Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) jbl


jbl
aktív tag

Nekem AOL7 van fönt, de a készülék sem, és a a Smart Switch sem talál frissítést. :F

[link]

(#702) ruskop válasza Aryes (#698) üzenetére


ruskop
senior tag

Vegyél fel egy farmergatyát, rakd a telót az első zsebedbe, ülj le egy székre és hajolj előre megkötni a cipődet. Az oldalsó lezárógomb akarva-akaratlanul is benyomódik.

(#703) Gardoni válasza ruskop (#702) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Főleg ha 6 számmal kisebb! :D

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#704) jbl


jbl
aktív tag

CSC kódot szeretném átírni XEH-ra.

[Ezt fölraktam,]
de nem írta át XEH-ra.
Köszi mindenkinek.

(#705) tomaszem


tomaszem
csendes tag

Üdv mindenkinek !
Hétvégén én is csatlakoztam a csapathoz :))
Z10-es BlackBerry-ről váltottam majdnem 3 év után de azért be kell valljam a gyönyörködő szemeim mellett a mosolyom néha lefelé konyul. Bár ez utóbbi mindenképp csak az andoridnak róható fel. Legjobban talán a BB multitaskingja hiányzik.Főleg, hogy a YouTube nem tud háttérben futni,vagy én nem jöttem rá a nyitjára de ha elindítok egy számot és szeretnék közbe egy cikket olvasni böngészőben akkor megáll vagy ha a kijelzőt kikapcsolom akkor is. Másik a böngésző. Példaként legyen egy mobilarénás: ha olvasok egy telefontesztet mindig elindítom a hardveres rész alatti videót majd új ablakban ismét megnyitva a cikket olvasom a tesztet és hallgatom az infókat. Úgy tapasztaltam ez itt szintén nem megy és ha egy beágyazott videót/zenét akármit indítok, új lapot nyitva ez megáll :(
Na de telefonra térve: meseszép! és ezt nem is akarom tovább ragozni, teljesen meg vagyok vele elégedve. Egyedül talán a csúszósságot lehetne felhozni amit olvastam sokatoktól itt a fórumon de ügyet se vetettem rá, gondoltam ez engem nem fog izgatni... hát azért mégis csak izgat :D Z10 gumis hátlapjához képest amit bátran leraktam minden felületre még 20 fokos dőlésszögben is akár, az A3-nál a látszólag sík felületeket is megnézem, hogy biztos nem csúszik e rajta :D
Összeszerelés mesteri, hardveresen is elegendő számomra pedig játékokat is felpakoltam. Egyedül talán még az az 512Mb jött volna jól ami a nagyobbik testvérben megvan mert sokszor látom hogy 200-150 Mb szabad memória környékén áll a rendszer de ez betudható annak hogy a sivár BB world utáni play áruház megmámorozott a bőség zavarával :DDD Na meg persze én a cikkel ellentétben szívesen látnám és venném hasznát a multi window funkciónak már csak azért hogy youtube hallgatása mellett bármit tudjak szabadon csinálni.

Zárszóként pedig egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Értesítő led hiányában kipróbáltam az itt említett NoLED alkalmazást amit egész jól személyre szabtam viszont van egy eleme ami elég hektikusan működik/nem működik és talán pont ez lenne az egyik legfontosabb. Ez pedig a távolságérzékelő ami lekapcsolná a kijelzőt ha a telefon közel van valamihez. Na ez nálam ilyen egyszer működik aztán sokáig nem szinten áll :(( Ha NoLed-et kikapcsolom majd be akkor utána tökéletesen működik az első feloldásig de utána nem reagál a közelségérzékelő amíg egyszer-kétszer újra ki nem kapcsolom az egészet majd újra be.
Valami ötlet tapasztalat erre esetleg ? :F Nagyon örülnék a segítségnek :)

(#706) jbl válasza tomaszem (#705) üzenetére


jbl
aktív tag

Nekem minden tökéletesen működik,én még hibát nem találtam. :C
A310FXXU1APB7

(#707) tomaszem válasza jbl (#706) üzenetére


tomaszem
csendes tag

Nálama build szám: A310FXXU1AOL8 lehet ez a a bajom forrása NoLED-nél?

(#708) jbl válasza tomaszem (#707) üzenetére


jbl
aktív tag

Na az sem magyar az biztos. Ahogy az enyém se. :D

Ezzel meg tudod nézni (Magyar)

Hol vetted?

