Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Probert75 válasza SchiSa (#2997) üzenetére


Probert75
addikt

SRY, ha magadra vetted! Jobb lett volna új hozzászólásként, mert mindenkinek szólt, aki "mire jó az okostelefon net nélkül" megjegyezést szajkózza.

(#3000) aryes (#2984) "sinci01: igen nagy szegénységi bizonyítványt állítasz ki magadról..."
Ezzel meg teljesen egyetértek! :R

[ Szerkesztve ]

(#3002) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Belehet-e valahogyan állítani, hogy a zárolt képernyőn is látszódjon, hogy az ébresztés mikorra van beállítva.
J5 2016-on láttam a fórumban, hogy látszik a zárolt képernyőn.

(#3003) Tuomas


Tuomas
addikt

Használ itt valaki Greenify-t? 6-os android alatt mennyire van értelme? Úgy értem, hogy elvileg 6-ban fejlesztettek az ilyen alkalmazás-futási és hibernálási dolgokon, emellett érdemes-e használni?

We were here

(#3004) szemesi69 válasza Tuomas (#3003) üzenetére


szemesi69
addikt

Úgy tudom root kell hozzá, vagy nem?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3005) Tuomas válasza szemesi69 (#3004) üzenetére


Tuomas
addikt

Bizonyos funkciókhoz nem. Vagyis van nem rootolt működése is. Pl adott alkalmazásokat hibernálja a képernyő kikapcsolása után, amíg manuálisan el nem indítod a programot. Ez elérhető a nem rootolt verzióban is.

We were here

(#3006) szemesi69 válasza Tuomas (#3005) üzenetére


szemesi69
addikt

Soha nem használtam ilyen programokat, nem volt szükség rá 6 alatt sem, tégy vele egy próbát, mondjuk a P8 LITE, ezt alapból tudja, de nem vettem észre nagy változást akku terén, az A3 alapból is jól kezeli az akkut.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3007) Tuomas válasza szemesi69 (#3006) üzenetére


Tuomas
addikt

5 alatt már próbáltam, és igazából azt figyeltem meg, hogy már ott se igen tudod mit hibernálni az alkalmazás, mert a nem használt programok nem nagyon futottak, ahonnan meg értesítés jöhetett, azt úgysem hibernáltattam. Mivel ez ahogy olvastam az alkalmazás kezelés, és takarékosság a 6-ban még tovább fejlődött, így felmerült, hogy valakinek van-e tapasztalata róla, hogy tesz-e még hozzá, vagy amit megspórol, azt az alkalmazás erőforrásigénye felhasználja-e :)

We were here

(#3008) szemesi69 válasza Tuomas (#3007) üzenetére


szemesi69
addikt

Én úgy gondolom, csak root mellett lenne igazán haszna, mert csak akkor tud belenyúlni rendesen :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3009) Gerinces válasza Aryes (#3000) üzenetére


Gerinces
csendes tag

Nagyon köszönöm a konkrét segítséget, holnap belakom újra a telót a 6-os frissítése után!

[ Szerkesztve ]

(#3010) Aryes válasza Tuomas (#3003) üzenetére


Aryes
nagyúr

Még jelly bean alatt tettem vele egy próbát. Igazából egy dolgot akartam vele fagyasztani, a play szolgáltatásokat, mert iszonyúan merült a telefon, mind1, most nem részletezem, a lényeg, hogy nem engedte. Volt még talán két rendszeralkalmazás, amit szintén nem engedett, szóval visszakértem a pénzemet.

Amit esetleg próbálj meg: az alkalmazások menüben az appok adatlapján találsz egy olyat, hogy "értesítések megjelenítése". Ha innen kiveszed a pipát, akkor én úgy vettem észre, hogy pl a játékok, amik folyton idegesítő push üzeneteket küldenek (a gyerekeim előszeretettel töltenek le ilyeneket), így el sem indulnak a háttérben, főleg, ha be van kapcsolva az akkumulátor menüben az állandó optimalizálás.

Gerinces: szívesen!

szerk.: most látom, hogy enyém lett A3(000)-dik hsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3011) Tuomas válasza Aryes (#3010) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi, köszi, ezt a módszert kipróbálom! :)

We were here

(#3012) mike1334


mike1334
veterán

A frissítés után ezt a ronda fehérséget hogy lehet eltüntetni?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3013) Probert75 válasza mike1334 (#3012) üzenetére


Probert75
addikt

Tölts le ingyenes témát a Beállítások/Téma menüben egy gyors regisztráció után. Én a TouchWiz6BMM ingyenes témával full befeketítettem 6.0-át. :)

[ Szerkesztve ]

