Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A40 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Alsec válasza szenesember (#147) üzenetére


Alsec
tag

Már 2 hete használom a készüléket. Csak ajánlani tudom. Szerintem 60-65-ért ajándék ez a készülék.

Előnyök
-Kompakt méret
-Kijelző gyönyörű
-Jó üzemidő 1. 5 nap közepes igénybevétel mellett (gyorstöltéssel fel is tölt 1 és fél órán belül)
-Műanyaghoz képest, nem rossz anyaghasználat
-Ujjlenyomatolvasó és az arcfelismerő gyors
-Hangzásával sincs gond (Dolby Atmos is van, ami elég jól szól a telefon mellé adott jó hangzás minőségű de nagyon gagyi műanyag fülessel)
-Viszonylag gyors rendszer, One Ui felület szerintem zseniális, milliónyi beállítással.
-Selfie kamera szép képeket készít
-Hátsó kamerával is meg vagyok elégedve (16mp)
-Gesztusvezérlés gyors, kézreálló és szaggatásmentes.

Hátrányok
-Ujjlenyomatolvasó silány illesztése, nálam enyhén lötyög
-Az 5mp-eles nagy látószögű kamerát egy picit parasztvakításnak tartom
-Simán megcsinálhatták volna stereo hangzásra, mert a telefonáláshoz használatos hangszóró erős és szép tiszta hangzást ad
-Egykét kisebb BUG-gal találkoztam, de ezt a későbbiekben úgyis ki fogják javítani
-Az alapértelmezett Samsung billentyűzetnél nincs vibrálási (haptic feedback) beállítási opció ezt kispórólták az A-szériából
-Felháborítónak találom azt is hogy értesítő led hiánya mellett még volt képük kispórolni az Always On Display funkciót. Ezt a funkciót simán elbírná a rendszer.
-[,,A termék fő problémája az egyik lényegi része, a DUAL-SIM.
a készülék 2 SIM kártya együttes használata esetén nagyon gyenge adatkommunikációra képes függetlenül attól, hogy melyik kártyáról van a mobiladat engedélyezve (és hogy az a kártya melyik foglalatban van).
Illetve a probléma nem ennyire egyszerű, mert olyan mintha frekvencia függő lenne; tehát adott helyen - adott hálózaton - még akár jól is működik, majd kicsivel később, vagy néhány száz méterrel odébb már nem.
Egy telefont vissza is vette a hibát sikeresen bemutatva a Media Mart.
Más is ugyan erről a tünetről ír egy galaxy A50 Dual sim esetében, egy fórumon'']

[ Szerkesztve ]

(#152) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ha jók az emlékeim a kijelzőtesztnél a Mi A2 kijelzőmérete nem 5,9 , hanem 5,99 :)

Alsec: Hát ennyi negatívval, mint amit felsoroltál engem nem győzött meg... :(

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#153) szenesember válasza nyisziati (#149) üzenetére


szenesember
aktív tag

A mobilarena tesztjében GorillaGlass 5 van írva, azért kérdeztem. De a Corning oldalán sincs, és máshol sem olvastam...

Alsec - Kösz az infókat! Amúgy sem két kártyát, sem mobilnetet nem használok, úgyh engem ez a mobilnet-hiba hidegen hagy :D Az akku lesz esetleg a fájó pont egy Redmi 5 Plus után (8 - 10 óra SOT) Mondjuk mobilnet nélkül talán ki tudnék hozni belőle átlag 7 óra SOT-ot :D

[ Szerkesztve ]

(#154) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Például 16 óra offline filmezést." - ez konkrét mérés, mondjuk BD anyaggal? Mert ha igen, akkor lassan ideje az s7e-m cseréjének. A 11 óra böngészős SOT is nagyon szép, ha igaz mondjuk 6-8 futó chrome tab-bal, normális fényerőn.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#155) Csocsesz75 válasza Alsec (#151) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Az az egyik A50-es én vagyok. Csak 3G beállítással használom mert 4G-n szinte használhatatlan 2 simmel.

