Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Tuomas válasza Gausz (#800) üzenetére


Tuomas
addikt

Ó kár :(
Mondjuk ha automata fényerőnél a csúszkát kicsit feljebb húzod, mondjuk kb feléig, akkor este se veszi le annyira a fényerőt, hogy zöldes színben pompázzon a kijelző

We were here

(#802) harcitomi válasza LANcelot444 (#797) üzenetére


harcitomi
tag

Edigitalban 90 lett akciósan, és lehet kamatmentes részletre.

(#803) jbl válasza LANcelot444 (#797) üzenetére


jbl
aktív tag

Én itt vettem 75-ért, 2év gari.

[link]

(#804) oncsi válasza sfbalazs (#785) üzenetére


oncsi
őstag

Ablakos tokban tudsz hívást fogadni anélkül, hogy kinyitnád a tokot. Ébresztő is kinyomható. Sőt. Fényképezni is tudsz vele elég gyorsan. Nagyon jó a (gyári flip) tok, de kényes. Ha csak kinyitod és mint egy könyvet tartod, akkor jó, de kényelmetlen. Viszont, ha teljesen kinyitod ( visszahajtod a készülék mögé) akkor hamar megtörik a gerincen. Ráadásul nagyon zavaró ha kényes vagy a kijelzőn lévő újlenyomatokra. Maga a kijelző, a tok külső fele, meg a belső oldala is gyűjti a koszt. Viszont, nem csúszik, elegáns, tényleg védi is a telefont. Viszont csak 1x használható, mivel gyakorlatilag beleragasztod a tokba a telefont. Bár ez nem biztos, mert lehet, hogy tesznek bele több ragasztót, de én már felbontva vettem, és nem volt benne több. (A5 van, de gondolom az A3 ban is így van)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#805) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok.

telefon vásárlás előtt állunk párommal. lassan 3 éves ace-3 van mindkettőnknek,de sajnos elavult és már a böngészés is halál.

A3 -2016
A5 "régebbi"

mindkettő 70 ezer körül van most, pár ezer ft max a különbség.

nem játszunk rajta. navigálás, böngészés.

:R

(#806) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

A3(6) a jobb valasztas egyertelmuen. (Az en szempontjaim szerint).

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#807) Járókeret válasza [DE2JAY] (#806) üzenetére


Járókeret
senior tag

köszönöm. még várok pár véleményt, aztán eldöntöm :)

(#808) Richie86


Richie86
senior tag

Sziasztok!

A mai naptól a menyasszonyom is birtokol egy ilyen szépséget. Eddig nagyon tetszik nekünk, bár még csak pár órája vettük :) Akinek van már vele tapasztalata: jellemző rá, hogy bizonyos idő után belassul? Párom korábbi Galaxy telefonjaival mindig ez volt a gond.

(#809) domojko válasza jbl (#803) üzenetére


domojko
senior tag

Gondolom itt nem gyártói garanciás készüléket kaptál hanem bolti garit. Páromnak mi is vettünk tegnap az extreme-ben 89990 ft. Az a 15k plusz megéri a gyártói garanciát. Úgy meg főként hogy 0% thm-es részletre is meg lehet vásárolni. Nagyon jó benyomást keltő kellően masszív jól összerakott prémium megjelenésű eszköz. Öröm ránézni és kézbe venni. A home gomb feltünően lötyögős, ezt negatívnak veszem. Aida szerint exynos-al szerelt verzió. Kijelző csodálatos, rendszer pörgős gyors. Összességében pozitív a vélemény eddig.

(#810) Járókeret válasza domojko (#809) üzenetére


Járókeret
senior tag

megbízható boltból kell venni és akkor szerintem nem lehet a garanciával probléma. szerencsére sok tapasztalatom ilyenbe nincs, de gondolom egy bolt azért "megbízható", illetve vásárol ott több ezer ember, mert ilyen probléma nincs ott

(#811) Járókeret


Járókeret
senior tag

mi a tapasztalat? átlag használat mellett milyen hamar fogy el a 1,5gb ram? jelenlegi telefonom 1 gigás és teljesen elfogy. kicsit "félek" ettől a 1,5gb-tól.

