Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7951) hossszú válasza kp78 (#7950) üzenetére


hossszú
őstag

Hálás köszönet, valamiért a PCSuite-val nem tudtam mentést csinálni Win7 alatt nem akar rendesen működni.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#7952) pampika válasza Sly Bp. (#7920) üzenetére


pampika
őstag

Mióta Eu tagok vagyunk, nincs semmiféle 2 hetes határidő. Régen volt 15 nap (vagy cserekészülékkel 30 nap) a max szerviz idő és ennek leteltével, vagy min. 3-szori szerviz esetén lehetett kérni a cserét/pénzt vissza.
Most az van, hogy törekedni kell a minél gyorsabb javításra. De ha az 2 hónap, akkor sincs jogalapod újat követelni, sajnos :( Amíg lehet, javítani kell és csak végső esetben adnak újat, amikor sokkal több nyűg a gányolás. De telefon esetében sokszor ez fődarab cserét jelent, vagyis alaplap csere; a körítés marad.

@hosszú:
továbbra is fenn tartom, hogy hivatalosan (nokia szerviz szabályzat) nem rakhatja fel a szerviz, hisz akkor mi értelme lenne az egész PC-vel való szenvedésnek? Meg a PC módosítás alapján való gari megvonásnak?

(#7953) Sly Bp. válasza pampika (#7952) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor haljanak meg :) Én bőven akkor vittem vissza vissza amikor már EU tagok voltunk és 2 hét után pont és ment a balhé és jött az új teló! Lehet nagy szerencsém volt!

(#7954) hegti


hegti
aktív tag

sziasztok
vodánál, vettem 2 hete
jelenleg 20 szoftver van, pár napja napja néztem: 21es ajánlotta fel.
ma már a 30ast.
net néha lefagy a telon,de eddig azon kivül szinte minden rendben.
csinálok egy mentést s utána felrakom az új szoftvert.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#7955) hossszú válasza pampika (#7952) üzenetére


hossszú
őstag

Én azt elhiszem, hogy nem tehetnék meg de a garjegybe bejegyezték a sw frissitést amit pecséttel és aláirással hitelesittetek is.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#7956) pampika válasza hossszú (#7955) üzenetére


pampika
őstag

Ebben továbbra sem kételkedem, csak ilyen hivatalos szervizben elvileg nem történhetne meg. Neked szerencséd volt :)

(#7957) Sly Bp. válasza pampika (#7956) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A barátomnak akinek nemrég frissítettük neki adtak egy Nokia garijegyet és belepecsételték! Mert ő T-s és az nem ad garijegyet és kapott egyet :D

(#7958) hegti


hegti
aktív tag

frissitettem 30ra, tényleg gyorsabb
eddig ok semmi gond nincs vele

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#7959) Bandika14


Bandika14
csendes tag

Sziasztok
Szerdai nappal én is betársultam hozzátok :)
Eddig nagyon jó minden, tetszik.
Egyedül a kamerájával nem vagyok megelégedve zárt helyen.
30-as szoft van rajta, még nem kerestem utánna hogy van-e újabb vagy jobb (független)

Üdv

*Pm-re illene válaszolni... ;)

(#7960) VD válasza Bandika14 (#7959) üzenetére


VD
őstag

Üdv!
30-as a legújabb egyenlőre.
A kamera olyan amilyen. Én spec 5 képet csináltam eddig vele...

(#7961) kunokb válasza Bandika14 (#7959) üzenetére


kunokb
csendes tag

Nekem semmi gondom a képek minőségével, szerintem képes azt nyújtani, amit egy telefon kamerájától normális esetben elvárhatunk!
Sőt! A makró funkcióval szerintem kifejezetten élvezhető minőségben lehet vele képeket készíteni... :K
Csakhogy ne a levegőbe beszéljek:

Kép1

Kép2

Kép3

(A fotókat Microsoft Office Picture Manager-ben átméreteztem, illetve nyomtam még egy "Automatikus javítás"-t a valósághűbb színekért... De ennyi, semmi más... ;) )

[ Szerkesztve ]

(#7962) kp78 válasza kunokb (#7961) üzenetére


kp78
addikt

Igen, ezek teljesen jól sikerült képek :C
Csak makro volt bekapcsolva, és minden más automatán?

(#7963) Bandika14 válasza kunokb (#7961) üzenetére


Bandika14
csendes tag

Szabadban nekem sincs gondom vele nagyon szép, csak pl lakásban (régi bérház) ami sötétebb, nem az igazi, elég pixeles.
De ez legyen a legnagyobb bajom vele :D Én sem vagyok egy fényképezős tipus szal amire meg kell esetleg arra tökéletes lesz.
Viszont ahogy szól :Y :Y le a kalappal elötte :)

*Pm-re illene válaszolni... ;)

(#7964) jety91 válasza Bandika14 (#7963) üzenetére


jety91
őstag

Ajánlom mindenkinek a MyKeyLock progit, nagyon baba egy program :DD
Megütögetem a telót 2x oldalt, aztán billzár felold/lezár. :DDD

(#7965) kp78 válasza jety91 (#7964) üzenetére


kp78
addikt

Még csak olvastam róla, de már gondolkodtam, hogy kipróbálom.
Melyik most a legutolsó verziója, ami frankón működik 5800-án?

