Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) stoke


stoke
csendes tag

adtak amugy hozzá cd-t, töltöt, tv-kábelt, headsetet, csuklopántot pengetővel, mini usb-kábelt és leirást

[ Szerkesztve ]

10 ember él a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...

(#7452) CASper666 válasza stoke (#7451) üzenetére


CASper666
tag

Mem kari kimaradt? :((
Am úgy gondolom a hangszóróját érdemes tesztelgetni (előző hsz-ekben volt erről szó: néha elmegy a hang, recseg vagy ilyesmi), nameg nyomkodni ezerrel a kijelzőt! Esetleg a giroszkópot valami játékon tesztelgetni. Erre ajánlanám a Resco Bubbles nevű játékot. :D

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#7453) cserry193 válasza stoke (#7451) üzenetére


cserry193
tag

Giroszkópot, ahogy CASper mondta,+Gps,WLAN...

(#7454) Fiddy válasza hossszú (#7446) üzenetére


Fiddy
tag

Üdv. Nekem is annyitól tönkrement a hangszóróm, hogy kiesett a kezemből :F elég érzékeny teló a balesetekre. :)

Minden, aminek értelme van, kínlódással jár.

(#7455) Sly Bp. válasza Fiddy (#7454) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Igen! Eléggé az! Eléggé rossz eleve a minőség bármi pikk pakk meghalhat benne!

(#7456) hossszú válasza Fiddy (#7454) üzenetére


hossszú
őstag

Elég baj, hogy csak ennyit birnak, én is max 1m-ről ejtettem le.Bezzeg anno a 1610-esem 5m-ről esett le a betonra darabokra esett, utána összerakva ugyan ugy működött mint elötte.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#7457) stoke


stoke
csendes tag

bocsi, kihagytam a memkarit, természetesen benne volt a 8 gigás, illetve az "állvány" is benne volt, szóval csak a tok hiányzik, és a plusz ceruza
annyit nem tudok még, hogy lehet beállítani, hogy memkarira mentsen mindent (pl.: WLAN-nál azt írta ki, hogy megtelt)
az létezik amúgy, hogy valamit sim-re ment wlan közben? mert mintha azt írta volna ki...
illetve olyan villog még a jobb felső sarokban, hogy megtelt a sim... :F

illetve azt el is felejtettem, hogy milyen tokot ajánlotok hozzá, amiben nem sérül a kijelző, és könnyen elő lehet kapni belőle a telót!? olvasgattam itt a brando márkájút, és valszeg ilyet fogok venni kijelző védőből is, mert ez a gyári csíkos egy vicc :) nem is lehet látni szinte semmit...

[ Szerkesztve ]

10 ember él a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...

(#7458) Boha


Boha
aktív tag

erre tud valaki v.mit ????

OBORZIL

(#7459) Olcsi válasza stoke (#7457) üzenetére


Olcsi
senior tag

Lentebb egy csomót beszéltek tokokról, olvass vissza, vagy esetleg használd a keresőt. Még képeket is mellékeltek, tehát tényleg érdemes visszaolvasni! :K
Sim-re szerintem nem menthet semmit, az nem arra van kitalálva legutóbbi információim szerint egyelőre. Bár már hallottam valami olyasmit is, hogy a sim is fog tudni tárolni egyéb információkat is a számokon, neveken és sms-eken kívül, de ez még gyanítom, hogy nem él.

(#7460) stoke válasza Olcsi (#7459) üzenetére


stoke
csendes tag

én is így tudom, csak azt írja a telcsi, hogy sim-mem megtelt

10 ember él a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...

(#7461) Olcsi válasza stoke (#7460) üzenetére


Olcsi
senior tag

Próbáltál törölni a sim-en tárolt sms-ekből? Lehet, hogy az 5800 oda menti először, és aztán a telefonra. Nem? :F

(#7462) Karma válasza Boha (#7458) üzenetére


Karma
félisten

Ez nem így működik, nem lehet ilyet csinálni. A beépített Flash Lite nevű okádékot nem tudod nagyobbra cserélni (hacsak egyszer a Nokia nem ad ki ilyet) - az egyetlen esélyed a Skyfire böngésző.

Olcsi: Nem, a Messaging nem ment a SIM kártyára üzeneteket. Inkább régről maradhatott ott.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#7463) pohár


pohár
félisten

Nah emberek, erre jó lenne minél előbb választ kapnom :D :R

A Garmin-ba milyen koordi formátumot kell kiválasztanom, hogy így írhassam be a számokat?

47.487789, 19.679110

Holnap ide kéne eljutnom másodmagammal, és hát na :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7464) stoke


stoke
csendes tag

az a helyzet, hogy ma vettem, és át lett másolva a régi simem tartalma az új simre még a vodánál, de ennek ellenére nincs semmi az új simen, szóval elcseszte a vodás csaj, lehet, hogy akkor úgy cseszett el valamit, hogy emiatt írja azt, h tele a sim-mem, annak ellenére, hogy full üres

10 ember él a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...

