Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Aryes válasza Humbucker (#1450) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az a tavalyi...

(#1452) Humbucker válasza Aryes (#1451) üzenetére


Humbucker
senior tag

Itt mondja 12:22-nél hogy Snapdragon 410-es van benne, és ez a 2016-os teló nézzétek, pörgessétek 12:22-re ott beszél a prociról.

(#1453) mateus válasza Humbucker (#1452) üzenetére


mateus
senior tag

Nem tudom,létezik talán olyan is (GSMArena-n is említi mindkettőt), de az Exynos a hivatalos nálunk Európában.
Lásd a CPU-Z-t, most lőttem ezt a screenshotot az én telómról

(#1454) Aryes válasza Humbucker (#1452) üzenetére


Aryes
nagyúr

Valamelyik régióba talán tényleg azzal szerelik, de az exynos a jobb, én örülök, hogy ez van benne. A videót úgy 30mp-ig tudtam nézni, annyira tenyérbemászó a fickó. :)

(#1455) sinci01 válasza Probert75 (#1443) üzenetére


sinci01
aktív tag

Hogy lehet ilyen fekete hátteret be állítani? Nekem alapból fehér

(#1456) sinci001


sinci001
csendes tag


Az mitől van, hogy a jobb sarokban levő óra és a nagy óra nem ugyanazt az időt mutatja? Ha lezárom és feloldom a kijelzőt akkor már egyforma. A nagyobb óra késik a jobb sarokban levőhöz képest.

(#1457) Aryes válasza sinci001 (#1456) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mert widget, és ha mindig pontos lenne, túl sokat fogyasztana a home screen a gyakori frissítés miatt. Normális körülmények közt senki nem nézi két percig a home screent, szerintem ezért nem is fektettek bele több energiát. :DDD

(#1458) mike1334


mike1334
veterán

Milyen zenelejátszót használtok? A gyári nagyon béna...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1459) Aryes válasza mike1334 (#1458) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért, mit nem tud?

(#1460) mike1334 válasza Aryes (#1459) üzenetére


mike1334
veterán

Ismétlés, beletekerni számba, nekem elég halk is....meg úgy a kezelőfelület nem jön be...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1461) Aryes válasza mike1334 (#1460) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ugyanarról beszélünk?

A samsung gyári lejátszója az egyik legjobb (volt régen, de így lebutítva is teljesen megfelel a célnak).
Az, hogy halk, meg mióta a lejátszó bűne? Használj jobb fülhallhatót, vagy mx playert, az képes 200%-ra növelni a szám hangerejét, de erre nekem eddig csak egyszer volt szükségem, egy rosszul rögzített számnál.
Fülhallgatónál észrevetted már a figyelmeztetést és leokéztad, mielőtt engedi magát teljes hangerőre állítani?

[ Szerkesztve ]

(#1462) mike1334 válasza Aryes (#1461) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor pontosítok..a kezelőfelülete nem jön be, máshogy vagyok szokva és szokás nagy úr :B Fülhallgatónál meg tök mindegy milyet használok már vagy néggyel próbáltam és le is okéztam és így is...de az mx playerre rálesek, köszi.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1463) Aryes válasza mike1334 (#1462) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor javaslom még a fülészetet. :DDD
Arról, hogy ilyen ocsmány a felület, egyedül a google tehet, meg a samsung, hogy átvette tőle a material design-t. Korábban sokkal szebb volt az egész, és tele volt egyéb funkciókkal...

(#1464) Probert75 válasza sinci01 (#1455) üzenetére


Probert75
addikt

Beállítások/Témák/További témák. Regisztrálsz egy Samsung fiókot és keresel Black témát a kategóriák fülön. Ez amit látsz TouchWiz 6.0 Black. Ezek a témák viszont az egész telefonra vonatkoznak. Azért választottam, mind a mellett a feketét, hogy szeretem, mert az amoled kijelzővel így is lehet valamennyit spórolni szerintem.

