Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Bzzz válasza SoldierL (#1098) üzenetére


Bzzz
senior tag

Basszus, pedig asszonykám az appot használja mindig, akkor lehet mégis sztornó ez a telefon... :(

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#1102) SoldierL válasza Bzzz (#1101) üzenetére


SoldierL
senior tag

Megfogja a legtöbb telefont. Az appal van baj. Amugy meg leszedtem a facebook régebbi apk-ját az nem zabálja a ramot

(#1103) mateus válasza Bzzz (#1101) üzenetére


mateus
senior tag

Mindegyik telót megterheli, maga a program ilyen.
Ettől még nem lesz kevés ez a telefon:)
Bnőm a sima A3-al elvan, ez meg azért erősebb attól.

(#1104) Aryes


Aryes
nagyúr

Szoktatok videót nézni a telefonon? Szerintetek rendben van a képfrissítés?

(#1105) Bzzz válasza SoldierL (#1102) üzenetére


Bzzz
senior tag

És az funkciókba kevesebbet tud mint az új?

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#1106) SoldierL válasza Bzzz (#1105) üzenetére


SoldierL
senior tag

Mindegyik zabálja a ramot. Még az elsők közt megjelenő 3.5 mb-os is.

Kérdés: Szerintetek merjem levenni a fóliát? Annyira lebutítja az érzékenységet pl a world of tanknál, hogy játszhatatlan. Mennyire bírja jól a gg 4?

(#1107) tozso76


tozso76
aktív tag

Sziasztok!
Kb. egy hete tapasztaltam először, hogy használat közben elsötétül a kijelző és csak Vol- + Power gombos restartra tér magához. Ezt eddig 3-4-szer csinálta. Most viszont egymás után, folyamatosan elsötétült. Restartra sem jön vissza a kép. Hívást fel tudom venni. Home gombbal tudom fogadni a hívást.
Mit próbálhatnék még meg, szerintetek?

(#1108) akos_ur válasza SoldierL (#1106) üzenetére


akos_ur
aktív tag

Remekül bírja a kijelző fólia nélkül, semmi baja nincsen, pedig nyúzom rendesen a telót.

(#1109) SoldierL válasza akos_ur (#1108) üzenetére


SoldierL
senior tag

Köszi a választ egyenlőre még nem merem levenni mert 2 évre hoztam ki. De megkérdezném, hogy egy üvegfóliát hogy kell elképzelni? Ugyanolyan érzékenységű vele mint nélküle? Soha nem használtam egyik telómon sem üvegfóliát.

(#1110) Venn válasza SoldierL (#1106) üzenetére


Venn
tag

szerintem ne vedd le, nálam nagyon össze karcolódott a kijelző, pedig tokban hordom "lehet ez volt a baj" :((
a 2 éves Huawei P6 telefonomon soha nem volt fólia se tok, karc nélkül adtam el, ez meg tiszta karc, a vodafone-ban meg vonogatják a vállukat "biztosítás és a garancia a karcokra nem vonatkozik" kicsit morcos vagyok, a telefonnal semmi bajom igazából, egyenesen imádom, de ez felháborit

egyszer olvastam valahol, egy "folyékony fóliáról" de nem találom sehol, valaki nem tud róla valamit?

[ Szerkesztve ]

(#1111) Venn


Venn
tag

találtam egyet de ez nem az, Crystalusion mindegy egy próbát megér

(#1112) jupp008 válasza Venn (#1110) üzenetére


jupp008
senior tag

Ezt néztem régebben, hogy majd kipróbálom, ha megveszem ezt a telefont:
http://nanoshine.hu/

ill. van egy ilyen is...de ezt csak most dobta fel a goole:
http://wowfixit.hu/

(#1113) SoldierL válasza Venn (#1110) üzenetére


SoldierL
senior tag

Még nem vettem le. Eléggé szomorú, hogy a gorilla glass 4 így karcolódik. :(

(#1114) Venn válasza jupp008 (#1112) üzenetére


Venn
tag

köszönöm megnézem őket :)

(#1115) Venn válasza SoldierL (#1113) üzenetére


Venn
tag

sajnos nagyon zavaró ha a fény úgy esik a kijelzőre, azt mondták, hogy a por és a homok durván karcolhatja a a kijelzőt, de hogy ennyire azt nem gondoltam volna, pedig nem dolgozom extrém környezetben, teljesen normál használat mellett lett ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#1116) Aryes válasza Venn (#1110) üzenetére


Aryes
nagyúr

A legrosszabb, ami egy kijelzővel történhet, a bebújtatós kemény bőrtok. A másik a flip, ami nem elég stabil és csúszkál a kijelzőn. Elképesztő károkat tud okozni mindkettő fólia nélkül.
Én ingzsebben hordom, fólia nélkül már a 3. gorilla üveges telefonomat, tiszta kézzel nyúlok hozzájuk. Egyik sem volt karcos eddig. Mondjuk az a3 még csak egy hete van nálam, de hajszálkarcmentes. Igazából a gg csak a tapizás ellen véd, és ha mégis vmi megkarcolja, minimális lesz a sérülés rajta. Csodák nincsenek. :)
Ja, van összehasonlítási alapom, mert két gg teló közt volt egy nem-gg telóm, s3 mini. Na AZ karcolódott az ujjamtól is.