(#812) domojko válasza Járókeret (#810) üzenetére


domojko
senior tag

Sajnos a tapasztalat az hogy a legtöbb gsm bolt szeret kibújni a garancia alól. Ezért jobb a gyártói garanciás.

(#813) mateus válasza Járókeret (#811) üzenetére


mateus
senior tag

2gb-os telóról jöttem át, semmi különbség nincs, én netezek, messenger, viber, navigáció, email megy általában, és soha nem akad, nem lassul be. Jól van optimalizálva.

Úgy voltam vele, h kipróbálom, ha nem jön be, lassú lesz stb akkor eladom, de megszerettem, nagyon minőségi, így marad amíg bírja, vagy nem jön a 2017es A3 :D

[ Szerkesztve ]

(#814) jbl válasza domojko (#809) üzenetére


jbl
aktív tag

Én már 10éve veszek tőlük telefon, szóval megbízok bennük.
Régi telefonomat beszámították, szóval nagyon olcsón jutottam hozzá.
Régi teló +50Kp :P

(#815) domojko válasza jbl (#814) üzenetére


domojko
senior tag

Én nem azt mondtam hogy egyikben sem lehet megbízni. Egyébként vidéken kicsit egyszerűbb. Bp-en nem a becsületesség a jellemző a sufni gsm- ekre. Csupán az ár különbözetre akartam rámutatni a szürke importos vagy egyéb helyekről beszerzett és a hivatalos helyről vásárolt készülékeknél. Mindig vannak kivételek, becsületes kereskedők. De nem ez a jellemző. Ezt mindenki maga dönti el hogy hol veszi meg a terméket. Olcsóbban ingatag garanciális feltételekkel avagy hivatalos helyről gyártói garanciával valamivel drágábban. Én specko nem fogok lemenni Bp-ről Nyíregyházára telefont vásárolni mert talán van ott egy esetleges becsületes kereskedő. ;)

[ Szerkesztve ]

(#816) t.benedek válasza Járókeret (#811) üzenetére


t.benedek
tag

Hamar. Annyi hátránya van csak a 1.5gigának, hogy az appokat sűrűn bezárja amiket háttérbe teszel, de a push szolgáltatások memóriában tartásával nekem eddig nem volt gondom. Az üzenetek megjönnek rajta rendesen késés nélkül.
Ha nem zavar a műanyagos készülékház, akkor vegyél inkább nexus 5x-et, a 32 gigás 1 év gyártói garival 90k körül van és a kinézetét leszámítva mindenben jobb.

(#817) harcitomi válasza domojko (#809) üzenetére


harcitomi
tag

A "home" gombot mostanában sokszor elcseszi a Samsung, enyém is kicsit mozgolódik, de láttam S6 edgét is rohadtul lötyögni.

(#818) domojko válasza harcitomi (#817) üzenetére


domojko
senior tag

Tegnap este hoztuk el edigital-bol. Bontatlan vakondok új, és konkrétan csörög a home gomb. :U Kislányomnak van sima s6 de azon közel sem ennyire gány. Mondjuk az indulónak 100k-val többe került. Mégis csak a csúcs. :D

[ Szerkesztve ]

(#819) manokaki


manokaki
őstag

Első használatkor kicsit fura volt s7 után , de most egy nap után mintha bemelegedett volna , tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#820) mateus


mateus
senior tag

Fura ez a home gomb mizéria, nálam stabil, nem lötyög stb, a régi A3on jóval gyengébb minőségű szerintem.

(#821) manokaki


manokaki
őstag

Én az értesitő ledet tartom furcsának ,hol jelez hol nem , nektek is ?

(#822) Attila57 válasza manokaki (#821) üzenetére


Attila57
tag

Szia! Hogy jelezne, ami nincs.

