Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) mateus


mateus
senior tag

Ezt a Smart Lock-ot használja valaki? Mennyire működik?
Mondjuk sajnos azt pont nem látom, hogy bizonyos wifi hálózatok hatására oldja fel a lock-ot..

(#502) SkylineGTR76 válasza ZOLL30 (#486) üzenetére


SkylineGTR76
tag

Értem én hogy jól hangzik a GG4, de mikor papírlapon fekve megkarcolódik a kijelző (hátsó fóliát raktam fel) akkor nekem egy marketing fogás csak :((( És nem eszterga mellett dolgozom :N

(#503) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Tudnátok ajánlani valami megbízható magyar webshopot ahonnan tokot és fóliát lehet rendelni a telefonhoz? Olyan kellene ahol készlet is van és nem túl sokára szállítják ki. Jó lenne ha lenne azért választék.

Előre is köszönöm.

szerk.: egy helyen lenne jó megrendelni a szállítási költség miatt

[ Szerkesztve ]

(#504) mateus


mateus
senior tag

Fóliával tapasztalatok?
Ma felpróbáltam rá egy Xpro üvegfóliát, ami azért elég minőségi, de körben fél centi nem tapad fel rendesen, levegős lesz alatta, nem szép látvány (üzletben raktuk fel, nem azzal van a gond). Szóval üvegfólia felejtős, de úgy sejtem a sima fólia is...

Kép az üvegfóliáról

(#505) tozso76 válasza mateus (#504) üzenetére


tozso76
aktív tag

Ettől azért jobban nézett ki az Aliexpresszes fólia is. Egy pár tíz poszttal ezelőtt raktam fel képeket az enyémrol.

(#506) mateus válasza tozso76 (#505) üzenetére


mateus
senior tag

Igen látom, de én azzal se lennék elégedett. Ez nem az eladó hibája, sajna ezekre a kerekített kijelzős telókra nem lesz normális üvegfólia. Esetleg vmi sima fóliát is kipróbálok még.

(#507) SoldierL válasza bozsozso (#503) üzenetére


SoldierL
senior tag

Tok-shop.hu regelni kell utána 1-2 Munkanap

(#508) bozsozso válasza SoldierL (#507) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszi, nézegettem az oldalt csak olvastam róla rossz véleményeket.

(#509) mateus


mateus
senior tag

A telóhoz jár ugyebár a 100GB OneDrive tárhely. De minden nap felajánlja, hiába fogadtam már el százszor, hihetetlen...Már töröltem is a progit, semmi sem segít, pedig a személyes profilnál mutatja, hogy 130GB tárhelyem van, vagyis aktiválta. Másnak volt már ilyen?

(#510) mateus válasza ZOLL30 (#495) üzenetére


mateus
senior tag

Én is azt mondom, hogy a 6-7 óra kijelzőidő meglehet (ami szintén baromi jó).
Nekem 2. feltöltés után 6 óra kijelzőidő jött össze, ami több mint vártam, eddig a max 3,5 óra volt pl. a G2-vel, és 2 óra a Nexus 4-el:)
Nekem persze állandó szinkronizáció és netkapcsolat megy, viber, messenger, insta, chrome.
A fényerő pedig középen, automatán.

(#511) ZOLL30 válasza mateus (#510) üzenetére


ZOLL30
tag

6óra már nekem is összejött :)

élni, és élni hagyni..

(#512) mateus válasza ZOLL30 (#511) üzenetére


mateus
senior tag

Én azon csodálkozok, hogy ezzel a relatív kis akksival képes ezt a teljesítményt hozni.
És úgy, hogy nem kapcsolom ki a szinkronizációt, mobilnetet, meg nem veszem le a fényerőt minimumra...

(#513) Gardoni válasza ZOLL30 (#511) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Én még nem is néztem ezt az infót, de majd megosztom hogy nálam milyen adatokat produkál! :)
Az akksival én is nagyon, de nagyon meg vagyok elégedve!

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#514) Venn


Venn
tag

Sziasztok
Ma én is vettem egy ilyen szépséget, lenne egy kérdésem. Nektek volt esetleg probléma memória kártyával? Az előző telefonomból tettem át, nem formáztam még le mert van rajta pár fontos adat, de olyan szinten lassul be tőle a telefon ha benne van, hogy az durva, samsung evo 16 gb class 10-es kártya

(#515) mateus válasza Venn (#514) üzenetére


mateus
senior tag

Nem nagyon kéne belassulnia, lehet kipróbálnám a formázást elsőnek. Szerintem megoldódik a gond.

(#516) Gardoni válasza mateus (#515) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Én úgy szoktam hogy mindent felteszek a gépre, ott is leformázom a Windows-al a kártyát, aztán üresen beteszem a telóba és még vele is leformázom szépen, és rámásolom vissza gépről a dolgokat, mert a régi rendszer szutykai is rajta maradnak a régi kártyán forma nélkül az meg nem igazán tesz jót! De csakis a képeket, videókat, zenéket másolok vissza, rendszerfájlokat nem mert az úgyis megcsinálja magának a teló!
Gondolok itt Android.dir meg hasonló szarságokra!