[ Szerkesztve ]

(#1117) akos_ur


akos_ur
aktív tag

(#1118) Tuomas válasza akos_ur (#1117) üzenetére


Tuomas
addikt

Jó hír, köszönjük :)) :C :R

We were here

(#1119) Probert75 válasza akos_ur (#1117) üzenetére


Probert75
addikt

Nem feltétlen!
Nekem anno LG G3-ra is volt MM és én nem voltam 100%-ig megelégedve vele.
Reméljük nem rontja el a Samsung a jelenleg jól működő telót.

(#1120) paperboy


paperboy
senior tag

Nézegettem ezeket a folyékony védőréteges cuccokat, az a félelmem ezekkel kapcsolatban, hogy túl sok ideig ezek sem védenek sztem. Meg egyébként nem dugítja el a hangszóró védőrácsát? :D

(#1121) akos_ur


akos_ur
aktív tag

Karcolódás ügyben:

Nem tudom kit mit művel a telójával, de én zsebben hordom fólia és tok nélkül, leteszem sokszor közvetlenül asztalra, céges készülék, rengeteget telefonálok és e-mailezek rajta, egész nap nyúzva van, már egyszer le is ejtettem az ágyról a parkettára, de az ég világon semmi baja se a kijelzőnek, se a széleknek, se a hátuljának :)

A fóliától szerintem már nem lesz olyan szép képe a kijelzőnek, a toktól meg nagyobb lesz a teló, pedig az egészbe azt szeretem a legjobban, hogy egy kézzel is használható simán.

De ez persze csak az én véleményem, lehet van olyan por vagy homok vagy nemtom, ami tényleg megkarcolja hamar...

(#1122) Attila57 válasza tozso76 (#1107) üzenetére


Attila57
tag

Szia! Az elmondottak alapján szerintem kijelző hiba. Megoldás szerviz.

(#1123) Aryes válasza tozso76 (#1107) üzenetére


Aryes
nagyúr

Gyári visszaállítás volt már?

(#1124) Spenike


Spenike
tag

Hali

Srácok valaki nézze már meg nekem hogy lehet e telepíteni rá a Star Wars™: Galaxy of Heroes-t.

[link]

Csak mert a mostani Alcatel Idolomon nem fut :(

Köszi.

(#1125) paperboy válasza Spenike (#1124) üzenetére


paperboy
senior tag

Megnéztem, nekem megy rendesen.

(#1126) tozso76 válasza Attila57 (#1122) üzenetére


tozso76
aktív tag

Igen, szerviz lett a vége. Kijelző kuka. Volt egy készleten a szervizben, de az pont kellett egy hasonlóan beteg A3-hoz. Így rendeltek az enyémhez is egyet.
Karcos-nem karcos témához... 4 honapja használom a telefont extra mocskos (autószerelő-műhely) környezetben. Tele van apró karcokkal a kijelző.(még 2 napig :D )
@ aryes. Recovery nem játszott. ahhoz is kellett volna látnom a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#1127) Aryes válasza tozso76 (#1126) üzenetére


Aryes
nagyúr

Igen, a recoveryben rögtön kiderül, ha rossz a kijelző. :)
Ez nem jó jel, történt vmi a telefonnal, ami esetleg ezt okozhatta? Meleg, pára, ilyesmi?

(#1128) Spenike válasza paperboy (#1125) üzenetére


Spenike
tag

Oké köszi.

(#1129) tozso76 válasza Aryes (#1127) üzenetére


tozso76
aktív tag

Semmi extra nem történt a teloval. Se víz, se esés.

(#1130) harcitomi


harcitomi
tag

A kamera lencse előtti üveget lehet külön cseréltetni (a telefon szétszedése nélkül)? Sajnos 30 cm esés, műanyagra elég volt, hogy megrepedjen a védőüveg, kurvára mérgelő

(#1131) Aryes válasza harcitomi (#1130) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem sehogysem lehet azt az üveget cserélni, csak a kamerával együtt, mert egybe van építve. A képeken látszik amúgy a törés? Ha nem középen van, lehet nincs is a kamera látóterében.

(#1132) harcitomi válasza Aryes (#1131) üzenetére


harcitomi
tag

A szélén van megrepedve, ezért a képeken nem látszik (jobb felső sarokban, ívben). Csak nagyon idegesít a tudat, hogy repedt a védőüveg, illetve nem tudom a későbbiekben porosodhat-e emiatt a lencse vagy kimozdulhat-e a védőüveg.

