Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Warloo93 válasza Humbucker (#1747) üzenetére


Warloo93
tag

Én is gyárban dolgozom. Szerdán sikerült belerakni w lyukas zsebembe a telefont és persze betonra esett. Hátulján az üveg sarka egy nagyon hajszálnyit megrepedt. Azóta tokban hordom :)

(#1752) FroZone99 válasza jbl (#1750) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Kösz.

(#1753) Humbucker válasza Warloo93 (#1751) üzenetére


Humbucker
senior tag

Ha csak ennyivel úsztad meg jól jártál , az semmi.

(#1754) paperboy válasza Humbucker (#1753) üzenetére


paperboy
senior tag

(#1755) Aryes


Aryes
nagyúr

Srácok, észrevette már vki, hogy sztereo hangot vesz a teló a videó mellé, vagy ez csak nekem új? Marha jó. :) 2016-ban utolérte a samsung a 2012-es nokia 808 pureview-t. :DDD

(#1756) Gardoni válasza Aryes (#1755) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Két mikrofonnal vesz fel! Király! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#1757) iMagic7 válasza Aryes (#1755) üzenetére


iMagic7
tag

Nem az első Samu, talán az s4 től tudják már a stereot ;)

(#1758) pityke88 válasza jbl (#1743) üzenetére


pityke88
tag

ezekkel sem működik....
Kezdem feladni már és persze a root miatt ugrott a gari..... :O

Boldog vagyok nagyon, mert ma megtaláltam a barátaimat Itt vannak a fejemben.

(#1759) mrbrodix


mrbrodix
csendes tag

Tegnap óta használok egy 16gb-os SM-A310F 2016-os A3-at, és meg kell mondjam, tökéletes ez a telefon. Karcsú, minőségi összeszerelés, semmi akadozás, nem nelegszik, és az aksin is meglepődtem: folyamatosan be van kapcsolva a mobilnet reggel óta, folyamatosan használatban van a Spotify, a Facebook Messenger és a Chrome, és még most, délután ötkor van 50%on a töltöttség. Elégedett vagyok, és abszolút úgy érzem, hogy megérte váltani BB-ről.

(#1760) feddel válasza mrbrodix (#1759) üzenetére


feddel
senior tag

Melyik BB-ről jöttél? Énis onnan leszekkénytelen váltani, és az asszony A3 telója nagyon tetszik :-)

[ Szerkesztve ]

(#1761) mrbrodix válasza feddel (#1760) üzenetére


mrbrodix
csendes tag

Anno elkezdtem nézelődni qwerty-s BBk között, mondván nem böngészek annyit, meg telefon helyett is leginkább üzenetek váltására használom a telót. Hát vettem egy Q10-et, be is jött, csak aztán kezdtem belátni, hogy csak hiányzik a full-touchscreen okostelefon, csak böngészgetek azért, még az Android oprendszert is elkezdtem hiányolni, aztán az utolsó jel a váltásra az volt, mikor most az új BB-kkel kb aláírták RIM-ék a saját kivégzésük.. pedig szerettem a piros led-es készüléket :/ mindenesetre ahogy mondtam is, nem bántam meg a váltást erre a Samura :)

[ Szerkesztve ]

(#1762) Aryes válasza iMagic7 (#1757) üzenetére


Aryes
nagyúr

Na de a középkategóriában, és mindenféle (piaci) kényszer nélkül, csak úgy teljesen maguktól? :)

(#1763) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Üdv,

Mi a legrövidebb módja a teljes némításnak? A lányom S4 minijén a kikapcsoló gomb hosszú nyomásakor a felugró ablakban van egy némító lehetőség. Itt sajnos nincs.

Köszönöm

(#1764) Aryes válasza joefasalasso (#1763) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt használom most már a negyedik androidos telómon. Ősi app, még abból a korszakból, amikor kilobájtokban mérték az appokat. Ennek megfelelően reklám és sallangmentes, és lollipop alatt is tökéletesen működik. ;)
De az értesítési sávon a hangerő ikon kétszeri megnyomása is gyors némítást eredményez. Csak én a profilokban mindenféle mást is állítok a hangerővel, pl média hangerő, wifi stb.

