Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) Karma válasza - = Zk = - (#7650) üzenetére


Karma
félisten

Igen. Az a lényege :U

“All nothings are not equal.”

(#7652) Quasi_modo válasza - = Zk = - (#7650) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Természetesen.

valami

(#7653) kosturica válasza - = Zk = - (#7650) üzenetére


kosturica
őstag

Doch! :D

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#7654) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Eddig oké.:C Akkor lépjünk tovább....
Ajánljatok vmi ocsó, ószt jó -félét. Akár PH!-ról is jöhet.
Valamint javítsatok ki, ha tévedek:
Megveszem, üzembehelyezem. Ami a nethez van router, abból belecsatlakozom a wifibe, majd onnan a szgéphez. Aztán a szoba másik sarkából meg netezhetek telóval.:U
De hogyan lehet ennek beállítani a hatótávolságát? Nem szeretném, ha fél 16ker tőlem netezne :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7655) Viktor0610 válasza - = Zk = - (#7654) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a hatótávolságon kell javítani, hanem a védelmen. Legalább WEP, de inkább WPA/WPA2.
(Már, ha jól értelek.)

Xiaomi 13T

(#7656) - = Zk = - válasza Viktor0610 (#7655) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Igen, jól értettél:R
De én sajnos nem:U Azthiszem jobb, ha átmegyek az erre szakosodott topicba. Rengeteg kérdés merült fel bennem, és nem szemetelném tele ezt a topicot:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7657) nemesmatee


nemesmatee
csendes tag

Próbáljatok cerkával buszon, vagy kocsiban sms-t írni akár a kicsi, akár a nagy QWERTY-vel, kézzelfogható élmény lesz (ahogy kivágod a buszból dühödben) :C :C

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#7658) Blyan válasza nemesmatee (#7657) üzenetére


Blyan
félisten

Ezért nem kell cerkát használni :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7659) jety91 válasza nemesmatee (#7657) üzenetére


jety91
őstag

Ki az aki ilyen esetben cerkával ír? :D
Amúgy én sms-t két kézben fogva nagy QWERTY-n szoktam írni (marha gyorsan megy :) )

(#7660) Blyan


Blyan
félisten

Azon tűnődtem, mekkora ganéság, hogy míg az újabb XM készülékben (5730pl) alapból benne van PDF nézegető és a Quickoffice, az 5800-ból ezeket kihagytál.. :(

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7661) cserry193 válasza jety91 (#7659) üzenetére


cserry193
tag

A nagy QWERTY-n énis kézzel írok. Oda teljesen felesleges a cerka,ujjal is gy :) orsan megy

(#7662) Magicrat válasza Karma (#7646) üzenetére


Magicrat
tag

Hmm, köszi, a rejtett mappa bejött.
Már csak egy olyan képnézegetőt keresnék - ami nem a Photo Browser és nem kell szignózni - ami tud könyvtárat - ugye esetünkben rejtett könyvtárat - kezelni, és lehet lapozgatni a képek között... (nem kell kilépni mindíg a fájlkzezelőbe és ott rábökni a következő képfájlra)
THX
Mr

[ Szerkesztve ]

(#7663) szaki04


szaki04
senior tag

A győri Saturnban Egész jó akció van most...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#7664) makaveli666


makaveli666
senior tag

Olyan kérdésem lenne, hogy hol és hogy tudom kikapcsolni azt hogy valaha is felmennyen nekem a t-mobile netre. Mert volt már rá péda hogy wifiztem elvesztette a jelet és kérdés nélkül felment a t-moble net re. Az lenne a legbiztosabb hogyha valahogy végleg ki tudnám iktatni a rendszerből. Előre is kösz a helpet.

(#7665) pohár válasza szaki04 (#7663) üzenetére


pohár
félisten

Debrecenben 85 :D

makaveli... a kapcsolatok közül töröld a wapot, én így szoptam be egyszer :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7666) McKenzies


McKenzies
csendes tag

Sziasztok!

