Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Gardoni válasza Venn (#550) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Én is így vagyok, nagyon örülök, hasít mint kés a vajban! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#552) Treff válasza malcolm007 (#548) üzenetére


Treff
aktív tag

az A3 2016-ból vagy a régi A3-ból rendelted a Duóst?

Engem is érdekelne majd a 2016-os Duos tapasztalatod, ha azt rendelted.

(#553) malcolm007 válasza Treff (#552) üzenetére


malcolm007
csendes tag

Természetesen A3 2016-ból. Elvileg holnap érkezik :)

Nem volt még DualSim-es telefonom, pedig már pár éve igény lenne rá a céges kártyám miatt. Kíváncsi vagyok a 2 hálózat mennyire meríti vagy esetleg lassítja a telefont, ennek úgy nem olvastam utána.

[ Szerkesztve ]

(#554) Attila57 válasza malcolm007 (#553) üzenetére


Attila57
tag

Szia. Vigyázz valószínű, hogy nem gyártói ( Samsung) garanciás.

(#555) malcolm007 válasza Attila57 (#554) üzenetére


malcolm007
csendes tag

Abban mi a buktató? Való igaz, hogy csak ennyi van feltüntetve az oldalon:
12 hónap teljeskörű +12 hó sw garancia

[ Szerkesztve ]

(#556) eengir válasza eengir (#540) üzenetére


eengir
tag

update: egy ujrainditás után tökéletesen müködik. Erröl ennyit :)

(#557) mateus válasza malcolm007 (#555) üzenetére


mateus
senior tag

Annyi, hogy a hivatalos Samsung szervízbe nem fogják bevenni, hanem a gsm-be kell visszavinned, és majd ők intézik valahogy a javítást, sokszor szeretnek kibújni a felelősség alól, nehezebb gariztatni náluk.
De inkább ne is kerüljön javításra sor, és meg van oldva a probléma:)

(#558) Attila57 válasza malcolm007 (#555) üzenetére


Attila57
tag

Nem tudod regisztrálni, a +1 év teljes körű gariért, valószínű külföldről származik. Hivatalosan nincs duo változat a 2016-os A3 ból az országban.

(#559) Tuomas


Tuomas
addikt

Tud valaki valami infót, várható rá a 6-os android, és mikor? :) :R

We were here

(#560) Gardoni válasza Tuomas (#559) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Arról sajnos még nincs konkrét infó, de amint tudok valami (folyamatosan követem) leírom a fórumba! De valószínű hogy meg fogja kapni! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#561) Tuomas válasza Gardoni (#560) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi! :) :R

We were here

(#562) malcolm007 válasza malcolm007 (#553) üzenetére


malcolm007
csendes tag

Megjött a készülék az Elite-től. Sajnos ázsiai verzió, egy vacak töltőfej átalakítóval, bár az árához mérten ez nem lepett meg, legfeljebb használom a Sony töltőjét. Garancia valóban csak forgalmazói... bízzunk a legjobbakban :U

Ezektől eltekintve a telefon külsőre fantasztikus, különösen ebben a gold színben, nem is gondoltam, hogy ennyire vékony, a videókon nekem kicsit vastagabbnak tűnt. Azt még szoknom kell, hogy a vékony káva miatt az ujjam folyton elindít valami szélső ikont :) A kijelző szintén gyönyörű - igaz nekem ez az első AMOLED - erre a méretre tényleg felesleges a 720p-nél nagyobb felbontás.
Gyorsan megnéztem a processzort, ahogy hazaértem, szerencsére Exynos van benne. A sebessége egyelőre nekem tökéletes, de ez úgyis pár hét/hónap használat után derül ki.

Nem tudja valaki véletlenül, a hátlapra lehet kapni védőfóliát valahol?

(#563) mateus válasza malcolm007 (#562) üzenetére


mateus
senior tag

Na gratula hozzá!

Van hátlapi védőfóliám éppen elfekvőben, ha érdekel írj privátban, én is a napokban raktam fel egyet.

