Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) negro válasza busman (#1896) üzenetére


negro
őstag

Nem xar de igy nem meglepo. En pl flottas csomagban vagyok ergo ingyen beszelhetek sok (volt)kollegaval, haverral de igy se szoktam napi szinten atlag 15-20 percnel tobbet beszelni.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#1902) negro válasza Aryes (#1897) üzenetére


negro
őstag

Ahh, ott 2 aksi van. Egyik csak a kabinnak a masik a motornak es stb szoval tudod tolteni ha ugy van. :)

Persze nem azt mondom mindeki aki nem igy hasznlaja az hulye de valjuk meg sokan ertelmetlenul es feleslegesen nyomkodjak nem eletbe vago dolgok miatt mert nem birjak ki amig pc kozelebe kerulenk.

(A vibert akartam en is irni. Ezt is en pl vagy akar a Skype -ot csak akkor hasznaltam ha kulfoldon voltam es wifin keresztul akartam orakat beszelni a bnommel teszem azt. Aztan itt most felmerul a masik kerde ha ceges vkinek a telo akkor miert kell viber?)

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#1903) DanielOFF


DanielOFF
újonc

És ha kinyomjuk a netet attól a háttérben futnak a netes programok? Meg ha alkalmazáskezeloben leallitom jön az értesítés hogy ha leallitom akkor lehet h vmi nem fog jól működni, ezt figyelmenkívül hagyhatom? Csak azt nem értem h itt senkinek nem merül ilyen szinten akkor a miénk mért csinálja...5 napos a telefon.

(#1904) GEPESZ66 válasza DanielOFF (#1903) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nekem volt egy Xperia L telefonom.
Ott az egyik androidos verziónál a céges levelező folyamatosan ébresztgette a telefont.
Az újabb ROM megoldotta a problémát.
Annak ellenére, hogy csak te panaszkodsz az üzemidőre, lehet, hogy nálad is valami ébrentartás van jelen.
Próbálj egy gyári visszaállítást!
Esetleg érdemes megvárni a 6.0-ás droidot.

(#1905) DanielOFF


DanielOFF
újonc

Rendben, köszönöm az ötleteket, csak nem gondoltam hogy egy vadi új teloval ilyen problémak vannak az elején és laikusként csak arra tudok gondolni h rossz a telefon/akksi.

(#1906) Aryes válasza negro (#1902) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor máshogy fogalmazok: vitorláson fogd szorosan a telefonod, különben könnyen lemerül. ;)

DanielOFF: egyértelmű: gyaluld le a facebookot. Böngészőből tökéletesen lehet használni az üzenetküldő részt is, csak át kell állítani számítógépes nézetre. Én a gyári böngészőt csak erre használom, a kezdőlap facebook, minden más oldalt a chrome-mal nézek. Így követni se nagyon tudja a mocsok, hogy miket nézek, és a telefonon sem tud adatbányászni a háttérben futva.
Írtam a onedrive-ot korábban, de semmit se reagáltál rá.
Ja: wifi routerre vagy csatlakozva vagy mobilnetre? Van olyan router, ami folyamatosan ébresztgeti a telefont, jártam már így régebben. Igaz az A3-mal már nem tapasztalok ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#1907) Sanyi.mTs válasza DanielOFF (#1905) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Ha van viber, nézd meg a wifi beállítást, mert az képes folyamatosan bekapcsolva tartani.

(#1908) negro válasza Aryes (#1906) üzenetére


negro
őstag

ja hogy ugy. :D

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#1909) DanielOFF válasza Aryes (#1906) üzenetére


DanielOFF
újonc

Bocsi nem voltam közelben. Viber nincs, onedrive-ot leallitottam közben. Esetleg még azt megkerdezhetem mi az a vitorlás? :) leginkább WiFi-vel megy a telo. Egyébként használat közben semmi gond a fogyasztásával. Éjszaka a varázslatos.

(#1910) Probert75 válasza DanielOFF (#1909) üzenetére


Probert75
addikt

A "vitorlás" az nem neked szólt és nem a telefonnal kapcsolatosan mondta. Írt feljebb egy szóviccet, amit a fórumtárs nem értett. :)

[ Szerkesztve ]

(#1911) Aryes válasza DanielOFF (#1909) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hajó, amit a szél hajt. :DDD
A onedrive-ot ne töröld, csak jelentkezz ki belőle. Nekem fura módon ha letiltottam, is ugyanúgy merült a teló, csak úgy lett jó, ha kijelentkeztem belőle.

(#1912) DanielOFF


DanielOFF
újonc

Közbe leesett a vitorlás poén :D esetleg vmi olyan beállítás ami mindent offline-ba tesz és automatikusan leall a progi? Voltaképp az állandó optimalizálás mit jelent?

(#1913) Aryes válasza DanielOFF (#1909) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az optimalizálás nem engedi, hogy fusson a háttérben, felébresztgesse a telót stb.