(#1456) sinci001 Én nem a gyárit használom, hanem a Timely-t. Ezzel pedig ilyen késést még sosem tapasztaltam.

(#1462) mike1334 MX Player-rel zenét halgatni.! Ne röhögtessetek már!

[ Szerkesztve ]

(#1465) Aryes válasza Probert75 (#1464) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mi a gond az mx playerrel?

(#1466) Probert75 válasza Aryes (#1465) üzenetére


Probert75
addikt

Hogy az inkább filmezéshez való.

(#1467) sinci001


sinci001
csendes tag

A3-ra létezik olyan kamera program, ami a közli témát kiemeli, és a hátteret elmossa automatikusan. Az új P9-en láttam ilyen funkciót. és baromi jó. Olyan, mint amikor a DLSR-en tág rekesszel fotózol.

(#1468) Humbucker válasza sinci001 (#1467) üzenetére


Humbucker
senior tag

Ma megnéztem ezt a kis telót, tényleg nagyon szuper, a mérete is jó hosszúságra, csak kár hogy szélességre nem annyira széles mint az 5 colosok. Bár mintha azt vettem volna észre hogy a régebbi A5-ös mintha gyorsabb lenne

(#1469) Aryes válasza sinci001 (#1467) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez vagy ez vagy sok hasonló program van még a play-en, írd be, hogy dof (depth of field) vagy bokeh.

(#1468) Humbucker Miben gyorsabb? Miért lenne jó, ha szélesebb lenne? Hát nem pont az a lényege a kisebb kijelzőnek, hogy keskenyebb tőle a telefon és könnyen lehet egy kézzel használni? Ilyen hülyeséget se hallottam még senkitől. :W

[ Szerkesztve ]

(#1470) mateus válasza Humbucker (#1468) üzenetére


mateus
senior tag

Valahol kiállított, kitudja mivel telepakolt, agyonpiszkált stb. telefonok alapján nem nyilatkoznám ki, hogy melyik a gyorsabb, fagyott már ki a kezemben felső kategóriás teló, de nem ítélek az alapján.
A régi A5 is pörgős készülék, de ez azért csak újabb, támogatva is tovább lesz valószínűleg.
Páromnak a régi A3 van, az is kis pörgős teló, de ez jobb kamerában, akksiban, kijelzőben.
(Plusz számomra külsőre is, emiatt is lett ez)

És pont az a jó, hogy ez keskeny, ha kicsit szélesebb kell, akkor az A5 2016 a te telód ;)

[ Szerkesztve ]

(#1471) sinci001 válasza Aryes (#1469) üzenetére


sinci001
csendes tag

Köszi. Én olyanra gondoltam, hogy a kamera programba van beépítve, és már a kép készítésekor effektezi a képet, nem kell vele utólag bajlódni. (lsd: P9)

(#1472) Probert75 válasza sinci001 (#1471) üzenetére


Probert75
addikt

Alkalmazásokkal kapcsolatos kérdésed van, vagy ha valamit keresel, akkor ebben a topikban kérdezősködj.

[ Szerkesztve ]

(#1473) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A fiam az A5 2016-os telefonjára rakatott üvegfóliát (nem áll el a szélén, mivel kicsit kisebb, mint a kijelző teljes szélessége), ill vett oldalra nyíló flipp tokot.
Az A3 2016-os telefonomra én is szeretnék ezeket rakni.
Tudtok-e az Ebay-n olyan oldalt, ahonnan ilyen üveg fóliát, ill. flipp tokot érdemes beszerezni, mivel csak olcsóbb, mint Magyarországon?

(#1474) Cavsfan válasza GEPESZ66 (#1473) üzenetére


Cavsfan
tag

Én innen rendeltem tokot,de még úton van.
[link]

(#1475) sinci01 válasza GEPESZ66 (#1473) üzenetére


sinci01
aktív tag

Írd be az ebay keresőbe hogy A310F tempered glass Egy rakás fóliát kidob és kiválasztod a legmegfelelőbbet.