(#564) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok! vettem egy A3 '16os verziot, gyönyörüen nèz ki ebben a gold szinben es a tácsvíz is hasit az exynossal ! S7 edget adtam el mert csalodtam abban a telefonbam es amig nem jön a note 6 erre esett a valsztasom. Azert sajna van benne egy ket hianyossag
a LED hianya nekem nagy ervagas bar tudtam a hianyrol, megis bosszant h ilyen aprosagot am annal hasznosabb dolgot nem raknak bele. meg egy bosszanto dolog hogy nem tudok az erintö panelekre rezgést beallitani, igy egy regi megyszokott beallitastol fosztva meg engem. Tovabba, nem ertem miert öszesen csak 4+1 ablakot lehet beallitani, egy meg pont hianyzik ahova a jegyzeteket irnám föl igy kicsit helyszükèben vagyok. apropo jegyzet, van a telon alapbol de widgetet elfelejetetek hozza beallitani, vagy 40 et töltöttem le mire az egyiket betudtam allitani. a 1.5 Gb ram pont eleg FB, Whatsapp,Internet triora de ha mar bejön egy online radio a kepbe mar gondolkozik a telo. Szerintem 2 gb ilett volna ! aprosagok de megis bosszanto hibak. na de pro is legyen : gyönyörü keszulekhaz, viszonylag "barati" ar, nagyon stabil es gyors rendszer. a processzor valami isteni összhanba van a telo, es az akku idö parádes, nem akar lemerülni. most 6.5 ora kijelzo idonel jarok ea meg van 18%-om.

Egy kerdesem lenne : ha megrazom a telot vagy ha az agyon allitva lapjara borulni hagyom valami rezeg benne ! ez nalatok is ilyen ?nezzetek meg legyszives ! en amugy a kamerara saccolok, egy masik korabbi telomnal is volt ilyen de azert inkabb megkerdezem :)

köszi a valaszt

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#565) ruskop válasza mateus (#504) üzenetére


ruskop
senior tag

Nekem tegnap tettek fel egy sima fóliát és pont olyan széles, hogy a lekerekítés már nincs benne. Nem levegős. Egy gond van vele, hogy ott nem védi semmi a kijelzőt.

(#566) mateus válasza ruskop (#565) üzenetére


mateus
senior tag

Igen, végül én is felrakattam egy xprotector ultra clear fóliát, ami tökéletesen illeszkedik, de tized mm pontosan kellett felrakni.

(#567) Venn válasza mrThomi (#564) üzenetére


Venn
tag

"ha megrazom a telot vagy ha az agyon allitva lapjara borulni hagyom valami rezeg benne"
kipróbáltam, nálam nem rezeg benne semmi

(#568) ZOLL30 válasza mrThomi (#564) üzenetére


ZOLL30
tag

Led nincs, ez igaz sajnos.. de van egy beállítás funkció azaz ha a telót felemeled rezeg, azaz jelzi, hogy üzenet jött vagy hívás történt..

élni, és élni hagyni..

(#569) Gardoni válasza mrThomi (#564) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Ciao! Nekünk kettő van itthon az enyém fekete, másik az gold!
Annyit én is észrevettem hogy a goldnál a home gomb sokkal szarabbul van összerakva, megpöckölöm és hallatszik, az enyém fixebben van benne! Ezt sose értettem hogy mi a faszért nem lehet azt normálisan betenni a helyére! Megrázom a barátnőmé hangosabb az enyém nem hallatszik! Próbáld ki!

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#570) mrThomi válasza Venn (#567) üzenetére


mrThomi
addikt

megraztam most nekem se hallatszott semmi. probald meg ugy kerlek hogy agyon allìtva lapjára borul hagyod ! nekem ugy èszlelhető inkabb.

Nothing Phone (2a)

(#571) mrThomi válasza Gardoni (#569) üzenetére


mrThomi
addikt

köszi a vàlaszokat.

Érdekes, a home gomb nálam kifogastalan!Akárhogy pöckölöm atomstabilan fekszik !
igazábol ha rázza az ember legalábbis nálam, csak egy bizonyos szögben hallom, ha hangszoróval a föld fele néz, semmi, ha képernyővel lefelé, akkor hallani lehet kicsit. (Ezért gondoltam először a kamera fókuszára mert hasonlóról már halottam.) Ha példaul puha ágyon ahogy írtam, állìtott helyzetben valamelyik lapjára borul, hallom inkább hogy lötyög benne valami, de csak akkor. Így is megnézted ??

Nothing Phone (2a)

(#572) ruskop válasza mateus (#566) üzenetére


ruskop
senior tag

Aham. Én is olyat tetettem fel. A gond csak az vele, hogy ha megnézed akkor még a kijelző szélességénél is kisebb nem csak a felső üvegnél. De azt mondom ,hogy még ez eddig a legtutibb fólia ami nem lóg le.