(#823) migabi24 válasza manokaki (#819) üzenetére


migabi24
nagyúr

S7-ről miért vált ilyenre az ember??? Mondjuk tudom, hogy te szeretsz mindent kipróbálni, de azért nem ebbe a kategóriába szoktál mozogni

[ Szerkesztve ]

(#824) manokaki válasza migabi24 (#823) üzenetére


manokaki
őstag

Én is sokat gondolkodtam rajta , mire váltsak esetleg egy s6 ujra ,de ugye gyenge az aksija ...A5 2016 , nagyobb mint az s6 vagy az s7 :(( A7 2016 jo aksi 3GB Ram , de hatalmas és az árát nem éri meg .. De mindenkép amoledes kijelzőt akartam... Végül ez maradt , sikerült egy vadi ujat ,magyar poacra gyártott , 1 év garival , nagyon jo áron kifognom és ami még fontos fekete :)))

Kitudja meddig lesz meg , de tetszik az árához képest nahyon egybe van és jó ..

(#825) migabi24 válasza manokaki (#824) üzenetére


migabi24
nagyúr

Értem, köszi a választ😊

(#826) Venn válasza Richie86 (#808) üzenetére


Venn
tag

Hello ha előző telefonból tettétek át a memória kártyát formázás nélkül, akkor mentsétek fontos dolgokat és formázzátok a micro sd-t, nálam is ez volt de formázás után gyors lett mint a villám :)

(#827) Richie86 válasza Venn (#826) üzenetére


Richie86
senior tag

Meg fogjuk nézni, köszi!

(#828) Gerinces


Gerinces
csendes tag

Sziasztok!

Sehogy nem tudtam két dolgot beállítani, ezekben kérek tanácsot:
1., az előző telefonnal (LG) google-ra szinkronizált névjegyeket nem menti el az eszközre.
2., nem tudok saját sms és egyéb értesítési hangot beállítani (a felkínáltak nem tetszenek). A csengőhangoknál el tudtam menteni, és használni az eddig megszokottakat.
És egy segítség, ha valakiknek jól jön: A régi telefonból jövő memóriakártyát NTFS-re kellett formázni, majd a teló még egyszer formázta magának. FAT 32-vel nem volt hajlandó formázni.

(#829) Járókeret válasza t.benedek (#816) üzenetére


Járókeret
senior tag

nagyobb és drágább... de köszi :)

(#830) harcitomi válasza Gerinces (#828) üzenetére


harcitomi
tag

Miért akarod eszközre menteni? Lehet a google-ből is használni, egy az egyben.

(#831) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Sziasztok!

Boltban nézegettem az új A3-ast, és miután elindítottam
a fényképezőt, furcsa volt, hogy nincs fókusznégyzet a képernyő
közepén. Azt elő lehet hozni valahogy, vagy ma már nem divat?
Egy hat éves Galaxy S1-est készülök leváltani.
Megszoktam a fókuszálást segítő négyzetet.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#832) Gerinces válasza harcitomi (#830) üzenetére


Gerinces
csendes tag

Szia!

Mivel nem vagyok egy android szakértő, azt gondoltam, hogy a google használathoz kell a mobilnet, vagy wifi. Ha ezek nincsenek, és valami közbejön, nincsenek meg a kontaktjaim. A másik gondom, hogy bár ez egy frissebb oprendszer, mégis kevesebb a beállítási lehetőség. Az előző Lg f5-ösömet sokkal jobban lehetett finomhangolni, testre szabni. Pl itt még a szundi idejét sem lehet beállítani, 5 perc és kész! Vagy amit említettem már, értesítési hang adott, csak listából cserélhető.

(#833) ruskop válasza Gerinces (#832) üzenetére


ruskop
senior tag

A google kontaktokat átszinkronizálod és kész. Az ott lesz a telón. Ha kikapcsolod a netet akkor is ott marad. Az értesítési hangot pedig a hangok beállításban tudod módosítani akár sajátodra is.

