Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G4ga

    őstag

    válasz Blyan #7472 üzenetére

    evvel tisztába vagyok, de ugyancsak megnéztem másik telefonnal / 3 is van a környezetembe és azok nem voltak ennyire gázosak. a hacket már én is néztem. egyenlöre nem szivesen kezdek neki, fogalmam sincs ugyanis hogy kell csinálni. 100 féle leirást találtam már, de mindegyik különbözö félek bele vágni.

    remélem ezzel nem sértem a forumot, de ha valaki tud segiteni hackellés ügyében PLS dobjon nekem egy privit... A kamera miatt akarok hackelni :)

    A Gps em is szerintem f*s. az egyszerü pozicionálás nokia helyzet meghatározojával is 4-5 perc. független attól hogy volt e GPS bekapcsolva vagy sem. egyszerüen nem csatlakozik a müholdakhoz, nyilt terepen budaörsön a parkolóba lát 6 müholdat és kb 4-5 perc mire kapcsolodik hozzájuk. a garmin ennél is rosszabb felfut a gps jel keresése 75% és ugy marad.

    kiszit lejjebb olvastan hogy volt forumtársnak olyan baja hogy melegedig a telefon akkuja.
    hosszabb telózás közepette nekem is elkezd melegedni. ha pl játszok, és kézben tartva ügyködök a telon ugyan ez. ez gondolom nem gáz?

    válaszotok és segitségetek elöre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés