Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A40 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) manokaki válasza szenesember (#200) üzenetére


manokaki
őstag

betudod állitani , hogy melyik oldalrol csinálja...

(#202) Alsec válasza szenesember (#200) üzenetére


Alsec
tag

csak a dupla koppintásos ebresztes van benne. play storeban toltsd le a one hand operation samsung alkalmazast ahhoz nem kell a nice lock. balra jobbra fel le . sot a vastagsagat is lehet allitani. 3 iranybol piccintés+ 3 iránybol hosszu poccintés funkció van oldalankent. mindkettot is lehet egyszerre. gyorsgombnak felteszi az ertesito savba is. ja és a legjobb hogy rezgéssel visszajelez.

(#203) babosmiki válasza Alsec (#199) üzenetére


babosmiki
addikt

:R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#204) Alsec válasza Alsec (#195) üzenetére


Alsec
tag

A 195. posztom képei lemaradtak.

(#205) szenesember válasza Alsec (#202) üzenetére


szenesember
aktív tag

Kösz az infókat! :R

(#206) Csocsesz75 válasza szenesember (#200) üzenetére


Csocsesz75
őstag

One hand operation appban is van képernyő lezárás. Egyébként én ezt használom mindenre, nekem csak a jobb oldal van beállítva. A gyári gesztusvezérlést hanyagolom is mert jobban kézre esik az előbb említett app.

(#207) szenesember válasza Csocsesz75 (#206) üzenetére


szenesember
aktív tag

Köszönöm!
Azért is érdekelt a kérdés, mert a gyári samsung-osat nem tudnám megszokni a Xiaomi-féle gesztusvezérlés után.

(#208) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

Odaig olvastam hogy ::

'' GFXBench Car Chase onscreen 4,5 fps ''

:Y :DDD :DDD :DDD

> > > hulladek ! . . . mire jo EGY ILYEN ? ?

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#209) elfelejtette válasza Dr.FantastiK (#208) üzenetére


elfelejtette
veterán

Azt hittem telefon kell, nem bencsmátk automata... :DD
Vagy nincs mivel játszani?

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#210) HKorn válasza Dr.FantastiK (#208) üzenetére


HKorn
addikt

Az a baj, hogy nem értem mit írsz.

Akkor ezek szerint nekem jó lesz ez a teló? :D

Run&Ride

(#211) Alastair' válasza HKorn (#210) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Na jó, de a gyerekeknek játszani kell a telefon.
A felnőttek másra használják.

Akinek a car chase onsreen a poén, az nem nézte 82 szilveszterén Hofit.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#212) Alsec válasza Dr.FantastiK (#208) üzenetére


Alsec
tag

Asphalt 9 et simán elviszi a kicsike.

(#213) borand válasza Dr.FantastiK (#208) üzenetére


borand
aktív tag

Mondjuk telefonálásra, chatre, böngészésre, amire egy átlag ember használja a telefonját és neki teljesen felesleges valami keményebb vassal felszerelt készülékbe ölni a pénzét, mert nem használja ki?

Ez a készülék nem hulladék, azért mert te ezt nem érted.

(#214) HKorn válasza Alastair' (#211) üzenetére


HKorn
addikt

A gyereknek nem kell telefon egyáltalán, játszon normális játékokat, de ez szigorúan csak a magánvéleményem. Kár belőlük csinálni digitális zombikat idejekorán.

Run&Ride

(#215) Alastair' válasza HKorn (#214) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Mondjuk itt a gyereket nem szó szerint értettem.

Alister from Hell

(#216) nyisziati válasza elfelejtette (#209) üzenetére


nyisziati
veterán

"Vagy nincs mivel játszani?"
Ez övön aluli volt. Szó szerint. :DDD

(#217) HKorn válasza Alastair' (#215) üzenetére


HKorn
addikt

Ja, értem, jogos a beszólás :)

Run&Ride

(#218) s4tch


s4tch
veterán

Tulajokat kérdezem, akik már túlestek a mézesheteken: tényleg olyan a kamera, mint amilyennek az itteni, illetve a gsmarenás tesztfotók alapján tűnik?

(#219) Alsec válasza s4tch (#218) üzenetére


Alsec
tag

osszehasonlitottam a kamerajat tesom xiaomi a1 evel, baratnom galaxy s6-ával és a régi galaxy s4-emmel.

Hátsó 16 mp lencséje Arnyekban sokkal jobb kepeket keszit mint a többi.
Általánosságban a fotó arnyalatgazdagabb mint az s4, nem annyira sárgás mint az a1, kicsivel jobb mint az s6. Tavolrol az a40-nek szebb a kepe, mint az s6 nak . de talan s6 egy picivel reszletgazdagabb.

