Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Aryes válasza Probert75 (#1400) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ízlésről vitatkozni olyan, mint építészetről táncolni. :DDD
Én például 6 éve pont a meseszerű (túlszaturált) színek miatt szerettem bele az amoledbe, azóta 4 amoledes telóm volt, de sajnos minden teló egyre fakóbb és lcd szerűbb lett...

Most a kedvedért kipróbálom a fénykép módot, hátha megszeretem, és lassabban fognak öregedni a kék pixeleim. ;)

(#1402) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Google szokott kiadni bizonyos rendszerességgel biztonsági frissítéseket.
A Samsung követi ezeket ezen a telefonon, érkeznek ilyen frissítések?

(#1403) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Megvettem a telefont elégedett is vagyok vele de nagyon sivárnak tartom.Ki lehet egy kicsit csinosítani,hogy az ikonok egy kicsit látványosabb legyenek.És mivel azelőtti készülékemet elhagytam nem volt titkosítva és aki megtalálta nézegethette a privát képeimet.Ezt most elakarom kerülni,mit javasoltok,hogy kényelmi szempontokat figyelembe véve hogyan érdemes titkosítani a telefont és az sd kártyát is.Más: ezen már szívesen olvasnám a freemail és más email fiókom leveleit is.Hogyan tudnám megoldani de úgy ,hogy a freemail fiókomban is megmaradjanak a levelek a párommal közösen használjuk a fiókot.Ezek lehetnek fizetős alkalmazások is,csak megbízhatóan működjenek. :R

(#1404) Sanyi.mTs válasza qwertly (#1403) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Én még sose használtam titkosítást, de kezdetnek a kezdőképernyő feloldásához állíts be kódot vagy mintát. Persze mintánál rejtve legyen a minta mutatása, amikor beírod.

(#1405) Sanyi.mTs válasza GEPESZ66 (#1402) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Nem kell naponta megkérdezni.
Ne várd el, h olyan gyakran jöjjenek a bizt.frissítések, mint a csúcs galaxykra. Amúgy erre a telóra mostanság fog jönni a 6.0.x.

(#1406) mateus válasza qwertly (#1403) üzenetére


mateus
senior tag

Szia!
A beállításokban van a Téma menüpont, azon belül több tucat téma tölthető le.

(#1407) GEPESZ66 válasza Sanyi.mTs (#1405) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Olvastam, hogy pl. a Samsung vállalta ezt, gyakrabban tesz közzé ilyen biztonsági frissítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#1408) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat :R most már,hogy volt az eset ekkor szembesültem,hogy igen kell valamilyen titkosítás túlságosan sokk személyes adat van a telefonomon.Halottam még van olyan opció is,hogy megmutatta hol van a telefonom ezt ismeritek?

(#1409) GEPESZ66 válasza Sanyi.mTs (#1404) üzenetére


GEPESZ66
veterán

De ha a memóriakártyára pakol valamit, ettől még az azon lévőkhöz hozzáférhrt a megtaláló.

(#1410) Aryes válasza qwertly (#1403) üzenetére


Aryes
nagyúr

A legbiztosabb, hogy nem hagyod el többet... :)
A samsung telókon gyárilag van ilyen titkosítás, knox-nak hívják, azzal tudsz érzékeny adatokat elzárni, de pontosan hogy, azt nem tudom, nem használom.
A gyári emailkliens nagyon jól használható, azon állítsd be a freemailt Pop3 vagy IMAP protokollon keresztül, nem tudom melyiket támogatja. A szerverről nem fogja törölni a leveleket, csak ha te úgy állítod be.

(#1411) qwertly válasza GEPESZ66 (#1409) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Aszt is titkosítani akarom,mert ahogy látom a fotókat egyből oda pakolja a teló,meg minek is tettem be 64GB kártyát akkor? Elhagyni senki nem akarja de előfordul az ilyesmi,plusz a gyerekek is nyúlkálnak hozzá nem kell nekik minden képet látni ;) majd ennek a knox-nak utána nézzek,mit is takar azt hittem csak root elellenőrzésre van.

(#1412) mateus válasza qwertly (#1408) üzenetére


mateus
senior tag

A "telókövető" : Beállítások -> Zárképernyő és biztonsági beállítások-> Find my mobile (vagy mi, nekem angolul van)

(#1413) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Régen volt már Samsung telefonom.
Ha megjön rá a 6-os droid OTA-n, akkor frissítés után kell-e gyári visszaállítás?

(#1414) Aryes válasza GEPESZ66 (#1413) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mondjuk inkább, hogy ajánlott.

(#1415) Dimond G


Dimond G
senior tag

Valaki felrakta már a 6.0-át? Mármint a két meglévőre vagyok kíváncsi. Van magyar nyelv benne?
Érdemes? Tapasztalat?
Ilyenek! Köszönöm! :R

(#1416) paperboy válasza Dimond G (#1415) üzenetére


paperboy
senior tag

Arab, meg török rom-ba ne keress magyar nyelvet...