Egy szamomra eleg erdekes problemam van... Konkretan az hogy az alfanumerikus billentyuzetnel a 8-as es talan meg a 0 is baromi erzekeny, nincs meg az a minimalis nyomas szukseglet, eleg ha csak hozza erek es ugy erzekeli mintha lenyomtam volna. Arra gondoltam hogy biztos a folia miatt csinalja amit ratettem, de ez csak akkor van ha vertikalisan irok alfanumerikussal, vizszintesen mar nincs ez a problema illetve semeik masik funkcional nincs. Ez valami szoftveres hiba lehet? Talalkozott mar ezzel valaki? Rengeteget olvastam az eddigi hozzaszolasokat de ilyennel nem talalkoztam, bocs ha megis elkerulte volna a figyelmem.

(#7667) jety91 válasza McKenzies (#7666) üzenetére


jety91
őstag

Én fóliára tippelek, ezzel még nemtalálkoztam

(#7668) Atuss01 válasza szaki04 (#7663) üzenetére


Atuss01
csendes tag

De mi az a Movistaros logó a telón??? :)) illett volna eltüntetni ;] Meg magyarosítani... Beviszem a T10esem :DD

[ Szerkesztve ]

(#7669) vscotina válasza Atuss01 (#7668) üzenetére


vscotina
aktív tag

Szia ez egy spanyol mobilszolgáltató Galíciában és a Telefonica leánya.

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#7670) csutkaa válasza szaki04 (#7663) üzenetére


csutkaa
senior tag

[ennyi]

[ Szerkesztve ]

(#7671) nemesmatee válasza csutkaa (#7670) üzenetére


nemesmatee
csendes tag

ennyi... hát sok szerencsét hozzá pirosban 65-ér :C Vegyél inkább használtan full dobozosat 45-ér

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#7672) cserry193 válasza nemesmatee (#7671) üzenetére


cserry193
tag

A normálisabb,full dobozosak 55-60 körül mozognak :)

(#7673) Tönci


Tönci
csendes tag

Sziasztok.
Tudna nekem mondani valaki valamilyen oldalt ahonnan tudok a telora tenni témát?
:) :)) :D :DD :DDD KkÖöSsZz

(#7674) CASper666 válasza Tönci (#7673) üzenetére


CASper666
tag

PM ment

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#7675) Daffchy válasza nemesmatee (#7671) üzenetére


Daffchy
őstag

Míért mi a baj azzal a piros 5800-val?

(#7676) Tönci


Tönci
csendes tag

Nem akarok balfaXnak tüni de ennek kikell sütni az aksiját? eddig egy telefonál nem csináltam meg mert nem érdekelt de ez elég drága ahoz hogy megcsinlájam inkább ha kell
kösziiiiii

(#7677) CASper666 válasza Tönci (#7676) üzenetére


CASper666
tag

Elvileg ha feltölt 100%-ra lekapcsolja a töltőt, de nem tudom. Abból gondolom hogy utána nem melegszik sem a töltő, sem a telefon. :DDD Meg elvileg jelez is hogy fullon van, és nem mutatja hogy töltene. Az előző 2 telefonomat sem "sütöttem ki" mert ezek az új aksik már máshogy vannak tervezve. Ezeknél az a gáz ha teljesen lemeríted, nem úgy mint régen a 3210-eseknél, hogy 2x teljesen lemerítjük, meg ilyenek. :) (Az sem biztos hogy úgy volt jó)
Az előzőnél mondjuk bejött az, hogy mikor már azt hittem feladta az akku, töltöttem amíg tudtam, aztán fullra merrítettem. (ezt kétszer) :DDD utána olyan volt mint új korában. :))

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#7678) makaveli666


makaveli666
senior tag

Ismét egy kérdés. Igaz nem 5800 val kapcsolatos hanem E65 el csak az a fórum kihalt. Ki akarom törölni a net beállításokat, de mikor rányomom hogy hozzáférési pontok akkor mindig azt írja ki, hogy a memória megtelt zárjon be néhány programot vagy alkalmazást. De nincs megnyitva semmi. valaki valami tipp hogy mi a teendő?