(#7465) pepe1970


pepe1970
tag

Sziasztok! Megvettem életem első symbianos telóját egy 5630 nokiat. Egyenlőre tetszik, csak néhány dolgot nem találok. Pl nem lelem az ébresztést, és azt sem hogyan lehet ébresztőhangnak berakni mp3 zenét. Kicsit offtopic, de az 5630 topicja elég döglött, symbian topicot meg nem találtam. Ha van valami fontos dolog, amit be kell állítani/kikapcsolni egy ilyen telón írjátok már meg légyszi. Nem szeretnék döbbeni a számla megérkezésekor, mert valami alkamazás a háttérben adatokat töltött le a hálózatról. Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#7466) stoke


stoke
csendes tag

bocsi, rájöttem :W

én rontottam el, illetve még csak kezdem kiismerni a telót :)
a simre át lettek másolva az sms-ek, viszont a számok nem, de mind1, legalább megszokom a gépelést az érintővel, mire beviszek mindenkit, és ahogy kitöröltem a simről az sms-eket, el is tünt a "sim-mem megtelt" üzenet
viszont akkor fura, hogy csak 46 üzi fért el a sim kártyán... no mind1, a lényeg, h rájöttem :))

10 ember él a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...

(#7467) Viktor0610 válasza pepe1970 (#7465) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kereső, kereső, kereső...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#7468) pohár válasza pepe1970 (#7465) üzenetére


pohár
félisten

Ébreszteni úgy tudsz, hogy ráböksz az órára, és azon belül Jelzések, onnan meg magától értetődik ;)

Jah nekem a GPS-re valaki válaszoljon pls :B

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7469) Boha válasza Karma (#7462) üzenetére


Boha
aktív tag

oks
kössz

OBORZIL

(#7470) G4ga


G4ga
őstag

Egy kérdésem lenne:
Ez normális hogy ennyire s.ar képet csinál a telefon?

eszeveszett csemcsések a képek amiket csinál a telefon. több ilyen telefon van a környezetembe de azok nem ennyire gázak!

picit szomoru vagyok, ennél a V3 - om is jobb képet csinálnak!

[ Szerkesztve ]

(#7471) Fiddy válasza G4ga (#7470) üzenetére


Fiddy
tag

Üdv. Köztudott, hogy az 5800ásak gyenge minőségű képet csinálnak.. :((
de már van olyan progi hozzá, ami 1 kicsit javítja a kép minőségét: [javitsuk fényképeink minőségét de persze hackelni kell előtte a telefont :)

Minden, aminek értelme van, kínlódással jár.

(#7472) Blyan válasza G4ga (#7470) üzenetére


Blyan
félisten

Amúgy nem lenne normális, ennél a telefonnál viszont "normális".

Megfelelő fénymennyiség kell, és akkor elég jók.
Én annyit teszek, ha az ISO beállítást a leggyengébbre teszzük és ha lehet
használunk vakut, akkor egész jókat lehet lőni vele. De ez csak megfelelően
világosban megy, különben nem jut elég fény az optikába. Ha emeljük az iso
beállítást egyből 100x-osára nő a képzaj, ez nagyon el van szarva.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7473) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Hogy tudok felszabadítani RAMot ha minden alkalmazás csukva van és még így sem éri el a 40MBot a szabad RAM?
A telefon belső memóriájából nektek mennyi szabad?

X.Y.

(#7474) Blyan válasza IkszIpszilon (#7473) üzenetére


Blyan
félisten

Indítsd újra a telefon néhány naponta. Akkor, ha minden alkalmazást bezársz 50 és 60 között lesz, de folyamatosan telitődik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7475) pohár válasza pohár (#7463) üzenetére


pohár
félisten

Valaki pls :B

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7476) zazutube válasza pohár (#7463) üzenetére


zazutube
csendes tag

hello
amit írtál az decimális formátum, és a beállításoknál állítsd át a pozíció formátumát fff.fffff-ra!meg sztem engedélyezni kell a térkép résznél a szélességi és hosszúsági fokokat.

