Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) CASper666


CASper666
tag

Hy All!

Ma érkezett meg az 5800-ám, és szinte minden jól működik rajta, csak miután beletoltam a SIM-et, villog az üzenet ikon hogy SIM memória megtelt. :S
A telefonszámok a telefon memóriára lettek átmásolva az előző telóról, sms-ek is a memória kártyára vannak állítva. Elvileg a SIM üres.
Hívást indítani és fogadni is tudok, és az sms-eket is megkapom.
Visszatéve a másik telefonba a SIM-et, az nem jelez semmit hogy tele lenne.
Valami ötlet? -Remélem nem hibás a készülék, bár ez így gyanús. :S

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#7052) Oliverda válasza Balli (#7050) üzenetére


Oliverda
félisten

Hol vetted a készüléket? :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7053) No-kia válasza CASper666 (#7051) üzenetére


No-kia
őstag

nézd meg az üzenetk---sim üzenetek menüpontot, hogy ott menyni üzenet van

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7054) hossszú válasza Balli (#7050) üzenetére


hossszú
őstag

Át kell irni a product codot és új szoftvert kell felrakni, csak igy lesz ismét magyar.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#7055) tgr válasza CASper666 (#7051) üzenetére


tgr
tag

nekem is detto ez volt a probléma
én nokiáról váltottam ráadásul, és a pc suittal tettem át a dolgaim, a sim meg üres volt. a piszkozatokba mentette nekem a régi smseket. már nem emlékszem pontosan, de mintha vissza tettem vna a régi telóba a simet, és ott töröltem a nem fontosakat, és onnantól az 5800-ba visszatéve már megszűnt a jelenség. ASSZEM így oldottam meg. próba szerencse.

(#7056) CASper666 válasza tgr (#7055) üzenetére


CASper666
tag

Az összes sms-t, mailt kitöröltem, a névjegyzék is teljesen üres. Mégis villog a kis boríték! :O
Mi lehet még azon a SIM-en hogy ezek után is tele van??? :W

Azok a szemét SIM üzenetek!!! Most néztem csak, előbb valamiért nem néztem meg. Olyan üzenetekkel volt tele amiket még kettővel ezelőtti telefonon kaptam! :Y Ezt hogy csinálta? :DDD

[ Szerkesztve ]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#7057) CASper666


CASper666
tag

Köszönöm a segítséget No-kia és tgr! :DD

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#7058) Balli válasza hossszú (#7054) üzenetére


Balli
őstag

Koszi es product kodot hogy tudok rajta atutni? Ennek nincs negativ vonzata, gondolom a gari ja ugrik?
Oliverda- nem tudom Jezuskatol kaptam, de ez meg az elso hullamos kinaibol behozott cucc sajnos :(

Athens 2004

(#7059) Karma válasza CASper666 (#7056) üzenetére


Karma
félisten

Mondjuk úgy, hogy a SIM-kártya nem felejt :U

“All nothings are not equal.”

(#7060) CASper666 válasza Karma (#7059) üzenetére


CASper666
tag

Jaja, csak azért lepődtem meg mert az előző Nokiámban nem voltak sehol azok az sms-ek. ;]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#7061) pampika válasza Balli (#7058) üzenetére


pampika
őstag

NSS kell hozzá és igen, a gari ugrik.
Bár attól függ, milyen garit kaptál hozzá, mert a nem Mo-ra szántaknál max bolti garid van általában. Szóval érdemes lehet megkérdezni a boltot, hogy ők frissítenek-e x összegért úgy, hogy az általuk vállalt garit az nem bántja. Boxszal elvileg lehet frissíteni, mert azt nem zavarja a PC :)
Vagy használhatod angolon, ami szerintem jóval egyszerűbb (tömörebb menü nevek) és nem kell hozzá nagy angol tudás sem ;)

(#7062) cserry193


cserry193
tag

Hogyha valakinek van olyan gyári tokja (amit már nem adnak hozzá), akkor dobjon egy privit, mert engem érdekelne egy!

