Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) jbl válasza tartlev (#749) üzenetére


jbl
aktív tag

Az a kérdés, hogyha letöltöd az egész Google Play-t, összesz@rja-e magát a telefon? :F

(#752) jbl válasza Venn (#750) üzenetére


jbl
aktív tag

Mi lett a build számod?

(#753) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Sziasztok!
A kollégám vett 2 db. A3 készüléket. Az egyiken 5.0,a másikon 5.1.1 van.
Az utóbbiból viszont azt mondja, hiányzik a kapacitív érintő gombok világításának és rezgésének a beállítási lehetősége. Nálatok is így van? Legalábbis az 5.1.1-en neki igen. Az 5.0-án viszont benne van. Kivették volna? Vagy máshová rakták a menüben és nem találja?

Megnéznétek, akinek 5.1.1 van?

Köszi

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#754) Veron válasza harcitomi (#741) üzenetére


Veron
őstag

Hello!
Igen, valami ilyesmi is lehet, meg némely esetben mehet a hang is IP-n (VoLTE). Viszont nem "tartja a vonalat" a hívás előtt, akkor csomagkapcsolásról beszélünk, áramkörkapcsolás csak 2G/3G hívásnál van.
Miért gondolod, hogy LTE-n rosszabb a térerő? Valószínűleg többet fogyaszt 4G-n, mert többször adaptálódik a jelerősség adott idő alatt. Egyébként igen, ha visszamész 2G-ra, akkor sokkal hosszabb lesz az akkuidőd.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#755) Tuomas


Tuomas
addikt

A telefonom túlesett a tűzkeresztségen, kb másfél méter magasról lecsúszott a parkettára :(
Szerencse, nem lett semmi baja, a kezdőképernyő gombja karcolódott meg, és az üveg alján van egy kis karc pár mm, de nem is látszik.

Gorilla Glass jelesre vizsgázott! Na meg a telefon összeszerelése is!

[ Szerkesztve ]

We were here

(#756) Venn válasza jbl (#752) üzenetére


Venn
tag

Build száma
LMY47X.A310FXXU2APD6

(#757) ZOLL30 válasza Venn (#756) üzenetére


ZOLL30
tag

Hm, akkor ez egy újabb frissítes lehet. Enyémen sajnos nem elérhető még.

élni, és élni hagyni..

(#758) Venn válasza ZOLL30 (#757) üzenetére


Venn
tag

az enyém vodafone üzletben vásárolt készülék, ez az első frissítés mióta megvásároltam

(#759) Venn


Venn
tag

Hamarosan jön az Android 6.0 :) Marshmallow

(#760) Tuomas válasza Venn (#759) üzenetére


Tuomas
addikt

Illene :K

We were here

(#761) harcitomi válasza Veron (#754) üzenetére


harcitomi
tag

Minél kisebb a térerő, annyival több energiába kerül a telefonnak felépíteni kapcsolatot. Ezért gondoltam, hogy a pálcika nélküli térerő nem jó fogyasztási szempontból sem. Most átkapcsoltam 3G-re, mivel van, hogy napokig nem kell a mobilnet, így hátha még jobb lesz a fogyasztás. Köszi!

(#762) mrThomi


mrThomi
őstag

Az animációkat hol lehet kikapcsolni ????

(#763) tartlev válasza jbl (#751) üzenetére


tartlev
csendes tag

Nem, ha csak a felét töltöd le, akkor mi lesz :)
De amúgy kb igen, hogy aki használja már mondjuk hetek, hónapok óta, annak milyen.

(#764) Venn válasza tartlev (#763) üzenetére


Venn
tag

lassan egy hónapja használom az A3-at, nagyon jó készülék, játszani nem nagyon játszok rajta, de wifi vagy 4G folyamatosan megy napi több óra böngésző használat, a GPS Waze, Here maps-el nálam gyorsan talál jelet. Ez egy nagyon jó telefon. Nem kell tőle S7 szintet várni, nem kell tele tömni szemét hulladék programokkal és teszi a dolgát, hiba nélkül.

