Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) akos_ur válasza Aryes (#1199) üzenetére


akos_ur
aktív tag

erre én is kíváncsi lennék :) ...illetve, hogy mennyivel gyorsabb, érezhető -e...

(#1202) paperboy válasza akos_ur (#1201) üzenetére


paperboy
senior tag

Most neztem xda-n antutura pl olyan 5-6e pontot dob rá, amíg garim van nem szórakozok vele sztem, de utána ha kell a plusz erő lehet megcsinálom, meg addigra biztos kiforrottabb lesz a dolog, nem tudom lehet e hátulütője a dolognak...

[ Szerkesztve ]

(#1203) Aryes válasza paperboy (#1202) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hátulütője mondjuk, hogy nem tudod vele frissíteni M-re. Mondjuk az a 6ezer pont nem annyira kecsegtető, hogy belevágjak, de a bennem élő hackert felpiszkálta a lehetőség. :)

(#1204) akos_ur válasza Aryes (#1203) üzenetére


akos_ur
aktív tag

csak jöjjön már az az M :)

(#1205) g@bo válasza mateus (#1196) üzenetére


g@bo
nagyúr

akkor az én hibám....
nyilván a gyártó /china noname ltd/ nem óhajtott tudomást venni a kijelző szélén jelenlévő ívről. 3000é. ebay 500 huf. ;]

nekem is fólia lesz, ha alámegy egy rakat kosz. többieknek tanulság, vigyázni az "üvegfóliával".

(#1206) mackoman


mackoman
tag

Sziasztok,hol tudom kikapcsolni a 4G-t? Válaszokat előre is köszönöm.

(#1207) Probert75 válasza mackoman (#1206) üzenetére


Probert75
addikt

Beállítások/Mobilhálózatok/Hálózati mód.

(#1208) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok tudtok egy körülbeli időpontot, hogy kb mikor jön ki 6-os android erre a telefonra? Szeretném leformázni és ha mostanában jelenne meg, addig várnék vele.

(#1209) akos_ur válasza SoldierL (#1208) üzenetére


akos_ur
aktív tag

ez volt a legutóbbi biztató hír az ügyben

szóval hamarosan... :)

de miért akarod "leformázni"? ennyi idő után? mi baja van? :)

(#1210) gaborm69


gaborm69
aktív tag

Holnap akarom megrendelni a vodánál.Szerintetek a fekete vagy az arany a szebb.Bár utóbbi most épp nincs raktáron.

Samsung Galaxy S20 FE

(#1211) SoldierL válasza akos_ur (#1209) üzenetére


SoldierL
senior tag

Szia köszi! Azért mert sok hülyeséget rápakoltam az utóbbi időben ezért látok egy csomó szemetet az almappákban.

(#1212) sinci001 válasza oroszkrisz (#1190) üzenetére


sinci001
csendes tag

Találtam Speed dial nevű alkalmazást, és nagyon bejött. Ajánlom akinek hiényzik a gyorstárcsázás funkció. :)

(#1213) Probert75 válasza sinci001 (#1212) üzenetére


Probert75
addikt

Nem kell ehhez külön program, csak szólok! Bemégy a névjegyzékbe, ott megkeresed, akit widgetként ki akarsz tenni a kezdőképernyőre, majd ráböksz a névjegyre. Amikor ráböktél, akkor jobbra fenn Egyebek. A lenyíló ablakban ott lesz, hogy Parancsikon kezdőképernyőre.

Szerk.! Bocs nem próbáltam, csak kitettem. De most nézem, hogy valóban csak a névjegyhez visz.
Ez tényleg gáz így, akkor minek!

[ Szerkesztve ]

(#1214) Probert75


Probert75
addikt

Hívás beérkezésekor azt az alulról felcsúszó menüt, amiben üzenettel lehet elutasítani a hívást, nem lehet valahogyan kikapcsolni? Mindig felrántom hívásfogadás előtt.

(#1215) Probert75


Probert75
addikt

Húú de pörög a topik! ;]

Csak hogy legyen értelme is a hozzászólásnak! A nagy tesóra már jó sok helyen megjelent a 6.0.1. Köztük kis hazánk is. Még ha csak Vodás is, de van.

[ Szerkesztve ]

(#1216) akos_ur válasza Probert75 (#1215) üzenetére


akos_ur
aktív tag

Hát nagyon jöhetne már erre a telóra is :)

(#1217) KoNZoLik@ válasza akos_ur (#1216) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Minek, jó ez így ahogy van!
Azért nem is pörög a topik mivel mindenki elégedett a készülékkel és használja, ennyi ;)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1218) sinci001


sinci001
csendes tag

Kaptam egy VR boxot, és töltenék a telefonra alkalmazást. A boxon van egy QR kód, amit beolvastattam, majd a play-re visz. Telepítésnél azt írja, hogy nem tudja telepíteni, mert nem kompatibilis készülék, pedig csak Android 4.0 vagy feletti a kritérium, készülék típus nem. Ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#1219) Aryes válasza sinci001 (#1218) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nincs benne gyro szenzor! Anélkül nemigen van értelme a szemüvegnek (ha jól értem mi az a VR box). De esetleg képméret vagy felbontás is lehet akadály, ki tudja. Próbáld más forrásból letölteni!

