Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) mike1334 válasza ovics (#450) üzenetére


mike1334
veterán

No igen, de az még legalább fél-egy év...addig veszek telót, és két évig újra mellőzöm a témát. Amíg működik egy teló megfelelően addig kár pénzt kiadni egy újra :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#452) ZOLL30


ZOLL30
tag

Honor 4x-ről váltottam le erre a kis compact készülékre,
mivel elegem lett az 5.5collból.
Kicsit tartottam a 4.7 miatt, de tökéletes a mérete, végre az egykezes fogás mellé kényelmes tartás is társul.
A ķülső szèp, a telefon méret paraméterei is rendben vannak számomra..kis kecses.
Hardveresen leadtam a 8mag és 2gb ramból, de ennek hiánya napi használat mellett nem érződik, meglepően jól pörög.
Játszani pedig nem játszom.
Az aksi még kérdés, mert a honor simán 2 napot kibìrt, amig a kis A3 még nem tudott produkálni, de ezt betudom annak, hogy új és még többet nyomkodom az átlagnál.
Eddig nagyon tetszik, jól összerakott darab és élvezem a használatát és végre nem egy tégla lakozik a zsebemben.

élni, és élni hagyni..

(#453) oncsi válasza ZOLL30 (#452) üzenetére


oncsi
őstag

szerintem (remélem) hogy a méret versenyből (hogy minden gyártónak legyen minimum 5.x-es telója) talán áttérnek a 4.5 körüli, jelenleg hiánypótló méret minőségi gyártására. Én nem tudtam az A5-öt megkedvelni a mérete miatt. Az A3 nekem is ideális. Csak még azt nem döntöttem el, hogy elég e a tavaji, vagy inkább a 2016-os. Tudom technikai értelemben ez egyértelmű, de nem játszom a gépen, és amit néztem (a kijelzőn kívül) az a kamera lenne még ami ösztönöz az újabb felé.
Az A5-ös tavalyi kamerájával kb egy szinten van az idei A3-om? mert az elég jól bejött nekem. Vagy van szignifikáns különbség a 8-13Mpxl és a képfeldolgozás miatt?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#454) gabenn4241


gabenn4241
tag

Sziasztok! A minap vettünk páromnak egyet gold kivitelben. Gyönyörű, és egyébként szerintem simán unisex ebben a színben. Ha lenne az ideiből dual simes hazai kiadásban simán vennék egyet magamnak is. A rendszer pörgös nem akad, a kamera nagyon gyorsan működik, a kijelző meg brutálisan szép. A tavaji modelleket egyértelműen felül múlja szerintem. A gond csak annyi, hogy kerekített a kijelzője, és nem jó rá az üvegfólia. Valaki rendelt már ebayről fóliát?? Ha igen és méretben okés akkor egy linket dobjon már róla!! Köszi a segítséget. :)

(#455) ZOLL30


ZOLL30
tag

Sajnos, még az aksiban érzek gyengeséget.
Harmadik feltöltés: 5 perc kijelző használat után és egy kevés telefon után 99%ról hirtelen lement 95%-ra.
Lehet még nem állt be az aksi, de eddig ez nem biztató ìgy.
Formázni nem formázom órákat, csak feltöltöm maxra és le is veszem a töltőről.
Érdekes, mert a honor 100% ról kb 10perc használat után vesztett 1%-t csak, ez pedig lehúzom és szinte le is ugrik egyből..
Ma az endomono is alig talált Gps jelet.
Összességében jó teló, de remélem az aksi is jobb lesz.
Másoknál tapasztalat?

élni, és élni hagyni..

(#456) ZOLL30 válasza GEPESZ66 (#413) üzenetére


ZOLL30
tag

Erre született esetleg megoldás, én nem találtam még meg, de jól jönne :)))

élni, és élni hagyni..

(#457) JasL válasza gabenn4241 (#454) üzenetére


JasL
senior tag

Telekomnál árulnak pont megfelelő méretű üvegfóliát 1990 Ft-ért.

(#458) gabenn4241


gabenn4241
tag

Üvegfóliát?? :O

[ Szerkesztve ]

(#459) JasL válasza gabenn4241 (#458) üzenetére


JasL
senior tag

Igen, ez a neve, valójában plasztikból van, de ha ütés éri, pókhálósra törik, mint az üveg és megvédi a telefont önmaga feláldozásával.