(#7477) pohár válasza zazutube (#7476) üzenetére


pohár
félisten

Kösz!! :R
Ezeket megcsináltam, de ha be akarom írni, akkor a Hova? résznében a leutolsó ikonra kell menni, a Pozícióra?
Mert ott míg gyárin voltak a fokok, addig bármit be tudtál írni, de itt csak kírja hogy N47,xxxxx meg E19,xxxx és nem tudom átítni hogy oda vigyen :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7478) zazutube válasza pohár (#7477) üzenetére


zazutube
csendes tag

én az előbb valahogy rájöttem, ott a pozíciónál van opciók, és ott meg lehet adni valahogy..de most hirtelen nem találom. de beírtam a koordinátákat és le is tervezte az utat...
megvan, a pozíciónál rátapicskolsz a koordinátákra és utána be tudod írni.
jó utat! :D

[ Szerkesztve ]

(#7479) pohár válasza zazutube (#7478) üzenetére


pohár
félisten

Nekem csak kiírja ott az aktuális koordikat, ha rátapicskolok, akkor az N betű háttere piros lesz, mintha kijelöltem volna, aztán ennyi, nyomogathatom napestig akkor se tudom átírni :DDD :W

De hátha egy telóújraindítás segít rajta... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7480) pohár válasza pohár (#7479) üzenetére


pohár
félisten

És az újraindítás se használt neki... :( :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7481) G4ga válasza Blyan (#7472) üzenetére


G4ga
őstag

evvel tisztába vagyok, de ugyancsak megnéztem másik telefonnal / 3 is van a környezetembe és azok nem voltak ennyire gázosak. a hacket már én is néztem. egyenlöre nem szivesen kezdek neki, fogalmam sincs ugyanis hogy kell csinálni. 100 féle leirást találtam már, de mindegyik különbözö félek bele vágni.

remélem ezzel nem sértem a forumot, de ha valaki tud segiteni hackellés ügyében PLS dobjon nekem egy privit... A kamera miatt akarok hackelni :)

A Gps em is szerintem f*s. az egyszerü pozicionálás nokia helyzet meghatározojával is 4-5 perc. független attól hogy volt e GPS bekapcsolva vagy sem. egyszerüen nem csatlakozik a müholdakhoz, nyilt terepen budaörsön a parkolóba lát 6 müholdat és kb 4-5 perc mire kapcsolodik hozzájuk. a garmin ennél is rosszabb felfut a gps jel keresése 75% és ugy marad.

kiszit lejjebb olvastan hogy volt forumtársnak olyan baja hogy melegedig a telefon akkuja.
hosszabb telózás közepette nekem is elkezd melegedni. ha pl játszok, és kézben tartva ügyködök a telon ugyan ez. ez gondolom nem gáz?

válaszotok és segitségetek elöre is köszi!

(#7482) ordogboc válasza G4ga (#7481) üzenetére


ordogboc
tag

Ezeknél a processzoros telefonoknál normális, hiszen hűtésük külön nincs, szóval ha sokat kell "dolgoznia" akkor melegedik.
az én e51-em anno annyira felmelegedett, hogy a hátlapjának a felső része kicsit "odakozmált..." megbarnult. de ezen kívül semmi baj nem történt vele.

(#7483) jety91 válasza G4ga (#7481) üzenetére


jety91
őstag

GPS-em nekem is hasonló jelenséget produkál, de amikor kezembe került először a teló nem volt vele ilyen probléma :F
Ez az idő múltán "romlik"?

Melegedés elhanyagolható jelenség, fentebb leírták hogy használat miatt melegszik ennyire.

[ Szerkesztve ]

(#7484) Boha válasza G4ga (#7481) üzenetére


Boha
aktív tag

most hogy is van ez a gps téma,
ez fizetős e vagy sem, mert opcióknál van olya hogy csatlakozás az internethez ?
honnan tudom hány műholdat lát ?
nálam azok közül a kis vonalkák közül csak 1 világit néha, álltalában csak villog, azok a műholdak ?

OBORZIL

(#7485) G4ga válasza Boha (#7484) üzenetére


G4ga
őstag

a helyzet meghatározás ingyenes! elinditod a helyzet meghatározást majd nyomsz egy opciók os ott van hogy müholdak állapota!

jety91: nekem egyre rosszabb. már az elején is nehézkess volt a dolog, katasztrofálisan lassan talált jelet. egymás mellet áltunk ugyan olyan telókkal. az enyim csak kereset a másik már rég utvonalat tervezett. a gáz akkor volt amikor budaörsröl haza fele menet addigra talált jelet mire haza értem. holott ott navigált melettem egy másik telefon! na ez szerintem már gáz...

A melegedésre pont ugyan ezt gondoltam én is. csak megkérdeztem mert nem volt még procis telefonom! majd rákötök valami chipszethütöt! :)

[ Szerkesztve ]

(#7486) Boha válasza G4ga (#7485) üzenetére


Boha
aktív tag

kössz, hát nálam se szuperál v.mi jól remélem jön majd v.mi frissítés oszt jó lessz

OBORZIL

(#7487) jety91 válasza G4ga (#7485) üzenetére


jety91
őstag

Szerintem ha valaki ráérős manapság befuthatna egy szervízbe megnézetni mi a szitu a GPS-el, hátha...