(#1417) Probert75 válasza paperboy (#1416) üzenetére


Probert75
addikt

Miért ne lenne? Persze, hogy van benne! Volt már más telómon Kínai, Lengyel és Olasz rom és mindben volt Magyar.

(#1418) Dimond G válasza Probert75 (#1417) üzenetére


Dimond G
senior tag

Akkor próbáljam meg? Persze csak kíváncsiság miatt kérdem! :DD

Mondjuk ha kísérletezne valaki.... :D

(#1419) Aryes válasza Dimond G (#1418) üzenetére


Aryes
nagyúr

Próbáld! Próbáld! Próbáld! :DDD

(#1420) Probert75 válasza Dimond G (#1418) üzenetére


Probert75
addikt

Azt nem mondtam! Várj türelmesen a régionkra valóra, ha ennyire 6.0.1-et akarsz. Én valszeg nem fogom feltenni. Félek attól, hogy ez lesz az utcsó frissítés és elqrják vele a telót, hogy mennyé vegyé újabbat. Nekem ez előtt LG G3-am volt, de egyáltalán nem voltam elégedett a LP-ről MM-re való frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#1421) Aryes válasza Probert75 (#1420) üzenetére


Aryes
nagyúr

Most olvastam egy cikket, hogy a többi samsung csúcstelóra mennyi bugot hozott a 6.0.1, az összes hiba közt volt egy közös, az akkumulátor gyorsabb merülése. Szóval én is félek tőle eléggé. És abban se nagyon merek már reménykedni, hogy visszahoznak benne pár régi fícsört. Pl az S2-n (és az elődein) hihetetlen jól használható volt a naptár, ezen meg gyalázatosan buta...

(#1422) laca71


laca71
aktív tag

Nekem egy arab dualos van amire megérkezett a 6.0.1...
Van benne magyar, rendesen működik a rendszer

(#1423) Aryes válasza laca71 (#1422) üzenetére


Aryes
nagyúr

És mi változott? Van plusz funkció? Romlott az üzemidő?

(#1424) laca71 válasza Aryes (#1423) üzenetére


laca71
aktív tag

Holnap átnézem és írok..
Az üzemidő nekem nem változott

(#1425) Aryes válasza laca71 (#1424) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ok, köszi! És nézd meg légyszíves, hogy az s-tervezőbe visszatették-e a listás nézetet! :)
Kijelzőidő nálad hogy alakul, ha azt mondod, hogy olyan mint korábban LP alatt?

(#1426) SoldierL válasza Probert75 (#1420) üzenetére


SoldierL
senior tag

Srácok a tmobile-s rom is stabil, de a független rom meg atom stabil :) Mármint a lollipop. Én lehet ennél maradok de azért követni fogom a véleményeteket a 6-osról.

[ Szerkesztve ]

(#1427) Probert75 válasza SoldierL (#1426) üzenetére


Probert75
addikt

+1 Nekem is független van.

(#1428) akos_ur


akos_ur
aktív tag

Megjelent egy South Africa 6-os is :)

(#1429) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

Na uraim,ma voltam média marktba nyomkodtam a3at,meg iphone5s t hát a3lett a befutók,pont fasza méret tetszik is nagyon nem ér nekem még az iphone 5s +25eftot.igy újra samuzni fogok.Viszont a navija milyen a készüléknek?mi a betegsége az a3nak?ha van egyáltalán.alig várom a holnapot....

(#1430) KoNZoLik@ válasza Nagyfejű (#1429) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem fogod megbánni, én még semmi hibával nem találkoztam!
Halkan mondom, talán az eddigi legjobb telefonom pedig volt egy pár darab, és nem ebben az ár kategóriában :U

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1431) Warloo93 válasza Nagyfejű (#1429) üzenetére


Warloo93
tag

Gyors nagyon a gps rajta szinte azonnali. En 5s ről váltottam, de a sebességgel nem vagyok kibékülve. Kevés a ram szerintem.

(#1432) Aryes válasza Warloo93 (#1431) üzenetére


Aryes
nagyúr

A ramnak ehhez semmi köze. Gyenge a processzor. Cserébe kétszer addig bírja, mint az 5s. ;)

(#1433) mateus válasza Warloo93 (#1431) üzenetére


mateus
senior tag

Szerintem semmi baj a sebességgel, legalábbis nálam, amire használom (semmi játék, de mennek csevegőprogramok, emailezes, böngészés, navigáció, dropbox stb). Az ios egy más oprendszer, kár összehasonlítani.
Mindenesetre nálam pörög ez is ahogy kell.