(#460) Gardoni válasza JasL (#459) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Na végre képben lettem ezekkel a fólia mániákkal, mert el nem tudtam képzelni hogy mi az istennek kell rá még 1 réteg!

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#461) gabenn4241 válasza JasL (#459) üzenetére


gabenn4241
tag

Az addig rendben, a gond az hogy az egyik gsm boltba rakattunk fel neki egy üvegfóliát, ami a szélein eláll és elég csúnyácska így. Jah és 2500 ft volt. A telekomnál kapható üvegfólia nem áll el a szélein egyáltalán??

(#462) ovics válasza gabenn4241 (#461) üzenetére


ovics
aktív tag

gyakorlatilag az összes eláll, mivel le van kerekítve ezért kisebb fóliákat/üvegeket gyártanak rá és ilyen módon jelenik ez meg

(#463) JasL válasza gabenn4241 (#461) üzenetére


JasL
senior tag

A legutóbbi üvegfólia az egyik márkánál szériahibás volt, ezért állt el a szélük, már vissza is küldték a szállítmányt, most jönnek az újak.

(#464) tozso76


tozso76
aktív tag



Szerintem ezen a pár képen tisztán látszik hogy miért nem lehet üveg fóliát feltenni erre a telora. Pontosabban, nekem így sikerült feltenni ezt az Ali-rol rendeltet. Egyébként azóta írtak páran visszajelzést az eladónak, hasonló élményeket tálaltak ők is.

(#465) gabenn4241 válasza tozso76 (#464) üzenetére


gabenn4241
tag

Az asszonyé is ugyanilyen :P

(#466) Gardoni válasza tozso76 (#464) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Eszméletlen hogy elrontja a küllemét a telónak! :(

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#467) tozso76 válasza Gardoni (#466) üzenetére


tozso76
aktív tag

Az én telefonét nem igen. Ment a kukába a fólia. :K

(#468) KoNZoLik@ válasza ZOLL30 (#455) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Gyengeséget az akksiban?
2-3 napot kibír átlagos felhasználás mellett 8-9 óra kijelzőidővel nekem!
Az eddigi telefonjaim közül egyik sem bírta így, pedig volt egy pár elhiheted:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#469) ZOLL30 válasza KoNZoLik@ (#468) üzenetére


ZOLL30
tag

kérlek, majd egy 8-9 órás kijelző képet mutass nekünk, számomra hihetetlen..
nekem max 5 óra jött ki (3G használattal), ami már nem rossz szerintem..
de azért kicsit túlzó szerintem amit írsz, de ha látom, elhiszem :)

[ Szerkesztve ]

élni, és élni hagyni..

(#470) mateus válasza ZOLL30 (#469) üzenetére


mateus
senior tag

Ez totál felhasználás függő szerintem, nekem tuti nem lenne meg az 5 óra sem XD
Állandó szinkronizáció, 2 email, messenger, viber stb, fényerő sincs levéve nagyon.
Az Lg G2-n is mások 5-6 órát kihoznak, nekem az is kb. 3 óra, bár ha nem nyomkodom sokat, akkor 2 napot kibír. Na de nemsokára kiderül, amint beszerzek egy A3-t:)

(#471) ZOLL30 válasza mateus (#470) üzenetére


ZOLL30
tag

Persze, használatfüggő..
De a 8-9 óra max úgy hozható ki szerintem, ha csak a képernyőt bekapcsolva nézegeted és semmit nem csinálsz vele :)
Ha wifi, 3g bármi megy, azaz már használod, netezel, ez a 9 óra szerintem lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

élni, és élni hagyni..

(#472) mateus válasza ZOLL30 (#471) üzenetére


mateus
senior tag

Na jah, legalábbis ezzel a teloval. Ha lenne benne egy 400es akksi akkor oké XD

(#473) ZOLL30


ZOLL30
tag

jó ez a telefon, csak nem népszerű még a fórum.
talán majd beindul, ha többen leszünk..

élni, és élni hagyni..

