Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) SoldierL


SoldierL
senior tag

Jött ma egy update, már azt hittem a 6 :( (t-mobile)

(#852) Tuomas válasza SoldierL (#851) üzenetére


Tuomas
addikt

Én is tegnap frissítettem, sajna még nem az. Nem tudom mit javítottak de az előbb valahogy magától bejött a kamera (nem nyomtam duplám a középső gombot) és nem tudtam belőle kilépni, de a bekapcsológombra reagált, úgyhogy újra tudtam indiítani :U

We were here

(#853) akos_ur válasza tomaszem (#844) üzenetére


akos_ur
aktív tag

A Facebook ismerősök képeinek összefűzését a névjegyzékkel sajnos a Facebook megszüntette egy ideje.

Régebben volt a fiókoknál az FB alatt egy "címtár szinkronizálása" lehetőség, és akkor működött, most ez nincs

vannak mindenféle 3rd party appok, amivel lehet, de én ilyeneket nem használok szívesen

de ha valaki tud olyan módszert, hogy "natív" működjön, cáfoljon meg :)

(#854) Nagyboconádi


Nagyboconádi
csendes újonc

Sziasztok.
Kis segítséget kérnék. Ezen a telefonon van secreen morrning lehetőség, vagy esetleg olyan program amivel össze lehet kötni Smart tv-kel?
Köszi.

(#855) Gardoni válasza SoldierL (#851) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Valszeg biztonsági frissítés! :) Majd jön! Ha nem jön, akkor kérvényt nyújtunk be! :D Amúgy a Telenor-nál még nem érkezett semmi! :( Pedig a T meg a Voda is megkapta már!

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#856) Attila57


Attila57
tag

A zenélőkút A310 módra!

(#857) g@bo


g@bo
nagyúr

urak

osztrák saturn-ból rendeltem egy a3 2016-os, lassan kézbe is vehetem.

gondolom regisztrálni lehet, bár a magyar oldalon? ha garis gondom lesz vele, séta a vétel helyére, vagy a magyar samu is megeszi?

olcsóbb volt kint, mégse sufnimagyarboltos.

:R

(#858) manokaki válasza g@bo (#857) üzenetére


manokaki
őstag

1 év gyári garit kapsz rá ha itthon is ha megvan a kinti szla-ja is , de premium gari ilyenkor nincs !

(#859) g@bo válasza manokaki (#858) üzenetére


g@bo
nagyúr

persze. megvan a kinti számla, miért ne lenne. :)

osztrákoknak nincs prémium gari? betolom kinti cimmel.

(#860) manokaki válasza g@bo (#859) üzenetére


manokaki
őstag

azt nem tudom sajnos !

(#861) Pribi


Pribi
senior tag

Sziasztok!

A feleségemnek készülünk venni egy ilyen telefont. Végig olvastam a topikot, és többen jelezték, hogy nagyon csúszós a telefon. A tulajoktól kérdezném, hogy mi a tapasztalat ezzel kapcsolatban?

A másik kérdés, hogy ez a bolt [link] szerintetek ajánlható e.

Köszi: Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#862) g@bo válasza Pribi (#861) üzenetére


g@bo
nagyúr

a link-el kapcsolatban küldtem privátot.

a mediamarktban 90k, sufnimobilosoknál 2 év garral 78.

ugye nem kérdés, hol vedd? :U

(#863) mateus válasza Pribi (#861) üzenetére


mateus
senior tag

Valóban csúszósabb tok nélkül mint az átlag, pl. egy szelfinél könnyen kieshet az asszony kezéből :D

(#864) Pribi válasza g@bo (#862) üzenetére


Pribi
senior tag

Ment vissza is.

Mateus: Remélem nem szalonna vágás után akar selfizni... :D Akkor majd kap egy tokot. Tudsz ajánlani valami értelmeset?

Pribi

[ Szerkesztve ]

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#865) mateus válasza Pribi (#864) üzenetére


mateus
senior tag

Ízlés (és pénztárca) kérdése, csúszás ellen egy sima szilikon tok is jó lehet, vagy kapható Nilkin márkájú hozzá, az olyan 2500-3000, ez igényesebb.
Vagy vannak a gyári Samsung tokok jó drágán,ha valakinek erre van igénye.

[ Szerkesztve ]

(#866) Gausz


Gausz
aktív tag

Sziasztok,

Tab A (SM-T550) készülékemhez nem kaptam hálózati töltőt, csak egy microUSB-s kábelt. Az A3 6-hoz kapott 5V-s, 1500mA-s töltőt használtam hozzá, azonban most külön töltőt szeretnék a tablethoz is. Erre a célra 2000mA-st ajánl a Samsung weboldala. Ugyanezzel tölthető a telefon is, vagy az már túl sok lenne?
Vagy úgy egyáltalán mekkora az a max feszültség és áram, amit még elbírnak az eszközök? Van valamilyen elektronika, ami jelzi a töltőnek, hogy mekkora a max mA, ami megengedett? Továbbá láttam már neten 5,3V-s Samsung töltőt is, ami nem tűnik szabványnak.

