Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Csapoati válasza Benőke (#50) üzenetére


Csapoati
nagyúr

3 naponta sokkal jobb tölteni, mint 2 naponta? Amíg nem lesz egy hetet is bíró akksi, addig kb tökmindegy.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#52) ollie válasza Tottalino (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pont nem a játék miatt kell több ram.

***

(#53) .DLL


.DLL
veterán

Figyelmeztetés elírásra:
"1,55 milliamperórás töltőfej" Ah lesz az ;)

Nagyon kívánatos teste van ennek a mobilnak! Már csak felül kéne a káván csiszolni, nem kell oda márkajelzés! A Home gomb lehetne egyben az ovális Samsung logó is! :D Félre a tréfával, a 1,5GB elég kevés, és nem kell feltétlenül a hárdkór játékokat elővenni, elég egy egyszerűbb, plusz böngészés, plusz levelezés, plusz kamera, és valamit már be is zárt a rendszer... 2GB egy ilyen hardver hosszútávú, smooth működéséhez kötelező. A kezdőárnak minim 10e-rel alacsonyabbnak kellett volna lennie, 2GB belepakolása mellett. Redmi 2 Pro-hoz képesti 2x ár elég húzós. Ez az igazi vetélytársa, mert szintén 4,7"-os hasonló hardverrel, tény, hogy full műanyag és gagyibb az összerakása, de akkor is kettőt lehetne venni ennek az árából.

(P.H.)

(#54) #67656192


#67656192
törölt tag

Ez gyönyörű, praktikus mindennapos. Veszek egyet. És még bővíthető is. Nem sokallom az árát, nyilván kezdőár, megy az még lejjebb.
Az én szememben többet ér mint egy i6. Az ár egy i6-hoz mérve vicc.

[ Szerkesztve ]

(#55) Departed


Departed
őstag

100ezerért képtelenek voltak 2GB ramot beletenni? Ennyire nyilvánvalóan nem kéne mellőzni a userfriendly hozzállást "kedves" samsung. :((
Főleg most vicces ennyiért ez a telefon hogy lekéste a megjelenése a feleáron 2GB ramos, 8magos ugyanúgy fémházas Redmi3-at. Esetleg eredetileg így kellett volna anno megjelennie, köszi samsung, megint nem sikerült megfognod. :N

(#56) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Az a kamera rettenetesen csúnya a hátulján..az ára mindegy mert hamar esni fog erősen..1.5 giga sok embernek elég lehet..vajon ezt a modellt is olyan lelkiismeretesen fogja frissiteni a samu mint a többit??...(költői)
Nekem 50ért sem kellene..

[ Szerkesztve ]

(#57) Potrien válasza Zolik (#31) üzenetére


Potrien
senior tag

Idézet:akkor vegyél 2éves ifont (i5s) 1,5x ennyiért kevesebb rammal és tárhellyel, bővíthetőség nélkül, kisebb kijelzővel és gyengébb akksival! az is egy vicc, de mégis veszik ...

Ezzel az állítással nem értek egyet. :(
A telefon viszont tetszik :C ,százszor inkább ez kellene ,mint egy xiaomi.

[ Szerkesztve ]

(#58) SkyLine3000 válasza trachemysss (#3) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ha szted reális ezért 100e, akkor vegyél belőle sokat. 50et sem ér. Szokásos túlárazott vacak. Még jó, h van millió sokkal jobb/olcsóbb alternatíva.

(#59) galaxys80 válasza Zolik (#31) üzenetére


galaxys80
veterán

Ékes példája vagy annak, hogy miért is lehet jó dolog ez a prémium tagság. :DDD
Egyébként, ha összedobunk neked egy 5S-re, akkor nem lesz már végre kisebbségi komplexusod?
Nem fogod végre minden Samsung cikknél előhozni az ifont?