[ Szerkesztve ]

(#1765) joefasalasso válasza Aryes (#1764) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Köszönöm

(#1766) sinci01 válasza joefasalasso (#1763) üzenetére


sinci01
aktív tag

Nem kell semmilyen app. A felső menüt lehúzod és 2x megérinted a hangszórót. Elsőre rezgőre állítja, másodszorra némára. Harmadszori megérintésre visszaáll alapállapotba. Ennél gyorsabb nincs! :)

(#1767) feddel


feddel
senior tag

Bár még a 6.0 sem jött ki hivatalosan rá, de vajon a 7-es androidra lesz majd hivatalos frissítés a jövőben?

(#1768) GEPESZ66 válasza feddel (#1767) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az A5 2016-ra ma jött ki több magyar 6.0.1.
Pedig az A3 2016-ra előbb jelentették be a 6-os droidot.

[ Szerkesztve ]

(#1769) Aryes válasza GEPESZ66 (#1768) üzenetére


Aryes
nagyúr

Sehol nem jelentették be előbb. :) Volt egy hír, hogy az A5-re jönni fog a 6.0, többen ebből arra következtettek, hogy talán akkor az A3 is kapni fog. ;)

(#1770) GEPESZ66 válasza Aryes (#1769) üzenetére


GEPESZ66
veterán

http://tech2.hu/erkezik-a-marshmallow-frissites-a-samsung-galaxy-a5-2016-es-a7-keszulekekre-is/

(#1771) busman válasza GEPESZ66 (#1770) üzenetére


busman
addikt

Tök jó nekünk, kint van már a 7.0 is....

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#1772) negro válasza GEPESZ66 (#1768) üzenetére


negro
őstag

Ez csak a szokasos marketing bullshit. Ergo nehogy mar a sorozat leg olcsobb tagja kapja meg elsokent. Amugy jo magam ugy vagyok vele, hogy a lenyeg az ne legyen elfelejtve a telefon 1 ev mulva se. Ergo ha csak akkor jon ra egy 7.0 nem igazan zavar ahogy az se ha a 6-os 1 honap mulva. Oszinten szolva ez az 5.1 tokeletesen fut. Azert ma mar nincsnek akkora ugrasok a verziok kozt mint anno a 2-3-4 eseteben.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#1773) adriano18


adriano18
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy hol tudom állítani, hogy a kijelző alatti vissza gomb meg a másik az addig világítson mint a kijelző? Mert nagyon zavaró nekem, hogy nem világít, nem találom a gombot :

(#1774) Aryes válasza adriano18 (#1773) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tessék.
De ne mondd már, hogy nehéz a gombokat megtalálni... :DDD
Célozd be a home gomb és a káva közt fél úton és pont ott lesz. Amúgy én se szeretem keresgélni, simán végighúzom az ujjbegyem a fekete részen, és tuti közben megnyomom a gombot is. ;)

(#1775) consono válasza negro (#1772) üzenetére


consono
nagyúr

A Samsung eddig munkásságából kiindulva, szinte 100%, hogy NEM lesz 7-es droid a telóra. Talán az S7/S7 Edge megkapja, de más...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1776) Tuomas válasza consono (#1775) üzenetére


Tuomas
addikt

Kicsit off, de azért leírom. Egyetértek. De nem csak a samsungra igaz. szerintem a csúcskészülékeken kívül más nem nagyon fogja megkapni.
Gondoljunk bele, most kezd elterjedni a 6-os a gyártók most készítik, optimalizálják és küldik szét a frissítéseket. Akkor amíg a szolgáltatók is hozzáteszik a magukét világszerte, az megint plusz idő.
Erre már elérhető a 7 is. Azért ez kicsit a google hibája is, hogy ennyire töredezett a piac.

We were here

(#1777) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Négy év után most van ismét Samsung telefonom.
Melyik böngészőt használjátok:a gyárit, vagy a Chrome-t?
Talán a Chrome mellett szólna nekem az adatforgalom csökkentési lehetőség, ill. a weboldalak lefordíthatósága magyarra.

(#1778) GEPESZ66 válasza negro (#1772) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Mondjuk azt soha nem értettem, ha mindegyik függetlenben megvannak a nyelvek, pl. a magyar is, akkor miért nem egyszerre adják ki.
Mit csinálnak még több héten keresztül ez egyes régiós kiadásokkal!

