Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A40 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Floydman válasza Gardoni (#1344) üzenetére


Floydman
tag

Szerintem is.

(#1352) Floydman válasza kalanchoe (#1347) üzenetére


Floydman
tag

Jellemző

(#1353) Alsec


Alsec
tag

ma jött meg a thm es telekomos frissites a májusi

(#1354) Pipi75 válasza kalanchoe (#1347) üzenetére


Pipi75
tag

Az itteni Samsung ügyfélszolgálat...ami fent van Youtubeon video a vibrálásról, oroszul,ott is jelentkezett több embernél a hiba. Egy pasi írta,hogy a Samsung tud róla és javítani fogják!!!
Az én A40-m független,Samsung Store-ban vásároltam.

(#1355) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Azt nem lehet valahol kikapcsolni hogy amikor bekapcsolom a készüléket akkor ne adjon értesítés hangot? Tehát nem bekapcsolási hang az elején, ha nem amikor már felállt a rendszer akkor van a hang. Reggel mikor még kómás vagyok ez igen szarul esik!

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#1356) Alastair' válasza Gardoni (#1355) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nem - lefogod újjal a hangszórót.

Nem kapcsolod ki, beállítasz estére egy ne zavarjanak módot, minden napra, este 21-től reggel 7-ig.

Alister from Hell

(#1357) kato78 válasza Gardoni (#1355) üzenetére


kato78
tag

Hangerö állításnál a "Rendszer" csúszkánál húzd le teljesen a hangeröt.

(#1358) Pipi75 válasza rothfb (#1346) üzenetére


Pipi75
tag

Samsung Storeban vásároltam a telefont,Mammutban. Tehát hivatalos helyen. Múlt hétévégn jött előa vibrálás,2-szer.egyszer erős napfényben. Utána hamar abbamaradt. De ahogy itt be lett linkelve egy Youtube video-orosz- (talán a 1315-ös hozzászólásban ) ,más országban is előfordul a probléma. Ott kommentben azt írták,hogy a Samsung tud róla és javítják.
Itt is írta valaki a fórumon,hogy A30-nál is előjött a vibrálás.

(#1359) hederahelixx válasza rothfb (#1346) üzenetére


hederahelixx
újonc

Én Edigitálban vettem az enyémet, hivatalos viszonteladó.
A villogó kört sajnos mégis tapasztaltam már többször.

(#1360) Cyrin


Cyrin
addikt

Telenoros, ez is vibrál, bár bnőm nem vette észre, de megmutattam neki a hozzászólást, és az alapján mondta hogy van ilyen nála is.

(#1361) szucstom válasza Alastair' (#1356) üzenetére


szucstom
őstag

van rá lehetőség. hangerő gomb megnyom, lenyitod és alul a rendszerhangerőt lenullázod.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#1362) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok! Érdemes a nem használt appokat letiltani? Milyen előnye lenne?

(#1363) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!
Samsung A3 2017 telefonom utódját keresem. A méretbeli preferenciáim (legyen kicsi!) és a megkedvelt SAMOLED kijelző miatt került a képbe az A40, de olyan érzésem van, mintha túl sok mindenben lenne visszalépés az A3-hoz képest. Nagyobb, nincs AOD, nincs dedikált 3 gomb alul, az ujjlenyomat olvasó a hátlapon van, ráadásul YouTube videókat nézve róla nekem túl lassúnak is tűnik... A kamerája vajon jobb vagy rosszabb az A40-nek? És az üzemideje?
Félek, hogy esetleg megbánom a túl sok visszalépést...

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#1364) Laslow válasza I02S3F (#1362) üzenetére


Laslow
senior tag

Tudtommal annyi, hogy nem frissíti őket, így nem igényelnek egyre több és több tárhelyet, plusz a frissítés kihagyása miatt kevesebb az adatforgalmad, és kevésbé merül az akkumulátor is.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#1365) Alastair' válasza Laslow (#1363) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nincs már olyan kis telefon mint az A3.
Nem fogod megbánni az A40-et.