(#7679) cserry193 válasza Tönci (#7676) üzenetére


cserry193
tag

Nekem aztmondták hogy az első 2 töltés legyen hosszabb (min 10h) ,köztük ne merüljön le teljesen. De lehet hogy hülyeség,mert két "nagyon okos" csaj van a helyi T-mobilba.Amikor vettem,emtudta leszedni a hátlapot,SIM kártyát se tudta hogy hova :U Oda adta hogy rakjtam össze :U :C

(#7680) Karma válasza cserry193 (#7679) üzenetére


Karma
félisten

Hát igen, tényleg okos volt. Nem kell semmi ilyesmi.

“All nothings are not equal.”

(#7681) cserry193 válasza Karma (#7680) üzenetére


cserry193
tag

Mérne kéne? Itt mindig összerakják a telefonokat,aztán még aktiválnak valamit rajta. És mostmeg mondta hogy szedjem szét/rakjam össze és úgy adjam vissza :D

Sz: Nem úgyvan hogy odaadja a telefont,meg a SIM-et,és csá.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7682) Karma válasza cserry193 (#7681) üzenetére


Karma
félisten

Nem azt mondom :U Hanem hogy az akkumulátorral nem kell varázsolni, már meg vannak formázva, és félig feltöltve forgalmazzák őket. Kb. minden telefon topikjában milliárdszor volt már róla szó :)

“All nothings are not equal.”

(#7683) Blyan


Blyan
félisten

Meg amúgy is lekapcsol a töltés,amint érzékeli, hogy megtelt az akksi...
Szóva semmi értelme tizenórát rajtahagyni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7684) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hali az én készülékemen is mint sok másik 5800-án van egy rés a jobb felső sarokban a trehány össze szerelés miatt :W Bár annyira nem zavar de ha megnyomkodom ott akkor érezni hogy mozog. Ezen kívül csak sötétben tűnik fel mert ott kiszűrődik a kijelző háttér világítása.
Nem tudjátok hogy lehet e orvosolni valahogy ezt a hibát? Szerintem garba tuti hogy nem fogják cserélni ez miatt. Esetleg új előlappal :F

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7685) csutkaa válasza nemesmatee (#7671) üzenetére


csutkaa
senior tag

héé héé :D nekem már December óta van 5800-ám :DDD :B :C csak az akciós árra reagáltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7686) V1d0N


V1d0N
csendes tag

Ha a mem kártyáról, vagy a telefon mem-ből kitörlöm az olyan mappákat, amik üresek akkor a telefonnak nem lesz baja?

(#7687) Karma válasza V1d0N (#7686) üzenetére


Karma
félisten

Nem lesz semmi baja :K.

“All nothings are not equal.”

(#7688) jety91 válasza Cyberpunk (#7684) üzenetére


jety91
őstag

Új előlap is ugyanilyen hibás.
Menj el Kínába és szólj rá a ferdeszeműekre, hogy jobban dolgozzanak :DDD
(Ez akkor is igaz, ha telefonra az van ráírva, hogy made in hungary, mivel ott gyártják a készülékházat.)

(#7689) nemesmatee válasza makaveli666 (#7664) üzenetére


nemesmatee
csendes tag

Állítsd át úgy a netbeállításokat, hogy minden helyre hülyeséget írsz, akkor garantálom, hogy nem megy fel netre... hülye módszer, de én így szoktam megoldani, én ébresztő közben szoktam össze-vissza nyomni mindent és akkor szokott felmenni :Y :Y

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#7690) jety91 válasza nemesmatee (#7689) üzenetére


jety91
őstag

Én az ébresztőt csukott szemmel kinyomom félálomban :DD
Azé ahoz kell már tudás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7691) Peterson_


Peterson_
addikt

Sziasztok!
Nemrég magam is boldog tulaj lettem :C
Hab lenne a tortán,ha találnék rá valami értelmes játékot(a gyáriak meglehetős keménységgel súrolják a sz*r kategóriát)
Láttam hogy van egy külön totyik,ami I phone játékokkal foglalkozik már a 10-en nemtom hány résszel.
5800-ra nincs valami hasonló minőségű game?

előre is köszi :R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#7692) nemesmatee válasza Peterson_ (#7691) üzenetére


nemesmatee
csendes tag

Ha felveszel msn-re, tudok küldeni egy game pack-et. Címemet megtalálod az adatlapomon.