(#1779) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az LG-nél a névjegyzékben működött a 2 újjas nagyítás-kicsinyítés.
Kár, hogy itt az nem megy!

(#1780) feddel


feddel
senior tag

Azt jósolja meg nekem valaki, hogy ha A3-at vennék, akkor 1 év múlva lesz-e olyan alkalmazás (nem játék), amit hardveres hiányosság miatt nem tudnék használni.
Nézegetek én hasonló és erősebb telókat, de egy sem tetszik annyira, mint ez az A3.

[ Szerkesztve ]

(#1781) Aryes válasza GEPESZ66 (#1777) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én mindkettőt használom, a chrome jobb, gyorsabb, jobb a kompatibilitása és az akksit is jobban kíméli. A gyári se a régi aosp alapú cucc, az is sokat fejlődött, de vannak korlátai.
A frissítések leginkább azért vannak régiókra osztva minden gyártónál, mert nincs az a szerverbázis (illetve nincs értelme fenntartani), amelyik egyszerre el tudná látni a világ összes telefonját frissítéssel.

(#1780) feddel: már most is van ilyen, pl az összes infra távirányító program.

(#1782) paperboy válasza feddel (#1780) üzenetére


paperboy
senior tag

Valamint gyro szenzor sincs sajnos benne...

(#1783) feddel válasza paperboy (#1782) üzenetére


feddel
senior tag

Akkor ezért nem forognak az asszonynak a csillagképek a star tracker appban..
Hát gyönyörű ez a telefon, és tökéletes méret nekem, de a jövőre gondolva lehet hogy erősebbet kell keresnem. Hátha nő a kezem az A5-höz..

(#1784) iMagic7 válasza feddel (#1783) üzenetére


iMagic7
tag

Az A5 inkább gyengébb (lomhabb) az fhd miatt ;)

(#1785) feddel válasza iMagic7 (#1784) üzenetére


feddel
senior tag

Mostmár talán kibírom a Mercury-ig :-)

(#1786) feddel


feddel
senior tag

Segítsetek! Google naptaramban létrehoztam közös fiókot az asszonnyal, az asztali gépen. De ő a telojan (A3) az s tervezoben nem látja. Pedig én adtam hozzáférést a beállításoknál.

(#1787) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Használ vki telefon beszélgetést rögzítő app-ot? Melyik működik rendesen ezen a telon?

(#1788) busman válasza Sanyi.mTs (#1787) üzenetére


busman
addikt

[link]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#1789) Veron válasza GEPESZ66 (#1777) üzenetére


Veron
őstag

Egy voks a Chrome-ra.
Egyedüli nagy hiányossága, hogy az oldalakat nem tudja újratördelni a nagyítás függvényében.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#1790) Venn válasza busman (#1788) üzenetére


Venn
tag

+1

(#1791) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Ae Ebay-ról tudtok-e olyan szilikon tokot ajánlani, ami fekete színű, s valami vastagabb kivitel, ami véd is?

(#1792) Probert75 válasza GEPESZ66 (#1791) üzenetére


Probert75
addikt

(#1793) FroZone99


FroZone99
aktív tag

A memória kártyát bele lehet tenni működő állapotban vagy ki kell kapcsolni a telót?

(#1794) Probert75 válasza FroZone99 (#1793) üzenetére


Probert75
addikt

Nem, mert egy tálcán van a SIM kártyával.

(#1795) FroZone99 válasza Probert75 (#1794) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Kösz már megcsináltam és persze kikapcsoltam.

(#1796) Aryes válasza Probert75 (#1794) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért, a sim kártya bekapcsolva kapaszkodik? :)

(#1797) Probert75 válasza Aryes (#1796) üzenetére


Probert75
addikt

Nem, csak én nem tartom jó dolognak, ha valami feszültség alatt van és kirángatom. A memkarit le lehet választani, de a simet nem üzem közben.

(#1798) Warloo93 válasza Probert75 (#1797) üzenetére


Warloo93
tag

Szerintem ez hülyeség. Én mindig bekapcsolt állapotban szedem ki.

(#1799) Aryes válasza Warloo93 (#1798) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezek szerint lehet. :)
Ettől még természetesen nem ajánlott.

(#1800) Warloo93 válasza Aryes (#1799) üzenetére


Warloo93
tag

Este megnézem mit ír a használati útmutató.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.