5mp-es szeles latoszogu kameraja parasztvakitas, de a semminel jobb.

Selfie kameraja lekörözi a többit.

[ Szerkesztve ]

(#220) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

. . megHat ennyi penzert sokkal combosabb 'TeleFont '' { Xiaomi }} Lehet venni .!. :C

na azzal mar nem kell szaggatott video miatt szegyenkezni ! :K ;)

sokszor megvettem az Aktualis Samsung csucsmodell-t , . . NEM kelett volna !! :W :W

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#221) Alastair' válasza Dr.FantastiK (#220) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Akkor vedd a Xiaomit. Fél év mulva a felèt sem fogja érni, és használtan nem kell senkinek, eladhatatlan.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#222) nyisziati válasza Dr.FantastiK (#220) üzenetére


nyisziati
veterán

Sokat változott a piac. Mostanában már megéri Samsungot venni. Igaz, nem a csúcsmodellt, mert annak hamar beszakad az ára, hanem alsóbb kategóriákat. Teljesítményre már egy A kategóriás gép is annyit ad, mint pár éve egy flagship.
Persze Xiaomit is megéri venni, de úgy vedd, hogy te használod el 2-3 évig, mert tényleg csak gombokért tudod majd eladni (ez elsősorban a Redmire értendő, a Mi sorozat valamivel jobban áll)..

[ Szerkesztve ]

(#223) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én az S9+ az eredeti ár 40 % vettem használtan (3 hónapos) + kaptam egy drága UAG tokot mellé ajándékba. Akkor mennyit eshet egy Xiaomi?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#224) Aprósólyom válasza Gusztáv (#76) üzenetére


Aprósólyom
addikt

40k pénzért jó vételnek tűnik a C10. Egyedül a 3,5jack hiánya gondolkoztat el. Adtak hozzá adaptert, vagy külön kell megvenni?
Milyen a kijelző fényereje? Vajon jól látható majd a nyári napfényben?

Jevons paradox

(#225) borand válasza Dr.FantastiK (#220) üzenetére


borand
aktív tag

Nem tudom miről beszélsz. A3 2017en se szaggat a videó. Illetve akinek nem kell egy tepsi méretű telefon annak bőven jó ez. Te meg vegyél Xiaomi 'TeleFont"

atyavilág

(#226) HKorn válasza Dr.FantastiK (#220) üzenetére


HKorn
addikt

Fantasztikus :D

Run&Ride

(#227) lorcsi


lorcsi
veterán

a korábbi telefonomban a kontaktok outlook-val voltak szinkronizálva (+ két gmail fiók is be volt állítva)

a google app-rész gmailjába beállítottam mind a 3 mailt (beállítások-> fiókok részben is ezek vannak), de az outlook fiókból nem akarja sehogyan sem kiszedni a kontaktokat :W

már azzal is megpróbálkoztam, h csv-be kiszedtem a kontaktokat(excel)
és az sd-ről betallóztam
de így sem jártam sikerrel :(

hogyan lehet importálni?

(#228) #04430080 válasza borand (#225) üzenetére


#04430080
törölt tag

Majd ha kijózanodik :DDD

(#229) szenesember válasza borand (#225) üzenetére


szenesember
aktív tag

Micsoda??? Két éve a Samsung J3 2016-osomon sem szaggattak a videók, pedig az már tényleg egy hulladék volt... :D

(#230) DJGABI válasza #46930944 (#77) üzenetére


DJGABI
addikt

bementem telenorba, megfogdostam, megkérdeztem tényleg annyi-e az annyi... még sim-et is belepróbáltuk, független. nagyon az előfizut tukmálta volna rám, de neeeem. kártyásan kell mondtam. amúgy én azt hittem ez a függetlenítős móka -ha megvetted akkor független- az összes szolgáltatóra vonatkozik, el nem hiszem hogy 2019-ben még itt tartunk... elkezdi nézzem meg webshopokban, nincs-e olcsóbban, nem akartam mondani azért jöttem hozzátok jóember mert kb nálatok is sufnigsm áron van. kérdeztem meddig tart szerinte ez az akció, azt mondta új az árlista, május közepe, hmm... azt azért kétlem. ha viszik meg fog ugrani ennek az ára...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#231) Graphics válasza DJGABI (#230) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát 70 ropiért nem rossz, de én ennyi pénzt máshogy költenék el.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#232) HKorn válasza Graphics (#231) üzenetére


HKorn
addikt

Hogy? Mármint nem telóra?