(#156) tylerszeged


tylerszeged
csendes tag

olvasom az érveket és ellenérveket, érdekes hogy senki se említette előnyként azt hogy az értesítéseket lehet kezelni az ujjlenyomatolvasóval, eddig csak huawei mate 10 pro-n láttam ilyet (persze lehet több teló is tudja) mindenesetre nálam hatalmas piros pont érte...lehet szembeállítani az a50-el de nekem sokkal inkább ez mint egy csilivili de lassú kijelzöbe épített megoldás....persze kinek mi a fontos

illetve akit az IP védelem hiánya zavar és mindenképp vodafonnál vásárolná, van most valami akció hogy havi ~500ft-ért féláron van a biztosítás törésre beázásra stb
(+régi teló beszámításával 50 alá lehet behozni az árát ami nem rossz ha nincs idöd/enegiád eladogatni a régi telod)

azt gondolom hogy a 80-90es teliárat még tényleg nem éri meg de akinek az igénye egy kompakt, jó kijelzőjű, modern és gördülékeny teló kell és kicsit okoskodik az árral 50-60 felé jelenleg best buy, elég prémium érzetet ad eddig, tetszik!

(#157) mrnobody válasza szenesember (#153) üzenetére


mrnobody
tag

Valóban nincs fent az oldalon, de "Tech2 Laci" megkérdezte a Samsungtól és emlékeim szerint 3-as van rajta.

(#158) nyisziati válasza Alsec (#151) üzenetére


nyisziati
veterán

Tegnap én is panaszkodtam egy fórumon a gyatra adatkommunikáció miatt, és azt a választ kaptam, hogy az egyidejű 4G elérés kísérlete a hiba oka.

Átállítottam a SIM2-t 3G/2G-re, és megszűnt a hiba. :C

(#159) szenesember válasza mrnobody (#157) üzenetére


szenesember
aktív tag

Igen, Laci GG3-at mondott. Pont most néztem meg én is. :D

(#160) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Az értesítő led és az AoD hiánya csak engem nem zavar? Mondjuk a ledet én kifejezetten gyűlölöm. Az is igaz, hogy régóta használok egy Miband 2-őt, így semmiről nem maradok le. Ha mègis, majd hív még1x.

Alister from Hell

(#161) szenesember válasza Alastair' (#160) üzenetére


szenesember
aktív tag

Engem pl okos óra, vagy fitnesz karkötő nélkül sem zavar a led, vagy az AOD hiánya.

[ Szerkesztve ]

(#162) K0vasz válasza tylerszeged (#156) üzenetére


K0vasz
aktív tag

"érdekes hogy senki se említette előnyként azt hogy az értesítéseket lehet kezelni az ujjlenyomatolvasóval, eddig csak huawei mate 10 pro-n láttam ilyet (persze lehet több teló is tudja)"

igen, az S9 is tudja ezt, és szerintem iszonyatosan hasznos fícsör. személy szerint én ezért is nem értem ezt a nagy hype-ot a képernyőbe épített ujjlenyomatérzékelő kapcsán, mert nem elég, hogy ezzel ez bukta, de ráadásul nem is olyan gyors és megbízható, mint a jól bevált, hagyományos megoldás...

(#163) Noukoum válasza K0vasz (#162) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem semmi baj nincs a kijelzőbe épített megoldással. Lehet hogy egy picit lassabb mint a leggyorsabbak (egy samsungnál pl biztos nem) de ha normálisan odateszed az ujjad akkor 10/10-es a feloldás.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#164) Alsec válasza K0vasz (#162) üzenetére


Alsec
tag

próbáld ki hogy mimdhárom ujjlenyomat helyre ugyanazt az bőrlécrajzolatod mented el. Ez meggyorsítja a feloldást.

(#165) PishT


PishT
tag

AoD helyettesíthetné a LED-et, de az sincs ebben.. :/ Amúgy ez az "új" hullám zavar,hogy kiesnek a LED-ek a full-kijelző miatt.
A50-tesztet várom már, szolgáltatók nagyon dobálják az ember után, de jónak is tűnik, kíváncsi vagyok.. :)

(#166) K0vasz válasza Alastair' (#160) üzenetére


K0vasz
aktív tag

engem a LED inkább zavarni szokott (utálom, ha a szemem sarkából látom, hogy megállás nélkül villog - ha meg nem látom, akkor meg tök mindegy, hogy villog-e vagy sem :D), az AOD meg csak arra jó, hogy merítse az aksit... ha akarok valamit, akkor úgyis felveszem az asztalról, és akkor automatikusan bekapcsol a kijelző

(#167) Alastair' válasza K0vasz (#166) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ponrosan, ezért utálom én is. Az S4-em is feszt villogott, azt sem tudtam mihez milyen színt állítottam be.

Alister from Hell

(#168) HKorn válasza K0vasz (#162) üzenetére


HKorn
addikt

Ez amúgy pontosan hogy néz ki?

Run&Ride

(#169) pusszycat válasza K0vasz (#166) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én most kapcsoltam ki ezt a felveszem bekapcsol dolgot. Folyton bekapcsolt mozgásra,hát kell az nekem?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#170) Alastair' válasza pusszycat (#169) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ezt hol lehet kapcsolgatni? Nem találom :)

Alister from Hell

(#171) bajusz15 válasza Alsec (#151) üzenetére


bajusz15
senior tag

Köszi az infót. Ennyi "hátránnyal" nálam sima vétel. Ezek közül egyik sem érint engem, főleg a rezgő visszajelzés billentyűnél, azonnal ki szoktam kapcsolni minden telefonnál.
Aki az Always On Display hiányán lovagol, annak nehezére esik kettőt tapizni a telefonon h felnyissa? AOD-nél úgyis a kijelzőre kell nézni, akkor nem mindegy? Max azt tudom elképzelni, hogy olyan fizikai munkát végez az emberünk, hogy tiszta kosz a keze, és nem tud tapizni még egy ujjal sem.
Dual Simet nem használok, félévente 2 képet készítek.
A lényeg nekem, hogy Amoled legyen, samsung zenelejátszóját lehessen telepíteni (tehát Samsung legyen a készülék) és ne akadjon, ha kb 2000 zeneszám közül válogatok és végül a legnagyobb szempont, hogy "kicsi" legyen, ne pingpongütő, mert nekünk férfiaknak nincs cuki táskánk, hogy beletegyük a telefont, ha nem kell :DDD

(#172) dave_gahan válasza K0vasz (#166) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

"ha akarok valamit, akkor úgyis felveszem az asztalról"
Igen ám, de ha mások akarnak vmit, akkor nem értesülök róla...az értesítési LED erre való, nem nyomkodom állandóan a telót, sokszor csak akkor, ha látom, h kerestek vmilyen csatornán.

(#173) Alsec válasza bajusz15 (#171) üzenetére


Alsec
tag

nem lovagolok rajta, csak a samsung mentalitása nem tetszik.
1. hardveresen elbírná az AOD-t, nem kerülne nekik semmibe hogy beletegyek
2. billentyűzet rezgés szintúgy
3. stereo hangzást is elbírná, mivel nagyon szep tiszta és erős hangot ad a felső hangszórója.

(#174) prisz válasza bajusz15 (#171) üzenetére


prisz
aktív tag

Az AOD hiánya nem hátrány, ha van mellette legalább egy nyomorult értesítési led. De még azt is lespórolták, így fingod sincs ha van üzi, vagy hívás. Nálam nem ajánlott vétel...

(#175) pusszycat válasza Alastair' (#170) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Motion and gestures / lift to wake az s9+ ban de gondolom itt is.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#176) Csocsesz75 válasza Alastair' (#170) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Beállítások - speciális funkciók - kéz és egyéb mozdulatok - ébresztés felemeléssel.

(#177) öKrös01


öKrös01
csendes tag

Szerintem, ez a "megéri-nem éri meg" dolog annyira egyén függő. Az, hogy ki honnan jön miről váltana, mik az igényei stb...

Én LG G4-ről váltottam, és majd egy hónapja nyúzom. Az elején nekem nagyon sok dolog furcsa volt, vagy épp szokatlan.... Ez az új generációs irány abszolút nem tetszett az Ip X óta minden egyes mobil ugyan azt a sémát követi, semmi egyediség semmi merészség, egy két kivételtől eltekintve, így ki is esett az, hogy bármit vegyek. De az elmúlt 1-2 hónapban égetővé vált a dual SIM kérdése, így muszáj volt, valamit venni. A - számomra - sok tucat telefon közül ez fogott meg, így április első napjaiban el is mentem Samsung Storeba megvizslattam.

Nekem a Dual-Sim a méret, a hangzás, dupla koppintás, mobilnet volt a legfontosabb. A hangzás állt az első helyen, persze féltem mert az LG féle DAC igen megmozgatta a fantáziám, arról nem is beszélve, hogy a samsungot is kerültem 1 ideje, az utolsó teló a Wave 1 volt - bár azt nagyon szerettem.
Az elején még azt gondoltam, hogy na uccu tesztelgetem aztán, ha nem jó lepasszolom faternak és veszek 1 LG G7-et, de mostanra már egészem megszerettem!