(#765) [DE2JAY] válasza mrThomi (#762) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Előhozod a fejlesztői (azt hiszem a névjegyben kell a verziószámot tapicskolni vagy 10x, de neten találsz rá 100 videót, leírást, stb...) és ott már tudod állítani!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#766) mrThomi válasza [DE2JAY] (#765) üzenetére


mrThomi
őstag

köszi megtalaltam. a build szamot kelett tapicskolni !

(#767) sfbalazs


sfbalazs
tag

hello
Valaki vett rá üveg kijelzővédőt?
Nem tudom a lekerekített szélek miatt hogy passzol rá vagy annyival kisebb lenne a védő?

kicsit visszakerestem és okultam közben :)

[ Szerkesztve ]

(#768) jbl válasza sfbalazs (#767) üzenetére


jbl
aktív tag

Én ezt vettem, de eláll.

[link]

(#769) sfbalazs válasza jbl (#768) üzenetére


sfbalazs
tag

én ezt néztem ki: [link]
de mivel ez a gombot körbe veszi gondolom ez is lelóg és nem úgy néz ki mintha ívelt lenne.
bár 1 dollárért nem nagy kockázat :D

(#770) mateus válasza jbl (#768) üzenetére


mateus
senior tag

Ugyanezt próbáltuk az én telómra is, de mivel eláll, szerencsére nem kellett kifizetnem..
Így maradt a sima Xprotector Ultra Clear, az felfekszik rendesen.
De ha valaki talál olyan üvegfóliát, aminek nem lesz levegős a széle, az szóljon:D

(#771) Veron válasza mateus (#770) üzenetére


Veron
őstag

Én is vettem rá egy sima fóliát, ott ahol Te és tényleg nem áll el. bár kb. 2-3 mm-rel kisebb, mint a kijelző.
Amúgy köszönöm a tippet a bolttal kapcsolatban.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#772) mateus válasza Veron (#771) üzenetére


mateus
senior tag

Nincs mit;)
Sajnos muszáj ennél a telónál, h kisebb legyen, mert ugye kerekített a kijelző, így felválna a fólia ha 1 mm-rel is nagyobb lenne ennél.
Ez az átka a mai divatos 2.5D kijelzőknek.

(#773) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Jó lenne,ha a Telekomnál már kifutó lenne a régi A3!
Sajnos ameddig van a régi,addig az az alap céges mobil.
Remélem,hogy belátható idő múlva a régi A3 már nem lesz náluk kapható,s nem kell decemberig várnom a 2016 A3-ra.

(#774) mateus válasza GEPESZ66 (#773) üzenetére


mateus
senior tag

Reméljük, mert akkor már jön a 2017 :DDD
Nem semmi, hogy ott még mindig forgalmazzák a régit..

(#775) tartlev


tartlev
csendes tag

Na, lecseréltem az A5 2016-ost egy A3-rá, hát ég és föld a különbség, komolyan. Az nehéz, ormótlan, rettenetes. Ez viszont gyönyörű, pont kézbe illik, egyelőre gyors is, bár a benti vaku nélküli képei nem jobbak a Lumia 735-nél, de nem baj. Érdekes több, mint 2 év Windows Phone után megint visszajonni Androidra, mint amikor kocsiból motorra ülsz és elkap a szabadság érzése :)

[ Szerkesztve ]

(#776) mrThomi válasza tartlev (#775) üzenetére


mrThomi
őstag

En megnyomogattam egymas melett mind a kettő modellt es az A3 sokkal gyorsabb de ez a HD panelnek es a Soc-nak köszönhetö. Az A5-nel keves a fullHD nak a processzor ezt sajna beneztek mert nekem az A5 meretre jobban tetszik sőt meg a napokban egy A9 beszerzeaen is elgondolkoztam. 449 euroert lehet rendelni ebayről, oga UK-ból de ugyan az mintha az ember otthon venné

(#777) LimaBravo69


LimaBravo69
tag

Sziasztok,

hol a pélóba lehet beállítani, hogy a lapok körbeforogjanak?
Tehát a kezdőképernyő után lapozva ne kelljen mindig visszafelé pörgetni, hanem körbe-körbe menjenek a lapok?

kösz előre is!

