azért igaz, hogy a kínaiak képesek tökéletes minőséget ill. gagyit is gyártani. Azért szerinetm nem mindegy, hogy milyen forrásból szerzed be.

(#643) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én volt,h a kiszállításért többet fizettem mint maga a fólia, a tokot meg egy másik helyről szintén. És nem rinyáltam. Legyen rendben,tudjam használni. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#644) stanley00


stanley00
tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy itt van-e gyárilag alapból széf bizonyos fájloknak és van-e ujjlenyomattal application !ock. Az értesítés hiánya ultra gáz szerintem. Tudom, hogy nincs AOD de szerintetek van rá bármi esély, hogy esetleg a későbbiekben lesz valami frissítéssel vagy ez teljesen kizárt?

(#645) Alsec válasza stanley00 (#644) üzenetére


Alsec
tag

igen van biztonsagi mappa. ami koddal ujlenyomattal levedheto. megduplikalja a galeriat jegyzetet naptarat. mindent amit kivalasztasz. El is lehet rejteni. szemelyreszabni az ikonját, nevét.

Szerintem 10-es androiddal lehet lesz benne majd aod.

(#646) janeszgol válasza Alsec (#641) üzenetére


janeszgol
félisten

Racionális vásárlás az, hogy a jófogáson veszel előfizus készüléket?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#647) Alsec válasza janeszgol (#646) üzenetére


Alsec
tag

írtam adásvételit, így a volt tulaj nélkül is tudom ervenyesiteni a jótállást.

(#648) janeszgol válasza Alsec (#647) üzenetére


janeszgol
félisten

A garancia még rendben van. Én a letiltástól félnék.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#649) Alsec válasza janeszgol (#648) üzenetére


Alsec
tag

1. egy kedves 50 es korú megbízható személytől vettem, aki nem hiszem, hogy a letiltással fog szórakozni.
2. nálam van az adásvétel, jótállási jegy, számla ( természetesen az adásvételben fel van tűntetve a felek azonosító adata mellett a készülék gyári sorozatszáma és imei száma is )
3.Jogilag az adásvétel miatt ez már az én tulajdonom, mivel az ellenértéket kifizettem az előző tulajnak. Így a jogok és ,,kötelezettségek,, ( ezek igazából nem, mert a vevő vállalta az ingóság per teher és igénymentességét) rám átszállnak, legrosszabb esetben ha letiltaná a szolgáltató, vagy esetleg a rendőrség a volt tulaj kérésére, akkor csak beslattyogok hozzájuk és megmutatom a papírokat és ők azt feloldják.

[ Szerkesztve ]

(#650) pusszycat válasza Alsec (#649) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

tele van a kóter kedves 50-es megbízható személyekkel... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.