[ Szerkesztve ]

(#1914) CJ3


CJ3
senior tag

A telefonkönyv vesszővel mutatja a névjegyzékeket. Hol tudom beállítani hogy normális legyen mint az előző telónál? Ha rámegyek egyénileg a Név re akkor meg jól van kiírva csak a telefonkönyvben van összevisszaság :D

Crypto

(#1915) Veron válasza DanielOFF (#1900) üzenetére


Veron
őstag

Hogy ne lenne gari az akksira?! Még jó, hogy van!
Valószínűleg valami szívja az akksit, ahogy írták is.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#1916) Aryes válasza CJ3 (#1914) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezért írom én már évek óta a teljes nevet a vezetéknévhez, ez nyelv- és platformfüggetlen, bárhova viszem a névjegyzéket, mindig azt írja ki, amit látni szeretnék. Aki meg kitalálta ezt az 5 mezős névbevitelt, bek..6ja.

(#1917) CJ3 válasza Aryes (#1916) üzenetére


CJ3
senior tag

De pl a Viber-né a névjegyzékeket meg mutatja normálisan ez hogy lehet :F

Illetve a beállításokban be kellene tudni állítani hogy milyen sorrend legyen.. :(((

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#1918) Dryman válasza CJ3 (#1917) üzenetére


Dryman
aktív tag

beállításoknál....mármint névjegyzék beállításoknál...tudod a megjelenítési sorrendet állítani....vezetéknév, keresztnév, és ennyi....a névjegy felvételénél jelez a telefonod egy alapértelmezett mezőt ahová a nevet kell beírnod.....mellette lévő lefelé mutató nyilacskára bökj már rá, és látni fogod hogy valójában 5 mezőt is kitölthetnél egy név felvételekor....ilyeneket: név előtagja, útónév, második név, vezetéknév, név utótagja.....
erre mondta azt az előttem szóló kolléga, hogy a vezetéknév mezőt választva beírja oda egyben hogy Kis Pista, ez esetben vessző nélkül jól jelenik meg a név a névjegyzékedben.....
ha különveszed a vezeték és keresztnevet, akkor minden esetben vesszővel elválasztva fogja megjeleníteni a készülék a nevet.

(#1919) GEPESZ66 válasza Dryman (#1918) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nekem 1100 nevem van a névjegyzékben.
A 2. sorban van a vezetéknév, a 4. sorban a keresztnév.
Semmi sem jelenik meg vesszővel, mindent normálisan jelenít meg.

(#1920) CJ3 válasza Dryman (#1918) üzenetére


CJ3
senior tag

Eskü nem találom....Én az előző telóból vittem át a névjegyzékeket. És nem engedi a névjegyzékek/beállítások...Nincs olyan hogy rendezés vagy rendezési sor. :F Az újaknál okés a dolog de most vagy 400 számot nem szeretnék újra felvenni xD

Dryman Nekem vessző van a vezeték és a keresztnév között, és természetesen fel vannak cserélve :)

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#1921) Probert75 válasza CJ3 (#1920) üzenetére


Probert75
addikt

SRY! Valamiért kétszer ment el! :Y

[ Szerkesztve ]

(#1922) Probert75 válasza CJ3 (#1920) üzenetére


Probert75
addikt

Nem így néz ki a Névjegyzék/Egyebek/Beállítások?

(#1923) CJ3 válasza Probert75 (#1922) üzenetére


CJ3
senior tag

Behalok ilyen egyáltalán nincs :Y Valami bug lenne? Nekem csak a Hívásbeállítások vannak nincs kapcsolatbeállítás :DDD

Beállítások Egyébbeállításoknál csak Hívással kapcsolatosan vannak dolgok. Most nézem semmiféle kapcsolati beállítás lehetőségem nincs. Direkt csináltam egy új névjegyzéket hogy hátha megjelenik az opció de nem .... A Huawei ből a te képed szerint hoztam át a telefonszámokat tökéletes de itt semmi iylen nincs :DDD

Ezt te főmenüből csináltad vagy a névjegyek jobb felső sarok beállítások?

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#1924) Probert75 válasza CJ3 (#1923) üzenetére


Probert75
addikt

Nem a tárcsázóból váltasz a fülön a Névjegyzékbe? Mert akkor az Egyebekben lévő Beállítás menü más.

(#1926) GEPESZ66 válasza Probert75 (#1925) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az A5 2016-nál (A510F) valahogy gyorsabban jönnek ki a régiós 6.0.1-es ROM-ok.

(#1927) Probert75 válasza GEPESZ66 (#1926) üzenetére


Probert75
addikt

Mert annál hamarabb kezdték sokkal!

(#1928) GEPESZ66 válasza Probert75 (#1927) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Itt éppen fordítva olvastam:

Miután a Samsung Galaxy A3 (2016) is megkapta a frissítést, gondoltuk, hogy csak napok kérdése és megérkezik az új verzió a Galaxy A5 (2016)-ra is és lám, így is történt.

http://tech2.hu/erkezik-a-marshmallow-frissites-a-samsung-galaxy-a5-2016-es-a7-keszulekekre-is/

(#1929) Probert75 válasza GEPESZ66 (#1928) üzenetére


Probert75
addikt

Láttam én is ezt a cikket, de nem korrekt. Ne gondoljuk már, hogy a legkisebb modellel kezdik a frissítést. Az A5(2016) azért egy kicsit komolyabb.

