Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A40 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Alsec válasza Floydman (#500) üzenetére


Alsec
tag

Fölösleges ClearPlexes meg tikxaros fóliát venni. Lehúzás, és semmivel sem ér többet a natúr ebayes 9h temperált üvegnél.

1. 9H Temperált üveg kijelzővédő 300ft/db [link]

2. Fasza csúszásmentes szilikon tok. 600ft/db [link]

3. Textiles, bőrhatású tok. 1000ft/db [link]

4. Temperált üveges tok műanyag peremmel, mintha minőségi lenne a hátlapja. 800ft/db [link]

Én ezekre esküszöm. Megrendeltem őket 20 nap alatt meg is jött kínából. Ez a 4 kiegészítő került annyiba, mint itthon egy tok vagy egy temperált üveg felrakással.

[ Szerkesztve ]

(#502) A Zéé válasza Alsec (#501) üzenetére


A Zéé
addikt

A kijelzővédő már úton van nekem is, flip tokot viszont sajnos nem láttam normálisat (olyant, ami mind a négy sarkán ívelt), szóval lehet, hogy abból lesz egy gyári.

Just a simple Lineman...

(#503) lorcsi


lorcsi
veterán

hogyan lehet megszűntetni, letörölni ezt a bixby dolgot?
hihetetlen idegesítő baromság :W

(#504) Alsec válasza lorcsi (#503) üzenetére


Alsec
tag

a kezdőképernyőn csípéssel zoomolj vissza, majd bixby oldalán felül látsz egy kapcsolót, azzal tudod inaktiválni.

(#505) lorcsi válasza Alsec (#504) üzenetére


lorcsi
veterán

köszi :R

(#506) duo


duo
őstag

Azt szeretném kérdezni l, higy masnak is van hogy a tarcsazo, vagy az uzenetek laggol egyszer mielott indul? mutatja a kezdokepernyojet aztan dobja be. naptar es levelezonel jobb a helyzet. be fog ez állni a felhasználói szokasoknak megfeleloen? Nem akarom hallgatni hogy, "de szatt vettél" :D

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#507) DJGABI válasza duo (#506) üzenetére


DJGABI
addikt

dehát ez csak egy "olcsó" szamszung telefon, ez ilyen. :DDD gondolom kifut memóriából, aztán bezárja, vagy te zártad be. elvileg hidegindításkor kéne csak bedobni. megnyitottam, utána nem tölt. már ha egyről beszélünk.

mondjuk engem ez pont nem zavar, épp csak egy pillanatra dobja be. de amúgy beállítások menü ugyanez, sőt az még talán többet tölt

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#508) duo válasza DJGABI (#507) üzenetére


duo
őstag

oké, de ez kb snapragon 636 szintű SOC 4 giga rammal. nemá.
egy snapi 425-ös készüléket váltott 2 giga rammal. érzésre kicsit ez a40 a lassabb. azzal persze tisztában vagyok hogy a pieban van egy csomó gépi tanulás, meg soksok cucc, de azért én könnyítettem rajta valamelyest.
remélem csak a kezdeti belakás okozza ezt. (csak a messenger lite, a viber és a klara weather, a newpipe és a vlc van feltéve,semmi más.)
-----
mégegy kérdés:
a gimpse notificationt milyen beállításokkal kell használni?

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#509) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Kollégám venne ilyen telcsit. Érdeklődni szeretnék, hogy valós hiba-e az amit a Telekom állít, hogy hívás közben hajlamos a telefon megszakítani a beszélgetést ?
Azt állítja az ottani értékesítő, hogy a barátnőjének van ilyen telefonja, és a fülével néha lerakódik a hívás.