(#573) Gardoni válasza mrThomi (#571) üzenetére


Gardoni
aktív tag

valami apró hang nekem is feltűnt, de az valószínűleg tényleg a kamera lencséje lesz! de ez normális! :) az s7-nél is "zörög" de ott írták is hogy a fókuszcucc miatt! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#574) Tuomas


Tuomas
addikt

Hétfőn érkezik a telefon, már várom, hogy kipróbálhassam! :) :C

We were here

(#575) Venn válasza mrThomi (#571) üzenetére


Venn
tag

nem tudom én nem hallok semmit pedig már minden formában próbáltam, ágyon lapjára borítva rázva, nekem hangtalan

de ez legyen a legnagyobb baja :) szuper ez a telo :) a hugom a iPhone 6-ot adná érte cserébe :) :)) nem adom :DD

[ Szerkesztve ]

(#576) mrThomi válasza Venn (#575) üzenetére


mrThomi
addikt

lehet hogy az sd kártya lötyög benne ? Neked van benne ? hazaértem kiveszem es kiprobalom anélkül. Igazábol nem zavar persze mert miert dobalgatná az ember, valakinél más lötyög rajta szóval tenyleg ez legyen a legkevesebb !

Nothing Phone (2a)

(#577) mrThomi válasza Gardoni (#573) üzenetére


mrThomi
addikt

Igen de ilyenkor felmerül a kérdés hogy akinél nem zörög, annál miert nem ? :D

Nothing Phone (2a)

(#578) Venn


Venn
tag

használ valaki gyári Clear Cover védőtok -ot? vagy ilyen Clear View Cover tok van hozzá? neten eddig nem találtam csak A5-re

(#579) mrThomi válasza Venn (#578) üzenetére


mrThomi
addikt

Samsung Galaxy A3 A5 A7 2016 Luxus Schutz Hülle Silikon Tasche Transparent Case
En ezt rendeltem hozza szintén goldba ird be ebayre !

Nothing Phone (2a)

(#580) Venn válasza mrThomi (#579) üzenetére


Venn
tag

oké köszi nézem

(#581) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Ha olyan trágya mint a Slim Cover tok, akkor sztem 1 forintit nem ér sajna :(

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#582) mrThomi válasza [DE2JAY] (#581) üzenetére


mrThomi
addikt

? melyik re gondolsz
en amit irtam rendeltem par napja az s7 edgre es alig latszik a telon, masreszt nagyon jo a fogasa is vele !

van közületek aki vazlcilált ez es az A5 közöt es ha igen miert az A3-at valasztotta ?

Nothing Phone (2a)

(#583) Gardoni válasza mrThomi (#577) üzenetére


Gardoni
aktív tag

:C Kb. ja, de szarok bele telibe! :D Az előző Trend Plus-hoz képest ez maga a mámor! :D Tényleg ennyi baj legyen vele! :)

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#584) Tuomas válasza mrThomi (#582) üzenetére


Tuomas
addikt

Én igen!

Korábban még az A5-öt szerettem volna megvenni, de szerintem nem ér meg 30 ezer ft-os felárat, főleg annak tekintetében, hogy a teszt szerint nem sikerült eltalálni a grafikus gyorsítót, és a nagyobb méretű, fhd kijelzőt, nem tudja meghajtani maradéktalanul.
Na meg rájöttem, hogy nem szívesen adok ki 100 ft-nál többet telefonra, a kompaktabb méret mindig is jobban tetszett (nincs tepsi kezem).
Az ujjlenyomat olvasó nélkül is tudok élni, valamint fotózni se fotózok annyit, hogy kihasználjam az A5 előnyeit.
Egyedül a 8 magos proci és a 2 gb ram miatt lett volna jobb vétel, de mint írtam. Nem 30 000 ft-al többért és nem döcögős rendszersebességért

We were here

(#585) mrThomi válasza Gardoni (#583) üzenetére


mrThomi
addikt

nem tudom milyen a trend plus, mindig felsö kategorias adott flagship telom volt es a s7 edge utan mintha a ferrarit egy golfra csereltem volna :D de fura modon elegedett vagyok a kicsikevel de valjuk be varom mar a note6 ot :P

Nothing Phone (2a)

(#586) Aryes válasza mrThomi (#577) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mert nem hallja, azért. :)
A kamera zörög benne, modulja válogatja, melyik mennyire, de ha feltűnő, vidd vissza 3 napon belül.
Ujjheggyel koppints a kijelzőre a kamera magasságában, akkor rezeg a legjobban.