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#517) jupp008 válasza Gardoni (#516) üzenetére


jupp008
senior tag

Van egy 64GB evo+ kártyám alapesetben exfat -ra formázva. Ha beteszem a telóba és azzal megformázom akkor milyen fájlrendszert kapok ? Illetve ha NTFS fájlrendszerrel csinálom meg ugyanezt ?

(#518) Gardoni válasza jupp008 (#517) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Hát én most rátettem gépre a telót és megnéztem a tulajdonlásokban a kártyám fájlrendszerét és azt írja hogy: Általános többszintű

Ez üresen a teló csinálta miután windowsban visszaállítottam gyári fáj rendszerre és betettem a telóba és avval is formáztam!

(ez egy 8 gigás class 6-os samsung)

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#519) Venn válasza mateus (#515) üzenetére


Venn
tag

na sikerült, adatok mentve, kártya formázva, egyelőre minden oké :)

(#520) Gardoni válasza Venn (#519) üzenetére


Gardoni
aktív tag

ezt minden új telónál így érdemes, így nem keverednek a régi és az új rendszer dolgai! legalábbis én így szoktam "tiszta" telepítéssel :D

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#521) Tuomas


Tuomas
addikt

Sziasztok!

Hamarosan valószínűleg csatlakozom a társasághoz, nagyon meggyőzött a telefon. Valaki esetleg költözött át windows phone-ról (egy lumia 630-at vált)? Az adatok átvitele miatt érdeklődnék, hogy aki wp-ről váltott, hogy oldotta meg? A legfontosabbak az sms-ek, névjegyekből nincs olyan sok, amit át kellene vándoroltatni.

Köszi! :)

We were here

(#522) SoldierL válasza Tuomas (#521) üzenetére


SoldierL
senior tag

A névjegyzéket hotmail-ről le tudod tölteni! A többi adatot pedi úgy, hogy felmásolod őket gépre, az A3-ba szánt microSD-t leformázod utána gépről rámásolod. Én is lumiáról(640)-ről váltottam ami egyik legjobb döntésem volt.

(#523) Tuomas válasza SoldierL (#522) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem tervezek bele sd kártyát tenni, és a mostaniba sincs :B

Az smsek fontosak lennének, nincs valami cross-platform back up alkalmazás, vagy a samsungon valami átviteli alkalmazás? :F

We were here

(#524) Tuomas válasza SoldierL (#522) üzenetére


Tuomas
addikt

Na annyiban módosítanék, hogy a microsoftos contacts + message backup-al lementettem a lumiára a neveket, smseket, és mmseket. Kérdés, hogy az így kapott fájlokat tudom-e importálni a samsungra? :F

We were here

(#525) mateus válasza Tuomas (#523) üzenetére


mateus
senior tag

Az "sms backup & restore" nevű progi van windows phone-on? Androidon én azzal csináltam.

(#526) Tuomas válasza mateus (#525) üzenetére


Tuomas
addikt

Sajnos nincs :(((

We were here

(#527) Gardoni válasza Tuomas (#526) üzenetére


Gardoni
aktív tag

[link]

Ez nem jó?

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#528) Tuomas válasza Gardoni (#527) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi, csináltam vele a mentést. Ha hazaérek megnézem milyen fájlokat generált, mert telefonról valami *.hsh és *.msg fájlokat látok, amit nem tudom, android alatt kezel-e bármilyen progi

(#529) Gardoni

Köszi, majd akkor kiokoskodom valahogy :) :R

[ Szerkesztve ]

We were here

(#529) Gardoni válasza Tuomas (#528) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Hát látod azt én sem tudom, abszolút nem értek a WP-hez, távol áll tőlem, ennyit tudtam segíteni! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#530) Tuomas válasza Tuomas (#528) üzenetére


Tuomas
addikt

Valószínűleg a *.msg nevű fájl lesz a kulcs, azt átnevezve xml-re és megnyitva egy jegyzettőmben látom az sms-ek szövegét egy csomó metaadattal. Ha jól tudom az sms backup & restore progi kezeli az xml fájlokat, azaz elvileg azzal lehet importálni ezeket az smseket, kérdés, hogy hogyan fogja kezelni a samsung üzenetküldő alkalmazása :F

SoldierL, te ezt az smsek esetében hogy oldottad meg, neked a samsung jól kezelte a betöltött xml fájlt?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#531) Baliqua76


Baliqua76
csendes tag

Sziasztok!

Ez a teló vagy a tavalyi Galaxy A5-ös lenne jobb vétel?
Árban kb. ugyanannyi lenne mind a kettő.
Nem kevés kicsit az 1,5 GB RAM?

