Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

100e ft... Ne vicceljünk már!

(#2) Wesder válasza SkyLine3000 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Ez nem vicc... Ez Samsung :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) trachemysss


trachemysss
csendes tag

Nem a teljesen friss árból kell kiindulni. Mennyi legyen 60ezer? Amúgy szép kis cucc, de ahogy látom jövőre már ez is kb. 5 colos tégla lesz.

(#4) konczy3


konczy3
senior tag

Mindenki ismeri a Touchwizt miért nem lehet minimum 2 giga ramot mikor már lassan mindenki 3-at rak... Amúgy nem lenne rossz kis telefon nekem tetszik is rég mondtam ilyet Samura csak az árazás tántorít el.

Never Settle

(#5) kátú


kátú
őstag

A kijelző nem tű éles? Hagyjuk már... mikor annó bejött az S3 mindenki el volt esve a kijelzőtől most meg nem tűéles? Ez mekkora átvágás már istenem...
Az ára szerintem teljesen rendben van, majd 3 hónap után lentebb megy az ára 80e környékére

It still works!

(#6) Tottalino válasza SkyLine3000 (#1) üzenetére


Tottalino
tag

Miért viccelnének? Nem hülyék ezek! Szétnéznek a piacon, és nincs versenytársuk nálunk. Xiaomi, és társai? Ja, jó az ár, csak a 4G nem az igazi, mint tudjuk. Sony? Drágább (Z5 Compact) és a sony bugos rendszerét sokan ismerjük. HTC? Ugyan már, az A9 190 ezerért? LG G4? Most ismerte el a gyártó, hogy gyárihibásak. Mégis, ki tudna versenyezni velük?

(#7) .OM. válasza Tottalino (#6) üzenetére


.OM.
aktív tag

Az LG G4-es gyári hibájáról kérlek linkelj egy hivatalos vallomást, érdekelne. No offense. Köszi.

ex .Oldman.

(#8) Wesder válasza Tottalino (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Elismerték, de cserélik is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Wesder válasza .OM. (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Kontakthiba miatt bootloopot kap a telefon àllítólag. Ha ez igaz is, nem szàmít, mert cseréli a cég.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) seria


seria
tag

"Ezen változtathat az olcsóbb, bár azért méretesebb Xiaomi Redmi 3, amely Snapdragon 615-ös rendszerchipet, fémházat és 4100 milliamperórás telepet kapott" Snapdragon 650 az.

(#11) DS39


DS39
nagyúr

100k-ért azért még a Samsung is adhatna 2 GB RAM-ot. :U

(#12) Tottalino


Tottalino
tag

"viszont a vételi minőség lehetett volna jobb..."

Ez alatt vajon mit kell érteni?

(#13) kengyel


kengyel
nagyúr

Jó a telefon az tény és való, csak sosem fogják az árakat " normalizálni " !

kengyel

(#14) lomapur válasza .OM. (#7) üzenetére


lomapur
újonc

www.androidauthority.com/lg-admits-g4-bootloop-problem-hardware-fault-669603/

(#15) Bone123 válasza Tottalino (#12) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Antennajel vételi minőség.

(#16) Bone123 válasza seria (#10) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Az a Redmi Note 3 Pro. A tesztben a Redmi 3-at neveztem meg.

(#17) Tottalino válasza Bone123 (#15) üzenetére


Tottalino
tag

Ezt a régi A3 telefonon is észrevettem. Mintha sokkal kevesebb pálcika lenne a térerő jelzőn, mint más telefonokon.

(#18) cintula187


cintula187
addikt

Lesz még ennek is reális ára. A5 is horror áron indult (2014 októberi megjelenés, tavaly tavasszal meg 40.000 ért vittem telekomnál 2év hüséggel.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#19) Fred23


Fred23
nagyúr

Ha vízálló is lenne, megérné az árát, nagyon szép lett, és a tudása is elfogadható. 75-80 körül pár hónap múlva jó vétel lehet. Most ennyiért inkább az S5 Neo.

(#20) motoflug


motoflug
őstag

A slowmo.-t tudja vajon?

(#21) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Gyönyörű a motyó, de hogy 100 ezerért (meg majd 80-ért is, ha esik az ár) nincs noti LED, meg csak 1,5 giga a RAM... nos ez gáz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) Bone123 válasza motoflug (#20) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Nincs slomo videofelvételi opció.