(#7966) jety91 válasza kp78 (#7965) üzenetére


jety91
őstag

Én az 1.1.4-est használom

(#7967) kunokb válasza kp78 (#7962) üzenetére


kunokb
csendes tag

Igen.

Sötétebb helyeken persze nem célszerű erőltetni... :DDD

(#7968) cserry193


cserry193
tag

Végre nekem is fennt van a V30.-as szoft a T-s telómon! Bevittem Nokiába hogy szeretném frissíteni,és rárakták a gyárit. Most van egy T mentes szoft rajta :C :DD

(#7969) kp78 válasza cserry193 (#7968) üzenetére


kp78
addikt

Azért ezt ha egyszer megtudja a Tré, lehet, hogy gond lesz belőle :DDD

(#7970) cserry193 válasza kp78 (#7969) üzenetére


cserry193
tag

Miért lenne belőle gond?:) Nokia csinálta,meg T honnan tudná meg? Hogyha valami baja lesz akkor ugyis Nokiába csináltatom.T-hez semmi közöm, megvettem a telót és kész :DDD

(#7971) Sly Bp. válasza cserry193 (#7970) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A T-hez ha visszaviszed a telót az még + pár nap átfutás mert ők is leküldik a Nokia-nak! De a T sose jön rá semmire mert a jóképű huszonéves kislány nem sokat ért hozzá :)

(#7972) kp78 válasza cserry193 (#7970) üzenetére


kp78
addikt

Nem is úgy értettem, hogy neked lenne bajod, hanem a Tré reklamálna a Nokiánál, hogy miként merik feltenni a független szoftot egy Trés telóra.
Persze erre kicsi az esély. :)

(#7973) Boha


Boha
aktív tag

pannonos telóra mikor várható hogy engedik már az új softot ??
valahogy el lehet tüntetni középről a pannon feliratot, vagy esetleg átírni sajátra ??

[ Szerkesztve ]

OBORZIL

(#7974) pohár válasza kp78 (#7972) üzenetére


pohár
félisten

Reklamálhatna, csak értelme nem lenne sok :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7975) Sly Bp. válasza pohár (#7974) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Sosem tudják meg! :) Főleg ha kapsz egy Nokia Garijegyet is a T-s papír mellé! Akkor már csak a felirat utal arra hogy T-s volt, már amelyik telefonon van! :D

[ Szerkesztve ]

(#7976) pohár válasza Sly Bp. (#7975) üzenetére


pohár
félisten

Ez is igaz :D
Még jó hogy függetlenül vettem, nem kell ilyeneken filóznom hogy ez jó lesz-e, az jó lesz-e... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7977) Sly Bp. válasza pohár (#7976) üzenetére


Sly Bp.
addikt

:) Én is a függetlent szeretem de néha becsúszik egy-egy függő is! De akinek függő van tudja :D

(#7978) cserry193 válasza kp78 (#7972) üzenetére


cserry193
tag

Ja,értem :) Biztos hogy lenne belőle gond! Nemis értem ,hogy miért csinálják meg :U :) Az a lényeg hogy megcsinálták,és T mentes vagyok :D Amúgy tényleg gyorsabb lett a telefon! :K

@Boha: Nemtudni hogy mikor jön ki szolgáltatóknál a szoftver. Ezért mentem be énis Nokiába.

(#7979) sheep válasza Boha (#7973) üzenetére


sheep
addikt

nekem is pannonos van, még nincs frissítés
rakjál rá másik témát és akkor nem kell nézned a pannon feliratot

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7980) Sly Bp. válasza Boha (#7973) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A háttérképben van Pannon felirat vagy csak kiírja mert Pannon-os vagy? Ha a 2. verzió akkor az marad is ha az első akkor téma csere és kész! :K

(#7981) kp78


kp78
addikt

Ez a frissítés nekem nem akar települni :F
Van vki, akinek ez összejött?

(#7982) No-kia


No-kia
őstag

(#7983) Karma válasza No-kia (#7982) üzenetére


Karma
félisten

Persze hogy fake. Ott írja oldalt: "Play a trick with your friend to unlock the phone with your fingerprint!"

“All nothings are not equal.”

(#7984) Oliverda


Oliverda
félisten

Nos, hétfő óta amióta felkerül a 30as szoft egyszer sem jelentkezett a kijelző hülyéskedése. Tehát se elszíneződés, se elsötétedés, semmi. Ezennel is jókívánságaimat küldöm azoknak akik tűzzel vassal szervízbe akartak tuszkolni ezzel a nyilvánvalóan szoftveres problémával. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7985) - = Zk = - válasza Oliverda (#7984) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ennek kifejezetten örülök :C

Pff...Nekem még a 30as szoft sem érhető el:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7986) cserry193 válasza - = Zk = - (#7985) üzenetére


cserry193
tag

Én bevittem Nokiába :) Nekem is T-s volt :) Volt :D dejó!

