Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A40 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Kérnék egy kis segítséget.
Eladás előtt mit kell csinálni a teljes Factory-reset előtt?
A 9-es androidnál van valami különleges tenni való?

A 7-8 androidnál ezt kellett végig csinálni,Ez vonatkozik a 9-es androidra is?

FR előtt, léptesd ki a google fiókodból, majd töröld a készülékről a google fiókodat,meg minden fiokot és a fejlesztői beállításokban állítsd aktívra az OEM-feloldást (ez utóbbi ignorál minden egyéb biztonsági beállítást is, amelyek még FRP lock -ot okozhatnak..).

(#902) DS39 válasza gyuri2008 (#901) üzenetére


DS39
nagyúr

távolítsd el az összes google fiókot, és FR-nél azt válaszd, hogy minden adatot töröljön, a személyest is. ha ez megvan az oem feloldásos rész felesleges szerintem. azzal csak sebezhetővé teszed a telefont, főleg ha olyannak adod el, aki nem ért hozzá.

(#903) Floydman


Floydman
tag

Létezik olyan weboldal, ahol láthatóak a tervezett frissítések dátumai?
Köszi!

(#904) gyuri2008 válasza DS39 (#902) üzenetére


gyuri2008
veterán

A recovery-ben csinálom az FR-t.
Nem a telefon menüjébe.

(#905) gyuri2008 válasza DS39 (#902) üzenetére


gyuri2008
veterán

Bocsi.
Köszönöm a választ.

(#906) rothfb válasza CSJ (#898) üzenetére


rothfb
veterán

Figyu. Te most okostelefont vagy profi fotós kamerát akartál venni? Hobbifotózásra az A40 is jó, az egészben pedig az a legnagyobb poén, hogy a többi drágább telefon sem jó többre. A P30 kamerája, ha igaz, amit írnak, mutatnak, na az már komolyabb, de az annyiba is kerül.

(#907) rothfb válasza giroud199 (#900) üzenetére


rothfb
veterán

Nem mondtam, hogy az A40 hibátlan. Az meg, hogy a P20 mit kap, mit nem, abban most egyáltalán nem lennék biztos. Hozzáteszem, hogy nem értek egyet azzal ami a Huawei-el történik, de ettől még jelen helyzetben nem vennék Huawei telefont. Mint ahogy egyik kollégám is P20-at akart venni, de már lemondott róla.

(#908) vzsoca


vzsoca
csendes tag

Sziasztok!
2 hete vettem, most tűnt fel az sms-eknél a régebbi van felül, az újabbak pedig alatta... Előtte J5 (2016)-om volt, ott a legújabb volt felül,és alatta a régebbiek. Ezt belehet állítani A40-en is?

(#909) kalanchoe válasza rothfb (#907) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Szerintem nem olyan rossz a kamera.

(#910) rothfb válasza kalanchoe (#909) üzenetére


rothfb
veterán

Egyáltalán nem mondtam, hogy rossz. Nekem tökéletesen megfelel. Eddig egy S4-em volt, ahhoz képest kb ugyanazt tudja, talán kicsit jobb.
Csak azt akartam mondani, hogy el kellene dönteni, hogy fényképezőgépet vagy okostelefont vesz valaki. Ez telefon aminek van kamera funkciója is.

(#911) rothfb válasza kalanchoe (#909) üzenetére


rothfb
veterán

Sima, normál beállítással csináltad a képeket vagy volt valami extra funkció bekapcsolva? Egész jó képek.😉

(#912) kalanchoe válasza rothfb (#910) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Jaj, sorry, nem neked akartam cimezni, uj hszkent akartam kitenni. 😃
Autoban keszult, hdr vlt csak bekapcsolva. Mokolgatni mar nem szoktam, meguntam, csak point-and-shoot. 😆
Egyebkent amit vartam hoz. Sztem 2-3 evig nem valtok.

[ Szerkesztve ]

(#913) CSJ válasza rothfb (#906) üzenetére


CSJ
újonc

Nem profi kamerát, csak használhatót. Mert ennek a bent készített fotói használhatatlanok számomra.

[ Szerkesztve ]

(#914) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Azt vhogy nem lehet kikapcsolni h az appokat ne zarogassa be random? Nagyon idegesito

(#915) giroud199 válasza CSJ (#913) üzenetére


giroud199
aktív tag

Nézz meg egy nagylátószögűt vele szürkületben... :U konkrétan 8evet repít vissza minőségben

[ Szerkesztve ]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#916) CSJ válasza giroud199 (#915) üzenetére


CSJ
újonc

Katasztrófa...De természetes fényben nappal pedig csodaszép képeket készít, csak ez nem vígasztal a bento rossz miatt...