Alister from Hell

(#1366) I02S3F válasza Laslow (#1364) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszi! Az akksi kímélés már megéri!
(#1363) Laslow - Ha komolyak a szándékaid, akkor boltban megnézheted.

[ Szerkesztve ]

(#1367) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Amúgy a fényképeken a vízjelnél a "Samsung Dual Camera" nektek is ilyen széthúzott? Mert én rajtahagynám főleg hogy az alsó sort lehet átnevezni, de ez így vállalhatatlan.
Az alsó sor az jó, de a felső...

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#1368) A Zéé válasza Gardoni (#1367) üzenetére


A Zéé
addikt

Kapcsold ki a francba. :N
Sosem fogom megérteni, hogy miért jó az a vízjel oda. Ez most ugyanolyan divat, mint 10 éve a dátumozás a digitális képekre. Aztán ha élted képét lövöd meg vele, akkor úgy kerül albumba, meg fali képre, meg mindenhova, hogy ott az a rusnyaság rajta...

Just a simple Lineman...

(#1369) szenesember


szenesember
aktív tag

A Nacho notch-ot használja valaki?
Ha valakit zavar a notch, próbálja ki! Eddig jónak tűnik! Most tesztelem, mennyire szívja az akkut.

[ Szerkesztve ]

(#1370) DJGABI válasza I02S3F (#1362) üzenetére


DJGABI
addikt

igen. nem fut feleslegesen a háttérben, nem frissülget, ilyenek. de ez nyilván csak annál működik amit egyáltalán nem használsz. (nálam pl a briefing, linekdin, onedrive meg ilyenek) amit néha azért futtatnál annál csak macera..

(#1363) Laslow ezt neked kell tudni. aod valóban nincs, valóban nagyobb (bár a mostani felhozatalban ez kb az egyetlen elérhető árú kis méretű telefon), valóban lassúcska (legalábbis én is úgy veszem észre így belakva. meg tud akadni néha). Fizikai gombot viszont hiába keresel már bármelyik telefonon is, hátlapi ujjlenyomat olvasó is kb az ideális helye, a kijelző alatti sztem még nem annyira kiforrott...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1371) I02S3F válasza DJGABI (#1370) üzenetére


I02S3F
őstag

Király! Köszi!

(#1372) lcdtv válasza kalanchoe (#1339) üzenetére


lcdtv
aktív tag

igen utólag olvastam hogy valószínűleg azért nem is jön új rá.Köszi!

(#1373) sinci01 válasza Laslow (#1363) üzenetére


sinci01
aktív tag

Én A3 2016-ot váltotta vele, és egyáltalán nem bántam meg. Ami megfogott az a praktikus mérete. Manapság minden telefon akkora mint egy Barkas tükör, de az A40 pont megfelelő. Akkuban jobb, mint az A3, megakasztani még nem tudtam, szolgáltatásokban kitűnő. Én nem bántam meg, de Te döntsd el, hogy mit akarsz. Még az ára is megfelelő, ezért a tudásért. Sőt... :DD :DD

(#1374) A Zéé válasza szenesember (#1369) üzenetére


A Zéé
addikt

miben tud többet, mint a gyári megoldás?

Just a simple Lineman...