(#60) tixem válasza Csapoati (#33) üzenetére


tixem
addikt

Nekem olyan semmilyen :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#61) h3lios


h3lios
addikt

Szeretem a sok anti Samgungos embert itt a fórumon. Divat lett már fikázni őket a forma / árazás miatt. A formára semmi panasz nem lehet az S6 óta, mert rohadt jól néznek ki a telefonok és az anyaghasználat is csillagos 5-ös. Ma kerültek ki nálunk üzletben az idei telók (A3-5) és mind a kettő köröket ver formában, összeszerelésben a konkurensekre.

Az pedig, hogy ennyibe kerül teljesen érthető, mert közép kategóriába szánták őket. És a 100 ezres vételár akármennyire is fáj az embereknek (nekem is) már csak a középkategóriára elég.
Persze lehet jönni a kínai gyártók telefonjaikkal, de a legtöbbnek nincs itthon képviselete, tehát ha 1x döglik be mehet vissza kínába. Azért ettől a Samsung support nagyon messze áll magyarországon. Kb. minden kisebb városban van már márkaképviselet is.

Hozzáteszem, hogy az értesítő LED hiányát én sem értem, mert 1 filléres alkatrész és belefért volna az árba. A 1,5 giga ram mellett viszont azt nem említitek meg, hogy a kamera már itt is 13 MP, nem csak az A5 esetében.

Itt az előbb az LG-t emlegette SW-es fronton, ami vicces azért. Nekem G2 volt az előző telóm és 4.4.4-ig semmi baj nem volt vele, nem is frissítettem 5.0-ra. Mert amit ott az LG leművelt az szánalmas. Elég megnézni a G3 szoftveres oldalát, gyakorlatilag megölték vele a telefont, mert össze vissza akad utána az egész készülék. És bizony a G4 esetében is tapasztalhatóak ezek a Laggok, még ha nem is ilyen mértékben.

Most S6-ot használok, de szoftveres fronton 1 apró hülyeséget (nem kikapcsolható figyelmeztetés a mobilnet kikapcsolásánál) leszámítva nem volt vele semmi baj. És NEM nem akad a menü, csak sokan szertnek csámcsogni a semmin.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#62) .DLL válasza tixem (#60) üzenetére


.DLL
veterán

De akkor milyen kinézetet álmodnál meg ennek a mobilnak, azt mondd. :D Tényleg kíváncsi vagyok.

(#61) h3lios: gyönyörűek ezek is szó se róla, de nekem formában, dizájnban azért nem fernek mindent, nálam pl. továbbra is az LG G2 a non-plus-ultra! A G3 már túl lapát és nem olyan egységes az előlap, bár jobb anyagból van (fém), a G4 meg mégnagyobb lett, és már nem annyira káva-less, mint a G2, aminek brutálisan high-tech kütyü kinézete van: [link] [link] Szinte egy ablak az egész. Less káva, more content! :D
De a Samsung is elkezdett jó irányba haladni, ezek oldalt már brutálisan jók, csak felül kéne még faragni a dizájnon.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#63) GEPESZ66 válasza .DLL (#62) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A mostani LG L90-es telefonomon nincs értesítési led.
A korábbi Xperia L-en volt, de kikapcsoltam az értesítést.
Az emberek többsége úgyis jövet-menet ránéz a telefonra, nem marad le semmiről, ha nincs led.

(#64) .DLL válasza GEPESZ66 (#63) üzenetére


.DLL
veterán

Ezt nem nekem akartad címezni, bár az értesítési ledet én is fontosnak tartom. Jövet-menet ránézek a telefonra, de a kijelző sötét, ergó hiába nézek rá. Kell az a led, hogy valóban elég legyen csak ránézni, és ha nem jött semmi akkor fölöslegesen nem ba*tatom a telót, hanem megyek tovább. (pl. melóhelyen az asztalra le van téve, s közben jövök-megyek).

(P.H.)

(#65) h3lios válasza .DLL (#62) üzenetére


h3lios
addikt

Alul nem lehet már, így is elég vékony a káva. És ugye a G2-nél az érintő gombokat is hozzá lehet számolni, mert a navigáláskor az is ott marad, tehát kikapcsolni nem lehet. :D Egyébként a G3 műanyagból van.