(#1930) GEPESZ66 válasza Probert75 (#1929) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az első 6.0.1 07.14.-én került fel, mindjárt 2 hónapja.
Azért lehetnének gyorsabbak is, pláne a függetleneknél, hisz magyar nyelv is van benne, s a szolgáltatók nem tesztelik.

(#1931) mateus válasza Probert75 (#1924) üzenetére


mateus
senior tag

Igen, ez lesz a kulcs, külön a névjegyzékbe kell belépni, akkor lehet jobban személyre szabni.

(#1932) deen04


deen04
tag

Sziasztok!

Másnál nem jelentkezik olyan probléma GPS használatakor, hogy csak akkor van jel ha fogja az ember a telefon tetejét? Ha elengedem és szimplán a tenyeremben tartom a telót akkor elveszti a jelet. Most vettem egy hete és az elejétől ilyen. Sikerült kifognom egy sz@rt?

(#1933) akos_ur válasza deen04 (#1932) üzenetére


akos_ur
aktív tag

Nálam nem csinál ilyet, én futni szoktam az S Health appot használva, benne van egy ilyen sport övtatyóban a teló, stabil a GPS jel mindig

(#1934) KoNZoLik@ válasza deen04 (#1932) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen a válasz az utolsó mondatodra:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1935) deen04 válasza KoNZoLik@ (#1934) üzenetére


deen04
tag

Köszönöm a válaszokat. Akkor felkeresem a boltot.

(#1936) deen04 válasza deen04 (#1935) üzenetére


deen04
tag

Érdekességképpen jelenleg így működik nálam a GPS. Ha tartóba van akkor közelíteni kell hozzá a kezem (nem is kell hozzáérnem) hogy működjön. Ha fekszik az asztalon akkor működik (de úgy kicsit nehézkes navigálásra használni). Ha szabad térben vagyok kint ugyan ez a jelenség, tehát nem a térerővel van gond. Ha a tenyeremben tartom akkor nem működik.

Videó

(#1937) Humbucker


Humbucker
senior tag

Ilyen tokot honnan tudok beszerezni ?

(#1938) CJ3 válasza Probert75 (#1924) üzenetére


CJ3
senior tag

De tárcsázóból váltok más telefonnák is ott van:) Honnan menjek akkor bele :F

Meglett :C Menü és úgy a névjegyzék.....Ilyet se láttam még, hogy ha tárcsázóból megyek akkor más a menü :N

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#1939) Aryes válasza deen04 (#1936) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az jutott csak eszembe, hogy ezzel fel kéne lépned valahol. :DDD
Illetve, lehet, hogy túl sok magas ólomtartalmú tengeri halat eszel...
Viccen kívül, sztem a gps antennája nincs odabent rendesen kivezetve/bekötve.

(#1940) CJ3


CJ3
senior tag

Az aksijának le a kalappal, éjszaka 1% ot-merült kb 11-7 óráig. :C

Crypto

(#1941) deen04 válasza Aryes (#1939) üzenetére


deen04
tag

Köszi a tippet, de inkább visszaviszem. :)

(#1942) CJ3


CJ3
senior tag

Full töltés óta eddig 2 nap 6 ó 49 p ----49%-on az aksi még :Y :C

Nekem 2-3 napot menni fog tuti:) Még a 4 is meglehet :)

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#1943) Humbucker válasza CJ3 (#1942) üzenetére


Humbucker
senior tag

ez elég brutálul hangzik :Y

[ Szerkesztve ]

(#1944) Cavsfan válasza CJ3 (#1942) üzenetére


Cavsfan
tag

Kérnénk egy képet az akkumulátor használatról,ha lehet.

(#1945) gaborm69 válasza CJ3 (#1942) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Ha használnád rendesen arra amire kitalálták nem bírna ennyit.

Samsung Galaxy S20 FE

(#1946) CJ3 válasza Cavsfan (#1944) üzenetére


CJ3
senior tag

Ez az egyik újdonság számomra:) Hol lehet képernyőképet csinálni? :D

Eddig Huawei telom volt és ott saját EMUI volt.

Sima Androidos telóm, ez most az első tetszik is nagyon :)

Crypto

(#1947) jbl válasza CJ3 (#1946) üzenetére


jbl
aktív tag

Screenshots on Samsung Galaxy A3 2016
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1948) Cavsfan válasza jbl (#1947) üzenetére


Cavsfan
tag

a második lehetőség nálam nem elérhető

(#1949) mrbrodix


mrbrodix
csendes tag

Nem hiszem el.. Van már maláj, vietnámi, meg kambodzsai Marshmallow, de a magyart még mindig nem dobták ki..xd

[ Szerkesztve ]

(#1950) GEPESZ66 válasza jbl (#1947) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A gesztusoknál ezt a beàllítást nem találom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.