(#1375) szenesember válasza A Zéé (#1374) üzenetére


szenesember
aktív tag

A gyári megoldás, ugye eltünteti a notch kiterjedéséig a tartalmat, fekete területtel pótolja, és az értesítési sávot ez alá helyezi. A nacho notch pedig csak "kiszínezi" az értesítési sáv hátterét, (plusz lekerekítést is lehet állítani hozzá,) tehát a hasznos terület megmarad, a notch viszont nem látszik. (Screenshot-ot valamiért nem lehet csinálni róla, mert csak a fekete sáv látszik)

(#1376) borix válasza Laslow (#1363) üzenetére


borix
őstag

Nem vagyok Huawei párti de szerintem használtan egy p20 jobban megéri garival mint ez újonnan.
A procija 2X ilyen erős az A40 AMOLED kijelzője meg nem dob 2X annyit a másikhoz képest nincs az a nagy különbség.
Méretben sem fogod észrevenni kezelhetőség téren azt az 5mm amennyivel a P20 nagyobb.
Írják, hogy az A40 belakva meg megakad akkor mi lesz fél egy év múlva.

(#1377) A Zéé válasza szenesember (#1375) üzenetére


A Zéé
addikt

az mondjuk jó, így lenne jó a gyári is. Kíváncsi leszek mire jutsz akkuidőt illetően.

Just a simple Lineman...

(#1378) rothfb válasza borix (#1376) üzenetére


rothfb
veterán

Neked van a40-ed?

(#1379) szenesember válasza A Zéé (#1377) üzenetére


szenesember
aktív tag

Eddig szinte semmit nem fogyasztott. 0,4% 8 óra használat után.

És ezt az elő háttérképet használom, ha érdekel esetleg: Fluid Sim Free. Nagyon vagány! Az AMOLED-nek különösen jól áll! És 0,2%-ot fogyasztott az akkuból 8 óra alatt.

[ Szerkesztve ]

(#1380) borix válasza rothfb (#1378) üzenetére


borix
őstag

Nincs de egyre jobban hajlok a felé, hogy nem is lesz. P20 vagy később a Xiaomi Mi 9 SE jobban mozgat.

(#1381) rothfb válasza borix (#1380) üzenetére


rothfb
veterán

Tehát nincs. Akkor honnan tudod mennyire használható? Mennyire dob rajta az Amoled kijelző? Hm? A két telefont (egyik kollégámnak P20-van) összehasonlítani olyan, mintha az almát a körtével hasonlítanád. Én azért személy szerint észrevenném, ha egy nehéz téglát vagy egy telefonnak való, telefon méretű telefont cipelnék a zsebemben. Továbbá én belaktam és nem lassult be, sőt. Nem tudom hol olvastál ilyet. De ha úgy akarom, én a p20-at is belassítom neked simán.
A 2xszer olyan erős procit sem értem. Mit számít? 4k-s filmeket játszol le a tenyérnyi képernyőn? Ja nem, mert nem is 4k-s a kijelző felbontása... Brutál játékokat játszol a telefonon? Vegyél konzolt. Szerintem inkább használj a40-et, aztán ha nem tetszik, akkor szapuld... Addig max feltételezhetsz, nem kijelentgethetsz... Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1382) borix válasza rothfb (#1381) üzenetére


borix
őstag

Ne magadból indulj ki ami neked bejön az nem biztos, hogy 10 emberből a többség is osztaná.
Attól, hogy nem vettem volt a kezemben A40.
Az egyik 140g a másik 165g az már micsoda tégla kategória na vajon miért nehezebb?
Eleve a P20 akkuja nagyobb meg nem vékony műanyag?

(#1383) nyisziati válasza borix (#1382) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem engedd el a témát, vegyél P20-at.
Te már meggyőzted magad.

(#1384) Depression válasza borix (#1382) üzenetére


Depression
veterán

Semmi gond, ha te másodkézből akarsz vásárolni, te dolgod. A samoled viszont meg ennyi pénzért benne van az S8-ban is, aminél semmivel sem jobb a p20.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1385) borix válasza Depression (#1384) üzenetére


borix
őstag

Gari miatt a P20 jobb mint az S8 az S8 garisan azért drágább.
Az a lényeg úgy alakult, hogy nem sürgős a vétel és lehet a végén mégis csak az A40 lesz 55E körül használtan garival majd eldől az meg nem pénz érte.