(#917) giroud199 válasza CSJ (#916) üzenetére


giroud199
aktív tag

Ahogy olvasom a tesztet, le is írták benne... Pedig 1.7es rekeszerteku a kamera így félhomályban sem szabadna annyira romlania a minőségnek... Szeleslatoszog meg csak instara vagy facebookra elég.

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#918) lorcsi válasza lorcsi (#853) üzenetére


lorcsi
veterán

megrendeltem egy másik tokot is : [link]

ez is védi teljesen
de mégsem érzem rajta, hogy úgy tartaná, mint a mokoemi
olyan mintha egy picit nagy lenne a telóra..nem ajánlom

(#919) giroud199 válasza lorcsi (#918) üzenetére


giroud199
aktív tag

Imak tokot használ valaki?

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#920) desigo válasza lorcsi (#918) üzenetére


desigo
senior tag

Korábban linkelt szilikon tok is kicsit nagy.

Van esetleg valakinek ajánlott minőségibb szilikon tok?

(#921) giroud199 válasza desigo (#920) üzenetére


giroud199
aktív tag

Imak, spigen, Nillkin ezekkel általában elegedett a felhasználó..

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#922) giroud199


giroud199
aktív tag

Ma gondolt egyet a telefon és nem oldja fel a kijelzot az arc.... Újra is lett indítva és az arcot is újfent regisztráltam... :U

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#923) giroud199 válasza giroud199 (#922) üzenetére


giroud199
aktív tag

Na egyik pillanatról a másikra magához tért... :F

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#924) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Valaki megkapta màr az A405FNXXU1ASE4- es frissítést?
Tegnap jelent meg, nekem még nem jelzi.

Alister from Hell

(#925) kárátékutyá válasza Alastair' (#924) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Pont ma reggel csak úgy rányomtam a frissítés keresésre pedig soha nem szoktam és már töltötte is.

(#926) kalanchoe válasza kárátékutyá (#925) üzenetére


kalanchoe
senior tag

XEH rom?

(#927) Alastair' válasza kárátékutyá (#925) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nekem is ma reggel jött.
Működik a VoLTE a vodás simmel is.

Alister from Hell

(#928) kárátékutyá válasza kalanchoe (#926) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Igen.

(#929) kalanchoe válasza kalanchoe (#926) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Nekem semmi... TMH rom.. :(

kárátékutyá: :R

[ Szerkesztve ]

(#930) Alastair' válasza kalanchoe (#929) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Vodánál vásárolt, de XEH rom.

Alister from Hell

(#931) Floydman


Floydman
tag

Sziasztok!
Nem találom a záróképernyő automatikus elforgatásának kikapcsolását. Esetleg tudna valaki segíteni?
Köszi!

(#932) azoltan88


azoltan88
tag

Sziasztok! SIM névjegyeket hogyan lehet importálni Google-fiókba a készüléken? Sehol nem találom ezt a funkciót. Köszönöm.

(#933) DJGABI válasza azoltan88 (#932) üzenetére


DJGABI
addikt

csak egyesével látok ilyen funkciót: rányomsz az adott névjegyre -> jobb fent 3 pötty -> névjegy áthelyezésének célhelye

amúgy több kontaktot géppel a legegyszerűbb: kijelölöd őket -> bal lent megosztás -> vcf. fájl átmásol, gépen: contacts.google.com -> bal oldalt továbbiak -> importálás -> fájl kiválasztás

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#934) azoltan88 válasza DJGABI (#933) üzenetére


azoltan88
tag

Köszönöm a megoldást, egyik kollégámnak segítettem, nem gondoltam volna hogy ennyire bonyolult.

(#935) Floydman


Floydman
tag

Megtörtént a frissítés. Van valami változás?

(#936) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Mind a 4 szolgáltatóval működik a VoLTE.

Alister from Hell

(#937) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Úgy látom még TMH ROM update nem jött.
Egyébként rendeltem a GSMButikból üvegfóliát és menta színű TPU tokot, holnap megjön. Ha valakit érdekel, írok róla véleményt. :)
Ja, közben látom, hogy már a topik összefoglaló is bent van.

(#938) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Sziasztok!

Eddigi tapasztalatok alapján mennyire jó választás ez a telefon ár/érték, megbízhatóság szempontjából?

Nem csúcs készülékre lenne szükségem, hanem egy jóminőségű középkategóriára.

Köszi

(#939) s4tch válasza xyzikeee (#938) üzenetére


s4tch
veterán

90e körül szerintem mocsok drága. Viszont 63e a FirstPhone-nál a telefon, annyiért adják a vitrinbe kipakolt, bontott dobozos példányokat, gyári garanciával. Még ennyiért is erősen gondolkodtam rajta, hogy a páromnak Nokia 7.1-et veszek inkább, de győzött a valamivel kompaktabb méret és az oled. A minőség so-so, a glasstic messziről szép, közelről könnyen koszolódik és nem tűnik túl tartósnak, a megbízhatóság vélhetően rendben lesz. A kijelző klassz, az üzemidő közepes, a kamera ennyi pénzért sem nagy durranás. Ezt a telefont a márkanéven kívül a kijelző és a méret adja el.