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#510) DJGABI válasza duo (#508) üzenetére


DJGABI
addikt

én már az elején is mondtam hogy nem egy villám ;] de neeem, ne hasonlítgassam a sziamiaúhoz. mondom, ez a névjegyzék része engem különösebben nem zavar. touchwiz is fogta, gondolom ez a one ui is lassítja azért rendesen egy stock androidhoz képest.

az inkább, hogy messenger "pukkanik" egyet zárt képernyővel (egyik értesítési hangom se ilyen), aztán csak ilyen fél perc múlva jön a rendes csilingelő hang meg az értesítés. az így mi? más is találkozott ezzel?

glimpse-t én alap beállításokon használom, alul a notificationa access megadva aztán ennyi

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#511) duo válasza DJGABI (#510) üzenetére


duo
őstag

a messenger lite nem pukkanik. :D
jólvan lehet ezzel a sebességgel élni. de na. várok még.javul e.
meg még átfésülöm az adb-vel.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#512) szenesember válasza duo (#511) üzenetére


szenesember
aktív tag

Wipe cache partition-t próbáltad? Az is szokott gyorsítani a dolgokon...

(#513) s4tch válasza szenesember (#512) üzenetére


s4tch
veterán

Max. 1-2 hetes telefonnál? Azért erre nem építenék.

(#514) duo


duo
őstag

Pénteki vásárlás. De maegneztem a kollegano ugyanilyen cuccat fújd. Mint a villám. Pedig minden szar fut rajta

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#515) duo válasza duo (#514) üzenetére


duo
őstag

elnézést. kocsog autocorrect. plusz 4,6 inch.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#516) szenesember válasza s4tch (#513) üzenetére


szenesember
aktív tag

Jogos... :W

(#517) Floydman válasza duo (#508) üzenetére


Floydman
tag

Szia!
Nem tudom, de nekem nincs panasz a sebességre. Pedig nyúzom rendesen, meg rengeteg appot is feltettem.
Nem laggolt benne még semmi.
Esetleg gyári állapot visszaállítása?

(#518) duo válasza Floydman (#517) üzenetére


duo
őstag

pontosan erre gondoltam. csinálok egy hard resetet.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#519) Floydman válasza eladogeppc (#509) üzenetére


Floydman
tag

Én eddig sem a a mobilnet, sem a hívásproblémát nem tapasztaltam. Telenor-Telekom kártya, de csak a Telekomot használom hívásra, mobilnetre, a Telenorral csak hívásokat fogadok. Egy hete használom, úgyhogy az nem nagy tapasztalat, de a térerőt figyelem amerre járok és eddig minden oké vele. Legalábbis nekem.

(#520) Alsec válasza DJGABI (#510) üzenetére


Alsec
tag

a messenger a szar. nekem is ilyen. minden mas program ertesitese tokeletesen mukodik

(#521) DJGABI válasza Alsec (#520) üzenetére


DJGABI
addikt

hát nem tudom, eddig nem volt vele ilyen.. de van benn valami, más alkalmazásnál tényleg egyből jön az értesítés

de asszonynál ugyanígy 9-es droid, Redmi 7 alatt nincs ilyen késés.. hmm

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#522) Crafter32


Crafter32
őstag

Üdv

Iphone 6s-t adtam el és vettem helyette A40 et, mert nem bírtam az IOS-t. Van pár pozitív és negatív tapasztalatom is már.
Hátul szép a hátlap nem érződik, műanyag. Az ujjlenyomat olvasó gyorsabban reagál, mint 6s en, de tok nélkül nem lehet kitapintani hol van. Elöl a 6s idejétmúlt az A40 káva nélkül külsejéhez képest, de nagyon hiányzik egy fizikai home gomb. Youtubeot kihangosítva Sokol rádióként szól az A40 a 6shez képest ami elég zavaró. Töltőkábel extra rövid, de nagyon gyors a töltés és sokáig is bírja A40. Kamerához nem értek. Szerintem túl nagy az A40, fogasa is rosszabb, mint az IPhonenak, de ennél kisebb normális nem kommunista telefont nem tudok, főleg nem 70 ezer forintért.

(#523) DJGABI válasza Crafter32 (#522) üzenetére


DJGABI
addikt

pedig aztán a mai felhozatalból ez még egy aránylag kicsi telefon, ifóni iksz méret

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#524) HKorn válasza Crafter32 (#522) üzenetére


HKorn
addikt

Nekünk otthon egy iPhone 7 van, de az meg ugye kb ugyanaz, mint a 6S, úgyhogy én is látom a kettő közötti különbséget és szerintem a kijelző a legnagyobb különbség. A40 kijelzője konkrétan mérföldekkel jobb, az i7 IPS, alacsony felbontású kijelzője nagyon ósdinak hat az A40 infinity AMOLED panelje mellett. Az IOS nagyjából oké, de semmivel nem látom jobbnak, mint az androidot.