(#1386) Nagyfejű válasza Floydman (#1350) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Sziasztok!Ki váltott P9-ről?Mi az az automatikus adaptiv fényerő?

(#1387) rothfb válasza borix (#1382) üzenetére


rothfb
veterán

Te valami közvélemény kutató vagy? Vagy esetleg te ennyire tisztában vagy a többi ember igényeivel?
Egy a lényeg, ez egy szakmai A40 fórum. Ide azért jönnek emberek, hogy kérdezzenek erről a telefonról vétel előtt vagy ha már megvették, akkor ha valami nem tiszta, azzal kapcsolatban tájékozódjanak. Nem azért, hogy elmondják, hogy ez egy sz*r és hogy mennyivel jobb a P20.
Szerintem rendelj Kínából használtan egy P20-at, ott a legolcsóbb... Tuti vétel lesz...😃

[ Szerkesztve ]

(#1388) rothfb válasza Nagyfejű (#1386) üzenetére


rothfb
veterán

A fényviszonyoknak megfelelően állítja automatán a képernyő fényerejét. De ez minden telefonban így működik.
De egyébként:
link
Ezek szerint már a gépi tanulás is közre játszik.

[ Szerkesztve ]

(#1389) Nagyfejű válasza rothfb (#1388) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Köszi.holnap tervezem megvásárolni az a40et

(#1390) Alastair' válasza borix (#1385) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Remélem ma veszel P20-at, és többet nem látunk itt.

Alister from Hell

(#1391) sxxorp válasza borix (#1380) üzenetére


sxxorp
őstag

Legyen a szupi jövőálló Huawei P20, ez a hozzáállás nem hiányzik az Mi 9 SE topikba :D

(#1392) ben11 válasza borix (#1385) üzenetére


ben11
őstag

Sok szerencsét a huawei agresszív ram kezekéséhez. Nagy élmény.

(#1393) borix válasza Alastair' (#1390) üzenetére


borix
őstag

Mókuskák összekapargatják a középkategóriás telóra a kis pénzüket és utánna úgy állnak hozzá, hogy a felsőbb kategóriás telefonok labdába nem rughatnak. ;] Bezony.
Mire alapozom?
A többi csoportban ugyan ilyen mókuskákat találni az okos döntész meghozták az a legjobb választás ami épp nála van.

(#1394) sinci01


sinci01
aktív tag

Üdv. Mit kell ahhoz beállítani hogy a zárolt képernyőn megjelenjenek az értesítés ikonok? Köszi.

(#1395) Alsec válasza borix (#1393) üzenetére


Alsec
tag

Ne haragudj, de szerintem te eltévedtél. Ha a mókuskád meg annak a mogyoróit keresed, akkor tekints le a lábad közé. Kösz, helló.

(#1396) glacious válasza sinci01 (#1394) üzenetére


glacious
addikt

Alvó vagy ébresztett kijelzőnél. Mert előbbit (egyelőre) csak külső alkalmazással, utóbbit az értesítések beállításánál.

[ Szerkesztve ]

(#1397) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok! Valaki írta, hogy a gyorstörtés rövidíti az aksi élettartamát. Ez igaz? Azt is írta, hogy nappal gyorssal, este lassúval tölti a telefont. Ezt hogy lehetne ütemezni/beállítani? :R

[ Szerkesztve ]

(#1398) rothfb válasza Alsec (#1395) üzenetére


rothfb
veterán

😉
Szerintem az a probléma forrása, hogy nem csak ezen a fórumon, kicsit írni, kicsit olvasni, kevésbé értelmezni tudó mókuskák írogatnak, amelyek moderálása a topicgazda feladata lenne.

(#1399) rothfb válasza Nagyfejű (#1389) üzenetére


rothfb
veterán

Szívesen. Megvásároltad már a telefont?

(#1400) sinci01 válasza glacious (#1396) üzenetére


sinci01
aktív tag

Utóbbi verzió érdekelne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.