(#7488) Viktor0610 válasza G4ga (#7485) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a benne lévő "processzor" miatt melegszik, illetve előfordulhat, de nem csak a Symbian rendszerű telefonok melegednek.
A melegedés oka a 3G-, HSDPA- és/vagy WLAN-hálózatok használata.

Xiaomi 13T

(#7489) G4ga válasza Viktor0610 (#7488) üzenetére


G4ga
őstag

Okosodok... :)

Wlanolni szoktam csak. másik ketött nem használom. esetek 90% akkor forul elö amikor játszok a telefonon! vagy 30-40 peceket beszélek a barátnömmel! :)

Egészen biztosan bemegyek egy szervizbe vele. ez már 100%! Már akkor bekelett volna mennem amikor ismerösöm mondta hogy ez nem koser! most sz*akodhatok a szervizzel!

[ Szerkesztve ]

(#7490) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Amúgy melyik hangszóró szokott elkezdeni recsegni? A telefon, vagy a kis sztereó páros?

(#7491) hossszú válasza FoxiestFox (#7490) üzenetére


hossszú
őstag

A telefon hangszóró recseg :K

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#7492) Boha


Boha
aktív tag

fényerőt lehet v.hól feljebb venni ?

OBORZIL

(#7493) Getadam válasza balazs0102 (#7407) üzenetére


Getadam
csendes tag

Hmmmm.... Kicsit érdekes a történeted. Én simán adnék egy Brando fóliáért 2990 Ft-ot, mert qrvára megéri. (Mondjuk adtam is 3000 Ft-ot.) Elárulod pontosan milyen vágható fóliát vettél? Csak azért, mert először én is egy vághatóval próbálkoztam és bizony harmadjára sem sikerült normálisan felpakolnom. Ráadásul tök gagyin nézett ki és ahogy elkezdtem próbálni kifele simogatni az alá szorult buborékokat a körmömmel (nem ám vadállat módjára, csak nagyon finoman!), miután konstatáltam, hogy nem fog sikerülni, még az is feltűnt, hogy a körmöm általi finom nyomkodástól (!!!!) megkarcolódott! Na azon nyomban le is rántottam a p.-ba az egészet róla. Brandoval viszont az egész művelet valóban elsőre sikerült, hiszen dupla védelem volt rajta, egy alul a ragasztható felületén, egy meg fölül, ami meg arra szolgált, hogy tényleg tökéletesen és buborékmentesen lehessen rá felragasztani. Plusz ez nem is karcolódik a körmömtől sem. Kipróbáltam. Ami meg azt illeti, sehogyan sem tudtam kivágni a vághatót megfelelő méretűre, legalábbis ami a gombok kikerülését és a hangszóró előtti rész kivágását illeti. Neked hogyan sikerülhetett ez? Ráadásul elsőre? Vagy egészen egyszerűen levágtad róla azt a részt és alul csak a gombokig, fölül meg csak a hangszóróig tart a telefonod fóliázottsága? Én is próbáltam azt is, de az meg úgy aztán végképp nagyon gagyin nézett ki. Egyszóval, ha már választani lehet, én inkább kiadok 3 rongyot egy jó fóliáért, ami nem is karcolódik, tartós, plusz kivágni sem kell, teljesen fedi a készüléket és észrevenni sem igazán lehet, mint egy gagyiért, amivel szenvedni kell, ócskán is néz ki amikor felragasztom, plusz karcolódik 990 Ft-ot.

[ Szerkesztve ]

(#7494) hossszú válasza Boha (#7492) üzenetére


hossszú
őstag

Igen lehet :K
Beállitások-Telefon-Kijelző-Fényérzékelő

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#7495) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Szerintetek mennyi RAMot eszik a Handy Shell?Újraindítás után 47.7MB szabad RAM van a 120Mból ez a normális?

X.Y.

(#7496) hossszú válasza IkszIpszilon (#7495) üzenetére


hossszú
őstag

Valami még eszi a memóriát, nálam 55,4Mb a szabad memória Handy Shell futattatásával.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#7497) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Hali srácok van egy eladó 5800ám ha érdekel valakit a részletekért irjön üzit!

(#7498) kosturica válasza IkszIpszilon (#7495) üzenetére


kosturica
őstag

Teljesen normális!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#7499) stoke


stoke
csendes tag

melyik átalakító progival lehet 360x640-es felbontást csinálni?
én eddig mindenfélére a xilisoft progiját vagy az ultra mobile convertert használtam, és a xilisoftosban rengeteg formátum van, de ez a felbontás egyikben sincs

10 ember él a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...

(#7500) V1d0N


V1d0N
csendes tag

nem tud valaki egy működő mobil MSN progi linket dobni? Már 2 progit kipróbáltam, de nem csatlakoznak fel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.