Az iphone viszont minőségérzetre jobb, mint az A40, köszönhetően a fém háznak és a kamerája is jobb.

A méret még így iphone után nagynak tűnik persze, de nagyon hamar meg fogod szokni és azután az iphone-é tűnik majd kicsinek és gagyinak.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#525) duo


duo
őstag

elfekvőben még kapható xz1c nem sokkal többért. én éppen két hónapja szívok vele, mert nem látom rendesen. méretben ez meglehetősen kompakt. a nagytesót nagyon venném ugyan, de visszatart a 158mm

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#526) desigo


desigo
senior tag

Telenor ma két különböző helyen:
Fefeltöltőkártyával 70 ezer + 3500 a sim kártya de nincs készleten.

(#527) DJGABI válasza desigo (#526) üzenetére


DJGABI
addikt

bezzeg ha számlásan kérted volna tuti kerül elő pult alól ;]

hihetetlen mit kihoznak belőle... _ennyire_ azért nem jó készülék, vagy tényleg ekkora veszteségük van rajt? én fillérre 69.990-et fizettem érte, pont amennyi a honlapon van, kártyáért is miért kérnek pénzt... az alap csomag ingyenes

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#528) A Zéé válasza desigo (#526) üzenetére


A Zéé
addikt

Miért nem rendeled meg webshopból?

Just a simple Lineman...

(#529) desigo válasza A Zéé (#528) üzenetére


desigo
senior tag

Egyszerűbb lett volna mert útba esnek az üzletek.
Itthon meg sokszor nincs senki.

(#530) DJGABI válasza desigo (#529) üzenetére


DJGABI
addikt

üzletbe meg postapontra is tudod kérni

ahogy nézem fekete központi raktáron sincs nekik mondjuk, fehér igen. hmm

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#531) Markizmark válasza DJGABI (#527) üzenetére


Markizmark
addikt

Ezt úgy kellett volna, hogy akkor venne egyet előfizuva, kihozza a batya a raktárból majd mondja neki, hogy jaaaj inkább kártyásan kéne. ;]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#532) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

másnak is durván karcolódik az a40? Csak kipróbálásra kivettem a dobozból, hogy tudjam működik -e, majd elcsomagoltam mert ajándék volt.
Mire kibontották, már volt rajta mély karc... a saját dobozától. wtf?

...csak én vagyok helikopter?

(#533) rothfb válasza Sethdobaloah (#532) üzenetére


rothfb
veterán

Hol volt rajta karc? Hátlapján (házon) vagy a kijelzőn?

(#534) Sethdobaloah válasza rothfb (#533) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

kijelzőn.

...csak én vagyok helikopter?

(#535) glacious válasza Sethdobaloah (#532) üzenetére


glacious
addikt

Kb annyira karcolódik a hátlap, mint a szemüveglencsém. Elől pedig egy honor 8-ról megmaradt védőüveg van.

[ Szerkesztve ]

(#536) A Zéé


A Zéé
addikt

végre nálam a telefon! :C
A Telenor a kedd délutáni megrendelést csütörtök este át is adta a postának, aki a hétvégén nem tudom mit csinált vele, de 3x jutott vissza az Országos Logisztikai Központba, és közben kirándult is egyet egy másik csomagközpontban is.
Kártyásan vettem, XEH szoftveres, az alap dolgokat beállítottam már, de élesben még nem viszem ki, majd ha sikerül legalább egy tokot szereznem.
Az első benyomások: az UI egészen baráti így elsőre, a sötét téma nekem WP-ről jövőnek elvárás volt. Vannak benne okosságok: pl. ha hosszan nyomok egy appra, akkor a felugró menüből egyből az alkalmazás beállításaihoz lehet lépni. Ez nagyon tetszik, nem kell külön keresgélnem, hogy hol állíthatom az értesítéseket, illetve gyorsítótárat is lehet törölni. Ami kicsit nem tetszik: az alkalmazásokba belépve a navigációs sáv csúnyán vastag, és nem is feketedik be, hiába van sötét módra állítva a telefon. A gesztusvezérléssel pedig érezhetően lassabb. A noccs eltakarható, de azt mondjuk nem bánnám, ha az óra, meg az ikonok felmásznának oda.
Hardveresen: a telefon szép, így sokadik kézbevételre is. Az adaptív fényerő elsőre kicsit butának tűnik. Szerintem nem az ujjlenyomat olvasó mozog, hanem a hátlap nem elég merev a környékén, az lesz kicsit homorú/domború és helyezkedik, miközben a szenzor környékén fogdosom a telefont. Az oldalsó gombok olyan határozottat kattannak, mint még egyik hasonló eszközömnél sem. Elsőre kicsit furcsa, de pozitív értelemben. Sebességével nekem nincs bajom, bár én elvagyok a Huawei T3 tabbal is.