(#1476) Aryes válasza sinci001 (#1471) üzenetére


Aryes
nagyúr

Most nézem, hogy a P9-ben KÉT kamera van, amivel fizikailag is lehet egyszerre kétféle fókusztávolsággal fotózni, és azt a minőséget akarod EGYkamerás telefonnal. Realtime.
Inkább nem írom le, amit most gondolok. :)

[ Szerkesztve ]

(#1477) Humbucker válasza Aryes (#1469) üzenetére


Humbucker
senior tag

Persze ennek az a lényege hogy kompaktabb legyen. Bár nekem mindig is a hosszúsággal volt problémám mint a szélességgel. Nekem elfért volna még szélre pár miliméter, magasságra tökéletes, mert nem kell erőlködnöm hogy mindent elérjek vele.
A gyorsaságot a böngészésre értem amikor netezek pl egy chrome-al, hogy mennyit kell várni egyes oldalak betöltésekor.Amúgy ez az 1,5 giga ram nem kevés?

(#1478) Aryes válasza Humbucker (#1477) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez az átka a 16:9-es kijelzőknek. Régen sokkal szélesebbek voltak a kijelzők, egy wvga 800x480-as kijelző képaránya 5:3. Ezért vettem 8"-os tabletet 7" helyett, mert azon állítva is lehet olvasni, képet nézni, mert 4:3-as a képaránya.
Pár napja volt a kezemben egy Note (1), és az első ami feltűnt, hogy olyan magas volt kb mint az a3, de másfélszer olyan széles. Nagyon daginak látszott, mert már megszokta a szemem a nyújtott képernyőt. Sajnos a gyártók azt hiszik, hogy mindenki hdtv-t néz csak a telefonján. :W
A másik kérdésre: a böngésző olyan gyors, mint a net, wifivel villámgyors. A ram egyáltalán nem kevés, de ez nagyban függ attól, mire használod. Nálam ugyanis nem fut semmi a háttérben, csak gmail szinkron.

[ Szerkesztve ]

(#1479) Humbucker válasza Aryes (#1478) üzenetére


Humbucker
senior tag

Köszi

(#1480) sinci001 válasza Aryes (#1476) üzenetére


sinci001
csendes tag

Nyugodtan leírhatod...
Én sem tudtam, hogy 2 kamerás a P9 :)

(#1481) Aryes válasza sinci001 (#1480) üzenetére


Aryes
nagyúr

A kamera appot ismerted, de alatta a telefont meg nem? Így kicsit még súlyosabb a dolog. :DDD

(#1482) Aryes


Aryes
nagyúr

Azok kedvéért, akik még mindig nem hiszik el a 10 órás kijelzőidőt:

Ezt egy teljes nap alatt csináltam vele, vagyis 24 óra standby fogyasztás, valamint 25 perc telefonálás is levett az akksiból.

(#1483) Probert75 válasza Aryes (#1482) üzenetére


Probert75
addikt

Faxa! :R

(#1484) Sanyi.mTs válasza Probert75 (#1464) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

szerkesztett már vki témát?

az általad ajánlott téma számomra majdnem tökéletes, csak jó lenne a lezárt képernyőnél a telefon és a kamera ikonját az alapértelmezett téma ikonjára cserélni, az sokkal jobban tetszik.

(#1485) Probert75 válasza Sanyi.mTs (#1484) üzenetére


Probert75
addikt

Nem szerkesztettem! Arra a röpke pillanatra látom azt a két ikont míg feloldom. Szóval nem sokat látom. Gyorsindítani meg az is jó. De van más ingyenes Black téma is, csak ki kell próbálgatni mind.

(#1486) sinci01 válasza Aryes (#1481) üzenetére


sinci01
aktív tag

Nem hinném, hogy súlyosabb lenne, mivel csak a képet láttam, amit csináltak vele.
Nem gondolnám, hogy mindenről tudnom kellene, ha így lenne, akkor valószínűleg nem kérdeznék :)

(#1487) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

a ne zavarjanak és a néma között mi a különbség?