- A hangzás jó féle Sony fülessel és a dolby hangzással egész kiváló élményt nyújt, hát ha még erre 1 jó lejátszót is használsz! Hú!
- A dupla koppintás nem rossz bár én összességében kissé túlérzékenynek, néha pontatlannak érzem magát a kijelzőt. Az, hogy a kezem 1 része is mindig hozzáér és megnyom valamit - a nem létező kávának köszönhetően - ismét 1 dolog amit szokni kellett.
- A hangszóró nem a legjobb, bár leginkább az zavar, hogy a legtöbb módon ahogy fogom, mindig eltakarom :D
- A G4-hez képest gyorsabb a kezelése nem akad. A LED-re elsőre én is azt mondtam, hogy hiányzik de megszoktam, legalább nem függ az ember mindig rá, hogy van-e valami. Az AOD meg pótolható sok programmal, de nekem pl sose tetszett hát még, hogy fényt is ad ami engem az éjszaka az őrületbe kerget, egy újabb indok volt amellett, hogy ne hiányoljam.
- Nálam ez a mobilnetes probléma nem merült fel, egy Telenoros 4G megy mindig a másik giffgaffos UK kártya meg ugyan úgy működik, igaz azon nincs mobilnet.
- A kamera nálam nem oszt nem szoroz, hozza a kötelezőt, persze a G4-hez ez sehol nincs - szintén az én véleményem szerint.
- Fogásra nekem csúszós én kértem is rá a törés garanciát azonnal, főleg, hogy a bőr hátlaphoz voltam szokva így valószínűleg hamarosan ki-ki csusszanhat a kezemből, bár eddig még jó vagyok! :C
- Tok párti sem vagyok viszont a karcok már megjelentek a kék hátoldalon, szóval aki erre érzékeny vegyen rá valamit mert a mikró homokszemek is fel tudják rendesen sérteni!
- Az ujjlenyomat olvasó és az arcfeloldó működik teszi a dolgát!
- Amikor zsebben van és előveszem néha megjelenik az óra - mint egy AOD esetében - de még nem jöttem rá, hogy miért és mi okozza...
- A youtube szokott még random megállni lejátszás közben de ennek okára se jöttem még rá bár én abból mokólt verziót használok!
- Az akksi kb ugyan úgy megy mint a G4 esetén 1- 1,5 nap de én éjszaka kb mindig töltöm.

Apropó mókolás! Várom, hogy hátha lesz XDA-s fórum aminek köszönhetően lesz pár beállítási lehetőség de mivel az A50-nek már van pár hete, lehet a 40-es nem kap mert nem lesz rá akkora kereslet de a két telefon esetében van olyan hasznos tipp/program/dolog amiért érdemes az A50-es topicra ránézni!

Összességében, inkább megszerettem, mint, hogy odaadjam a kicsikét! Én egy jó vételnek tartom főleg, hogy nem vagyok hajlandó 150-250 ezret adni egy telefonért... számomra ez elképzelhetetlen...
Sok benne az újdonság a más - főleg nekem - de megszerethető megszokható! Mindenki döntse el maga de ha kacsingatsz efelé akkor szerintem ez egy jó Döntés lehet. ;)

(#178) K0vasz válasza öKrös01 (#177) üzenetére


K0vasz
aktív tag

"- Amikor zsebben van és előveszem néha megjelenik az óra - mint egy AOD esetében - de még nem jöttem rá, hogy miért és mi okozza... "

Ez azért van, mert egyrészt felemeléskor magától bekapcsol a kijelző, másrészt véletlenül megnyomod az órát, és akkor kirakja full screenbe :)

(#179) #04430080 válasza Depression (#126) üzenetére


#04430080
törölt tag

Akkor írom úgy, hogy méretben az A40 is elég lett volna, de a HW miatt A50 lett. Egyik sem egykezes telefon.

(#180) Alastair' válasza Csocsesz75 (#176) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nekem ilyen nincs. Csak rezgés emeléskor, ha hívott valaki.

Alister from Hell

(#181) Csocsesz75 válasza Alastair' (#180) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Mondjuk ez A50, lehet A40-nél ilyen nincs ?

(#182) borand válasza öKrös01 (#177) üzenetére


borand
aktív tag

AOD működése időzíthető a Samsungokon, ezért nyugodtan be tudnád állítani, hogy 9-től reggel 5-ig ne működjön. Ugyanígy ütemezhető a kékfényszűrő is.