[ Szerkesztve ]

(#709) mateus válasza tomaszem (#707) üzenetére


mateus
senior tag

A noled hibás működése nem a telefon hibája. Nálam is fent volt 1 hétig, hol így működött hol úgy, teszteld pár napig, vagy töröld le - rakd fel újra.
Pl. beállítottam, hogy hangos üzemmódban ne jelezzen, erre 2 napig mégis csak csinálta, aztán egyszer csak "megjavult".

Esetleg az ACdisplay-t is kipróbálhatod, én most éppen azt tesztelem.
Beállítható, hogy mikor érzékeli, hogy kihúzod zsebből, akkor felvillan pár másodpercre és mutatja ha van értesítés. Olyat viszont nem tudtam még beállítani, hogy egy adott értesítést végtelen ideig mutasson (mint a noled), de én nem is akartam, időnként úgyis ránézek a telóra, a noled esetében is limitáltam ezt az időt fél órára.

(#710) tomaszem válasza jbl (#708) üzenetére


tomaszem
csendes tag

Telekomos. Be is tudtam regisztrálni. Nem tudom innentől kezdve számíthat hogy magyar e vagy sem ?
Program ezt írja: CSC ország HUNGARY / HU

..na meg ezt: Teljes ram 1.34 GB Azért az annak a maradék 160MB-nak is örülne az ember néha :D

(#711) tomaszem válasza mateus (#709) üzenetére


tomaszem
csendes tag

Köszi :) lehet este megnézem én is milyen az ACdisplay. Itt a NoLED-nél nekem szimpatikus volt hogy maradt a gyári képernyőzár és volt folyamatos órajelzés ami jól jönne ha csak kint hever az asztalon.

Neked eddig melyik nyerte el jobban a bizalmat ? Érződik melyik lesz a befutó ?

(#712) mateus válasza tomaszem (#711) üzenetére


mateus
senior tag

AC-re is rá kell szánni az időt, rengeteg féle beállítás van, még tesztelgetem.
Ki lehet választani, hogy a gyári lock screen-t vagy az AC-ét akarod-e használni.
De totál más stílus a két progi, ezért is érdemes kipróbálni.
Még nem tudtam dönteni melyik legyen hosszabb távon:)

Ezt az állandó idő kijelzést nem akartam bekapcsolni noled-nél, hogy ne szívja az akksit feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

(#713) jbl válasza tomaszem (#710) üzenetére


jbl
aktív tag

Magyar vagy nem magyar csak akkor számít amikor gyári visszaállítást csinálsz és újraindul a telefon, egyből magyar lesz, nem pedig egy legördülő listából kell kiválasztani a magyar nyelvet. Ennyi. :D

Garanciához semmi köze. Ettől még garis akármilyen régiókódos.
Nekem 1.5GB RAM van.

(#714) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

Sziasztom!Nagyon tetszik ez a teló,fölleg a 4.7kijelző a fogasa miatt.Nekem most honor 6 om van,a honor 8mag 1,7ghz 3gb rammal,az a3 erezhetően gyengebb lenne?szeretnek erre valtanies csak azert mert jobb nekem a kissebb telo...remelem hamarosan mwglesz az a3...vagy jobb a honor 6???

[ Szerkesztve ]

(#715) mateus válasza Nagyfejű (#714) üzenetére


mateus
senior tag

Én G2-ről váltottam, ami szintén erősebb hardveresen, és semmi negatívumot nem tapasztalok, minden megy szépen, nem akad sehol.

(#716) Nagyfejű válasza mateus (#715) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Koszi meghirdetem telom hatha valaki erre cserelne vagy ilyen honort venne....remelem nem banom meg eddig ez a honor 6 a legjobb telom pedig volt s4 em is....

(#717) mateus válasza Nagyfejű (#716) üzenetére


mateus
senior tag

Én először megvettem az A3-at, mert annyira megtetszett mikor élőben megnéztem, hogy pár hétig bírtam csak, nem sikerült magam lebeszélni róla:D
A méret miatt lett ez, szemeztem A5-el is, de a G2-t se tudtam megszokni, nemhogy a mai tepsiket..
Szóval mondom kipróbálom, ha nem válik be, akkor marad a G2 (mert azzal semmi bajom nem volt a méretén kívül), ezt meg eladom gyorsan. De 2 nap után már tudtam, hogy az A3 mellett döntök:)

[ Szerkesztve ]

(#718) tomaszem válasza mateus (#712) üzenetére


tomaszem
csendes tag

Én megnéztem, valamivel több mint egy óra alatt merült 1%-ot a telefon. Igaz energiatakarékos üzemmódban volt mert már csak 6% szufla volt benne. Azt viszont még nem néztem, hogy ha kikapcsolom a funkciót akkor mennyi idő alatt merül 1%-ot.