(#7987) - = Zk = - válasza cserry193 (#7986) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lehet meglépem énis. hmm.... :C
de a gari végett para...! :F

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7988) Pferi válasza - = Zk = - (#7987) üzenetére


Pferi
senior tag

Sztem ha hivatalos Nokia szervízben teszik rá az új szoftot, utólag ők nem csinálhatnak gondot belőle. Ha baja lesz a telefonodnak, ugyanoda beviszed oszt joccakát :) Nem fognak kötözködni, mert ŐK csinálták előzőleg a szoftfrissítést is, legalábbis szerintem.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#7989) - = Zk = - válasza Pferi (#7988) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" legalábbis szerintem. " :C

világos. köszönöm.
magyarán jobb, ha utánna járok! az a tiszta....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7990) Karma válasza - = Zk = - (#7989) üzenetére


Karma
félisten

De ha olvasod a fórumot (többek között ezt a topikot), már azzal is jóval előrébb vagy. Ezt kb. minden szoftverfrissítéskor megkérdezik sokan.

“All nothings are not equal.”

(#7991) cserry193 válasza - = Zk = - (#7987) üzenetére


cserry193
tag

Nincs semmi para :) Az hogy T-s garijegyünk van? :) Azzal is ugyanúgy lehet menni Nokiába,és ők meg nem foglalkoznak vele hogy T-s gari,és gyári a szoftver. Ők csinálták amúgy is :)

(#7992) - = Zk = - válasza Karma (#7990) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Olvasgatom, de azért annyira sűrűn nem! ;)
értem ezt erre a topicra pl..

(#7991) cserry193: Olá:R Köszi.... Mostmár eztis tudom:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7993) siralywarez


siralywarez
csendes tag

Sziasztok!

Valaki találkozott már azzal a hibával, hogy a kijelző nem jön vissza mindig ha kioldom a billentyűzárat, vagy ha visszajön előtte vibrál, vagy elmosódik a kép pár másodpercre.
Csináltam már hard-resetet és újratelepítést, de nem múlt el.
Van hogy többször ki-be kapcsolom a billentyűzárat mire bejön a kép, de biztos, hogy nem gomb baja van, mert ha megnyomok egy másik gombot mikor be van kapcsolva a bill-zár, akkor is néha csak elmosódott kép villan föl.
Lehet, hogy kijelzője ment tönkre?
Valakinek volt hasonló gondja?

Sirály

(#7994) Sly Bp. válasza siralywarez (#7993) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Elvileg az ilyen hibák szoftveresek! Tedd fel a legújabbat rá!

(#7995) Karma válasza siralywarez (#7993) üzenetére


Karma
félisten

Igen, láttam már - az Oliverda-féle elszíneződéssel együtt (a telefon mindkettőt produkálta). Próbáld meg a 30-as szoftverre frissítést, ha akkor is csinálja, akkor mégis nekem volt igazam ;]

És irány a szerviz.

“All nothings are not equal.”

(#7996) siralywarez


siralywarez
csendes tag

A legújabb szoft van rajta, de akkor is csinálja, hol előjön hol elmúlik.
Ha sokat használom a telót, akkor jó fél percig vissza sem jön, csak felvillan és elalszik.
Aztán gondol egyet és megint jó, valószínű kijelzős lesz szerintem, vagyis remélem nem főpaneles, mert akkor falnak megyek, még 3hónapos sincs a teló.
Mennyi idő alatt cserélnek ki egy kijelzőt, ha elmegyek egy Nokia szervízbe megcsinálják azonnal?

Sirály

(#7997) Sly Bp. válasza siralywarez (#7996) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem csinálják meg azonnal hanem beküldik bevizsgálásra ami min 2 hét de már elvileg nincs lekorlátozva hogy meddig lehet benn náluk ez a garijegyre van ráírva! Min 2 hét max meg ami rá van írva a garira! De ha szerencséd van kapsz csere telót :) (valami régebbi típust természetesen)!

(#7998) Oliverda válasza Karma (#7995) üzenetére


Oliverda
félisten

Nálam olyat soha nem csinált hogy nem jött vissza a kép miután kioldottam a billentyűzárat, illetve vibrálást és elmosódást sem tapasztaltam. Szvsz ebből következik hogy ez egy teljesen más jellegű probléma lehet.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7999) siralywarez


siralywarez
csendes tag

Akkor inkább szólok egy ismerősömnek, aki telefonokat szervizel, hogy veszek egy kijelzőt és cserélje ki, ha nem az a baja akkor majd lesz egy plusz kijelzőm :)
Nem szeretnék heteket várni a telómra, inkább akkor megcsináltatom pénzért, azt tudja valaki mennyi egy kijelző?
Köszönöm az eddigi válaszokat, segítségeket is!

Sirály

(#8000) pohár


pohár
félisten

8000. :D

Bocsi :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.