Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A40 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) kalanchoe válasza Floydman (#849) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Dupla koppot mivel kapcsoltad be? Szerk. megoldódott.
Egyébként elég érdekes, mikor csak a Viber fut a háttérben és bezárja az Instagramot... Vagy pl. Samsung Internetet. Elég idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#852) Floydman válasza giroud199 (#850) üzenetére


Floydman
tag

A véletlen feloldás védelem is beállítva. Mégis néha csinál ilyet. De szerintem nagyon jó kis teló. Emberközeli ergonomikus kialakítás és hatalmas tökéletes kijelző. Nem egy használhatatlan tepsi. A fogása, kézbe simulása azonnal megfogott. Ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#853) lorcsi


lorcsi
veterán

megjött a héten az üvegfólia is hozzá

találtam egy videót a felhelyezésről
van még valami amire spécin figyelni kell ráillesztéskor?

tokból meg ezt a mokoemit vettem hozzá
iszonyat jó a fogása!

[ Szerkesztve ]

(#854) giroud199 válasza lorcsi (#853) üzenetére


giroud199
aktív tag

Nekem az üveg nem jön be az újabb telefonokon... Vagy semmi vagy a hybrid fólia, tökéletesen rasimul és irtó jó tapintás van. Ja és a napon egyáltalán nem csillog vissza :K
(ronda amikor levegős vagy nem ér ki a kijelzo széléig az üveg...)

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#855) sinci01 válasza DJGABI (#833) üzenetére


sinci01
aktív tag

(#856) enddav válasza Floydman (#849) üzenetére


enddav
aktív tag

Nekem is csinál olyat, hogy megfogom és kivilágosodik a telefon, pedig nem nyomok gombot rajta. A J3-nál sosem volt ilyen, ennél viszont rendszeres sajnos, ez miért van?

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#857) Cyrin válasza Gardoni (#835) üzenetére


Cyrin
addikt

Sőt kuponnal M+tarifával 0 Ft.
link

(#858) sinci01


sinci01
aktív tag

Üdv. Hogyan lehet beállítani külön értesítési hangot SMS-nek, külön emilnek, stb. Alapból csak az SMS hangját engedi, és ez lesz az alapértelmezett hang mindennél.

(#859) sinci01


sinci01
aktív tag

Valamint a Bixby home-t hogyan lehet eltüntetni? Ne lehessen okdalra húzva megjeleníteni.

(#860) sinci01


sinci01
aktív tag

Közben a hang beállítást megtaláltam, a kérdésem tárgytalan. 😉

(#861) kalanchoe válasza sinci01 (#859) üzenetére


kalanchoe
senior tag


Itt lehet kikapcsolni.

(#862) sinci01 válasza kalanchoe (#861) üzenetére


sinci01
aktív tag

Király vagy, köszi! :)

(#863) Floydman


Floydman
tag

AOD helyett tökéletes a NoLed app.
Ledes jelzés a beállított appok üzeneteiről egyéni színekkel.
Tud magyarul, nem eszi az akksit és reklámmentes.
Töltésnél is kiírja a százalékot.

(#864) kalanchoe válasza Floydman (#863) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Én is használtam, de végül a LED villanós értesítési módra esett a választásom. Nekem jobb. De a NoLED is jó megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#865) Floydman


Floydman
tag

NoLed nincs a Playben.
https://prohardver.hu/tema/re_samsung_galaxy_a50_minden_ami_kell/hsz_699-699.html

(#866) sinci01 válasza Floydman (#865) üzenetére


sinci01
aktív tag

(#855) linkeltem a frissebb verziót.

(#867) Zolka75


Zolka75
tag

Szevasztok , egy kis segítséget kérnék hogy lehet ezen a készüléken el tüntetni a notch -ot
van valami beállítás a telefonban amit csak én nem találok vagy csak valami extra mókolással lehet eltüntetni a fehér számomra zavaró sávot a kamera körül ?
előre is köszönöm ha valaki tudja a megoldást :R

Zolka, Galaxy A5

(#868) bakonyip95 válasza Zolka75 (#867) üzenetére


bakonyip95
tag

Szia,
Beállítások - Kijelző - Teljes képernyős alkalmazások - Elülső kamera elrejtése :)

(#869) Zolka75 válasza bakonyip95 (#868) üzenetére


Zolka75
tag

YESS :) köszönőm, :R közben magam is megleltem :DD

Zolka, Galaxy A5

(#870) CSJ


CSJ
újonc

Üdv! Kameraval volt valakinek gondja? Kinn csodaszep kepet csinal, de idebenn, foleg vaku nelkul katasztrofa. Zizegos a kep (nem tudom jobban leirni), az arcok foltosak. Visszavittem, kicsereltek, de ugyanaz. Viszont sehol nem olvastam rosszat rola, letezne, hogy egymas utan 2x kaptam hibasat?