"The perfect number of watches for a collection can be expressed by the equation "N + 1" where 'N' = the number of watches you already have."

(#778) mrThomi válasza LimaBravo69 (#777) üzenetére


mrThomi
őstag

Tudtommal nem lehet beállítani ! De talán majd a frissítés...

(#779) LimaBravo69 válasza mrThomi (#778) üzenetére


LimaBravo69
tag

Köszönöm, tartottam ilyesmitől.
Lesz erre valami frissítés?

Mostani verzió: 5.1.1
Az alapsáv verziója: A310FXXU1APB7 - jelentsen ez bármit is :B

"The perfect number of watches for a collection can be expressed by the equation "N + 1" where 'N' = the number of watches you already have."

(#780) jbl válasza LimaBravo69 (#779) üzenetére


jbl
aktív tag

Ezek a legfrissebb eredeti verziók.
Bármelyiket fel tudod tenni a készülékre.
Firmware for SM-A310F

(#781) mateus válasza LimaBravo69 (#777) üzenetére


mateus
senior tag

Erre megoldás lehet a Nova launcher pl. amiben még több tucat egyéb hasznos funkció is van.

(#782) Veron válasza mateus (#781) üzenetére


Veron
őstag

Ezt akartam mondani, vagy az Apex, esetleg a Solo. Én minddel elégedett voltam az S4 mini esetében.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#783) LimaBravo69 válasza mateus (#781) üzenetére


LimaBravo69
tag

Köszönöm Jbl és Mateus Urak!

"The perfect number of watches for a collection can be expressed by the equation "N + 1" where 'N' = the number of watches you already have."

(#784) LimaBravo69 válasza Veron (#782) üzenetére


LimaBravo69
tag

Neked is kösz.

S4 minin nekem nem kellett launcher, elvagyok a Touchwizzel, nem vagyok egy telefonguru :N
De most lehet hogy rászánom magam és kipróbálok egyet-kettőt.

Asszonyé lett az A310, és csodálkozva tapasztaltam, hogy ami tökjól ment a 4-es droidon, az nem működik az 5-ön :W

(szerk lejárt, bocs..)

"The perfect number of watches for a collection can be expressed by the equation "N + 1" where 'N' = the number of watches you already have."

(#785) sfbalazs


sfbalazs
tag

Ablakos flip tok on az ablakon elérhető valami irányítás funkció? pl felvenni a hívást vagy ébresztőt kinyomni?

(#786) nistv10


nistv10
csendes újonc

Sziasztok most 1 honapja vettem egy galaxy a3 2016 ot és tegnap még jó volt a beszéd hangszóró de ma annyira recseg hogy szinte nem hallok semmit engem hallanak de én alig hallok a recsegéstől és azt akarom most kérdezni mert biztositásom van rá jogy cserélik egy újra vagy szervíz jobban őrülnék a cserének :)

(#787) mrThomi válasza nistv10 (#786) üzenetére


mrThomi
őstag

nekem ugyan ez volt S5-nél és egy ujrainditas általában megoldotta! mondanám hogy probáld meg egy másik rommal de nem látom sok értelmét, így, ha cserélni tudod vidd vissza ahol vetted és bizonyítás után kapsz egy másikat :)

(#788) kidnou válasza nistv10 (#786) üzenetére


kidnou
senior tag

Javítják. A biztosítás teljesen másról szól

(#789) nistv10


nistv10
csendes újonc

Vissza dobom a francba nekik ha nem cserélik és otthagyom ezért veszek telefont hogy 1 hónap után vége nade m1 majd megírom mi lett !