(#1220) tozso76 válasza Aryes (#1219) üzenetére


tozso76
aktív tag

+1 Jól mondod, gyro szenzor hiánya miatt, nem VR kompátiböl.

Más...
Megvolt a garis kijelző csere. Nem ment gyorsan, majd egy hét volt. Hibátlanul dolgoztak, nem látoma szerelés nyomát. 2 napig karcmentes volt a kijelzőm. :U Már szerzett egy körömbeleakadós karcot a front kamera mellett, megint. Most is tartom azt hogy, a Jiayu G2F-em jobban ellenállt a karcolással szemben.

(#1221) Thom!


Thom!
veterán

Marshmallow mikor jön T-mobileos készülékre?

(#1222) Aryes válasza Thom! (#1221) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egy picit később, mint a függetlenre.

(#1223) SoldierL válasza Aryes (#1222) üzenetére


SoldierL
senior tag

Már ki jött a független készülékekre?

(#1224) [DE2JAY] válasza SoldierL (#1223) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Nem

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#1225) g@bo


g@bo
nagyúr

hali urak

2 hete felrakott üvegfólia /melynek szélén légrés, kép volt/ szépen megpattant ott ahol nem érintkezett a telefon üvegfelületévell. sallala.

miként lehet ezeket eltávolítani? hajszárító melege + műanyagvilla? ;]

sima fólia megy fel, ez vicc.

(#1226) 313313 válasza g@bo (#1225) üzenetére


313313
addikt

Fogod és szépen leszeded/letöröd. Vagy egyben fog jönni, vagy folyamatosan törik, mikor szeded le...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#1227) g@bo válasza 313313 (#1226) üzenetére


g@bo
nagyúr

letisztultnak tűnik a megoldás. ;) már látom a világban az apró ragacsos szilánkokat.

(#1228) 313313 válasza g@bo (#1227) üzenetére


313313
addikt

Szedtem már le párat, ragadós felület egybe maradt, csak szilánkjaira hullott az üveg. Bár volt olyan is, amit simán leszedtem, nem tört, nyilván fólia (minőség) függő a dolog... Ragadós részeknek nem kellene a kijelzőn maradnia, ha félsz a dologtól, bemész egy mobilos boltba biztos megcsinálják, max kérnek érte némi pénzt...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#1229) Aryes válasza g@bo (#1227) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mi a fenétől lenne ugyan ragacsos?

(#1230) SchiSa válasza g@bo (#1225) üzenetére


SchiSa
tag

fél éves a telefonom.
tokot, fóliát nem látott, zsebben tartott és karc nélküli

(#1231) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

Tapasztalt már valaki hogy a hátlapi kamerával készített képek nagyon "megnyúlnak"? Gondolok itt arra hogy egy emneri arcot fényképezve elfogadhatatlanul megnyújtja azt, rövid és távolabbi tárgytávolságnál is, nem csak a kép sarkain.

Ismert ez a probléma, vagy gyárilag hibás a készülék amit vettem?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1232) Aryes válasza Motion_Blur (#1231) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez furcsa, gyári kameraprogrammal lőtted? Próbálj egy kamera appot letölteni, hogy azzal is csinálja-e. Mivel nézed vissza, gyári galériával?

(#1233) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

tegnap kaptam a telefont és még nem volt időm átolvasni a topikot. energiatakarékosságot mennyire érdemes használni? mondjuk zavar, h akkor nincs gomb világítás. régen s2-n és s3 neon-n be volt kapcsolva.

(#1234) Probert75 válasza Sanyi.mTs (#1233) üzenetére


Probert75
addikt

Ha az érintőgombok világítására gondolsz, akkor növelheted hogy meddig világítson.
Galaxy Button Lights.

(#1235) Motion_Blur válasza Aryes (#1232) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi a segítséget, már megvan a megoldás.
A kamera program beállításaiban van ilyen feature, amivel meg lehet nyújtani a fejet, szemet gúvasztani, stb :) ez volt maxra húzva :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1236) gaborm69


gaborm69
aktív tag

Mitől lehet hívás közben bugyborékoló csörömpölő hang?