[ Szerkesztve ]

(#834) Venn válasza mert_csokis (#831) üzenetére


Venn
tag

oda böksz a képernyőn ahová fókuszálni szeretnél egy kör jelenik, ez van kocka helyett

(#835) Veron


Veron
őstag

hello.
térerővel hogy álltok, nem gyenge a rádióvétel nálatok? nekem sokszor csak 2esen áll, ahol másnak, mas típussal többet mutat.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#836) Bazs1981


Bazs1981
tag

Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni: pofára ejtettem az LG G3-as telómat és most az A3 2016-ot néztem ki helyette, nem kell már akkora lapát telefon és az lenne az egyetlen kérdésem, hogy az A3 sebességben vajon nagyon elmarad a G3-tól? Annak a sebessége nekem tökéletesen elég volt, ha tudja ez is azt akkor nem variálok tovább! Köszönöm a véleményeket!

(#837) manokaki válasza Bazs1981 (#836) üzenetére


manokaki
őstag

én Samu S7-ről váltottam :) és nincs vele gondom , egy picit féltem a szabad Ram-tól ,de azzal is nagyon jól bánik , az akksi-ról nem is beszélve , az is hozza azt amit az S7 sőt még jobb is .. G3-at már régen használtam ,de szerintem nem fogod megbánni , főleg ha az ár érték tudás arányt nézzük , persze nem a ledrágább helyen kell megvenni :)

egy dolgot kell megszokni a 4.7" -es kijelzőt , de talán pont emiatt is váasztottam ezt és nem az A5 2016-ot ..

[ Szerkesztve ]

(#838) Harkovz


Harkovz
aktív tag

A kamera LED bármelyik program PL.viber értesítésnél tud villogni?És a felvételkori rezgő jelzés is tudja ezt?

(#839) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok. ismét kérdezek.
az S4 mennyivel lenne jobb választás mint az A3 ? azt látom,hogy erősebb "gép", de régebbi is, illetve sokat olvastam,hogy nagyon gagyi a burkolata az S4-nek.
lehet,hogy még beleférne egy A5 2016 is a keretbe, a kérdés,hogy mennyivel jobb döntés?

a használat még mindig átlagos: internet,facebook,gps.

max 5" amit még el tudok viselni.
:R

(#840) Gerinces válasza ruskop (#833) üzenetére


Gerinces
csendes tag

Szia!

Köszönöm a válaszod! Bár szakértő nem vagyok, egy menürendszer kínálta lehetőségekkel elbírok. Ahogy belakom a telefont, egyre több dologra derül fény. Amúgy tetszik, jó telefon. Telenoros egyébként.
Tehát: A kontaktok ott vannak, szinkronizáltam a 8.9-es tabommal is. Ám a névjegyek némelyikénél kettőz, de úgy, hogy az néhány névjegyben a tel.számot 06201234567-ként és 062-012-4567-ként is megjeleníti , plusz e-mail cím, ha van. Az eredeti telefonkönyvben nem így voltak elmentve. Persze van, hogy gmail-os címeket is megjelenít ugyanazon a néven. Nem találtam meg a választási lehetőséget, hogy csak telefonszámos névjegyeket mutasson. A telón az eszköz opciót jelöltem be. A többit is próbálgattam persze.
A hangbeállításoknál pedig az értesítési hangoknál nem ajánlja fel a "saját" lehetőséget. A csengőhangnál viszont igen, ott a pluszjel és a csengőhang hozzáadása opció.
Az ébresztésnél hiába fordítom le, nem hallgat el, nincs szundi választás módosítás (5 perc és kész). Persze le tudok tölteni egy ébresztő appot, csak hát...
Ja és örültem volna egy szép analóg óraképnek is, de hát majd ilyet is keresek.
Üdv!

(#841) Veron válasza Veron (#835) üzenetére


Veron
őstag

Ma használtam a GPS és Google mapsot, és jó pár órával utána (lehet nincs köze hozzá), leesett a hálózatról a telefon. Valaki tapasztalta már, hogy csak úgy, látszólag ok nélkül eldobja a hálózatot?