(#719) Nagyfejű válasza mateus (#717) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Nem tehetem meg hogy veszek a3 at meg marad honor is..igy elobb mennie kell,vagy cserelem....mediaba nyomkodtam a3.

(#720) tomaszem válasza jbl (#713) üzenetére


tomaszem
csendes tag

Ha jól emlékszem nem kellett keresgélnem, automatikusan magyar volt gyári visszaállítás után.

RAM viszont nálam tényleg csak ennyi :( De nem értem miért. Lehetnek ilyen eltérések telefonok között ? :F Mert azért ez jelentős 10% körüli differencia.

(#721) mateus válasza tomaszem (#720) üzenetére


mateus
senior tag

A valós RAM mindig kevesebb mint a névleges, egyik telómnál sem volt pontosan 1 vagy éppen 2 GB.
Én ha összeadom az alkalmazáskezelőben, akkor 1372 MB jön ki.

(#722) domojko válasza mateus (#721) üzenetére


domojko
senior tag

A többit alapból lefoglalja a rendszer, ezért ki sem írja.

(#723) mateus válasza domojko (#722) üzenetére


mateus
senior tag

Ezt én értem, csak egyik fórumtárs írta, hogy neki 1.5 GB van.
Névlegesen nekem is:)

(#724) jbl válasza tomaszem (#720) üzenetére


jbl
aktív tag


Neked nem ilyen?

(#725) mrThomi válasza tomaszem (#720) üzenetére


mrThomi
addikt

viszont amit ram-ban levontak neked az képernyő átlóba visszakaptad mert papíron csak 4.7 colos :DDD

Nothing Phone (2a)

(#726) jbl válasza mrThomi (#725) üzenetére


jbl
aktív tag

:DDD .

[ Szerkesztve ]

(#727) tomaszem válasza jbl (#724) üzenetére


tomaszem
csendes tag

Igen ezt írja nekem is. Eddig nem is figyeltem a szöveget zárójelben, hogy van egy fenntartott terület. A névleges és valós érték tudom, hogy eltér (pendrive vinyó stb) csak sokallottam mert nem szokott ilyen nagy százalékos veszteség lenni csak ezért volt furcsa.

(#728) tomaszem válasza mrThomi (#725) üzenetére


tomaszem
csendes tag

Fel sem tűnt :D

(#729) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

Sziasztok!Ha valaki unná vagy kicsi neki az a3 2016 es cserelne akkor adnek erte egy feher honor 6 telot minden tartozekkal,hibatlan karcmentes meg egy ev gari van ra.csere 1:1be.Tul nagy nekem az 5col!!!!!Nem azert cserelnem mert szar!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#730) Aryes válasza ruskop (#702) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én ezt úgy oldom meg, hogy direkt nem teszem olyan zsebbe, ahol feszül. :W :DDD

(#731) Aryes válasza tomaszem (#705) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem most (JB alatt) fent van a Samsung popup browser, amit vki a Note-ról leszedett, és S2 alatt is működik, azzal meg tudom azt csinálni, hogy elteszem a videót a háttérbe, miközben mást nézek. De ez Lollipop alatt nem tudom, hogy működik-e. Nézz utána itt: http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/themes-apps/app-resizable-popup-browser-note-ii-root-t2001818

(#732) tartlev


tartlev
csendes tag

Sziasztok,
tudna valaki ezzel készült beltéri fotókat mutatni? Lumia 735-ről kéne váltanom és annak nagyon jó kamerája van, kicsit félek, hogy a tesztek alapján ez sokkal rosszabb lesz.
Ezt vagy A5-öt kéne választanom a cégnél, de az hiába jobb, mert piszok nagy, nem bírom megszokni, 2 napja használgatom, de nehéz, esetlen, jaj nagyon nem jó :)

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#733) Attila57 válasza tartlev (#732) üzenetére


Attila57
tag

Szerintem a 735-ös Lumiánál szebb képeket csinál. Íme egy beltéri vakuval.

[ Szerkesztve ]

(#734) SchiSa válasza mateus (#712) üzenetére


SchiSa
tag

esetleg még ezt próbáld meg. nekem bevált, igaz fizetős...

[link]

(#735) harcitomi válasza tartlev (#732) üzenetére


harcitomi
tag

Feleségemnek 735-ös talója van, az a3 sokkal szebb beltéri képeket készít. Már a kereső bekapcsolásakor, ha összehasonlítjuk a kijelzőn közvetített képet az a3 egy nagyságrenddel világosabb.