(#940) Depression válasza s4tch (#939) üzenetére


Depression
veterán

A páromnak előfizetéssel sikerült megcsípni 10k-ért, és így nem is volt értelmes konkurenciája.
Boltban én sem ezt választottam volna, de így nagyon is megérte.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#941) Cyrin válasza Depression (#940) üzenetére


Cyrin
addikt

szintén, ma jött meg, most üzemeli be...

(#942) rothfb válasza xyzikeee (#938) üzenetére


rothfb
veterán

Szerintem korrekt ajánlat még 80 ezer környékén is. Nem akartam 100 ezer felett költeni telefonra, nem akartam tepsit. Így ez nagyon jó választás volt. Egyben van nagyon, teli üveget nem is vettem volna, kell rá egy normális tok, valamilyen normális fólia. Kompakt, könnyű, nem akadozik, korrekt a szoftver, a OneUI-t nagyon el találta a Samu, végre van sötét mód, ami az akksira és a látványra is jótékony hatással van. Nekem simán kibír 2 napot, pedig egy okosórával is folymatosan kapcsolatban van, bluetooth, mobilnet/wifi szinte folymatosan megy, csak éjszaka nem. Két simkártya lte-re, volte-ra és vowifi-re kapcsolva, plusz egy SD kártya is van benne. Digis és Telekomos sim van benne. Mindkét kártyával azonnal minden funkció működött. A kamera átlagos, de jó képeket csinál, az ujjlenyomat olvasó azonnal felismer, az arcfelismeréses feloldás is oké. A 64 Gb-os tárhely bőven elég, de ahogy írtam már, nekem még van benne SD kártya is. A duplakoppos ébresztés is működik. A szelfikamera is jó, bár engem nem érdekel. A GPS hamar belövi magát, lát gps, glonass, galileo, beidu műholdakat. A telefonálás tiszta, jól hallanak, digin és telekomon is 4g-s hd hang van. A hangszóró mono, de azért a kihangosítás érthető.
Elvileg a 10-es androidot is meg fogja kapni.
Ha bármi kérdés van, tedd fel nyugodtan, ha tudok, válaszolok.

(#943) kalanchoe válasza rothfb (#942) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Csatlakozom én is, nagyon jó készülék. Telekomnál akcióban a legkisebb csomagban is 37, 48 ezer forintért lehetett kapni. Igaz, most 70 ezerért megy (szolgálónál, v függetlenül), de még ez is egy igen jó ár érte, nem találok jobb alternatívát, ami a kategóriában kiemelkedő kijelzőt, jó kamerát, jó UI-t, stb. kínálna.
Csak ajánlani tudom. :K

(#944) Floydman


Floydman
tag

Véletlenül elállítottam a zárképernyőmet és most elforgatja automatikusan. Fogalmam sincs, hogy hol lehet ezt visszaállítani. Baromi idegesítő.
Egy tippet nagyon megköszönnék!

(#945) Alsec válasza Floydman (#944) üzenetére


Alsec
tag

nyomd hosszan a kezdokepernyot- felület beallitasai- elforgatas fekvo modba legyen kikapcsolva

ha nem oldodna meg akkor töröld az esetleges témát. ikont ha állítottál be

ha ez sem oldja meg töröld a kulső értesítéssel kapcsolatos appot ha használsz

ha ez sem oldja meg factory reset

[ Szerkesztve ]

(#946) xyzikeee válasza rothfb (#942) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Köszi a hasznos infókat! :)

(#947) HGab777 válasza Floydman (#944) üzenetére


HGab777
csendes tag

Húzd le a redőnyt, keresd meg az "Aut. elforgatás ikont" és érintsd meg a szöveget (Aut. elfogatás, erre a szövegre tapics NE AZ IKONRA!!!).
Ott lesz hogy kezdőképernyő elfogatása és a záróképernyő elforgatása is. Galaxy s10-en így van.

[ Szerkesztve ]

(#948) kalanchoe válasza HGab777 (#947) üzenetére


kalanchoe
senior tag

:K Itt is igy van.

(#949) Floydman válasza HGab777 (#947) üzenetére


Floydman
tag

Örök hálám. Hogy lehet így elrejteni valamit!?
Nagyon köszönöm!

(#950) Alsec válasza HGab777 (#947) üzenetére


Alsec
tag

durva. koszi ezt nem tudtam pedig mar azt hittem eleg jol kiismertem magam a rendszeren

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.