Üdv

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#7693) kosturica válasza Peterson_ (#7691) üzenetére


kosturica
őstag

PÜ ment!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#7694) Peterson_


Peterson_
addikt

Köszii!köszii :R :C

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#7695) nokiafan0802


nokiafan0802
csendes tag

Üdv mindenki! A közeljövőben szeretnék rendelni egy 5800-át, de a szolgáltatóknál drágább, mint egyes webshopoknál. Ugyan az a változat kapható a különböző webshopokba mint ami a szolgáltatóknál van? A GSM Line-ra, az MGSM-re és az Ujmobil.hu-ra gondolok elsősorban, mert itt most 65 körül mozog a teló ára. Szóval arra lennék kíváncsi hogy itt 65-ért ugyan azokat a kiegészítőket kapom egy új telefonhoz, mint a szolgáltatóknál?

A válaszokat előre is köszönöm. :R

(#7696) nemesmatee


nemesmatee
csendes tag

Ennek utána kell nézned. Mindenhol más, én április 14-én vettem a pannonnál (azóta már eladtam), ott 11 tartozék járt hozzá. Telefon, benne a stylu-szal, akkor ezen kívül még akksi, töltő, headset, adatkábel, 8gb-os MicroSDHC memóriakártya, tok, cd, pót stylus, TV-kábel, állvány, csuklópánt, persze a használati utasítás, garanciapapír... Ez a full dobozos változat, mert azt rebesgetik, hogy van egy, amiből néhány tartozékot kispóroltak, ne mtudom, hogy miket... Nézd meg a garanciaidőt, hogy Magyar garancia-e, vagy Európai, ha nem szolgáltatónál veszed, akkor azzal számolnod kell, hogy neked kell eljuttatni a szervízbe és nem kapsz cseretelefont, én ezért vettem szolgáltatónál..... Nyilván olcsóbb a teló, ha a telefonon EU garancia van és minél rövidebb ideig, annál olcsóbb....... Ezeket vedd figyelembe!!!!! Nem akarok (és nem szoktam) üzletrontó lenni, de én a helyedben 60-ér vagy esetleg afelett másik telefont vennék... Az 5800 nagyon nagy pofon volt nekem, de te döntesz.

Üdv :R

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#7697) valvetronic


valvetronic
csendes tag

Üdv!

Hamarosan én is 5800 tulajdonos lehetek, ha minden jól megy.
Azt szeretném megkérdezni, hogy megoldható e a telefonnál hogy egyidejűleg fusson a Nokia Sports Tracker, valamilyen navigációs rendszer és a zenelejátszó (természetesen ezek között váltogatnék...)?
Előre is köszönöm a választ!

(#7698) nemesmatee válasza nemesmatee (#7696) üzenetére


nemesmatee
csendes tag

Az az 5730 XpressMusic engem nagyon megfogott, nem lenne rossz választás (már csak azért is, mert nem érintős :D :D ) Egyébként hiába veszel XpressMusic-os telefont, mert amit adnak hozzá gyári headsetet, az eléggé ratyi... Én sok komolyzenét szoktam hallgatni, mert zenész vagyok, ezért engem különösen zavar a rossz minőség. Tehát ha jó minőségben akarsz zenét hallgatni, még be kell mellé ruháznod egy magasabb kategóriás fülesre is... Ezügyben palee1989-t tudom ajánlani, baráti (nagyon alacsony) ár, kiváló minőség, garancia!!! :R

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#7699) nemesmatee válasza valvetronic (#7697) üzenetére


nemesmatee
csendes tag

Persze, megoldható, minden programot le lehet rakni a tálcára úgy, hogy a menügombot megnyomod (iPhone koppintás annyi különbséggel, hogy az iPhone ilyenkor ki is lép)... Úgy tudod előhozni őket, hogy hosszan megnyomod a menü gombot, szal elég egyszerű... Az már más kérdés, hogy 2 alkalmazástól már fagyás van :D :D De gondolom ezeket az új szoftverben kijavították mind :DD :DD

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#7700) jety91 válasza nemesmatee (#7699) üzenetére


jety91
őstag

Nem iphone koppintás, a symbian rendszer régóta tudja ezt de ne zavarjon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.