Köszönöm

(#867) ruskop válasza Gausz (#866) üzenetére


ruskop
senior tag

A készülék csak annyit vesz fel amennyit tud. Az, hogy hány mA-es tök mindegy. Ha a felvételnél alacsonyabb akkor lassabban tölt ha magasabb akkor meg úgy sem enged többet tölteni rá. A lényeg az, hogy 5V-os legyen. Az ne legyen más értékű.
Én így tudom. Valaki majd megerősít vagy rám cáfol.

[ Szerkesztve ]

(#868) sztomi1981


sztomi1981
tag

Sziasztok, sajnos nem vagyok jártasa vásárlás ügybne, viszont bizalmatlan vagyok.
Látom h dual készülék van a az emagban 100e-ért meg ksiebb boltokban 80-ért, ez elég nagy különbsség ahhoz hogy utánajárjak miből fakad.
Szerintetek lehet hogy az olcsóbb valami azsiai piacra szánt xar ami nem használ majd ki minden frekvenciát vagy mittudomén mit itt azért ennyi? vagy miért? Garancia miatt?
100 ezerért azért jobb telefont is lehet venni, de az mind féltégla (5col vagy nagyobb), ez még leglalább nem indokolatlanul nagy...
köszi a valaszokat.

(#869) ruskop válasza sztomi1981 (#868) üzenetére


ruskop
senior tag

Ne az ilyen árgép és hasonló oldalakon nézegesd az árakat mert az nem fedi teljes mértékben a valóságot. Azok a legjobb árakat mutatják de azt nem teszik hozzá, hogy mind doboz és tartozék nélküli és ázsiai készülékek. Az üzletek honlapján megtalálod a reális Eu-s árat is.

(#870) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

A frissítés óta nekem nagyon merül a teló, most csináltam egy HR-t remélem csak bent ragadt valami és ez helyreteszi!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#871) Tuomas válasza KoNZoLik@ (#870) üzenetére


Tuomas
addikt

Nekem tegnap kellett töltenem 3 nap után, úgyhogy szerintem csak nálad ragadhatott be valami.
Egyébként az alkalmazások automatikus optimalizálása szerintem érezhetően kitolja az akku időt.

We were here

(#872) t.benedek válasza Tuomas (#871) üzenetére


t.benedek
tag

3 nap? :Y
Nekem 1-1,5 naponta töltenem kell, pedig nálam nem is ez az elsődleges telefon.

(#873) Tuomas válasza t.benedek (#872) üzenetére


Tuomas
addikt

Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy estére ultra-takarékos módba teszem, akkor úgysem használom :))

We were here

(#874) Pribi


Pribi
senior tag

Sziasztok!

Csatlakoztunk a klubhoz. A kérdés az lenne, se OTA, se a Smart switch nem talál frissítést a telefonhoz, pedig tudom, hogy van, mert Samsung oldalon ott van. A telefon független, és most az AOL7 van rajta. HOgy lehetne rátenni az újabb firmware-t?

Köszi: Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#875) sztomi1981


sztomi1981
tag

Sziasztok,

találtam dualos verzióban 70e körül újat, szerintetek ez okés lehet?
A kódja A310FU, de neten nem találtam hogy ez milyen verzió, lehet nemis europai halozatokra valo?

(#876) ruskop válasza sztomi1981 (#875) üzenetére


ruskop
senior tag

Az nem a régi A3? Annál volt FU-s jelzésű de az SM-A300FU.

(#877) mateus válasza ruskop (#876) üzenetére


mateus
senior tag

A 310 ennek a modellnek a jelzése.

(#878) ruskop válasza mateus (#877) üzenetére


ruskop
senior tag

Én azt tudom, csak arra akartam rávilágítani, hogy esetleg a bolt írta ki rosszul. Én nem tudok róla, hogy lenne SM-A310FU-val jelzett készülék, de amint látom más sem találkozott vele.

(#879) sztomi1981 válasza ruskop (#876) üzenetére


sztomi1981
tag

Igen ezért gyanús, mert nem találok róla infót a neten és gyanusan olcso is.
Alapból A310F lenne az europai piacra sant verzio ugy tudom, de ez FU, lehet a dual sim miatt?

(#880) ruskop válasza sztomi1981 (#879) üzenetére


ruskop
senior tag

Nem biztos, mert a réginél pl. az európai verzió volt az FU-s. De az nem volt duálos. Ráadásul én az árat is keveslem egy picit. Hol találtad a telót, melyik boltnál?

(#881) manokaki válasza ruskop (#880) üzenetére


manokaki
őstag

(#882) sztomi1981 válasza ruskop (#880) üzenetére


sztomi1981
tag

XXL-nél találtam.