Run&Ride

(#233) janeszgol válasza Graphics (#231) üzenetére


janeszgol
félisten

Csajokra? Nem rossz az sem, de 70ért ez a teló jó áron van. Ráadásul tartósabb is. :)

Dr.FantastiK, elég volt ezekből a marhaságokból. Erre én biztosan nem vagyok kíváncsi, de a többiek sem.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#234) Graphics válasza janeszgol (#233) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha a független árat nézzük, azt pl. simán soknak tartom, és ez legyen az én véleményem természetesen. ( Akkor ott inkább a Poco F1-et részesíteném előnyben, de az nagyobb, az A2 Lite pedig egy régebbi termék, gyengébb SoC-val. )

Mondom a pozitív dolgokat is: Kompakt méretű, ez szimpatikus, 4GB memória és 64GB tárhely is.

Negatív: Aksi lehetne combosabb, és a SoC is kicsit alulteljesít. Meg a hátlap olajos csillogása nem tetszik ,de hát tok és másféle szín is létezik :D

Ha úgy 60 környékére beesik az ára, akárcsak szolgáltatói kínálatban, akkor azt mondom megérte a Samsungnak kipofoznia az A szériát.

Ha szimpatizálnék a Samsung-gal, akkor mindenképp felkerülne a listámra.

Úgy sikerült belőni ezt a készüléket, hogy kevés a közvetlen konkurens a méret alapján.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#235) elfelejtette válasza Dr.FantastiK (#220) üzenetére


elfelejtette
veterán

Combosabb telefon is lehet venni ennyi pénzért, de az minden esetben Nagyobb is lesz. Ilyen méretben miért nem ad ki egy Samsung-A40-et-lenyomó-telefont? Ezt azok fogják megvenni, akik egy 70mm-nél Keskenyebb ÚJ telefont szeretnének, és nincs pénzük S8-S9-re.

#234 Graphics: Én a Telekomtól 59eFt-ért megkapnám, vagy 22 havi 2680-ért, nekem ennyit megér.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#236) K0vasz válasza Dr.FantastiK (#220) üzenetére


K0vasz
aktív tag

"sokszor megvettem az Aktualis Samsung csucsmodell-t"

egyrészt a korodból ítélve nem lehet az olyan sok, másrészt nem te vetted, hanem a szüleid

(#237) Graphics válasza elfelejtette (#235) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha előfizu mellé, nekem azt mondhatod, én azt az árat nem szoktam nézni :D

"Nettó" mennyiért kapom az érdekes nekem, amennyiért kézbe kerül. Tehát oké, ha nagy tarifád van, és "úgyis sokat fizetek, akkor már miért ne"... De az egy földi jóskapistaBácsinak nem megfelelő árazási mérce.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#238) elfelejtette válasza Graphics (#237) üzenetére


elfelejtette
veterán

Az a baj, hogy pont flottában vagyok, és ezért nincs készülék kedvezmény (mivel a szolgáltatáson van), ezért a legrosszabb, legdrágább áron kapom meg a telefont.
A másik baj az, hogy bár készlethiány jelzéssel, de beteszik Ugyanennyiért a Huawei Mate 10 Pro-t is, ami igaz, hogy régebbi, de nem kicsit jobb, de nekem akkora telefon kell, mint az A40...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#239) DJGABI válasza Graphics (#234) üzenetére


DJGABI
addikt

sajna nincs konkurenciája. ha az emberek veszik ezeket a készülékeket talán ráébrednek a gyártók h érdemes ezekkel foglalkozni. házon belül s10e, azon kívül mi9 se, sony compactok aztán így ennyi. árban 100k+ mind

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#240) Graphics válasza DJGABI (#239) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi 9 SE-t jó hogy mondod, arra kíváncsi vagyok, tetszik. És elvileg nemsokára itthon is elérhető lesz. Csak Poco-ról nem érzem a váltás kényszerét, mert a 845-ös egy túl jól sikerült SoC lett :D

Ha jól olvastam 2 év garival, csak az ár kérdéses még.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#241) skroy válasza Graphics (#237) üzenetére


skroy
senior tag

Nekem pont lejárt a hűségem T-nél, hosszabbítottam. 22x2200 Ft-ért megkaptam a független A40-et a legkisebb csomag mellé, ami 3052 Ft. Ez így nekem igencsak megéri. Pont telót kerestem, ez nekem tökéletes méretben és belsőben is. Nekem találták ki. :K