(#183) Alastair' válasza Csocsesz75 (#181) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A40-be nincs.

Alister from Hell

(#184) samu74 válasza prisz (#174) üzenetére


samu74
addikt

Play áruház kereső, és kollégámnak felraktam az AOD-t az A40-re. Viszont panaszkodik hogy a huawei p8 lite után elég gyenge a térerő a samsungon. Amúgy kompakt vagány cucc szerintem.

-----------

(#185) manokaki válasza Csocsesz75 (#181) üzenetére


manokaki
őstag

:)

[ Szerkesztve ]

(#186) ujvendeg válasza Alsec (#112) üzenetére


ujvendeg
tag

Alsec szaktárs lemaradt egy, a világlapokban és pl. ezeken a hasábokon is megjelent angol és magyar nyelvű közleményről, mely szerint a Samsung a Galaxy Fold forgalmazását bizonytalan időre visszavonja.
Három készülék miatt? - Ez az év vicce.
Továbbá lemaradt egy egészen friss hírről: a hajtogatható telefonok első forgalmazója nem a Samsung és még csak nem is a Huawei.
Idézek:"A Royole FlexPai még tavaly októberben mutatkozott be mint a világ első hajlítható kijelzős okostelefonja, és decemberben már előrendeléseket is vettek fel rá, amikor a Samsung és a Huawei hasonló készülékéről még alig lehetett tudni valamit. A piaci megjelenéssel ugyan majdnem beelőzte őket a Samsung, de sajnos nem várt hibák miatt határozatlan időre elhalasztották a Galaxy Fold startját, így most a FlexPai lett az első ebben is. A kínaiak mobilja egy 7,8 colos, 4:3-as, 1920×1440 pixeles flexibilis AMOLED kijelzővel bír, a meghajtásáról pedig a Qualcomm aktuális csúcslapkája, a Snapdragon 855 gondoskodik. RAM-ból 6 vagy 8 GB-ot kapunk kiszereléstől függően, a tárhely pedig lehet 128 vagy 256 GB-os, és a bővítési lehetőség is adott. A mobil egyetlen duál kamerarendszere egy 16 és egy 20 MP-es szenzorból (széles látószög + telefotó) áll, az akkumulátor kapacitása 3970 mAh, a készülék tömege pedig 320 gramm. A készülék 6GB/128 GB verzióban a dollár-árról átszámolva kb. 387 ezer forint."
Talán tessék a kínai mobiliparral hadakozni, ne velem.

(#187) Alsec válasza ujvendeg (#186) üzenetére


Alsec
tag

Ne haragudj, de te mit vergődsz?
Két napig erre készültél, hogy "beolvashass''? :D Nagyon ügyes vagy, jár a keksz ;)

Értő olvasásból jeles. Hol állítottam bármikor is ,hogy samsung az első? (vagy hogy hajszaritoval kell telefont szerelni)

Koholt és mondvacsinált faszságaidtól kímélj meg könyörgöm.

Ne itt foglald a helyet az irreleváns mondandóddal.

Üdvözlettel egy szerény hozzáértő.

[ Szerkesztve ]

(#188) ujvendeg válasza Alsec (#187) üzenetére


ujvendeg
tag

Csak van egy hivatásom, ahol naprakésznek kell lenni, hőbörgés nélkül.
Ennyi. Szép napot.

(#189) ollie válasza ujvendeg (#186) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor vegyél olyan használhatatlan kínai, hajlítható csodát, melynek egyébként minden részét mások gyártottak (a hajlítható kijelzőt pl valszeg a Samsung).

***

(#190) TM. válasza ujvendeg (#188) üzenetére


TM.
kezdő

És én hülye azt hittem, hogy Synthwave stílusa überelhetetlen nagyképű autizmusban. ;]
Közben kíváncsi lettem, hogy milyen hivatás követeli meg mobilipari kétsorosok visszaböfögését, de kérlek, ne mondd el! Köszönettel: egy fórumtárs, aki nem szeret scrollozni.

(#191) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

A5 2017 van most, és jó dolog az AOD, de megtudnák lenni nélküle. Nekem tetszik ez a masina, valószínűleg ez lesz a következő telefonom, szerintem a telenornál 70-ért megéri kártyásan.