A310FU-t nem is listáz a gsmarena, viszont ott írnak cat.6.os LTE-t ehhez a telóhoz, ami sztem tévedés, szóval valszeg pontatlan az egész.

(#883) ruskop válasza manokaki (#881) üzenetére


ruskop
senior tag

Az A5-nél igen.

(#884) sztomi1981 válasza ruskop (#883) üzenetére


sztomi1981
tag

De Galaxy A3-hoz is írják a Cat/-ot: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a3_(2016)-7791.php

(#885) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
Tudnátok adni pár tippet, hogy milyen kiegészítőt érdemes egy ilyen telcsihez vásárolni? (Tokon kívül).
Bátyám ilyen telefont vett, vett rá tokot, meg fóliát, de most lesz a szülinapja, azt gondoltam valami hasznos cuccot vennék neki ajándékba.
Köszi a segítséget!

(#886) Aryes válasza Mr. Teddy (#885) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha nincs OTG kábele vagy kártyaolvasója, akkor annak örülni fog. ;)

(#887) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!

Csatlakoztam a klubhoz egy gyönyörű fekete színű készülékkel!
Van rajta egy jóféle üvegfólia és egy matt fekete tok!
Nos ezen a tokon minden ujjlenyomat, kosz meglátszik. Tudnátok hozzá ajánlani tokot, amin kivannak vágva a gombok és tutira passzol!? Köszönöm! :R

Amúgy nagyon tetszik a teló! :DD

(#888) t.benedek válasza Dimond G (#887) üzenetére


t.benedek
tag

Nillkin-ek ár/érték arányban jók szoktak lenni.

(#889) Dimond G válasza t.benedek (#888) üzenetére


Dimond G
senior tag

Köszönöm....rá gondoltam. Mármint tok márkára.

Amúgy a füles mennyire jó, ami a dobozban van? Érdemes használni?

(#890) mateus válasza Dimond G (#887) üzenetére


mateus
senior tag

Felfekszik rendesen az üvegfólia? Nekem levegős volt oldalt körben, így nem is maradt fent, csúnya volt.
Pedig egy márkásabb fajta volt.

(#891) Dimond G válasza mateus (#890) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nos, kisebb, mint maga a kijelző, de az illeszkedik. Mivel a kijelző felülete domború, ezért ha teljes kijelzőre akarsz fóliát, az nem fog teljesen tapadni! :(

(#892) mateus válasza Dimond G (#891) üzenetére


mateus
senior tag

Persze ezzel tisztában vagyok, egy sima fólia felment légmentesen, pedig ugyanakkora tized mm-re, megnéztük a boltban.
Az üvegfólia is kisebb volt, még raktam is be képet akkor ide, mégsem tudott felfeküdni, csak látszólag.

(#893) Dimond G válasza mateus (#892) üzenetére


Dimond G
senior tag

Értem! Nos, nekem friss a készülékem, így csak mások tapasztalatára tudok támaszkodni!

Amúgy milyennek találod a készüléket a tapasztalataid szerint?

(#894) Attila57 válasza Dimond G (#893) üzenetére


Attila57
tag

Szia! A Nilkin tok tökéletes választás. A Speed Shop-ban kapható 2990-Ft ajándék fóliával. Tökéletesen illeszkedik, és a gombok helye is ki van vágva. Egyébként tökéletes a készülék, nagyon eltalálta a Samsung. A kamerája gyönyörű képeket készít. Gyors, és az üzem ideje is kitűnő.

[ Szerkesztve ]

(#895) Dimond G válasza Attila57 (#894) üzenetére


Dimond G
senior tag

Jól néz ki! Köszönöm! :DD

(#896) t.benedek válasza Attila57 (#894) üzenetére


t.benedek
tag

Ebay-ről ~1600 forint ugyanez a tok+fólia, inkább onnan érdemes rendelni

(#897) Attila57 válasza Attila57 (#894) üzenetére


Attila57
tag

Egy a készülékkel készült kép!

(#898) mateus válasza Dimond G (#893) üzenetére


mateus
senior tag

Nálam alap elvárás egy telótól, hogy gördülékenyen menjen, ne legyen bugos, viszonylag szép képeket lőjön, na és hogy formás, minőségi legyen.
Na ez mindenben megfelel, pedig S7-en gondolkoztam, de ezután nem fizetek azért annyival többet, kétlem hogy annyival nagyobb örömmel használnám:)
Tökéletes az akksi is, egyik telóm se bírt még ki 2 napot nálam, ennél gyakran előfordul.
Egyedüli hátránya az, hogy valóban csúszósabb tok nélkül.

(#899) Attila57 válasza Attila57 (#897) üzenetére


Attila57
tag

Ime! Kicsit le kellett butítani (átméretezni), mert egyébként nem engedte.

(#900) mateus


mateus
senior tag

Belinkelek egy albumot, amibe teljes felbontásba belepakoltam néhány képet.

Samsung A3 2016 fotók

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.