Samsung Galaxy S20 FE

(#1237) Aryes válasza gaborm69 (#1236) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem zizeg. :)
Azt figyeltem meg, hogy 3G hálózaton a hd hangkodek okozza, mert rossz lefedettség mellett sokkal jobb a hangminőség. Lehet nálad is ezzel kapcsolatos a dolog, bár a bugyborékolás az tipikusan zajszűrés miatt van, pl a másik fél mögött nagy az alapzaj és a telefonja így szűri. Nem írtad, hogy nálad jelentkezik, vagy a másik félnél.

(#1238) Aryes válasza Sanyi.mTs (#1233) üzenetére


Aryes
nagyúr

Anélkül is nagyon jól bírja, szóval nálam úgy van beállítva, hogy csak 20% alatt kapcsol be. A fényerőt is lejjebb veszi, pedig azt nem kéne. Kár, hogy nincs olyan beállítás, hogy csak a procit fogja vissza.
Használja vki a onedrive-ot? Napokig megmagyarázhatatlanul merült a telefon, miután megvettem. Sokat kínlódtam vele, mire rájöttem, hogy a onedrive állandóan szívja az akksit, ha be vagyok jelentkezve, de akkor is merült a telefon, ha letiltottam az alkalmazásokban! :Y
Újra engedélynem kellett, így szűnt meg a merülés.

(#1239) gaborm69: egy bizonyos emberrel, vagy többekkel is jelentkezik?

[ Szerkesztve ]

(#1239) gaborm69 válasza Aryes (#1237) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Mind a két félnél jelentkezik a hiba.De érdekes hogy a 2015 a3-nál nem volt ilyen probléma.

Samsung Galaxy S20 FE

(#1240) gaborm69 válasza Aryes (#1238) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Úgy vettem észre hogy nem mindenkivel.Vele sem mindíg.Kerestem a beállításokban zaj szűrést vagy ilyesmit de nem találtam.

Samsung Galaxy S20 FE

(#1241) Aryes válasza gaborm69 (#1240) üzenetére


Aryes
nagyúr

Azt nem tudod kikapcsolni. Legközelebb kérdezz rá, hogy nagy zaj van-e a túlvégen. Esetleg kihangosító lehet még a jelenség mögött.

(#1242) Sanyi.mTs válasza Aryes (#1238) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

arra nincs lehetőség, h az ultra takarékos mód is automatikusan bekapcsoljon pl. 5%-nál?

(#1243) gaborm69 válasza Aryes (#1241) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Nem volt zaj.Kihangosító sem volt.Esetleg a telefonon nem múlhat?

Samsung Galaxy S20 FE

(#1244) Aryes válasza Sanyi.mTs (#1242) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az értesítési sávon ott a gyorsgomb, bármikor megnyon6od, amúgy meg 5% alatt átkapcsol amúgy is egy másfajta ultratakarékos módba magától.
Nem gondolnám jó ötletnek, már csak azért sem, mert ha sokszor lemegy 5% alá az akksi, az durván megrövidítheti az élettartamát.

(#1243) gaborm69: ezért kérdeztem az előbb, hogy egy bizonyos valakinél jelentkezik vagy többeknél.
Én jártam úgy egyébként, hogy vettem egy xiaomi mi2s telót, és olyan volt vele a hangom, mintha víz alól beszéltem volna. 3hétig cserélgettem rajta fw-t, még a zajszűrő mikrofont is leragasztottam a fent említett okok miatt, mikor felfedeztük, hogy hátlap nélkül teljesen tisztán veszi a hangom. Kiderült, hogy a mikrofon luka nem volt teljesen a mikrofon fölött, és egyszerűen a készülékházon keresztül vette a hangot. :)

[ Szerkesztve ]

(#1245) gaborm69


gaborm69
aktív tag

Még talán a sim kártya lehet ludas benne.Kaptam hozzá a vodától újat.Ami állítólag gyorsabb mint ami volt.

Samsung Galaxy S20 FE

(#1246) akos_ur


akos_ur
aktív tag

(#1247) consono válasza akos_ur (#1246) üzenetére


consono
nagyúr

Náccerű :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#1248) Aryes válasza akos_ur (#1246) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem mondod komolyan?! :)

(#1249) Probert75 válasza akos_ur (#1246) üzenetére


Probert75
addikt

Araboknál! Kíváncsi leszek mi benne az újdonság, mert a jelenlegivel is hibátlan ebben a kategóriában.
Mint régebben említettem, nekem az LG G3 nem lett jobb az MM-től.

(#1250) Aryes válasza Probert75 (#1249) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát én abban reménykedem, hogy visszaköltözik pár fícsör, amit a tavalyi modellhez képest az ideiből kigyomláltak (mondjuk például az s6 fw-ét kapjuk és a nagy sietségben elfelejtik lebutítani :DDD).
De egy pár jó dolog tuti jön vele, pl nem dob fel többé dialógusablakot, mikor kikapcsolom a mobilnetet, vagy ott lesz a jogosultságkezelés, amit az első androidos telóm óta nagyon várok. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.