(#474) [DE2JAY] válasza ZOLL30 (#473) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Már a múlt héthez képest is több téma merült fel és többen vagyunk.. :C

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#475) mateus válasza ZOLL30 (#473) üzenetére


mateus
senior tag

Ezek szerint nem nagyon van vele probléma, az csak jó :)
A root/romolás meg nem igazán aktuális itt, nem sokan merik a knox miatt.

(#476) Gardoni válasza mateus (#475) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Sosem foglalkoztam ilyenekkel! Nekem nem éri meg! Bőven jó ez így is! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#477) ZOLL30 válasza [DE2JAY] (#474) üzenetére


ZOLL30
tag

Tényleg remek telefon lett, az erősebb 8 mag és 2G ram után félve léptem meg, de annyira jól van optimalizálva a rendszer, hogy remekül fut minden.
Gyönyörű a képe, egykezes, élvezhető, semmi bumszli érzés.
Anyaghasználat nagyon figyelemreméltó, ideális partner lett és az aksi a kezdeti gyengélkedése ellenére beállt, 5-6 óra kihozható már a kijelzőből.
Szóval szuper cucc lett és ajánlom mindenkinek.

élni, és élni hagyni..

(#478) GEPESZ66 válasza ZOLL30 (#473) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én is ilyet szeretnék céges telefonnak,
Sajnos ameddig van a síma A3 a Telekom-nál, addig azt adja a cég.
Várok addig, ameddig a régebbi modell kifutó lesz.
Akkor már ezt tudom kérni.
Nekem a 4.7"-os mérete ideális, a jelenlegi LG L90 is ilyen méretű.

(#479) nistv10


nistv10
csendes újonc

Sziasztok szerintetek lessz új android rá majd idővel ?

(#480) Gardoni válasza nistv10 (#479) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Biztosan megkapja a 6-os! :) Hogy mikor azt nem tudom! :D

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#481) ZOLL30 válasza Gardoni (#480) üzenetére


ZOLL30
tag

Akinek van rá szilikon tokja vagy egyéb védőfelszerelése,
csatolna fel pár képet, hogy lássam , hogyan mutat :)
köszi

élni, és élni hagyni..

(#482) Gardoni válasza ZOLL30 (#481) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Hát evvel sajnos nem tudom szolgálni, nekem csupasz, és az is marad! Nem rontom el küllemet! :D

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#483) ZOLL30 válasza Gardoni (#482) üzenetére


ZOLL30
tag

Én is minden nélkül tartom, és eddig szerencse nagyobb baj nem történt, leszámítva, hogy az autóban beesett az ülés és a kézifék közé, koppanva.
Gondoltam lesz pár karc, mire kihalásztam, de szerencsére semmi:)
Egyébként nekem nem olyan csúszós a kézben, mint sokan írják.. :)

élni, és élni hagyni..

(#484) Gardoni válasza ZOLL30 (#483) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Én is dobtam már le itthon, esett be ágy közé, nagy bimm bummal, de semmi! Megszokás kérdése amúgy, nekem is nagyon csúszós volt eleinte, de már nem vészes! Annyi hogy a karfán nem tudom az ágyban tartani mert onnal magától is lecsúszik, ezért maradt az asztal! :D

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#485) ZOLL30 válasza Gardoni (#484) üzenetére


ZOLL30
tag

ha valójában tényleg Gorilla Glass 4-el van szerelve, akkor elvileg üvegfólia sem kell rá, mivel ezek már törés ellen is jobban védenek, legalábbis a cikk ezt mondja:

http://napidroid.hu/itt-a-meg-erosebb-gorilla-glass-4/

élni, és élni hagyni..

(#486) ZOLL30


ZOLL30
tag

https://www.youtube.com/watch?v=SebepQBns5Q

élni, és élni hagyni..

(#487) marci04


marci04
csendes tag

Sziasztok
Egy kérdésem lenne: a 1,5gb ram nem kevés?
Nem fogy el ha egy aspalt8,zene,és a net van megnyitva egyszere;milyen a multitask?

(#488) mateus válasza ZOLL30 (#481) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem van egy fekete szilikontok, most a fotó miatt felraktam rá. Szebb tok nélkül az tény:)
1
2
3

[ Szerkesztve ]

(#489) tozso76 válasza ZOLL30 (#481) üzenetére


tozso76
aktív tag


Tökéletesen passzol a telefonra. Egyedül a mikrofonnál kellett picit igazítani a kivágáson. Rátakart a mikrofonra.