(#871) kalanchoe válasza CSJ (#870) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Szia!
Nekem belteren se csinal rossz kepet. Lehet rosszak a fenyviszonyok. Egyebkent ez mobil, szóval nem kell tole csodat varni. :N

(#872) CSJ válasza CSJ (#870) üzenetére


CSJ
újonc

Előtte p10 liteom volt, de ezerszer jobb kepet csinalt, pedig gyengebb a kameraja...

(#873) kalanchoe válasza CSJ (#872) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Kiprobaltam kozben, es sotetben tenyleg hajlamos olajfestmenyeket produkalni, de melyik kozepkategorias nem? Lehet kesobb szoftveresen javitjak. Nalam az arcok nem foltosak.
En kamerailag is meg vagyok elegedve az Y7 utan. 😃

(#874) lorcsi válasza CSJ (#870) üzenetére


lorcsi
veterán

A kamerája szerintem is fura
Főleg éjjel..:Y

Egy 2015 évi lumia 735 faszább képeket csinal

(#875) CSJ válasza lorcsi (#874) üzenetére


CSJ
újonc

Ugyee, akkor nem ebben a telóban van csak a hiba. Lehet cserélem akkor egy A50re.

(#876) giroud199 válasza CSJ (#875) üzenetére


giroud199
aktív tag

A50... Inkább ne... Rengetegen szidják, főleg a kamera miatt, ha jobb kamerát akarsz ilyen árban, akkor Huawei vagy Xiaomi :P

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#877) DS39 válasza CSJ (#875) üzenetére


DS39
nagyúr

nézz egy Huawei P20-at.

(#878) lorcsi válasza CSJ (#875) üzenetére


lorcsi
veterán

En ezen meg a note 7 telon gondolkodtam
Szerintem annak jobb a kameraja
Arban egy szint

(#879) ryz


ryz
csendes tag

Sziasztok!
Kb 1 hete vettem egy Galaxy A40-est és amikor a 2-es SIM-et használom nem jelzi ki a telefonszámomat. Ez nem újdonság, az előző Dual SIM-es telefonomnál is ilyen volt az alapbeállítás, de az A40-ben még nem találtam meg hogy hol lehetne ezt átállítani.
Tud valaki ebben segíteni?
Köszi!

(#880) rothfb válasza DS39 (#877) üzenetére


rothfb
veterán

Ja, csak 3-szor ennyibe kerül.
Azt is mondhattad volna neki, hogy nézzen egy P30 pro-t.

(#881) rothfb válasza ryz (#879) üzenetére


rothfb
veterán

Mivel az előző telefonodnál sem jelezte ki a számot, valószinűleg szolgáltatói szinten van tiltva a számkijelzés. A szolgáltatódnál kellene engedélyezni, engedélyeztetni.

(#882) elfelejtette válasza rothfb (#880) üzenetére


elfelejtette
veterán

Vagy S10e-t, az legalább ugyanez a méret...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#883) rothfb válasza lorcsi (#878) üzenetére


rothfb
veterán

Az egy jóval nagyobb és nehezebb telefon, ezért nálam simán kiesett. Nem akartam tepsit. Sima ips kijelzője van, azért az nem oled és a Samunál a OneUI-t most nagyon eltalálták.

(#884) glacious válasza ryz (#879) üzenetére


glacious
addikt

Telefon alkalmazásban állíthatod a saját számod kinelzését.

[ Szerkesztve ]

(#885) DS39 válasza rothfb (#880) üzenetére


DS39
nagyúr

azt írta A50-re cserélne. az kb. 120k. A P20 (nem pro) 140k körül van. és ott a fénykép funkciók tuti rendben lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#886) Bailey válasza CSJ (#875) üzenetére


Bailey
senior tag

Esetleg egy Mi 9 SE. A hivatalos magyar képviseletnél százezerért megkapni. Az csak egy kicsivel nagyobb az A40-nél, jobb a kamera, szintén amoled kijelző, erősebb hardver, 6 giga ram.

[ Szerkesztve ]

(#887) ryz válasza rothfb (#881) üzenetére


ryz
csendes tag

Szia! Köszi a visszajelzést, kicsit félreérthető voltam, de az előző telefonomban végülis sikerült beállítani a számküldést. Szerintem ez a Dual SIM telefonoknak a gyári beállítása legalábbis a páromnak is minden eddigi Dual SIM-je így jött a boltból, de eddig mindig sikerült valahogy beállítani.

(#888) Csocsesz75 válasza ryz (#887) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Telefon/3 pötty/Beállítások/Kiegészítő szolgáltatások/Saját hívóazonosító megjelenítése

A70-en így van.

(#889) giroud199 válasza Bailey (#886) üzenetére


giroud199
aktív tag

Ennyi mi9se egy nagyon jó vétel... Tökéletes méret, mindenre elég hardver, jó kamera és primuim anyaghasznalat... :C

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#890) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Szamomra nappal teljesen jo, ejjel meg nem szoktam fotozni. 🙂 Ez meg mindig egy mobil. Esti kepekhez pedig Huawei P30P javasolt.