Egyelőre semmi fájdalmas észrevételem nincs, a többi meg majd 1-2 nap komolyabb használat után meg kiderül.

Just a simple Lineman...

(#537) Crafter32 válasza HKorn (#524) üzenetére


Crafter32
őstag

A 6s méretben ideális. Fogásra is nagyon jó volt. Valahogy zavaró, hogy oldalt teljesen gömbölyded A40 , de lehet másik tokot nézek. Ha jól emlékszem 138 mm magas és ??széles az Iphone. Ideállis méret lenne androiddal és káva nélkül. A Sony XZ1c nagy kedvenc Snap835 el, de ott is full kijelző kellene, nem mertem venni, hiába van már jó áron.

[ Szerkesztve ]

(#538) Floydman válasza Sethdobaloah (#532) üzenetére


Floydman
tag

Szerintem igen. Bár nekem nem keletkezett, csak mikrokarc. De semmi nem történt vele. Vettem rá színátmenetes gyári hátlaptokot és üvegfóliát. Így már bírja majd.

(#539) Crafter32 válasza desigo (#526) üzenetére


Crafter32
őstag

69.990 volt nekem is. Felárak nélkül. Azt a 3500 forint pluszt nem értem, vmi átverés van. Biztos nagyon keresik, mert nincs más alternatíva kisméretben, főleg nem ennyi pénzért. MM ban 90.000 és annyiért is megvettem volna, de 20ezer az húszezer különbség.

(#540) Sethdobaloah válasza Floydman (#538) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

értem én, csak az 50k-s kínai telefonoknál is futja valamiféle gorilla glassra... ennél meg semmi.
Legközelebb jobban figyelek, de mondjuk fura, hogy ez nincs kiemelve semmilyen tesztben.

...csak én vagyok helikopter?

(#541) Floydman válasza Sethdobaloah (#540) üzenetére


Floydman
tag

Állítólag van rajta 3-as vagy 5-ös. De a por ellen nincs ellenszer.

(#542) manokaki válasza Sethdobaloah (#540) üzenetére


manokaki
őstag

GG3 külföldi tesztekben irnak róla...

(#543) Terence12


Terence12
tag


Sziasztok, ha valaki nagyon elegedetlen az A50 kepeivel es szeret kiserletezni, en most ezzel probalkozom, es egesz jopofa kepeket lovok

[ Szerkesztve ]

(#544) DJGABI válasza Terence12 (#543) üzenetére


DJGABI
addikt

én a sima arnova-félét próbáltam, ő elvileg samsungokra optimalizál [link]

mondjuk beállításban nem sokkal több mint a gyári, nekem egyszerűen nem érte meg a telefonon tartani +1 appot. sok menüpont fagy. mert ugye nincs camera 2 api támogatás a telefonban

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#545) desigo válasza A Zéé (#528) üzenetére


desigo
senior tag

Este megrendeltem,most jött egy plusz email : "nem tudják teljesíteni a rendelést" lol

[ Szerkesztve ]