B-tag: H3lios#2825

(#66) #67656192


#67656192
törölt tag

Valamikor nem is olyan régen amikor az s2 megjelent én is megvettem. Az a telefon a szívemhez nőtt ahogy itt nagyon sokaknak. Az s2 emléke máig tart még most is sokan használják és nagyon sokan egyik az legjobbnak tartják. Való igaz egy s2 ma is mindenre elég elfogatható mérete miatt kényelmes használni, jó képeket lehet vele csinálni.

Akkor tessék itt a modernizált, tovább fejlesztett s2. Jó méret, jó kamera, bővíthető, szép kidolgozásu telefon 2 napos akkuval. Vannak jobbak kétszer ennyiért nagyobb méretben. Én anno kb 100e ft-ért vettem az s2-t a MM-ban,ez is annyi ráadásul mindenben előrébb tart.

(#67) ovics válasza SkyLine3000 (#58) üzenetére


ovics
aktív tag

nem hiszem hogy ez az egyetlen "túlárazott vacak", vagy most ez az aktuális fikázni való? elég jól összerakott kütyü, és tény hogy lenne mit javítani rajta, és elég magas a kezdőára is, de hamar esni fog
mellesleg azért gariztatása sokkal jobb mint a kínai sokkal jobb/olcsóbb alternatíváknak.. és persze ha már túlárazásról van szó akkor meg lehet említeni az ifonokat is, kb 3x-4x annyiért adják mint amennyiért csinálják, az nincsen túlárazva? mégis megveszi a szekta összes tagja az újat

(#68) janeszgol


janeszgol
félisten

Azért ne feledjük, hogy az anyaghasználatnak és a kidolgozásnak is szól az ár. Mint a sima A3 és A5 esetén. Jött is alternatíva (J széria, amiből a J5-nél már van 2016-os megjelölés) hardverben ugyan azon vagy nagyon minimálban eltérő, műanyag változatok jobb árakon.

És hogy miért marad le a noti led és a gombok háttérvilágítása? Lehet a nehéz szerelhetőség miatt. Bár a ledek frankón bírják évekig, de plusz alkatrész, plusz hibaforrás. Gondolom én persze.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#69) #31342592


#31342592
törölt tag

720x1280. ok ennyi eleg is volt>D

Mit szamit a hardveres upgrade ha a kijelzo pici es "gyenge".
100k? inkabb 60

[ Szerkesztve ]

(#70) Retekegér válasza #31342592 (#69) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Mit szamit a hardveres upgrade ha a kijelzo pici es "gyenge". LOL

Az én szememben épp nagyot nőtt a Samsung ezzel a húzással. Van normális készülékük 5" alatt, oda meg meg mi a bánatért erőltetnék a HD-nél nagyobb felbontást? Hogy hamarabb merüljön?

<< Heimdal >>

(#71) h3lios válasza #31342592 (#69) üzenetére


h3lios
addikt

Ha nagyobb felbontás lenne benne azért sírnál, mert gyorsan merül. Ha ilyen anyagokból összeszerelt és itthon szervizelhető telefont tudsz venni 60-ért akkor vedd meg azt. Ja várj, hogy nincs ilyen alternatíva.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#72) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Gyönyörű telefon, viszont már megint elszálltak.

Finn the human

(#73) blueMerle


blueMerle
veterán

Milyen kis oldalsó kávák, novégre! :K Hosszú idő óta az első Samsung ami bejön.

Szenya3: A 312-es PPI érték bőven vállalható, ne csak a felbontást nézd hanem a képernyő méretét is. :K

[ Szerkesztve ]

(#74) wandorka


wandorka
tag

Húú de meg akarnak most majd verni páran ezért, de (nem akarok senkit megbántani, egyéni véleményt írok):

Jelenleg Galaxy Alpha tulaj vagyok. Abban is csak 720p kijelző van. Baj? NEM! Miért? Mert nekem elég. Nagyítóval nézem akkor látom a pixeleket, amúgy nem.