Járókeret: Nekem S4 mini volt előtte és ég és föld a két telefon. Az előző bár könnyebb volt, rosszabb anyagokból volt megépítve, állandóan és gyorsan lemerült, és lassabb is volt.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#842) ruskop válasza Gerinces (#840) üzenetére


ruskop
senior tag

Névjegyek: Belépsz a névjegyzékbe majd a jobb felső sarokban ott van az egyebek menü. Azon belül beállítások. Ott láthatóvá válik a megjelenítendő névjegyek. Ott tudod beállítani, hogy mit akarsz látni és mit nem.
Értesítési hang: Beállítások-Hangok és értesítések-Csengőhangok és hangok - Üzenetek értesítései. Itt tudod beállítani a saját hangot. Persze mindez előtt a saját hangot az eszköz notifications mappájába kell másolnod.

(#843) Gerinces válasza ruskop (#842) üzenetére


Gerinces
csendes tag

Szia és újra köszi!
A névjegyeknél huncut mód, azokat a beállításokat, melyeket kerestem, nem a főmenüben, az általános beállításoknál találtam meg - ahol kerestem - hanem egy-egy névjegynél külön lehetett beállítani. így kicsit logikátlan nekem. A különböző számformátumoknak pedig az az oka, hogy ugyanazt a számot berakta valamiért mobil, és otthoni címkébe.
A "notifications mappa" nagyon jó tanács volt, nem tudtam erről, minden úgy működik, ahogy szerettem volna!
Analóg órát hiába raktam fel, kicsi widgetként mutatta csak, vagy az egész kijelzőt elfoglalta egyedüli információként, így hát leszedtem.
Jó telefon, szoknom kell, nem bántam meg, hogy megvettem, de az LG rendszere számomra emberbarátibb volt.
Még egyszer köszi!

(#844) tomaszem


tomaszem
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy a névjegyeket hogyan tudom párosítani a Facebook ismerősökkel hogy az ottani képeket és egyéb adatokat egyesítse a rendszer ? Előtte Blackberry telefonon ez automatikusan ment itt van erre lehetőség ?

(#845) Tuomas válasza tomaszem (#844) üzenetére


Tuomas
addikt

Szia!

Naptáradatokat pl S tervezővel fiók hozzáadása menüpontban, a névjegyeket pedig messenger alkalmazással az emberek menüpont alatt van egy névjegyek szinkronizálása pont.
Ha nem használsz messengert, akkor van a fb alkalmazásban a beállításoknál egy olyan, hogy névjegyek folyamatos feltöltése, tippre ez lenne az.

We were here

(#846) tomaszem válasza Tuomas (#845) üzenetére


tomaszem
csendes tag

Használok messengert és meg is találtam, ki volt kapcsolva. Aktiváltam és utána meg is néztem névjegyzék beállításoknál a megjelenítendő névjegyzékek/messenger részben csak a sajátomat adja ki. Kell neki idő a szinkronizáláshoz vagy inkább valami nem stimmel ?

(#847) Tuomas válasza tomaszem (#846) üzenetére


Tuomas
addikt

Kell idő, meg a névjegyzékben nézd meg azt, hogy az egyebek -> beállítások menüpontnál a megjelenítendő névjegyeknél ki van-e választva? Itt tudsz egyedi szabályt alkotni (testreszabott lista), ha pl. a többi fiókodból nem szeretnéd megjeleníteni.
Egyébként van olyasmi is, hogy ha jól emlékszem, hogy csak a telefonszámos névjegyeket jelenítse meg, csak ezt most nem találtam meg hol van, de az is lehet, hogy rosszul emlékszem :F

[ Szerkesztve ]

We were here

(#848) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Va-e valakinek arról információja, hogy a régi A3 mikor lesz már kifutó modell a Telekom-nál (ott dolgozik)?
Addig nem tudom az újabbat kérni céges telefonnak.

(#849) Tuomas válasza Tuomas (#847) üzenetére


Tuomas
addikt

Á most látom, itt már jártál, bocsi!

Akkor adj neki egy kis időt, hátha működik.

We were here

(#850) tomaszem válasza Tuomas (#847) üzenetére


tomaszem
csendes tag

A "csak telefonszámos névjegyek"-et én sem találtam. Névjegyeknél megcsináltam a testreszabást. Akkor már csak várni kell :) Köszi szépen a segítséget ! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.