(#192) nyisziati válasza Csocsesz75 (#176) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi! Nem is vettem észre. Mondjuk elég keszekusza az egész beállítások. :D
Pedig végig szoktam nyomkodni mindig az új telót, de ez most elmaradt. Sokminden zavart, de most be tudtam állítani pl. ezt is.

Elég nekem a régi módszer, előveszem, bekapcsolom és annyi. Nem kell, hogy kitalálja, hogy mikor kapcsoljon be, mert sokszor akkor is bekapcsolt, amikor beraktam az övtáskába.

Viszont az meg klassz új funkció, hogy be lehet állítani, hogy addig ne kapcsoljon ki, amíg nézem. Ez roppant zavaró volt - eddig. :D

(#193) tom120514 válasza nyisziati (#192) üzenetére


tom120514
őstag

Nézd meg, A50-en van olyan variáció is hogy ha egyet koppibtasz mutatja az AOD-t, amúgy nem, én ezt választottam.

Never go full retard.

(#194) pusszycat válasza nyisziati (#192) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"Viszont az meg klassz új funkció, hogy be lehet állítani, hogy addig ne kapcsoljon ki, amíg nézem" - Ezt én is most találtam meg,örülök is neki
mint macska a farkának. Kár,hogy nem jelzi,h aktív a funkció,nekem még a tiz éves Lg g3 mini-ben is benne volt, ott egy szem volt a felső sávban,de itt semmi,legalább is s9+ on.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#195) Alsec


Alsec
tag

sziasztok! A galaxy a40 milliónyi személyre szabási beállításának használatához ajánlom a Nice Lockot(GoodLockot helyettesíti ez az official samsung app amely zónalockolt, csak ázsiában, amerikában működik), amely segíti a samsung official szintén zónalockolt beépülő applikációinak használatát. Képeket mellékelek.

1. telepítsd play áruházból a Nice Lock alkalmazást
2. majd egyenként töltsd le innen az apk-t amire szükséged van(https://mega.nz/#F!7sslhAYD!4lLr__aLuJEk3_A1t8ggdw)
3.telepítsd a letöltött apk-kat, ne ijedj meg ha nem jelenik meg az ikonja
4.Nyisd meg a nice lockot az appok telepítése után es ott tudod használni a beépülő modulokat. (edge lightningon kivul minden mukodik)

Forrás: https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-9/themes/app-nicelock-goodlock-2019-launcher-pie-t3908648

Apk-k letöltési helye: https://mega.nz/#F!7sslhAYD!4lLr__aLuJEk3_A1t8ggdw

(#196) babosmiki válasza Alsec (#195) üzenetére


babosmiki
addikt

És ezzel lesz gyári AOD is?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#197) Alsec válasza babosmiki (#196) üzenetére


Alsec
tag

az sajnos nem. de a kesobbiekben az edge lightning ki fogja váltani, ha azt még korrigálják. De pls task managert meg lehet változtatni. a navigacios savot. óra helyét. kenyszeriteni minden programot az ablakos nezetre. gesztussal multitaskingolni. szemelyre szabott zarokepernyo oda teszed rajta orat. ertesiteseket appokat ahova akarod. van gesztus vezerles jobb oldalra eleg poccinteni kepernyo kozepe fele a visszalepeshez. vagy hosszupoccintésre lezár a kijelző vagy bekapcsol a lámpa. milliónyi újdonság, edge touchhal a kepernyo szelen levo veletlen erinteseket lehet korrigalni, szemelyre lehet szabni az also gombok megjeleneset.

[ Szerkesztve ]

(#198) manokaki válasza Alsec (#195) üzenetére


manokaki
őstag

Pont amit kiprobálnék rajta az nem müködik 😒😒

(#199) Alsec válasza babosmiki (#196) üzenetére


Alsec
tag

amúgy feltettem az Always on Display apk verzióját az apk mirrorról. Nem a legújabbat, hanem valami kozepe fele lévőt. Sikeresen berakta a beállításokhoz. Ott volt a csúszka is amit tudtam aktiválni. Viszont nem műkodött, lefagyott ha megnyitottam.

(#200) szenesember válasza Alsec (#197) üzenetére


szenesember
aktív tag

Big thx! :R
Egyre jobban kell ez a teló! :D
Meg tudnád nézni, h a "vissza" kézmozdulat mindkét oldalról működik e? És, ha nem, akkor melyik oldalról?

Amúgy a gyári launcher-ben van olyan lehetőség, h dupla koppintásra lezár a képernyő?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.