Felejtsük el azt, hogy mindent belefognak rakni 60-ért! Nem értem, bármit kihoz a Samu azt csak fi***ni lehet. Ha túl nagy az a baj, ha túl kicsi az a baj, ha nem főzi meg reggel a kávét, akkor meg az. Tisztára a Belga számban érzem magam :(

Noti led hiánya. Húúúú mekkora hiányérzetem lesz, hogy éjjel háromkor nem fog villogni (igen, néha baromi jó, néha baromi idegesítő).

Kijelző. Nem, nem tudok emellett elmenni. Miért vár valaki, egy 4,7-es kijelzőbe FHD-t és még azt is nehezményezni, hogy 100e a teló. MOST! Nem kell mindent egyből megvenni. Vár az ember 2-3 hónapot, amelynek még az alábbi előnyei is vannak: Olcsóbb lesz, kiderülnek a az esetleges hibák, jönnek új firmek hozzá. Biztos lesz aki megveszi most és ennyiért. Mert neki így is megfelel. És örülni fog neki. Akinek nem tetszik, van egy olyan opció, hogy nem veszem meg. Mást választok. Szíve joga az embernek. De nem kell egyből támadni. Ne legyünk negatívak, nézzük a pozitívumokat. Nem tetszik, nem foglalkozok vele! És jobb a napom :)

Szóval nem akartam senkit megbántani, de azért nézzünk körbe, hogy a konkurencia mennyért hoz ki telókat, ezen kívül pedig: Ha A3 50-ért lenne 8magos procival, 2giga rammal, HD kijelzővel, noti leddel, micro SD-vel, elgondolkozna bárki is egy A5-ön? Egy S6-on, vagy majd egy S7-en? Szerintem max az aki szereti a nagyobb tepsiket. Igen, kell a megkötés, hogy ösztönözzön a nagyobb telóra. Nem az A3-A5-ben van a biznisz, hanem kurvadrága flagshipekben ! Ugyanis az egész egy nagy biznisz, az a lényeg, hogy fizess. Jövőre lesz 17-es változat 2gigával, aztán majd mindenki próbálja azt megvenni. Ez az iparág mindig erről szólt (sajnos).

[ Szerkesztve ]

(#75) #31342592 válasza Retekegér (#70) üzenetére


#31342592
törölt tag

Mar maga az rohej szamomra hogy kiadnak 100k ert egy telefont ami kisebb mint egy s2.

Aki fogott a kezeben 5 col felett az nem megy vissza csak ha rakenyszerul.
Itt a femet fizeted meg, hiaba burkoljak minden extraval amit neznek az nem valtozik.

Ez a vonal iphone fele megy. Szep legyen meg draga es ok.

Egyebkent meg ezek a hardveres fejlesztesek ezen az arszegmensen.
Komolyan 1 2 eves telefont nem hasznalsz ki. Nincs ra olyan jatek vagy alkalmazas ami megizzasztja.
Egy szintetikus teszten ugyes vagy, de valojaban semmit nem er.

Amitol smooth egy telefon az nagyreszt szoftveres optimalizacio, es ez minimalis kovetelmeny 2016 ban hogy a menu min ne lagoljon.

Mi ez az arazas. Az A5 egy eve talan nem volt ennyi. De egy es ugyanaz a kulcsinen kivul, csak meg kisebb is meg upgradeltek azon amire ugy sem hasznalnad.

Tudod az nem fair hogy ezek a cegek ugy elszaltak maguktol hogy premium kategoriaban 200kt leteszel azert mert fem es ugyanugy leejted vege.

(#71)
Azon sirok hogyha vegre optimalizalnak androidot rendesen tok mindegy lenne full hd, menne ugy mint igy.

Mert amit akkumulator teruleten csinalnak az hagy nemi kivannivalot maga utan. legyen az 5 vagy 6os is.
de ja ha jol emlekszem a 4et is szetkellett patchelni a sok minden kozott ez miatt is.

Masreszt meg miert van az hogy meg mindig 2300mah os aksi van benne
Ja hogy akkor kicsit vastagabb lenne.
Na nem baj gyerekek csinaljuk vekonyabbra ez kell a nepnek es szetprofitaljuk magunkat.