(#1133) Aryes válasza harcitomi (#1132) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tegyél rá vmi matricát. :) Viccen kívül: szerintem egyik sem fog bekövetkezni. Emiatt én nem bontatnék meg egy nem megbontható telefont, ki tudja, mi egyéb kínja lesz, mire összerakják.

(#1134) harcitomi válasza Aryes (#1133) üzenetére


harcitomi
tag

Egyelőre ráhagyom, csak rohadtul bosszant, hogy a buszon – ülő helyzetben – kicsúszott a zsebemből, és máris ott a repedés az üvegen, azért ennél többet kellene bírnia (lehet, pont valami kis kavicsra esett).

(#1135) manokaki


manokaki
őstag

Én S6-ot ejtettem le a fürdőszobában csempére olyan 50cm magasbol , pont a sarkára esett , megse mertem nézni előszőr aztán mégis , csak az oldalsó kereten lett egy 2mm-es nyomás ,pont ott ahol a lapotott résznek vége , még illet is az oldalába..

(#1136) SoldierL


SoldierL
senior tag

Levettem a fóliát csak pislogok milyen gyönyörű kijelzője van. Inkább legyen 1-2 mikrokarc, nem fosztom meg magam ettől a gyönyörtől.

(#1137) Aryes válasza SoldierL (#1136) üzenetére


Aryes
nagyúr

:R :K

(#1138) akos_ur válasza SoldierL (#1136) üzenetére


akos_ur
aktív tag

nyilván, nálam alap, hogy nincs rajta semmi...

"normál felhasználás" mellett semmi baja nem lesz

(#1139) Simivok


Simivok
senior tag

Sziasztok

A héten váltottam Xperia M2-ről erre a típusra. Minden ok vele, kivéve a kamera. Szerintem még M2-nél is rosszabb képeket csinál, pedig az M2-nek eléggé rossz kamerája van.

Ez csak nekem homályos, elmosódott vagy csak túl nagyok az elvárásaim?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 256GB Cream

(#1140) Aryes válasza Simivok (#1139) üzenetére


Aryes
nagyúr

Is-is. De egy kicsire átméretezett, agyontömörített kép alapján nehéz véleményt mondani... Tedd fel vhova az eredeti képet!
De tény, hogy a kamerája nem áll a helyzet magaslatán. Minden képen gond van az élességgel, mintha 3-4mpx kép lenne felinterpolálva 13mpx-re... Szerintem kb ez is a helyzet, és a 13mpx-ből semmi nem igaz. :)

(#1141) mateus válasza Simivok (#1139) üzenetére


mateus
senior tag

Én meg éppen ellenkezőleg vagyok vele, szerintem ennél jobb nem kell egy telóba, ha jobbat akarok akkor veszek egy normális digitális fényképezőt (van amúgy,mégsem használom).
Pl emiatt tuti nem fizetnék 150e-rel többet egy másik telóért, hogy minimálisan jobb képet csináljon, az sem lesz kiemelkedő, ezek telefonok...Plusz sokszor fotósa válogatja, ott ahol én szép éles képet csinálok, bnőmnek elmosódik.

Íme néhány kép amit én lőttem, én ennél többet nem várok egy telótól:
A3 2016 fotók

(#1142) B********


B********
aktív tag

Sziasztok! Nálatok is szarakodik a telefon ébresztője? Páromé néha elfelejt ébreszteni...

(#1143) paperboy válasza B******** (#1142) üzenetére


paperboy
senior tag

Sztem csak lenyomja, és visszaalszik... ;]

(#1144) Gainka válasza Simivok (#1139) üzenetére


Gainka
őstag

Mit vársz attol a félhomálytol.

(#1145) mateus válasza B******** (#1142) üzenetére


mateus
senior tag

Minden nap használom kb 2-3 hónapja, mindig ébreszt.
De ha ilyen gond van, javaslom a Timely-t, eddig minden telómon azt használtam.

(#1146) B******** válasza mateus (#1145) üzenetére


B********
aktív tag

Sorry srácok, felületes voltam a topic keresésénél, a J3-as fórumba akartam írni a kérdést :)

(#1147) Attila57 válasza Simivok (#1139) üzenetére


Attila57
tag

Szia! Ha a kamerával gondjaid vannak, az csak egyedi hiba lehet, mert másoknál tökéletes. Az M2-nél lényegesen jobb. A video meg pláne! A Sony még mindig nem tudott javítani a hangfelvétel gyalázatos minőségén. (Nekem is volt M2)

(#1148) Dimond G


Dimond G
senior tag

Szevasztok!

Van valaki aki szolgáltatósról hivatolos független rom-ra váltott?

Én most töltöm le a független rom-ot, majd hétvégén odin segítségével felrakom. Kíváncsi vagyok! :D

(#1149) Deck válasza SoldierL (#1136) üzenetére


Deck
titán

Nanoshinet nyugodtan vehetsz, olcsó is. Akkor nyugodtabb leszel ;)

PS5

(#1150) Aryes válasza Dimond G (#1148) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.