Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) kvrt0516


kvrt0516
csendes tag

sziasztok, egy jó tokot tud valaki ajánlani hozzá?

köszi

(#302) KoNZoLik@ válasza kvrt0516 (#301) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Telekomnál vettem Samsung átlátszó kemény tokot 2990ft-ért!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#303) kvrt0516 válasza KoNZoLik@ (#302) üzenetére


kvrt0516
csendes tag

köszi, tudsz valami típusszámot?

(#304) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Na belaktam a kicsikét:)




[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#305) KoNZoLik@ válasza kvrt0516 (#303) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Sajnos nem tudom a tipus számot!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#306) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Ellső feltöltéssel :Y

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#307) Dimond G


Dimond G
senior tag

Jó ez a kis masina! :))
Az aksija bámulatos! Lassan mindent csinálok vele...játszok is, ami nálam meglepő!

Most teszem fel a Sony Z3-amra a marshmallow romot és ha lefrissítem a végső bétára, összehasonlítom a két telőt! Persze tudom a különbségeket, de ennek tudatában tesztelem a kicsikét!

(#308) ollie válasza KoNZoLik@ (#306) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Automata fényerővel?

***

(#309) SoldierL


SoldierL
senior tag

A vodánàl vannak jo tokok.

(#310) KoNZoLik@ válasza ollie (#308) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Utálom az automata beállításokat ennél sincs másképp!
Olyan 40% szokott lenni nálam a fényerő, én is nagyon meglepődtem ezen a kijelzőidőn!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#311) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Olvasom mennyire meg vagytok elégedve vele. Gondolkodom egy ilyen vásárlásán.

(#312) diegho válasza KoNZoLik@ (#310) üzenetére


diegho
nagyúr

Volt közben gépre kötve?

(#313) SoldierL


SoldierL
senior tag

Én nagyon sokat gondolkoztam az A3 és az A5 között. Megnéztem nagyon sok tesztet. Az 5,2 col nekem már túl nagy lett volna, a 4,7 pont jó. Valamint az A5-nél több akadás volt a teszten, a kijelző miatt. Imádom ezt a kompakt fém házat, nagyon minőségi.

(#314) KoNZoLik@ válasza diegho (#312) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem volt sehova kötve!
Most is egész nap nyomkodtam folyamatos wifi stb és 58%-on vagyok 5 óra 34perc kijelző idővel!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#315) KoNZoLik@ válasza Fejvadi (#311) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Sokat ne gondolkozz, mert brutál kis telefon mondom ezt úgy, hogy ezelőtt Note4-em volt!!!
Semmi akadás észre sem veszem, hogy nem a Note 4-et használom csak a méretében de pozitív értelemben:) Nagyon eltalálta ezt most a Samu, az akksi idő hát az meg fenomenális feljebb láthatod a képeket, ilyen nincs is még egy szerintem!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#316) Fejvadi válasza KoNZoLik@ (#315) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Megnéznél nekem pár dolgot?
Én nem szeretem a fehér háttéren a fekete betűket.
Ha lecseréled a témát sötétre, akkor mindenhol megváltozik?
Azt láttam a bemutató videóban, hogy a beállításoknál sötét lesz a háttér fehér betűkkel, de máshol is? Pl. tárcsázó, névjegyzés, sms, naptár. Esetleg ha lenne pár képernyőfotód is róla.
A mások dolog a 3 koppintásos nagyítás. Szerintem tudja. A kisegítő lehetőségekben szokót lenni.

Előre is köszi.

(#317) KoNZoLik@ válasza Fejvadi (#316) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mindegyik téma más és más minden megváltozik úgy ahogy írtad!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#318) Fejvadi válasza KoNZoLik@ (#317) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Biztos? Azért kérdem, mert sok telefonnál a téma váltásnál csak az ikonok, betűk, háttérkép és a beállítások hátterét cseréli le és a tárcsázó, naptár, sms, stb. marad a fehér alapon fekete betűkkel.

Miui-t használok, több ezer téma, de itt mindent lecserél. Miui alatt lehet a témákat keverni is egymással, gondolom itt azért ezt nem engedi.

[ Szerkesztve ]

(#319) KoNZoLik@ válasza Fejvadi (#318) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Tárcsázó is sms ablak minden megváltozik!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#320) Fejvadi válasza KoNZoLik@ (#319) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszönöm. :R
Nrm tudnál egy fotót készíteni a tárcsázótól?

(#321) KoNZoLik@ válasza Fejvadi (#320) üzenetére


KoNZoLik@
veterán




***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#322) Fejvadi válasza KoNZoLik@ (#319) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

KÖSZÖNÖM :R

(#323) KoNZoLik@ válasza Fejvadi (#322) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#324) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Szevasztok, én is beléptem a klubba egy függetlennel, már csak a nanosim csere van hátra, S4 miniről jövök... Kicsit még szoknom kell a méretét az S2/S4m után... Sajnos a S4 mini töltésével akadtak elég brutál gondok így lett a váltás 2,5 év után...
Igazából még parázok tőle kéne rá egy tok, mert így soknak tűnik ez a 4,2-4,74 colos váltás :D

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#325) SkylineGTR76


SkylineGTR76
tag

Az üveg hátlap meglepetése, hogy bármilyen felületről, ami nem teljesen vízszintes, képes elmászni, lecsúszni. Lerakod valahova és 15 perc múlva lecsúszik róla... :U 1mm/perc tempóval mozog, szem számára érzékelhetetlen, de halad :)

[ Szerkesztve ]

(#326) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Akkor tokot neki!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#327) Dimond G válasza [DE2JAY] (#326) üzenetére


Dimond G
senior tag

Fóliát lehet már kapni Budapesten?