Rajottek Samsungnal arra hogy miert vettek az iphonet hiaba volt az rossz is.
Beindul a penztermelesi gepezet.

(#73) Lehetne az 400 is, azert meg ott nem tartunk hogy nem latnad a kulonbseget.

Ja amugy van jobb vetel.
Note 3 70k fel-1eves garanciaval A grade. Merfoldekkel jobb ennel, es talan a hardveret annak mar kitudja valaki hasznalni.

[ Szerkesztve ]

(#76) #15419392


#15419392
törölt tag

örvendetes viszontlàtni a galaxy alpha designjàt 😊 azt a telefonomat nagyom szerettem, egyedül az akksival nem voltam kibékülve

(#77) Because válasza #31342592 (#75) üzenetére


Because
őstag

huawei g620s-ről váltottam még az előző A3-ra imádom, nagyobb nem kell számomra!

viszont ez a 2016-os design nekem nem tetszik... :(

(#78) seria válasza Bone123 (#16) üzenetére


seria
tag

Igazad van! Bocsánat, én voltam figyelmetlen!

(#79) lufiember válasza #31342592 (#75) üzenetére


lufiember
csendes tag

Számomra meg az a röhej, hogy egyesek képtelenek felfogni, hogy nem mindenki akar lapát méretű telefonnal bohóckodni. :)

(#80) Retekegér válasza #31342592 (#75) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Aki fogott a kezeben 5 col felett az nem megy vissza csak ha rakenyszerul. - mi az a kényszer? A gyártók kényszerítenek inkább, pont az ellenkező irányba. Akinek nem a tartalomfogyasztás az elsődleges, annak miért ne lenne előnyös a kompaktság?
Sajnos nem sok versenyzőt látok ebben a kategóriában.

<< Heimdal >>

(#81) Viktor77 válasza #31342592 (#75) üzenetére


Viktor77
titán

"Aki fogott a kezeben 5 col felett az nem megy vissza csak ha rakenyszerul."

Erre nincs jobb szó, mint a hülyeség.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#82) Csapoati válasza #31342592 (#75) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Öngól, az S2 még csak 4,3"-os volt. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#83) #31342592 válasza Viktor77 (#81) üzenetére


#31342592
törölt tag

Nem kell annyira stricten venni ezt. En ugy ertem ha volt egy telefonod mondjuk egy 5,5 colos, nem valoszinu hogy akarsz egy masikra cserelni ami 5 col alatti.

Az a tepsi amit tepsinek neveztek nem is szamit olyan nagynak mar. Aki aktivan hasznalja, vagy megszokja annak ez az alap.

En reszemrol azt sem bannam; hogy lenne mar telo 6,2-3 collal, biztosan lenne is ra kereslet.

(#80)
Pl ellopjak az elozot es nincs penz nagyobbra. Vagy elavult a sajat, de nincs keret a jobb minosegu nagyobbra. De biztos van meg jopar pelda.

Igazad is van a kompaktsaggal. De ez az ar akkor is pofatlansag.
Jobban megeri 1,2 evvel ezelotti premium kategoriast venni.

(#82)
Akkor is nagyobb volt osszesegeben, es a plussz fogast sztem nem sokan bantak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#84) Scholes9 válasza Zolik (#31) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mi abban a vicc? Azon nem Android fut. És nincs is vele gond. Igen, még ilyen "elavult" hardverrel sem...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#85) Soybex


Soybex
őstag

100 ért nevetségesen drága.. viszont külsőre jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#86) Csapoati válasza #31342592 (#83) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, akkor most annak örülünk, hogy az S2 anno jóval kisebb kijelzővel batárabb házban volt, mint az A3 2016? ;]
A méretváltásos véleményeddel viszont egyetértek. Én a 3,5 - 4,3 - 4,5 - 5,0 - 5,5 vonalat jártam be és eszem ágában sincs visszaváltani.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#87) Benőke válasza Csapoati (#51) üzenetére


Benőke
őstag

Hogy lenne már mindegy. Ennyi erővel minek bele sok ram jó az a 256Mb is különben is 640k mindenre elég lesz :)
Pont hogy nem csak bohóckodni kéne hanem ez irányban gondolkodni, miért eszik olyan sokat a droidos rendszer. Kérdés költői JAVA... Vagy pakoljanak bele akkora aksit ami épp belefér, mert minden mA ajándék... :)

(#88) Benőke válasza Csapoati (#86) üzenetére


Benőke
őstag

Se baj majd jön újra a táskamobil... ;]
Az már elég nagy lesz...