(#546) kato78


kato78
tag

Nos, talán segít valakinek, vagy ha nem, max megkérdöjelezi hogy miért váltottam erre a készülékre. A lényeg, i8 -ról váltottam az A40 -re, és nem bántam meg.Szubjektíven: használati értékben nincs különbség, minden olyan dolgot tudok használni amit tudtam iOS alatt is, söt, talán több dolgot is meg lehet ezzel csinálni. Alapból ott van az osztott képernyö, ami nagyon király dolog. Ami nagy elönye, hogy a képeket alapból mappákba lehet rendezni, ami ugye iOS alatt nem megy, ott csak az Albumban tudod rendezni, azonban intézö alatt csak ömlesztve látni azokat. Nem kell az a lökött iTunes hogy tartalmakat tudjak másolni a telefon és a gépem között. A képek minösége lehet kicsit "más", de nem mondanám azt hogy egyik vagy másik jobb. Csináltam i8 -val is szar képeket illetbe ezzel is nagyon jókat. Ami szuper, a kijelzö. i8 sajnos nem tud ilyen minöséget, de ez sem titok, IPS kontra AMOLED. Amiben kicsit az A40 gynegébb az az adaptív fényeröszabályozás, kicsit mindig késve állítja utána a fényeröt, vagy csak az i8 volt ebben jobb, de mindegy is. Ami megnyugató, hogy nem közel 300e HUF van a zsebemben, én vodánál 77ért vettem. Telefonálni, emailek 3 fiókkal, üzenetküldö szolgáltatások, zene, navi, bankolás amire használom, és teljesen elégedett vagyok. Egy napot kibír simán így is, rendszerint 40% körül kerül este töltöre. Tokban egy sima szilikon hátlap az amiben van, kijelzö nem karcos. Pedig motorozás közben a dzseki zsebében pihen, vagy napközben a nadrágzsebben. Fóliát nem raktam rá, egyedül arra figyelek, hogy pénz, kulcs ne legyen a telefon mellett. Autóban a müszerfalon utazik. Esett is már le, gyerekek néha elviszik zenét hallgatni, vagy fotoznak vele. Méretben i8 pár mm -vel kisebb csak, de a kijelzö mérete, na az durva. Míg azt használtam, úgy voltam vele, a 4,7" nekem tökéletesen elég, most pedig erre mondom azt, soha nem akarok kisebbet. A telefon méretben még egy kézzel simán kezelhetö. Elvárásaim nagyok voltak a váltás miatt, de öszintén mondom meglepödtem, hogy egy alsó-közepes telefon is már ennyire jó lehet. A telefon egy Amazfit Bip -vel van még "kapcsolatban", tökéletes szimbiozisban élne ök együtt. :-) Autó pillanatok alatt felismeri és csatlakozik ahhoz is, kihangosító, zenelejátszás szuperul müködik ott is. Otthon vagy BT vagy kábelen lóg az erösítön, nincs gondom sem a hangerövel sem a minöséggel zenehallgatás közben. Mondom mindezt egy i8 után. Ami üdítö, hogy képekt, videokat átküldeni a TV -re vagy másik telefonra, vagy lementeni pendrivera vagy akár a NAS -ra is kompromisszumok nélkül lehet. Nem kell mókolni, és ez jó. Míg a másiknál kellett a speckó pendrive és a külön applikáció, itt csak rádugom a telefonra és a saját fájlkezelöjével átmásolom ami kell. Vagy dugom rá gépre és mentem le vagy másolom fel a telefonra amire szükségem van. Kétségeim voltak a váltás elött hogy biztosan akarom -e iOs után az androidot újra, de azt kell mondjam, igen, akarom. Ez a szabadság hogy a saját dolgaimat (képek, videok, zenék, doksik) úgy és oda másolom, rendezem ahová én szeretném, hogy nem kell külön program hogy hozzáférjek a tartalmakhoz, felszabadít. Sokáig hittem azt, hogy nekem csak a flagshipek kellenek mert minden más lemondásokkal jár, ezennel visszavonom ezt. Az A40 szuper készülék, persze vannak kis "akadások" amikor megnyitom a tárcsázot vagy a galériát, de nem hosszú másodpercekröl beszélünk, csak egy pillanatról. Amit szerintem érdemes megtenni, "Fejlesztöi beállítások" alatt az animációkat levenni 0,5x -re. Az alkalmazások alatt letiltottam a szövegolvasókat, Microsoft dolgait, DUO -t, Google Fotók, Briefing, Game Launcher és OneDrive. A briefing tiltásával illetve Bixby kikapcsolásával sokkal fürgébb lett a telefon. 91 alkalmazás van telepítve a telefonra, 17GB kép van 4,5GB zene mellett, videok is közel 7GB -ot foglalnak, de semmi gond nincs, pörög a "Galéria", mutatja a képeket, ... Szóval nekem eddig bejött a váltás, nincs okom panaszra.