(#328) [DE2JAY] válasza Dimond G (#327) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Még nem jutottam el addig :)

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#329) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Én a vodafone-nál mindent kaptam rá. Fóliát, szilikon tokot, oldalra nyílós tokot. A szilikon tok nagyon komoly, még egyik telefonomra sem kaptam ilyet. Annyira jól passzol és fényes a hátulja. Minőségi.

(#330) kvrt0516


kvrt0516
csendes tag

Sziasztok , telenornál már kapható?

(#331) mike1334 válasza kvrt0516 (#330) üzenetére


mike1334
veterán

Tudtommal igen, a flottámban már ott van, igaz 0 darabot írt raktáron, de a flottának mindig relatíve kicsi a készlete, lehet csak pár darab volt első körben és el is vitték őket.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#332) namihaly válasza kvrt0516 (#330) üzenetére


namihaly
csendes tag

Szia, szerintem még nem, a telenor oldalán a 'hamarosan' felirat szerepel, és a hivatalos árlistán is.

TELENOR SAMSUNG GALAXY A3 2016 [link]

[ Szerkesztve ]

(#333) Freericsi


Freericsi
újonc

A páromnak néztük ki ezt a készüléket, mert sajnos nem tudtam a mérete miatt rábeszélni egy DOOGEE F5-re...pedig 40-50 ezerért nehezebb jobb telefont találni :) Na mind1, remélem jó lesz az A3 is.

(#334) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Na, sikerült beszereznem egy s-line tokot. Cool!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#335) KoNZoLik@ válasza Freericsi (#333) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jobb lesz mint a Doogee :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#336) Freericsi válasza KoNZoLik@ (#335) üzenetére


Freericsi
újonc

Hát én DOOGEE F5-öt használom...nem tudom volt-e már szerencséd ilyen telefonhoz, de messze eddig a legjobb telefon, amit használtam ;) Előtte HTC-m volt, igaz azt is szerettem...

(#337) KoNZoLik@ válasza Freericsi (#336) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Inkább nem írok semmit :D
Kinek a pap kinek a paplan ;)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#338) zopet


zopet
tag

Sziasztok!

Azt vettem észre, hogy pár oldalon snapdragon 410-es SOC-t emlegetnek, míg pl itt, exynost írnak. Létezik belőle 2 féle, vagy csak a többi oldal a béna... Ha a vodánál rendelem, akkor abban exynos lesz?

Köszi előre is...

[ Szerkesztve ]

(#339) ovics válasza zopet (#338) üzenetére


ovics
aktív tag

tudtommal exynos van belőle csak

(#340) ruskop válasza zopet (#338) üzenetére


ruskop
senior tag

A GSMarena szerint többféle verziója van a készüléknek.
[link]
Én el tudom képzelni, hogy valamelyiket azzal szerelték fel.

(#341) laca7909af


laca7909af
tag

Sziasztok !
Kipróbálná, akinek van ilyen telója, hogy az alábbi progi műxik-e:
(gombvilágítás ideját lehet vele beállítani pl. S6-on)
Köszi !

[link]

(#342) KoNZoLik@ válasza laca7909af (#341) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Működik:)
Sőt annyira, hogy ha törlöd az alkalmazást amit beállítottál marad azon az értéken:)

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#343) laca7909af válasza KoNZoLik@ (#342) üzenetére


laca7909af
tag

Köszi a választ, ez nagyon jó hír :)

(#344) KoNZoLik@ válasza laca7909af (#343) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#345) SkylineGTR76


SkylineGTR76
tag

Gorilla Glass 4... hát nekem simán sikerült megkarcolnom, hátlapi fóliázásnál a kijelző és az alatta lévő papírlap között lehetett valami. Ennyit a marketingről, hogy karcálló :((( Szóval kell az a fólia előre is sztem.

(#346) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Nektek jelentkezett mar ilyen par masodperces lag?

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#347) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Én soha egyetlen telefonomra sem tetettem fóliát és mindig karcmentesen adtam el mindet általában maximum 1 éves használat után!
Hozzáteszem szakács vagyok és azért egy konyhán van minden, zsírgőz pára por száll a liszt mindenfelé és nyáron 55-60 fok, soha semmi bajuk nem volt!
Lehet én szerencsés vagyok :U

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#348) namihaly


namihaly
csendes tag

Sziasztok!
A mai nappal énis beléptem a klubba! :)

Nagyon szép készülék.

És egy kérdés: lehet elég noob kérdés, de a hátulján a szériaszámot tartalmazó matricát ugye el lehet távolítani? Nem függ tőle semmi?(garancia, stb...)

Köszi!

(#349) spider80 válasza namihaly (#348) üzenetére


spider80
őstag

Szia. Nyugodtan leszedheted,semmit nem befolyásol. Ráadásul szerencsére nagyon könnyen le is jön.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#350) KoNZoLik@ válasza namihaly (#348) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Gratulálok üdv a klubban:)
Eltávolíthatod természetesen, nekem a Tékomos néni vette le röla :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.