(#790) Tuomas


Tuomas
addikt

Sziasztok!
Találkozott már valaki azzal a jelenséggel hogy automatikus fényerő-állításnál ha bizonyos szintre csökken a fényerő (vagy a csúszkát húzom le), a kép zöldes árnyalatú lesz?
Ha feljebb húzom vagy lejjebb, akkor jó már. Érdemes ezért visszavinni?
Ha nem egyértelmű ahogy fogamaztam, küldök róla képet.

We were here

(#791) [DE2JAY] válasza Tuomas (#790) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Tudtommal ez AMOLED sajátosság, amúgy el van k*rva a szoftver ezen része SZVSZ :D. Túl mélyre engedi a fényerőt :D

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#792) Tuomas válasza [DE2JAY] (#791) üzenetére


Tuomas
addikt

Az az érdekes, hogy ha még annál is lejjebb veszem, akkor meg normális lesz a színe.

Küldöm a fotót, ezen a szinten jelenik meg a zöldes beütés, teljesen sötét környezetben
.

De akkor nálad is ilyen ezek szerint?! :) :R

We were here

(#793) Aryes válasza Tuomas (#792) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tényleg sok a zöld a képen... ;]

(#794) Tuomas válasza Aryes (#793) üzenetére


Tuomas
addikt

Jó jó :DDD
Nyilván nem maga a kép zöld, hanem a telefon kijelzője :DDD
A kép illusztráció, a csúszka pozícióját kívánta bemutatni és érzékeltetni :DD :DDD :DDD

We were here

(#795) Jassz


Jassz
tag

Sziasztok!

Két hete vettem meg a készüléket, az első okostelefonom és nagyon tetszik. Könnyű, ergonomikus, szép képe van, jó minőségű videót csinál. Amin igazán meglepődtem hogy milyen tűrhetően szól egy nem túl drága sennheiser fülhallgatóval is :K

A kérdésem a következő. Vettem bele egy 32Gb class 10 memóriakártyát. Rendeltem egy OTG USB átalakítót is. Namármost; tegyük fel , hogy nekem olyan perverzióm akad, hogy felmásolok rá mondjuk egy 17 gigás full hd mkv-t. Ha ezt rádugom egy samsung tv-re, akkor ugyanúgy lejátssza-e nekem mint a pendriveról avagy fel sem ismeri, elakad stb?

Előre is köszi!

(#796) Aryes válasza Jassz (#795) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hacsak nem fogad a telefon exfat-ra formázott kártyát, ezt nehezen fogod kivitelezni. ;)
Amúgy sem tudod usb tároló módban rádugni a tv-re, csak médiatár (MTP) módban, bár a Samsung tv emlékeim szerint támogatja ezt a módot, de meg nem esküdnék rá.

(#797) LANcelot444


LANcelot444
csendes tag

Sziasztok!
Egy ilyen telefont tervezek venni, de előtte lenne pár kérdésem. Honnan érdemes venni a telefont?
80e alatt szeretném megvenni, így csak GSM boltok jönnek szóba és elég kuszák a garanciák :)
Szóval tudtok mondani olyan boltot, ahol van egy év gyártói és esetleg +1 év bolti, és nem ázsiai a telefon?
Üdv

(#798) Gausz válasza Tuomas (#792) üzenetére


Gausz
aktív tag

Nálam is jelentkezett a probléma. Ma telepítettem a legújabb fw-t és elmúlt tőle.

(#799) Tuomas válasza Gausz (#798) üzenetére


Tuomas
addikt

Szuper, köszi az infót! :C

We were here

(#800) Gausz válasza Gausz (#798) üzenetére


Gausz
aktív tag

Tévedtem. Este is megnéztem a különböző fényerőket, kb 10-30% még mindig zöldes. Reggelre megint nem látom, szóval totál nem értem....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.