(#242) Markizmark


Markizmark
addikt

Ez a teló szolgáltatónál 2 évre bőven vállalható egy átlagos usernek. Mondjuk nekem nem, mert valamennyire samsung flagship buzi vagyok, de a Nőnek el tudnám képzelni, hogy 9gag linkeket küldözgessen vele munka közben, vagy fényképezgesse a virágait, sütijeit és az unokahúgát, plusz messengerezzen vele, mindezt smooth-ul, ez erre képes.
Mert valójában nem a maximalista geekek - akik ugye itt néhányan húzzák a szájukat, hogy ennyiért csak ennyi jár - hát akkor tessék drágábbat venni, vagy valami xiaomihonorredminotemate p40 prolite-ot - ennek a telónak a célközönsége, ha valaki félreértette volna, ne várjuk el tőle egy GTA sima futtatását vagy DWG rajzok 3D-ben forgatását és ne akarjunk vele a medence alján szelfizni.

Egyébként honnan szedték itt néhányan, hogy az IP68 védelem nem jó párásodás lenne? Mer akkor mire jó? 0.15 bar túlnyomáson a víz nem jut be fél órán keresztül, de a párás levegő igen?

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#243) pusszycat válasza Markizmark (#242) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A telefonban van levegő,nem szívják ki ragasztás előtt. Láttam egy tesztvideót ahol forró vízbe teszik az s9-et majd hidegbe. A kamera belülről bepárásodott. Szóval érted.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#244) Markizmark válasza pusszycat (#243) üzenetére


Markizmark
addikt

Értem ezt a szélsőséges esetet és valóban van benne levegő, amiben van némi víz.
Na de azt a kis párát is csak ilyen körülmények között sikerült produkálni, ha jól értem. Tehát életszerűtlen.
Hacsak nincs nálad a teló szaunázáskor és nem viszed ki magaddal utána a hóban fetrengeni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#245) szenesember


szenesember
aktív tag

Most néztem át a kameraképeket tüzetesebben, és, hát... az éjszakai képeken zajszűrésen kívül semmi sem látszik.
Tulajoktól kérdezném, h ezt mennyire lehet visszafogni a beállításokban?

(#246) HKorn válasza szenesember (#245) üzenetére


HKorn
addikt

Éjszakai fotózásra szerintem ne mobilt vegyél, én még nem láttam olyat, amelyik értékelhető lett volna. Hiába, a kis szenzor az kis szenzor, akármekkora péklapátba is teszik bele.

Run&Ride

(#247) nyisziati válasza HKorn (#246) üzenetére


nyisziati
veterán

Hát azért a P30 durva képeket csinál éjszaka, meg az S10 is, láttam pár tesztfotózást. De azok háromszor-négyszer ennyibe is kerülnek.

[ Szerkesztve ]

(#248) szenesember válasza HKorn (#246) üzenetére


szenesember
aktív tag

Félre ne érts! Egyáltalán nem tartom életképesnek a mobil kamerákat gyönge fényviszonyok között, még a csúcsmodellekben sem (nem érik el az ingerküszöbömet). (Hobbiból fotózom, fotómasinával, nem mobillal.)
Azért kérdezem, h egyáltalán alkalmas e gyönge fényben arra, h dokumentáljak vele dolgokat, ha nagyon szükséges? Mert eddig csak "felhőket" láttam a teszképeken.

(#249) SzikraHuszár


SzikraHuszár
csendes tag

Üdv!
Két készülék között ingok vásárlás terén, a honor 8x és ez.
Egy minőségibb Sony fejessel hallgatok zenét általában, amit ki is kell, hogy hajtson, az olvasottak alapján ez a nyerőbb erre, úgyhogy inkább az A40 felé hajlok (no meg a kisebb kijelző is megfelelőbb számomra).
De tartok attól, hogy errefelé térerővel gondban lesz, egy LG Spirit meg egy P9 Lite 1-2 egységnyi jelszintet mutat házon belül, ciki lenne ha egy telefonnal nem tudnék... telefonálni.

Vagy ennyire azért nem rossz a helyzet? Valakinek van tapasztalata "vidéki" lefedettséggel, ahol nem nő minden háztetőn bázisállomás? Mert a vélemények alapján nekem az jött le, hogy ennek a készüléknek ez a gyenge pontja.

(#250) Alsec válasza SzikraHuszár (#249) üzenetére


Alsec
tag

az a kérdésem hogy tokot használsz? ha igen milyet? mert egyszer volt egy ilyen hibrid műanyag -alumínium tokom es nekem az árnyékolta le.

Amugy 2 ezer fős településen emeletes családi házban, amelyet 15 centis hungarocel takar van 2 csíkom a négyből . Hang hívásaim tiszták nem volt még rá panaszom (telekomos vagyok)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.