(#736) harcitomi


harcitomi
tag

Ha erre tudna valaki magyarázatot adni: LTE beállításnál nagyon gyenge a térerőm, sokszor csak a legkisebb vonás látszik. Viszont ilyenkor is jó a hangminőség telefonáláskor, ráadásul hívás közben a térerőt jelző vonalak is megszaporodnak. Azután készenlétben, megint nagyon gyenge térerőkijelzésem lesz. A többinél nincs ilyen. Igazából a gyenge LTE térerőt érteném – mondjuk a gyenge lefedettséggel, bár 45 ezres városban lakom – de a hívás közbeni erősödést nem tudom hová rakni. A térerőt „érzi” a telefon, nem generálja, nem?

(#737) GEPESZ66 válasza harcitomi (#736) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ha jól tudom LTE-n csak adatforgalom van, ezért híváskor átvált 3G-re.

(#738) mateus válasza harcitomi (#736) üzenetére


mateus
senior tag

Igen ez nálam is így van, meg az előző LG telómnál is így volt LTE esetén.

(#739) Veron válasza GEPESZ66 (#737) üzenetére


Veron
őstag

nem feltétlenül, de sokszor átvált 3G-re, CSFB a technika elnevezése.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#740) tomaszem válasza Aryes (#731) üzenetére


tomaszem
csendes tag

Köszi, ez tényleg jó lett volna de sajnos csak JB alatt megy :( Majd azért bújom a netet hátha van más hasonló megoldás újabb android verzióra is.

(#741) harcitomi válasza Veron (#739) üzenetére


harcitomi
tag

Akkor LTE beállításnál, csak tartja a vonalat, és ha bejön egy hívás, akkor átugrik 3G re? Az általános, hogy az LTE-nek, még városokban is, sokkal gyengébb a térereje? Ez megnyilvánul a fogyasztásban is, gondolok itt arra, hogy a gyengébb térerő miatt magasabb jelen kell sugároznia a telefonnak?

(#742) harcitomi


harcitomi
tag

Magyarán, akkor, ha nem akarom az adatkapcsolat használni, célszerűbb 3 vagy 2G- re beállítani?

(#743) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Sziasztok!
A kollégám vett 2 db. A3 készüléket. Az egyiken 5.0,a másikon 5.1.1 van.
Az utóbbiból viszont azt mondja, hiányzik a kapacitív érintő gombok világításának és rezgésének a beállítási lehetősége. Nálatok is így van? Legalábbis az 5.1.1-en neki igen. Az 5.0-án viszont benne van. Kivették volna? Vagy máshová rakták a menüben és nem találja?
Köszi előre is a választ.
:R

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#744) eengir válasza harcitomi (#742) üzenetére


eengir
tag

Így igaz. (egyelőre)

(#745) Venn


Venn
tag

Jött egy frissítés 290 MB vodafonos telefon :)

(#746) domojko


domojko
senior tag

Nem vagyok mostanában képben android terén. Valoszinüleg venni fogok bnőmnek ilyen készüléket. Az eladó azt állítja hogy ki lett bontva a doboz de nem volt bekapcsolva a telefon. Azt le tudom ellenőrizni valahogy hogy volt e hívás forgalmazva rajta? Gondolok itt olyanra hogy összes hívás időtartama. Wp-on van ilyen és nem nullázódik ha újra rakom a rendszer. Szóval droidon találok ilyet, ha igen hol keressem?

(#747) kidnou válasza domojko (#746) üzenetére


kidnou
senior tag

Androidon bármikor nullázhatod

(#748) domojko válasza kidnou (#747) üzenetére


domojko
senior tag

Szerviz menüben sem tudom ezt megtalálni?

(#749) tartlev válasza Attila57 (#733) üzenetére


tartlev
csendes tag

Köszi.
Vakuval oké, anélkül milyen?

Másik kérdés, hogy lassúságot még tapasztal valaki?
Nem igazán az az érdekes, hogy amikor bontod, hanem utána, ha már felraktad a Jófogás appot meg egy gyerek telefon felügyelő szoftvert meg 1-2 játékot meg agenda widgetet, stbstb :)

Köszi.

(#750) Venn


Venn
tag

Feltettem a frissítést ha lehet azt mondani még sokkal gördülékenyebb lett az egész. Kiváncsi vagyok üzemidőben lesz e változás. Egyellőre más változást nem vettem észre (tárcsázóban elhelyeztek egy sms ikont)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.