(#3014) mike1334 válasza Probert75 (#3013) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi, material black lett a nyerő :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3015) sinci01 válasza Aryes (#3000) üzenetére


sinci01
aktív tag

Meg kell állapítsam, Te egy hős vagy... :C

(#3016) mike1334


mike1334
veterán

Hm...tegnap frissítettem (Telenoros vagyok) a rendszert. Este meg reggel wifin neteztem...most nem megy a mobilnet...a frissítésnél állítódott át vmi (ha igen, akkor hogy tudom visszaállítani?), vagy a Telenornál van gubanc?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3017) norakrisz


norakrisz
csendes tag

Sziasztok! Galaxy A3(2016) tulajokhoz van két kérdésem.
Lehet ezt a telefont Wifi hotspotként használni? A neten a legtöbb specifikációban az van, hogy nem, de láttam olyat is, ahol azt írták, hogy igen. A Media Marktban nyomkodtam a kitett példányt, de nem találtam benne sehol :(
Lehet vele makró képeket csinálni? Ha igen, akkor hogyan? A tesztben az van, hogy igen, de amikor próbálgattam, nem találtam a kamerán ilyen beállítást. Vagy csak egyszerűen közel kell tartani a tárgyhoz? (A mostani telefonomon be kell állítani a fókuszmódot makróra)

(#3018) GEPESZ66 válasza mike1334 (#3016) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A kollégámnál is ez volt.
Beállította a 3G/2G-t, ill, manuálisan rákeresett a hálózatra, s kiválasztotta a szolgáltatót.
Visszatért a net.

(#3019) mike1334 válasza GEPESZ66 (#3018) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi, megjavult :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3020) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A 6-os verzióban hála isten már nincs az, hogy a WIFI-hez újrakapcsolódott.
Az 5-ös droidnál ez többször előfordult nálam.
Én ezt tapasztalom.

(#3021) Humbucker


Humbucker
senior tag

Megjött ebayről a tok amit már majdnem elfelejtettem olyan régen rendeltem.
Hát nagyon komoly, olyan masszív, szerintem ha izomból a falhoz vágnám se lenne semmi baja, egy embert agyonlehetne vele ütni, megérte rá várni, és mindez két font se volt, és még ki sem kell mozdulnom érte, házhoz hozzák, vicc az egész :)

(#3022) Aryes válasza norakrisz (#3017) üzenetére


Aryes
nagyúr

Természetesen, az értesítési sávon van még gyorskapcsoló is a hotspothoz.

A makró mód már más kérdés, külön állítani a gyári kameraprogramban nem lehet, de olyan 10cm-től már fókuszál. 3rd party kamera appban lehet makrót állítani, de az sem fókuszál közelebbre.

Humbucker: az élet apró örömei! :) Tudsz linket írni, hogy mit rendeltél?

[ Szerkesztve ]

(#3023) Cavsfan


Cavsfan
tag

A mai napon meg jött a függetlenre....most jön lefelé...

(#3024) FroZone99


FroZone99
aktív tag

Valakinek van infója hogy telekomra mikorra várható a 6-os rom?

(#3025) Probert75 válasza FroZone99 (#3024) üzenetére


Probert75
addikt

(#3026) FroZone99 válasza Probert75 (#3025) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Oké köszi de OTA-n mikor lesz elérhető, ezt akartam kérdezni.

(#3027) FroZone99 válasza FroZone99 (#3026) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Csak azért érdeklődtem mert ha belátható időn belül nem jön akkor másik gépen felteszem rá smarttal vagy odinnal.

(#3028) szemesi69 válasza FroZone99 (#3027) üzenetére


szemesi69
addikt

Már találkoztam többször is olyannal, hogy otán nem jött a frissítés, csak a smarton keresztül, ki tudja, hogy a samu éppen melyik vonalon engedi el a frissítést.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3029) FroZone99 válasza szemesi69 (#3028) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Értem akkor a hétvégén asszem feltolom.Köszi :R

(#3030) akos_ur


akos_ur
aktív tag

Hétfő reggel OTA lefrissült a teló (Telenor), aznap este csináltam egy gyári resetet, belaktam újra, azóta lehet, hogy csak "placebo", de szerintem kicsit gyorsabb lett :) Valahogy most nagyon egyben van a rendszer.

(csakis az alap téma, imádom új színeket, minden olyan letisztult, világos, így a jó :) )

(#3031) oroszkrisz


oroszkrisz
tag

Telenoros 6os frissítés nekem is felment tegnap, te jó ég...mintha 8 magossá változott volna a készülék 4 giga rammal!! Úgy szalad mint a fene, és nem töröltem róla semmit, nem volt gyári visszaállítás!! Egyetlen zavaró benne eddig, hogy a szinkronizálás az állapot sávon állandóan megerősítést kér, ha kikapcsolom (hülyeség) de hatalmas örömmel vettem, hogy az adatforgalom ki/be kapcsolásnál már nem kötekedik(gondolom sokakat nem érint, én személy szerint mobil adatot csak alkalomszerűen használok). Még valami, levették a repülő üzemmódot a kikapcsoló gombról, biztos nem fért el...és szintén jó hír, hogy visszakerültek a gyorstárcsázó widgetek. Javítottak a dupla kattos kamera gyorselérésen is. Alapvetően nekem nagyon bejött a frissítés. :)