(#23) diegho válasza seria (#10) üzenetére


diegho
nagyúr

616

(#24) Tottalino válasza Csapoati (#21) üzenetére


Tottalino
tag

Odáig vagytok ezzel a 1,5 gigával. Nagyon sokan nem játszanak, azoknak bőven elég. Aki játszik, az vegyen olyan telefont. Ez pont olyan dolog, ha azért hőbörögnének az emberek, hogy az AMD és az Intel integrált videókártyáival nem lehet játszani? Tényleg? Ha ez a célod, miért nem veszel bele egy videókártyát?

(#25) janeszgol


janeszgol
félisten

Gyönyörű ez a telefon. Az SoC oké, a ram sajnos kevés. Ehhez kevés. Natúr droidhoz elég lenne.
A kamera szép fotókat csinál, a széleken sem torzít/mos úgy, mint szoktak általában a telefonok. A videón az az akadás, nos. Az nem a legjobb. Talán javítva lesz. (Szerencsére a hang nem pattog.)

Az OS elavult egy 2016-os néven megjelent készüléktől. A képernyője szép képet ad.
A kezdő ár éppen elégséges. Szolgáltatói 50-60(?) ezres árral a 3000-3500 forintos előfizukhoz már jó.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) batai15


batai15
félisten

Vicc ennyiért.

(#27) tixem


tixem
addikt

Nudli ram, középszerű hardver, középszerű jellegtelen semmilyen telefon és 100 ezer? Jó vicc.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#28) prolad


prolad
őstag

Szép darab, ismerősömnek van előző szériás a3, ez ahhoz képest sokkal jobbnak tűnik. Az árán még lenne mit csiszolni.

(#29) Csapoati válasza Tottalino (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

1 gigásról váltottam 2-esre. Ég és föld a különbség csak böngészés alatt is (nem igazán játszom már rajta). Ráadásul még egyszer: 100 ezres telefonról van szó.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) #82729984 válasza Tottalino (#6) üzenetére


#82729984
törölt tag

Az lg g4 nem gyári hibás, maximum vannak hibás készülékek. Mint minden más gyártónál. Viszont akármelyik samsungot megeszi keresztbe-hosszába :) Mert a samsung akkor is laggolna ha 32 gb ram lenne benne a csodás ram kezelésének hála...

(#31) Zolik válasza batai15 (#26) üzenetére


Zolik
senior tag

@27 akkor vegyél 2éves ifont (i5s) 1,5x ennyiért kevesebb rammal és tárhellyel, bővíthetőség nélkül, kisebb kijelzővel és gyengébb akksival! az is egy vicc, de mégis veszik ...
---
ja és ugye ne felejtsük el a jó öreg VB magyar 27%-os áfát, a kereskedői árrést, a tárhely után az adó stb stb.
Nem a teló a drága csak nekünk van csillió féle adónk amik 30-35%-al is megdobják egy készülék árát!
Kint kb 275-280 $ ami úgy ~ 78.000 Ft... (tudom nektek az is sok lenne ha ingyen adnák)

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#32) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

100 ezer ezért??? Majdnem fele ennyiért veszek inkább egy sima Idol 3-at, ami alig gyengébb. Vagy még mindig 100 alatt van 5.5 colos Idol 3, ami minden téren jobb. Oké, szép kívülről de ennyi. Ráadásul a táccsvíz a legótvarabb androidos felület, kukázhatná már a Samsung. A Marshmallow hiánya meg vicc így 2016 elején.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#33) Csapoati válasza tixem (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A jellegtelent nem értem, a hátlap kimondottan egyedi. Az eleje meg samsungos, milyen legyen? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) Tottalino válasza #82729984 (#30) üzenetére


Tottalino
tag

Tehát gyári hibás. Tehát nem leejtés miatt, nem beázás miatt, hanem így sikerült a gyárban. Elismerték, innentől kezdve nem tudom, te miért nem érted. Hogy nem mindegyik? Az téged miért vígasztal, ha valakinek a garancia után rohad le, mert még működik?

[ Szerkesztve ]

(#35) #82729984 válasza Tottalino (#34) üzenetére


#82729984
törölt tag

Mit ismertek el? Jó lenne ha mutatnál egy hivatalos lg közleményt erről. Hangsúlyozom, _hivatalos LG közleményt_!

nem mindenféle noname fórum/weboldal épp aktuális agymenése.

"Tehát nem leejtés miatt, nem beázás miatt, hanem így sikerült a gyárban."
Megjegyzem a te logikád szerint minden gyártó minden készüléke gyári hibás minden iparágban. Mert még soha senkinek nem sikerült 0% meghibásodási aránnyal kihozni készüléket. Ennyi ésszel...