(#490) tozso76


tozso76
aktív tag

NO LED-nek van valami alternatívája? Kerestem a Play-en, de nem találtam. A Viberrel nem igazán tud együtt működni. Össze-vissza jelez a viber eseményekre. Ha pl. befejezek egy Viber hívást, akkor a lezárt képernyőn Viber eseményt kezd el jelezni, aminek a száma 2 másodpercenként egyel nő. :F Persze ezt nem mindig csinálja. Arról nem is beszélve hogy, néha elkezdi zabálni az akkut a NO-LED.

(#491) domojko


domojko
senior tag

Találkozott már valaki snapdragon-os készülékkel vagy mindegyik exynos-al van szerelve?

(#492) KoNZoLik@ válasza ZOLL30 (#469) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Már tettem fel képet nem is egyet csak vissza kellene lapozni:)
Ja igen és kicsit mellélőttem, mert 14 óra volt az első feltöltéssel nekem!
Hozzáteszem nem tudom akkor, hogy jött az össze sajnos azóta csak 8-9 óra van:(

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#493) SoldierL válasza tozso76 (#489) üzenetére


SoldierL
senior tag

Nekem is ilyesmi tokom van tökéletesen passzol a telefonra, annyi különbséggel, hogy fényes a hátulja és a gomboknál nincs kivágva. Elegánsan néz ki még tokban is sokat dob rajta a fényes hátulja. A vodafone-tól vettem. Én továbbra is elégedett vagyok a telóval minden téren. Üzemidő tökéletes, laggok nincsenek. Használni kell az inteligens kezelőt, az kitakaritja a szemetet.

(#494) Gardoni válasza SoldierL (#493) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Így van, én is minden este megcsinálom, így mát nem kell külön app (CCleaner) a takarításhoz! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#495) ZOLL30 válasza KoNZoLik@ (#300) üzenetére


ZOLL30
tag

Ez 4 óra 47%- nál, nem pedig 14 amit emlegetsz?!
Bocs, nem vitatkozni szeretnék, csak nekem a 8-9 továbbra is hihetetlen, nemhogy a 14. Én 6 óránál jobbat nem tudtam még kihozni a készülékből.

[ Szerkesztve ]

élni, és élni hagyni..

(#496) mateus


mateus
senior tag

Beszereztem én is egy új A3-at, a méret és a prémium anyaghasználat miatt esett rá a választásom.
Igaz még csak 2 napja nyúzom, de nagyon jó kis teló, átlag használatra bőven elég.
A G2-mhöz képest sokkal jobb képeket lő, direkt csináltam összehasonlító fotókat tegnap, rossz szavam nem lehet a végeredményre.
Az akksi már az elején is szuper teljesítményt nyújt, mai okostelók között kiemelkedő, ráadásul lesz ez még jobb is:)
Tartottam előzetesen a gyengébb hardvertől, de semmi probléma a telóval, remélem így is marad:)
Persze lehetne benne 2gb ram, ujjlenyomat olvasó, értesítő led stb., de a sok pozitív tulajdonsága kárpótol ezek hiányáért ebben az árkategóriában.

(#497) ZOLL30 válasza KoNZoLik@ (#306) üzenetére


ZOLL30
tag

Megtaláltam..
De nem tudom mit gondoljak..😃

élni, és élni hagyni..

(#498) ZOLL30 válasza mateus (#496) üzenetére


ZOLL30
tag

Nagyon jó választás tényleg, 2hét nyúzás után semmi rossz érzés nincs :)

élni, és élni hagyni..

(#499) mateus válasza ZOLL30 (#498) üzenetére


mateus
senior tag

Meg az tetszik, hogy éppen a kompakt méret miatt elegáns, egy kézzel használható.
Gondolkoztam S6-on és S7-en is, de a méret miatt végül kiestek. Sajnos most az 5.5" a menő...

(#500) ZOLL30 válasza mateus (#499) üzenetére


ZOLL30
tag

Én 5.5-ről jöttem le nemrég😊
És a nagy kijelzőben hittem, de a mindennapi használatban aztán kényelmetlenné vált a méret és ekkor jött a kompakt irány és mondhatom totál bevált :)

élni, és élni hagyni..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.