(#7063) pohár válasza Daffchy (#7048) üzenetére


pohár
félisten

Nincs mit, nagyon szívesen ;)

Helyes... ha nem találsz, ebay-en fillérekért tudsz venni, de lehet vaterán/teszveszen is :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7064) kelzsoca válasza cserry193 (#7062) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nekem van :)

(#7065) Fiddy válasza Blyan (#7042) üzenetére


Fiddy
tag

Ha előtte csinálok 1 biztonsági mentést, majd 1 hard resetet, és utána visszaállítom, ugyanúgy tudom használni majd a feltelepített programokat? Vagy mindent fel kell tennem újból? :F

Minden, aminek értelme van, kínlódással jár.

(#7066) kelzsoca válasza Fiddy (#7065) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem csinálj egy biztonsági mentést, de azt ne rakd vissza, mert lehet hogy éppen valami telepített szoftver ami a problémát okozza!

Vagy tedd vissza, de előtte nézd meg hogy az "üres" telefon is előhozza vagy sem a hibát!

Ha a memóriakártyára telepítettél azok lehet hogy elindulnak, lehet hogy nem egy hard reset után, programtól függ, hogy a C meghajtóra is tesz valamit vagy sem.

(#7067) Fiddy válasza kelzsoca (#7066) üzenetére


Fiddy
tag

Okés. Köszönöm, majd megpróbálom :)

Minden, aminek értelme van, kínlódással jár.

(#7068) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Esetleg akinek hiányzik az eredeti tok + cerka illetve az állvány itt egy (szerintem) jó ajánlat:

Ebay

9.50$ (~2000HUF) a 3 cucc, ingyenes szállítással...

kezdem megszeretni az ebay-t... persze még várok onnan 2 dolgot, de eddig csupa pozitív élményem van... :)

[ Szerkesztve ]

(#7069) kosturica válasza kosarob8 (#7068) üzenetére


kosturica
őstag

Én már vagy 2 éve rendelek onnan cuccokat, még soha semmivel nem volt probléma és minden megérkezett! :)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#7070) kelzsoca válasza kosarob8 (#7068) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért a külföldről rendeléssel mindig csak óvatosan :K

(#7071) sheep


sheep
addikt

hali
valaki ajánljon már egy jó fóliát a telóra
a múltkor vettem egyet, vmi noname-t, de annyit tököltem mire felraktam, és tiszta buborékos is lett úgyhogy leszedtem
olyan nincs amit egyszerű felrakni? mint pl a fóliások a kocsira, előbb benedvesítik és úgy huzzák rá az ablakra, tuti nem lesz buborékos

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7072) kosturica válasza kelzsoca (#7070) üzenetére


kosturica
őstag

Hogyan kell óvatosan rendelni? Pár percig várni az enterrel? :DDD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#7073) szkury


szkury
tag

Hát én a vaterával többször befürödtem, de az ebaynél nem volt gondom.
Egyszer küldtek más crystal tokokat, de amikor reklamáltam elnézést kértek, és küldtek újat, a régi pedig ajándék volt!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#7074) kelzsoca válasza kosturica (#7072) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tudod te azt pontosan jól, hogy nem úgy van hogy bárkitől, bárhonnan veszek ezt-azt :DDD

(#7075) kosarob8 válasza sheep (#7071) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Én most kaptam meg nemrég az Invisible Shield (IVS) fóliám és szerintem nagyon jó, pár napja használom de egy karcolás nincs rajta, könnyű volt felrakni is nem lett bubis. www.zagg.com ról rendeltem, 3000 huf körül van az ára. Szerintem megéri...

(#7076) Fiddy


Fiddy
tag

Sziasztok. Ma történt 1 kis probléma a telóval, kiesett a kezemből és elég nagyot csattant, a hangszórója elkezdett recsegni, és telefonálás közben nem tudom használni a kijelzőt(felvenni, kihangosítani), ezt gariba megcsinálják? vagy nem foglalkoznak vele, mert saját hibámból történt? :F

Minden, aminek értelme van, kínlódással jár.