[ Szerkesztve ]

(#3032) Aryes válasza oroszkrisz (#3031) üzenetére


Aryes
nagyúr

Pszt... csak szólok, hogy valójában tényleg 8 magos a készülék. ;)

(#3033) Aryes válasza oroszkrisz (#3031) üzenetére


Aryes
nagyúr

Jut eszembe: mondjuk a cpu-z segítségével nézz már utána, hátha az új firmware-el tévedésből tényleg unlock-olták a 8-ból gyárilag letiltott 4 magot. Poén lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3034) negro


negro
őstag

Latom meg erkezett mar a 6-os vegre hivatalosan is az enyemre is.

Frissites utan maradnak a beallitasok, nem kavar be? Resetet nem akarok tekintve csak 2 honapja van nalam a telo.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#3035) GEPESZ66 válasza negro (#3034) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Pedig jobb lenne a reset!

(#3036) mateus válasza negro (#3034) üzenetére


mateus
senior tag

Eddig többen is panaszkodtak, hogy hülyeségeket csinál a teló a frissítés után, érdekes mód azok, akik nem csináltak factory resetet.
Egyik jóbarátom is állította, hogy minek az, aztán miután pár hét alatt egyre több bug jött elő megcsinálta ő is, azóta oké minden.
Nálam is minden ok, de én csináltam frissítésnél resetet, jobban szeretem így, megéri rááldozni azt a kis időt.

(#3037) negro


negro
őstag

Hat ez nem jo hir.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#3038) SkylineGTR76 válasza mateus (#3036) üzenetére


SkylineGTR76
tag

Tegnap délután frissítettem reset nélkül, eddig nekem is gyors, egyszer állt le a névjegyzék eddig... (Tmobil)

(#3039) deen04


deen04
tag

Én is reset nélkül csináltam és eddig nem volt gond. talán csak annyi, hogy a Waze néha nem lép ki a nyíl megnyomására és ekkor menüből kell kilépnem. De ennyit kibírok... inkább mnt az újrabelakás. Ha jelentkezik valami durva hiba akkor természetesen kapja a resetet.

(#3040) negro válasza deen04 (#3039) üzenetére


negro
őstag

Meg csinalom majd 7vegen reset nelkul. Ha gond lenne vele majd akkor mehet a reset.

Btw. a Waze- re ebben a honapban jott 2 update is ha jol emlekszem szoval siman lehet ezert bugol es semmi koze a 6.0 -as rendszer frissiteshez.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#3041) cole16


cole16
csendes tag

Hétvégén szerintem én is megcsinálom, nálam is jelzett, hogy elérhető a 6-os droid. :)

A feloldási effektnél a buborék helyett van valami új, vagy már semmi nem lesz?

(#3042) GEPESZ66 válasza cole16 (#3041) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nincs helyette semmi.

(#3043) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

6.0-án itt is eltűnik az email kliens? pontosabban az exchange beolvad a gmail-be?

(#3044) GEPESZ66 válasza Sanyi.mTs (#3043) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én 5-ön,ill. 6-on is az exchange-t használom a céges levelekhez.

(#3045) deen04


deen04
tag

Valaki nem tudja, hogy a voip részt elő lehet e csalogatni valahogy? Régen a hívásbeállításoknál (más telefonnál) alapból benne volt, de valami miatt ezekből kiszedték. Jobb lenne azt használni mint egy külsős programot. A Zoipper manapság mindig az akkufogyasztás legelején áll.

(#3046) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

nos, nem a hang le + home gomb + power gombbal lehet belépni abba a menübe, ahonnan lehetne resetelni a telót. ebből az odin mode-ból hogy lehet kilépni?

(#3047) akos_ur válasza Sanyi.mTs (#3043) üzenetére


akos_ur
aktív tag

nem olvad bele, marad a beépített kliens, ami szerintem a legjobb.. én korábban, 5ös alatt Outlookot használtam, de lassabb volt és nem is tudott ennyit

ez a beépített kliens a 6-os alatt nagyon jó szerintem, mindent tud

(be van állítva 3 exchange fiók, gyors, kezel persze mindent, naptár, címtár, házon kívül, megbeszélés felkérések, stb... még a megbeszélés helyszínét is meg tudja jeleníteni a térképen :) )

[ Szerkesztve ]

(#3048) GEPESZ66 válasza Sanyi.mTs (#3046) üzenetére


GEPESZ66
veterán

http://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-a310f-galaxy-a3-2016/

(#3049) szemesi69 válasza Sanyi.mTs (#3046) üzenetére


szemesi69
addikt

hangerő le + power gomb, vagy csak power gomb, de az első a biztosabb :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3050) Sanyi.mTs válasza szemesi69 (#3049) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

köszi,
végül a kilépés odin módból: hangerő le + fel + home + power kb 5 másodpercig

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.