üdv,

(#532) ZOLL30 válasza Baliqua76 (#531) üzenetére


ZOLL30
tag

Szerintem A3, nem kérdés. :) elfogult vagyok, amióta megvan..
2GB-s Honorom volt, de nem veszem észre, hogy most csak 1.5GB a Ram. Pörög szépen, semmi akadás ( de nem játszom).

[ Szerkesztve ]

élni, és élni hagyni..

(#533) KoNZoLik@ válasza Baliqua76 (#531) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem kevés :D

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#534) mateus válasza Baliqua76 (#531) üzenetére


mateus
senior tag

Az előzőekhez hozzátéve: az A3 2016 tovább is lesz támogatva valószínűleg, mivel 1 évvel újabb készülék.
Emellett az anyaghasználatban / összeszerelési minőségben is komolyabb.

[ Szerkesztve ]

(#535) Venn


Venn
tag

Én Lumia 735 -ről váltottam, nem bántam meg. Nagyon szuper telefon.

(#536) Gardoni válasza Venn (#535) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Én Galaxy Trend Plus-ról, és szintén nem! :C :D :DDD :DD

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#537) eengir


eengir
tag

Sziasztok,

Autós bluetooth kihagosítóval van valakinek problémája? Nekem csatlakozik ugyan, kihagosítva is csörög, viszont a hivásfogadás utána tök néma. S3-mal ugyanez a kihangositó működik.

[ Szerkesztve ]

(#538) ZOLL30 válasza eengir (#537) üzenetére


ZOLL30
tag

Én hasznok és rendben van.

élni, és élni hagyni..

(#539) csinibá válasza eengir (#537) üzenetére


csinibá
tag

Nálam is tökéletesen mükszik.
Úgy rémlik, hogy csatlakoztatás után, be kellett állítani, mit adjon ki a kihangosítóra.
Nem ott nyomtál el valamit?

(#540) eengir válasza csinibá (#539) üzenetére


eengir
tag

Még nem próbáltam semmilyen beállítást. Holnap megnézem, kösz a tippet.

(#541) domojko


domojko
senior tag

Nagyon sok webshop-nál nem tüntetik fel hogy milyen chipset-el van szerelve. Aqua computernél pl azt írják hogy snapdragon 410. Van ahol exynos. Szerelik Mindkét verzióval? Kettő közül melyik a jobb, és miben? Illetve akinek ilyen készüléke van, mivel van szerelve? Köszi a válaszokat. Jah és hogyan lehet kiszűrni h melyik verzióval szerelt?

[ Szerkesztve ]

(#542) Sirbence válasza domojko (#541) üzenetére


Sirbence
csendes tag

exynos jobb mint a snapdragon.. s7 tesztek vannak inkább ezzel a két verzióval de itt is jobb az exynos chip gyorsabb és stabbilabb vele a teló. nemtudom max hogy üzletben kipróbálod és rárakod az antutut az tutira megmondja

(#543) domojko válasza Sirbence (#542) üzenetére


domojko
senior tag

Beállítások tulajdonságok alatt nem Írja? Vagy esetleg a dobozon nincs feltüntetve valahol?
Ezt Sosem értettem a samuban. Ugyanazon modellt kiadják 50000 féle verzióban.

[ Szerkesztve ]

(#544) Gardoni válasza domojko (#543) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Aida64 (Google Play) mindent megmutat ami benne van, és még azt is ami nincs! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#545) domojko válasza Gardoni (#544) üzenetére


domojko
senior tag

Ok, de ez csak az után derül ki ha már megvettem. Akkor ez lutri hogy mit vesz az ember.

(#546) mateus válasza domojko (#541) üzenetére


mateus
senior tag

Én úgy tudom, hogy nálunk hivatalosan az Exynos változat került forgalomba.

(#547) ZOLL30 válasza mateus (#546) üzenetére


ZOLL30
tag

Exynossal szerelve az enyém is, de nagy eséllyel igen, Magyarországra azzal a procival érkezett .. :)

[ Szerkesztve ]

élni, és élni hagyni..

(#548) malcolm007


malcolm007
csendes tag

Én ma rendeltem egy DUOS-t az EliteGSM-től, nagyon remélem, hogy Exynos-t fogok ki. Sok jót olvastam az A3-ról, bízom benne, hogy akár teljesítményben picit túlszárnyalja a megfáradt Xperia Z-met.

(#549) Gardoni válasza malcolm007 (#548) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Kíváncsian várjuk! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#550) Venn válasza malcolm007 (#548) üzenetére


Venn
tag

szerintem nem fogsz csalódni, nagyon jó telefon :) még most is rá csodálkozom néha milyen jól van optimalizálva a TouchWiz, nincs akadás, gördülékenyen fut a rendszer a telefonon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.