(#1488) mateus válasza Sanyi.mTs (#1487) üzenetére


mateus
senior tag

Elég sok minden.
A ne zavarjanak mód testreszabható (milyen napokon, mikor kapcsoljon be/ki, beállíthatsz kivételeket, amelyekre nem vonatkozik->ébresztő, hívások, programok értesítései stb.)
A néma mód pedig teljesen lenémít minden jelzést míg vissza nem kapcsolod.

(#1489) Veron válasza mateus (#1381) üzenetére


Veron
őstag

Nálam autó fényerőnél energiatakarékos módban a csúszka kb. Felénél jelenik ez meg. Mivel máskor nem, gondolom SW hiba. Volt erről valami konklúzió hogy mennyire érdemes foglalkozni vele?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#1490) mateus válasza Veron (#1489) üzenetére


mateus
senior tag

Ez egy érdekes dolog. Megnéztem most, ha az automata fényerő be van kapcsolva, akkor nálam a legkisebb fényerő környékén jön elő a zöldülés, míg ha bekapcsolom az energiatakarékos módot, akkor a csúszka tetejére tolva jelenik meg ez a bug, fura.
Talán szoftveres hiba lehet, mivel véletlenszerűen még sosem jött elő.

[ Szerkesztve ]

(#1491) Sanyi.mTs válasza mateus (#1488) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nem sűrűn használom és ha jól emlékszem a másik mobilomon (6.0-val) ne zavarj bekapcsolásakor, ha hívott valaki, akkor a hívó fél számára foglaltat jelzett. ez volt nekem kicsit furcsa.

(#1492) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

WN10-et futtató számítógépre kapcsolva kell-e előtte valami driver-t felrakni a számítógépre?
Vagy a WIN felismeri?

(#1493) SchiSa válasza GEPESZ66 (#1492) üzenetére


SchiSa
tag

természetesen le kell tölteni

kies

[ Szerkesztve ]

(#1494) Tuomas válasza SchiSa (#1493) üzenetére


Tuomas
addikt

Az attól függ mire akarja használni. Ha csak simán hozzá akar férni a fájlokhoz, akkor nem kell telepíteni semmit, felismeri.
Amúgy a KIES már elavult, most a Smart Swich-et tolja a Samsung, KIES-nél ki fogja írni, hogy nem támogatott a telefon és hogy töltsük le a smart switch-et.

We were here

(#1495) GEPESZ66 válasza Tuomas (#1494) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A Smart Swich WIN10-el jól működik?
Ezzel jobb lesz majd 6-os droidra frissíteni, ha megjelenik, mint OTA-n keresztül?

(#1496) Tuomas válasza GEPESZ66 (#1495) üzenetére


Tuomas
addikt

Működik 10-en gond nélkül én akkor töltöttem le, amikor telefonon nem működött a manuális frissítésletöltés, és ezzel akartam ellenőrizni, hogy programon keresztül működik-e? De azóta nem használtam, már régóta feleslegesnek találom az ilyen programokat, de ez csak egyéni vélemény. :B

Én frissíteni is ota-n fogok, aztán rögtön utána egy gyári visszaállítás.

We were here

(#1497) Gausz válasza Aryes (#1482) üzenetére


Gausz
aktív tag

Látom, csak nem hiszem :D

(#1498) Aryes válasza Gausz (#1497) üzenetére


Aryes
nagyúr

Pedig elhiheted, nem fotosopp! ;]

(#1499) gaborm69


gaborm69
aktív tag

A No led amikor értesítést jelez azt is kijelző időnek veszi.

Samsung Galaxy S20 FE

(#1500) Cavsfan válasza GEPESZ66 (#1492) üzenetére


Cavsfan
tag

Simán felismeri.Nem kell semmi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.