[ Szerkesztve ]

(#36) Tottalino válasza #82729984 (#35) üzenetére


Tottalino
tag

:C

(#37) #82729984 válasza Tottalino (#36) üzenetére


#82729984
törölt tag

Továbbra is várom a linkedet ahol az lg elismerte a hibát.

(#38) Tottalino válasza #82729984 (#37) üzenetére


Tottalino
tag

Tedd azt!

(#39) ollie


ollie
MODERÁTOR

100k pénzért én még a 2GB ramot is kevesleném, nem hogy a másfelet. Ez nagyon jó ajánlat lenne ujjlenyomat olvasóval, értesítési leddel, és legalább 2GB rammal, de csak a plusz rammal is kiegyeznék. Így viszont felejtős.

***

(#40) #82729984 válasza Tottalino (#38) üzenetére


#82729984
törölt tag

Tehát nem tudsz ilyet felmutatni. Magyarán _hazudtál_, senki nem ismert el semmit az lg-től.

Csak nem tán samsung pr embert tisztelhetünk benned aki épp a konkurenciát akarja besározni?

[ Szerkesztve ]

(#41) Tottalino válasza #82729984 (#40) üzenetére


Tottalino
tag

Igen, hazudtam! Na, most mehetsz pihenni!

(#42) Beri78


Beri78
őstag

Ennyi pénzért tényleg többet várna az ember. Sok már a konkurencia - és ezt csak azok veszik meg, akik
- nem olvassák a mobilarenát
- Samu fanatikusok
- ....

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#43) Wesder válasza Fred23 (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom M-L csomagban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#44) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Olvasom a véleményeket.
Ezek szerint, ha elfogadható az 5", akkor talán jobb választás a régi a5? Hisz elég jó az ára.
Viszont a régi A5 szerintem nem fogja megkapni a 6-os droidot, csak hiteget a Samsung.

(#45) mugencivic


mugencivic
tag

Élőben meg kell nézni, fogni, mielőtt fikázza valaki. Ilyen igényesen megcsinált, jó fogású, jó tapintású, jól összerakott kompakt telefont ebben a 4.7" -os méretben csak nagyon ritkán látni. Simán hozza egy iPhone 6, vagy egy S6 megépítettségét. Ezért kerül ennyibe.. Akinek nem kell a nagy kijelző, de mégis igényes telefont akar és hajlandó is áldozni rá valamivel többet, nem is tudnék jobbat ajánlani. Melléraktam az i6-om és nekem az A3 jobban tetszett, ráadásul ugyanakkora kijelzőméret és hardveres gomb megléte mellett határozottan kompaktabb. Ha az S6 kameráját meg mondjuk 2-3GB ramot beleraknák (valamivel többért persze), akkor vinnék mint a cukrot. Ebben a méretben szinte nincs normális telefon. De az A5 is hasonlóan jó lett, mellérakva egy S6-ot, nincs szégyenkezni valója.

[ Szerkesztve ]

(#46) Retro DJ válasza Zolik (#31) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Szerintem ezt egy olyan ember írja, aki nem használt i5S-t, de szerintem más iPhone-t sem.

Túlárazott és ezért az árért nem megfelelő a hardver sem. Ennek ellenére fogyni fog a szolgáltatók jóvoltából!

Retro

(#47) Viktor77


Viktor77
titán

A telefon kinézetre nagyon tetszik, de 100-ért?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#48) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Lehet, hogy figyelmetlen voltam, de ebben, meg az A5-ben (2016) nincs értesítési LED, ugye? Csak a microSD bővítés jött vissza?

I humbly and respectfully decline™

(#49) Foglalt név válasza mugencivic (#45) üzenetére


Foglalt név
addikt

Mielőtt az i9195i-t megvettem, a frissítés előtti verziója bekerült a látómezőmbe, az 5S mellé. Látva a "fejlődést", előre tartok tőle, hogy mi lesz, ha ezzel történik valami, mert érzésre egy éven belül eltűnik ez a pár megmaradt használható készülék is(az új apple pletykák adnak okot egyedül bizakodásra) :(

(#50) Benőke


Benőke
őstag

"intenzív napi használattal és másfél-kétnapos töltési rátával, ez bőven kielégítő lesz"

Ne vicceljünk már. Mert egy okos telefon ma erre képes ettől ez még közelítőleg sem kielégítő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.