(#89) Csapoati válasza Benőke (#87) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A RAM teljesen más dolog, azt nem tudod újratölteni (illetve igen, de akkor az appod is újratölt :D ). A régebbi telefonjaim 1 napig bírták nyüstölés mellett, a mostani már 2-t is tud. Valamicske fejlődés csak van, meg elkezdtek már 4000+-os akksikat is bepakolni korrekt telefonokba (Redmi 3 pl.).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#90) mike1334 válasza Benőke (#50) üzenetére


mike1334
veterán

A 16 óra böngészés kevés? Hűha...(tudom másra is lehet használni telefont, de akkor is...)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#91) mateus


mateus
senior tag

Én 5.2"-os telóról mennék vissza 1 év után 4.7"-ra, nekem az volt 1 kézzel kényelmes.
Ha az A5 tudásával kiadnák az A3-at azonnal rohannék megvenni.

(#92) #70516736 válasza h3lios (#71) üzenetére


#70516736
törölt tag

ha nem is 60k, de inkább egy honor6 mint ez vagy ehhez ey picit hozzátéve egy honor7

(#93) ovics válasza mateus (#91) üzenetére


ovics
aktív tag

én is inkább mennék 4,7-re az A5ös hardverrel, de így inkább az A5

(#94) bul07


bul07
nagyúr

Hát én ezt a telefont vártam, de...
(szappantartó formás samsungot nem veszek)

Miért kell a hátlapra is üveget rakni, telefon használók 60-70% úgyis tokba tartja a telefonját, meg fogom fogdosni de ez nem nyerő

Lehet várok egy nagyobb leárazásra és megveszem a A5(2015), már volt hogy ~80-ért megvehető volt
Ha meg jön a A5(2016) remélhetőleg akcióban lesz és 60 alatt meg lehet majd venni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95) mike1334 válasza bul07 (#94) üzenetére


mike1334
veterán

Én is filóztam a "régi" a5-ön, flottában 44 lenne, de inkább várok egy honorra (honor holly 2 mondjuk).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#96) bul07 válasza mike1334 (#95) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem a foltám jó, de a telefon árak borzalmasak, így azt külön oldom meg
(Zárt flotta 2540Ft havi, 100mb nett, 5Ft/perc másodperc alapon, 1500Ft lebeszélhető, és persze flottán belül ingyenes faluba van vagy 100szám)

Amúgy most fekete péntekkor és utána a A3(2015) simán megvehető volt 40-49-ért, így lehet hogy a A3(2016) ősszel 50-60 körül megvehető lesz majd függetlenül

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#97) mike1334 válasza bul07 (#96) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem 3650 ft, ebből olyan 3200 lebeszélhető, 10,5 ft/perc, másodperc alapon, 200 mega net, de utána is egész jó :) telefonok drágák, de néha vannak egész jó ajánlatok...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#98) Jack Oneill válasza #82729984 (#40) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Parancsolj...Hivatalaos elismeres az LG-tol a cikkben talalod...

[link]

(#99) Hallosz válasza #31342592 (#83) üzenetére


Hallosz
senior tag

Nos az 5" és felette, nagy. Gondolj bele, nem mindenki hordja farmer gatyó farzsebében. Egyszerűen unpraktikus, nekem. De elfogadom, hogy a nagyobbnak is van komoly felhasználó tábora. Ami zavar az az, hogy a gyártók kényszerítenének az aránytalan készülék méretű készülékek használatára.

Mert lakni, muszáj.

(#100) ferencka


ferencka
tag

Szükség is volt a világnak erre a készülékre. :W :W

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.