(#7077) Mario88


Mario88
tag

Videónál, idegen képeknél megoldható, hogy megmaradjanak az eredeti arányok, ne húzza szét teljes képernyőre?

[ Szerkesztve ]

(#7078) sheep válasza kosarob8 (#7075) üzenetére


sheep
addikt

az ivs az egész telót befedi vagy csak a kijelzőt?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7079) hossszú válasza sheep (#7078) üzenetére


hossszú
őstag

Van full body kit, az befedi az egész telót de szerintem elég a kijelzőre tenni.
Én megvettem az egész telót boritó fóliát de már bánom.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#7080) Hetkó


Hetkó
csendes tag

Hellló
Azt kérdezném tőletek,hogy megérie erre a telóra beruházni mert most akarok venni egy ijet és tetszik nagyon csak most beött az 5630-as és az is egész jónak tűnik.
A véleményeteket kérném az 5800-ról hogy megérie.Tapasztalatokat kérhetnék melette szólókat vagy ellene szólókat.
Előre is köszi a segítséget :) :)

Dr.

(#7081) kelzsoca válasza Fiddy (#7076) üzenetére


kelzsoca
félisten

A garanciát el is lehet felejteni, a telefon külső ok miatt sérült, és ezt biztosan észreveszik :F

Hetkó

Ez a kérdés már annyiszor felmerült hogy a keresőt használva biztosan megtalálod az ezzel kapcsolatos hozzászólásokat!

szkury

Igen, a sis a telepítő, azt elindítod és felrakod az adott játékot, programot, eltávolításra pedig ott az alkalmazáskezelő!
Igen, célszerű a memóriakártyára tenni ezeket a dolgokat!

[ Szerkesztve ]

(#7082) szkury


szkury
tag

olyan kérdésem lenne, hogy tudok témát ill. játékot felrakni?
a *.sis-t telepítem, és ennyi?
hogy tudom leszedni majd?
érdemes a memkártyán nyitni könyvtárat nekik?

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#7083) Karma válasza szkury (#7082) üzenetére


Karma
félisten

Feltelepíted és szevasz. A témákat a beállításokon belül tudod majd váltogatni (ezt biztos megtaláltad már), eltávolítani a dolgokat (alkalmazásokat és témákat egyaránt) az alkalmazáskezelővel tudsz majd.

Nem tudsz nekik mappákat csinálni, fix helyre települnek. Legfeljebb a memóriakártya és a belső memória között választhatsz.

“All nothings are not equal.”

(#7084) CASper666 válasza szkury (#7082) üzenetére


CASper666
tag

Hali.
Igen, csak felmásolod és telepíted. Vagy telepítheted pc-ről indítva a telepítőt ha csatlakoztatva van a telefon a géphez.
Leszedni: menü-opciók-szervezés. itt kijelölöd amit el akarsz távolítani, és utána az opciók menüben van az eltávolítás funkció.
Nem kell külön könyvtárat nyitni, telepítéskor megkérdezi hova akarod telepíteni, és ott csak a memóriát kell kiválasztani.

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#7085) szkury válasza CASper666 (#7084) üzenetére


szkury
tag

Köszi mindenkinek!
Rosszul kérdeztem, a memkártyára rakásnál csináltam könyvtárat nekik, majd onnan telepítem őket!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#7086) Karma válasza szkury (#7085) üzenetére


Karma
félisten

Időhúzás csupán. Mondjuk ha meg akarod tartani őket későbbre, akkor jól jöhet - a telepítést nem befolyásolja semmiképp.

“All nothings are not equal.”

(#7087) szkury válasza Karma (#7086) üzenetére


szkury
tag

OK!
Köszi!

Bocs, hogy nem olvasok vissza, vki tudna egy kis listát dobbi melyik progikat érdemes felrakni rá, pl. mp3, ebook, avi, stb.