[ Szerkesztve ]

(#891) rothfb válasza DS39 (#885) üzenetére


rothfb
veterán

Az A50 is sokkal nagyobb. Én is elgondolkoztam rajta, de fontos volt a méret. Meg ugye 40000 a különbség. A P20 meg már 60000-el drágább. És az is sokkal nagyobb. Én nem akarok profi fotós lenni (arra amúgy sem a mobil való) és játszani sem akarok telefonon.

(#892) giroud199 válasza rothfb (#891) üzenetére


giroud199
aktív tag

Nekem van p20 és a40.. Minimálisan nagyobb a p20, de lényegesen gyorsabb és minőségibb készülék, viszont drágább is....
A kamera elmegy az a40nel, ennyi pénzért sokkal több nem is várható, engem csak a gyenge minőségű ház zavar... 👌

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#893) rothfb válasza giroud199 (#892) üzenetére


rothfb
veterán

Nem értem a gyenge minőségű ház dolgot. Én semmi ilyet nem tapasztaltam. Vettem rá szilikon tokot, kapott fóliát és szerintem nagyon egyben van ez a telefon. Már két kártya (mellettük sd kártyának is van helye ugye) van benne, került bele digis is a telekomos mellé, kitünően kezeli. Van Volte mindkét kártyára, van wifi hívás, a "gyorsabb" dolgot sem értem... Minden azonnal, gördülékenyen bejön. A Samu kezelőfelülete pazar, mindezt jó áron. És még az akksi is kibír simán két napot.

[ Szerkesztve ]

(#894) giroud199 válasza rothfb (#893) üzenetére


giroud199
aktív tag

A kijelzo minőségén kívül semmi kiemelkedő nincs a kategóriájában...
(kamera használható, multimédiás hangszóró fájó pont, sebesség pont elmegy a kategóriája belül)
A legnagyobb pozitívum a készülékkel kapcsolatban a mérete és a kijelzo, ha valakinek ezek fontosabb pontok, mint a kamera és a hangszóró, akkor jó választás lehet számára...
A gyenge minőségű ház, meg a sorjas élekre vonatkozik.....

[ Szerkesztve ]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#895) rothfb válasza giroud199 (#894) üzenetére


rothfb
veterán

Nekem nem sorjás. Ha már itt tartunk, a tesztekben pont a kiváló összeszerelési minőséget említik meg. A hangszórót sem értem. Mono oké, csörögni csörög. Te esetleg ezen hallgatod a tuff tuff zenét?
Félreértés ne essék, nem vagyok Huawei ellenes, van két tablet is a családban a márkától. De sokkal drágább és max a kamera jobb a P20-ban. Ráadásul jóval nehezebb is. Ráadásul nem amoled a kijelző, ami bizony komoly hátrány, ugyanis amíg zenét biztos nem hallgatok a hangszóróin (max a 3,5 jackes füllhallgatón keresztül), addíg a kijelzőét egy telefonnak sokat fogod nézni.

[ Szerkesztve ]

(#896) rothfb válasza giroud199 (#894) üzenetére


rothfb
veterán

Ja és a P20 android 9-el van? Ha nem, tuti nem is kapja meg. Az 10-es droidról ne is beszéljünk. Ez megkapja, a P20 azt már 100%, hogy nem. Az ismert körülmények miatt... Talán a pro változat.

(#897) DS39 válasza rothfb (#891) üzenetére


DS39
nagyúr

értem, de az ajánlásom nem neked, hanem egy másik fórumozónak szólt. egyébként nekem is nagy tepsi már az A50. :K

(#898) CSJ


CSJ
újonc

Le is tettem az A50ről, annak a kamerájáról se írnak túl sok jót. Az a durva, hogy a P Smart 2019nek a kamerája sokkal szebb képet készít benn, mint az A40. (Az A40 védelmére szóljon, hogy kint viszont gyönyörű szép képet készít.)

(#899) ryz válasza Csocsesz75 (#888) üzenetére


ryz
csendes tag

Köszi!
Akkor jó helyen kerestem de ebbe a menübe nem néztem be :D

(#900) giroud199 válasza rothfb (#896) üzenetére


giroud199
aktív tag

Ha valamit megkap a pro akkor a sima p20is, mivel tavalyi zászlós.... Amúgy már jó ideje 9en van, és az ips kijelzo is van akinek jobban tetszik... (szubjektív)
Hangszóró már YouTube videók alatt is tud bantoan szólni, ennyi pénzért jó kis telefon az a40, de nem hibátlan.. Vannak előnyei és hátrányai, csak ezeket írtam le... ;)
(nem egy összehasonlítási alapom van és volt)

>>iPhone14Pro&12Pro<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.