(#587) [DE2JAY] válasza mrThomi (#582) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

ERRE - egy hét alatt szétrepedezett mint a szar ejtés nélkül!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#588) mateus válasza mrThomi (#582) üzenetére


mateus
senior tag

Én is erősen gondolkoztam melyik legyen.
Végül a méret az A3 javára döntött. De ha az A5 tudását belezsúfolták volna (2gb ram, ujjlenyomat olvasó, optikai képstabilizátor, meg mondjuk egy értesítő led), akkor többet is kiadtam volna érte:)
Elég hiánypótló készülék ebben a méretben, és meglepően jól lett optimalizálva, megfordult már pár készülék a kezemben.

(#589) Tuomas válasza mateus (#588) üzenetére


Tuomas
addikt

Azt hiszem az A5-ben sincs led :(

We were here

(#590) mrThomi válasza [DE2JAY] (#587) üzenetére


mrThomi
addikt

ismerem ezeket a tokokat. saturn, MM lehet kapni őket es szutyok az összes. probald amit ìrtam fentebb en nagyon elegedett voltam vele. igaz hong kong bol jön, kell varni par hetet mire ideer

Nothing Phone (2a)

(#591) mateus válasza Tuomas (#589) üzenetére


mateus
senior tag

Nincs abban sem, próbáltam külön írni, félreérthető lett.

(#592) Tuomas válasza mateus (#591) üzenetére


Tuomas
addikt

Jaa értem sorry!! :) :R
Mondjuk egy led tényleg jó lenne, filléres alkatrész :U
A rezgéses megoldással kétségeim vannak, mert ha megfogod a telefont és felveszed az asztalról, akkor már eleve ránézel, ha rezeg, ha nem :U

We were here

(#593) ruskop


ruskop
senior tag

Az adathasználat menüpontban (beállítások) van egy olyan alpont, hogy adatkapcs. a háttérben. Ott progik vannak amiknek a háttérben futó adatkapcsolatát lehet korlátozni. Viszont az a kérdés, hogy ha ott be van kapcsolva akkor van korlátozva, vagy kikapcsolt állapotban van korlátozva?

(#594) mateus


mateus
senior tag

Tok témához :
Szeretem én is kímélni, védeni a telómat, ennél is felraktam rá egy fekete szilikon tokot, de annyira elrontotta az exkluzív megjelenését, hogy inkabb raktam egy fóliát hátulra is, a karcoktól megvéd.
Megfogni is teljesen más szilikon tokban (még ha mondjuk átlátszót is tennék fel) mintha a fém keret érne a kezemhez XD

(#595) Gardoni válasza ruskop (#593) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Az azt jelent hogy ha kinyomod őket, akkor azok az appok nem frissülnek a háttérben, én ezt a megoldást még régebben roaming esetén használtam, hogy csak az fogyassza az adatmennyiséget amit én frissítek kézzel, és ne önmagától! de mióta vannak sokkal jobb roaming csomagok, ezek nem mérvadóak számomra!

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#596) mateus válasza Tuomas (#592) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem a noled progit sikerült nagy nehezen beállítgatni pár nap alatt h rendesen működjön, de teljesen oké, nagyon testreszabható, és nálam akksit se meríti különösebben, igy is 2 napot bír simán állandó netkapcsolattal.

(#597) Tuomas válasza mateus (#596) üzenetére


Tuomas
addikt

Lehet teszek egy próbát :) De amúgy már megszoktam hogy nincs, Lumia 630-on sincs led.. Meg sok minden más se :DDD

Amúgy jó látni, hogy kezd beindulni és pörögni a topik, gyűlünk, gyűlünk :K :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#598) Gardoni válasza Tuomas (#597) üzenetére


Gardoni
aktív tag

:C :DDD

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#599) mrThomi válasza Aryes (#586) üzenetére


mrThomi
addikt

Èrtem.igen koppintasnal ist hallani picit! szóval akkor nálad is ilyen ? Ez nem hiba szerintem.S7 topikba neztem ott is irtak. mondta a srac bekapcsolt kameranal nem zizeg mert akkor müködik, es akkor mar tenyleg nem hallani !

Nothing Phone (2a)

(#600) Gardoni válasza mrThomi (#599) üzenetére


Gardoni
aktív tag

én is kipróbáltam, nálam is ilyen :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.