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#7088) kosarob8 válasza sheep (#7078) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Csak a kijelzőre vettem szerintem teljesen elég :)

(#7089) sheep


sheep
addikt

ok, köszi srácok
megrendeltem én is az ivs-t a kijelzőre
remélem fel tudom rakni :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7090) cserry193


cserry193
tag

Ajánlom mindenkinek a Resco Bubbles nevű játékot! Nagyon nagy! :DD

(#7091) CASper666 válasza cserry193 (#7090) üzenetére


CASper666
tag

Ez tényleg érdekes cucc. El lehet vele lenni :D

[ Szerkesztve ]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#7092) kosarob8 válasza sheep (#7089) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Menni fog, még nekem is sikerült pedig előtte nem csináltam ilyet :DDD
A spray amit adnak hozzá az jó találmány, fújni kell bőven és akkor nincs gond ;)

(#7093) kosturica válasza kelzsoca (#7074) üzenetére


kosturica
őstag

Off:
Vicc nélkül, tényleg nem tudom. Én egyik eladót sem ismerem. Általában Hong-Kong-ból küldik a cuccokat és az USA-ból. Tehát én bárkitől veszek, csak legyen az a termék, amit keresek és ha lehet ne legyen a feedback-je 90% alatt. Te másképp csinálod?
ON!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#7094) Mario88 válasza Mario88 (#7077) üzenetére


Mario88
tag

Erre valaki? :R

Továbbá: 640x480 videó készítésénél a teljes látómezőt használja? Valamelyik Nokiánál olvastam, hogy ennél a felbontásnál beszűkíti azt. Mintha az optikát letakarnánk, csak középen, egy kis lyukon át engednénk "nézni".

[ Szerkesztve ]

(#7095) kelzsoca válasza kosturica (#7093) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, amit leírtál azt mutatja hogy jól csinálod, és nem a vakszerencse hogy a pénz elküldése után jön a rendelt árú vagy sem!

Csupán arra szerettem volna felhívni itt a figyelmet, hogy sokan ész nélkül vásárolnak terméket külföldről, semmit nem néz csak az olcsó árat, és elviszi a terméket (ebay)
Aztán meg a fórumban megy a sírás hogy engem átvertek, becsaptak, az eladó nem küldte a terméket, holott csak a vevő nem volt jól felkészült!

[ Szerkesztve ]

(#7096) sheep


sheep
addikt

jut eszembe: nálam a telefon néha fogja magát, és átkapcsol offline üzemmódba
látszólag teljesen random módon csinálja, és ha nem figyelem, akár órákig nem tudnak hívni
pl. van olyan, hogy keresek a zenelistában, megnyomom a kijelzőt és kiírja hogy offline mód kiválasztva
vagy tegnap este csippant egyet és kivillant a képernyő, nézem mi lehet, megint offba kapcsolt
nagyon bosszantó, mert így nem tudnak elérni
tudja vki mitől lehet?
esetleg a handy shell keverhet be? mert ajkkor uninstall

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7097) Quasi_modo válasza sheep (#7096) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

esetleg a handy shell keverhet be?
Lehet. Nálam az N82-n valamelyik verzió nagyon bekavart. Le is szedtem.

valami

(#7098) Balli válasza pampika (#7061) üzenetére


Balli
őstag

Koszi, valoszinuleg maradok az angolnal. Egyebkent pöpec 6hónap gari volt a telóra ami most járt le ugyhogy akar fel is rakhatnam, csak felek bajt csinalok ezzel az NSS-el ...el lehet cseszni vele valamit a teloban?
"Boxszal elvileg lehet frissíteni, mert azt nem zavarja a PC" -ezt hogy erted mi az a box?

Athens 2004

(#7099) Blyan


Blyan
félisten

Több helyen olvastam (angolul, magyarul), hogy az Accuweather ingyenes alkalmazás letölthető a telefonon keresztűl, de én nem találok ilyen lehetőséget, máshonnan meg nem tudom megszerezni....
Ötlet?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7100) Karma válasza Balli (#7098) üzenetére


Karma
félisten

A box a szervizekben hasznalt eszkoz, nem ket filler. Persze a hazi (engedely nelkuli) szervizeles ugyanugy garanciavesztessel jar.

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.