(#1434) SoldierL


SoldierL
senior tag

Nekem e mellett van egy ipad mini 2. Párhuzamosan használom őket, irodában egy más mellett, napi szinten.Ugyanolyan gyors. Nem gondolkozik, nem laggol a touch wiz sem. Alkalmazásokat Állandó optimalizálásra kell állítani. Mintha nem is androidos lenne. Androios :D

[ Szerkesztve ]

(#1435) Probert75 válasza SoldierL (#1434) üzenetére


Probert75
addikt

Állandó optimalizálásra, de hol is?

(#1436) SoldierL válasza Probert75 (#1435) üzenetére


SoldierL
senior tag

Inteligens kezelő, akku, adatok.

(#1437) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

Családban van egy ilyen telefon és egyik napról a másikra elkezdett brutálisan merülni. Nagyjából 4x olyan gyorsan mint előtte, ha hozzá se nyúlsz a telefonhoz akkor is lemerül 1 nap alatt. 2 hónapos a készülék. Szinte minden 3rd party appot leszedtünk de nincs változás.

Tapasztalt már valaki ilyesmit? Szervizből elhajtanak ha ilyen hibával viszem oda?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1438) Sanyi.mTs válasza Motion_Blur (#1437) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

én jártam így másik készülékkel. sajnos ott kellett egy gyári visszaállítás és naponta csak 1-2 app-ot tettem fel. végül a messenger tűnt ludasnak.

(#1439) Aryes válasza Motion_Blur (#1437) üzenetére


Aryes
nagyúr

Vicces, mert pár napja az enyém is elkezdett gyorsabban merülni. A google play service tűnik a ludasnak, de az okára még nem jöttem rá.
Csinálj gyári visszaállítást! A Onedrive-ból jelentkezz ki, nálam még az csinált gubancot.

(#1440) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Nekem ezek vannak letiltva alapból! + 47 alkalmazás van telepítve a Play-ből!
Akkumulátor idő hibátlan!

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#1441) Warloo93 válasza Aryes (#1432) üzenetére


Warloo93
tag

Nálam elofordult már az is, hogy leált a zene mert elfogyott a ram. Általában újra indulnak az app-ok. De igazad van a proci is gyenge, de még így is nagyon jól használható a telefon.

(#1442) Probert75 válasza Gardoni (#1440) üzenetére


Probert75
addikt

A Samsung Print Services Plugin, a Samsung Push Services és a Galaxy Essential Widget micsodák?

(#1443) Probert75


Probert75
addikt

Nem vagyok nagy csacsogó bajnok! Egy héten kb. 45p és 1,5ó között beszélek vele. Valamint ennyi képernyő idő van a böngészés és gmail nézés miatt. Havonta egyszer vagy még ritkábban van GPS és viber használat. Este 8 és reggel 8 között repülő üzemmód van. A fényerő középen van és automatán. Heti 2x-3x megy, alkalmanként 2-3 óra, BT füles is. 10 és 20% között dugom a töltőre. Ha feltöltött és jelezte, akkor egy fél óra múlva húzom le a töltőről. Nem szoktam rátölteni magasabb töltöttségi szintnél.
A képek elég beszédesek az akku fogyasztásról.

[ Szerkesztve ]

(#1444) feddel


feddel
senior tag

Dual sim verziót használ valamelyikőtök? Honnan érdemes beszerezni (pink-gold kellene), itthon nem lesz hivatalosan. Az ázsiai piacos rendben működik a hálózatunkon?

[ Szerkesztve ]

(#1445) Humbucker


Humbucker
senior tag

Milyen proci van ebben a telóban?Nem lassú ez a teló amúgy?

(#1446) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Megkaptam a céges telefont, de a SIM-et csak hétfőn.
Enélkül mindent betudok rajta állítani, pl. gmail fiók?

(#1447) mateus válasza Humbucker (#1445) üzenetére


mateus
senior tag

Exynos 7578 Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53
Talán benchmarkokban lassúnak tűnik egy S7hez képest, de a mindennapi használatban szépen pörög, jól optimalizált a szoftver.
Én pl. egy erősebb hardverrel rendelkező telóról jöttem át, és itt is ragadtam:)

(#1448) mateus válasza GEPESZ66 (#1446) üzenetére


mateus
senior tag

Persze, fiókok ugyanúgy felvihetők a telóra.
A sim csak a telefonáláshoz kell (meg 1-2 program pl. viber arra küldi a regisztrációs kódot).

(#1449) Aryes válasza mateus (#1447) üzenetére


Aryes
nagyúr

És ha feloldjuk a 4 lockolt magot (mivel valójában 7580 octa core Soc van benne), 4+4 maggal plusz 6000 pontot hoz antutuban a teló. ;)

(#1450) Humbucker válasza mateus (#1447) üzenetére


Humbucker
senior tag

az egyik videóban azt mondják hogy Snapdragon 410-es 1,5 ghz-el

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.