(#547) HKorn válasza kato78 (#546) üzenetére


HKorn
addikt

Asszonynak van egy ilyen, meg egy i7 cégesnek és már párszor leírtam, de most is leírom, hogy nem értem, hogy képesek az emberek többszázezret kifizetni egy iPhone-ért, mikor egy A40-et nagyobb élmény használni. Nem mondom hogy rossz az iPhone, de óriási árban a különbség egy A40-hez képest és mit ad? Max jobb kamerát, azon kívül meg egy kicsi, fakó IPS kijelzőt óriási kávákkal, meg egy erősen korlátozott IOS-t, olyan bénaságokkal például, hogy a kamerát nem lehet 16:9-es arányra állítani és hasonlók.

Annyi pénzt adnék érte max, amennyibe az A40 kerül, kb annyit érnek kis jóindulattal.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#548) Crafter32 válasza kato78 (#546) üzenetére


Crafter32
őstag

Én is kipróbálásra vettem az Iphone, de egyszerűen elviselhetetlen a média része neki. Képek, videók, zenék kezelése olyan szinte le van korlátozva, hogy csak a gusztustalan szó jut eszembe. Mindezt azért, hogy nagyobb tárhelyért fizess elő icloudban vagy vásárolj inkább csengőhangot, mert fél nap egy újat kiválasztani. A legjobb dolog az volt, hogy rájöttem teljesen le kell tiltani a icloudot, mert úgyis telerakja és jön az üzenet fizess elő nagyobb tárhelyre. Először mikor letiltottam az icloudot több száz névjegyem tűnt el, még szerencse gmailban meg voltak. Nem lehet csak úgy kikapcsolni mivel töröl mindent, így próbálva megakadályozni kikapcsolását. Életem legrosszabb telefonja és rendszere volt az I6s.
Ehhez képest az A40 tényleg a mennyország.

(#549) kato78 válasza Crafter32 (#548) üzenetére


kato78
tag

Én nem bántom az iOS -t, más oprendszer, ennyi. iCloud tényleg letiltandó. De a rossz azért erös nem? Más volt inkább az iOS, a nem gondolkodni akaró embereknek (amcsi) :) készült, vagy tudja a fene. Minden esetre müködik a rendszer, de sok a korlátozás benne, ezért is váltottam újra androidra.

(#550) Faterkam


Faterkam
addikt

Telenor Sztori!
Lányomnak szerettem volna venni fehéret, elméletileg csak az volt már raktáron, hurrá! Telefonon egyik telenor sem reagált, nem vették fel. Elrohantam a Mamutba, van raktáron. Kivárjuk a sort, erre rá akar beszélni előfizura! Mondom gyereknek lesz, és csak kártyásan érdekel. Ok, hozza. Bemegy a raktárba, pár perc múlva jön ki, csak 1db. van és az félre van téve már valakinek! Anyázás, vita, semmi. Átugrottunk a Westendbe, ott már nem is volt. Másnap beugrok az Eurocenterbe, sorállás nélkül megkérdem van e egyáltalán, mondják van fekete és fehér is! Kivárom a sorom, rákérdezek kártyásan 70e ugye? Mii? 89.999Ft, mert ők csak telenor partnerek, és rájuk más vonatkozik, sőt kártyás telefont nem is adhatnak ki! Mondom de kint a telenor logó, ez telenor nem? Az, de csak partnerek! Hazamentem, mérgembe meg akartam rendelni neten.Van telenor accom, belépek, technikai okok miatt nem rendelhetem meg! Beírok egy új e-mail címet, és simán megrendeltem hétfőn, 3. napra írják a kiszállítást. Szerdán hívom őket, és visszaigazolták, hogy kiadva szállításra. Csütörtök este hozta a futár SIM-kártyával! Happy end! De nem értem miért kell ez!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.