Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) jety91 válasza horitomy (#7786) üzenetére


jety91
őstag

Még nem végleges az fw így hanyagolom bocs :)

Addigis (30.0.0.11):

Bad stuff :
-No Homescreen improvement
-No Kinetic scroling
-As i can tell, No camera improvement

Good stuff :
-Speed improvement
-More free ram (46->56) ??

Elvileg lesz 30.0.0.19 ami a végleges.

[ Szerkesztve ]

(#7802) Steven


Steven
addikt

Valaki tud valamit erről a böngészőről Skyfire, hogy mikor lesz elérhető a telefonunkra?
én baromira várom , hogy legyen...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7803) kp78 válasza Steven (#7802) üzenetére


kp78
addikt

[link] :U

[ Szerkesztve ]

(#7804) Steven válasza kp78 (#7803) üzenetére


Steven
addikt

Jó ezt láttam már ,de még abszolute nincs a telónkra , néztem a hivatalos fórumot azt mondták majd lesz :)

Próbáltam egy két verziót ,de nem igazán akart működni...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7805) kp78 válasza Steven (#7804) üzenetére


kp78
addikt

Akkor nem lehet mit tenni, mint várni, ezt is, meg az új szoftot is :U

(#7806) kosturica válasza Steven (#7804) üzenetére


kosturica
őstag

Én kipróbáltam a virtualkey-el müködik, de borzalmasan körülményes, hagytam a fenébe, pedig a magyar TV adások jelenleg csak ezzel nézhetőek! Majd ha kijön a Core Player 5800 támogatott verziója, jobb lesz a helyzet.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#7807) Steven válasza kosturica (#7806) üzenetére


Steven
addikt

jól olvastam hogy ezzel működik a quick time is? pl az apple weboldalán nézhetőek lesznek a trailerek?

Jah és még egy szerintetek gyári messenger live sosem lesz? slick az annyira old school....

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7808) Karma válasza Steven (#7807) üzenetére


Karma
félisten

Miért lenne? A Microsoftnak van saját platformja, amire csinálhat hivatalos (és stabilan működő) MSN klienst.

“All nothings are not equal.”

(#7809) Steven válasza Karma (#7808) üzenetére


Steven
addikt

azért mert pár nokiára már van, csak épp 5800 on nem működik

messenger

ebből kéne egy működő verzsön

csekk disz : [link]

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7810) Pferi


Pferi
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy olyan olvasóprogramot, amivel átalakítgatás, konvertálás nélkül lehetne txt és doc dokumentumokat olvasni az 5800-on? A ZXreader tökéletes lenne de sajnos az ékezetes karakterekkel nem boldogul.
Ha ezt is tudná, tökéletesen helyettesítené a pda-mat, amit kifejezetten útközbeni olvasgatásra vettem. F-S Pocket loox 720-as, 5 éves a ketyere, és már akkor volt benne 640x480-as kijelző. Ha a mostani érintőképernyős mobilokat nézzük, a legtöbb még mindig kisebb felbontású kijelzővel rendelkezik...

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#7811) jety91


jety91
őstag

Nah első reakció a 30.0.0.11-es fw-ről: KIBEBA...TT GYORS!
A fentebb leírtak igazak. Több a szabad ram, gyors (értsd: gyorsabban reagál minden nyomkodásra,fele annyi boot idő).

Már csak az új scroll rendszer kell nekem ebbe a telefonba és azt mondom, hogy szoftveres részen rendben vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#7812) jety91 válasza jety91 (#7811) üzenetére


jety91
őstag

Nem tudom, hogy újdonság-e de az emailek kikerültek a főképernyőre is.

(#7813) kosturica válasza jety91 (#7811) üzenetére


kosturica
őstag

Feleannyi...Semmi ilyesmit nem látok!!! Hagyd abba az álmodozást és a félrevezetést! Köszi

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#7814) - = Zk = - válasza jety91 (#7811) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ő, izé. Te honnan szedted a 30. 0.0.11.-es szoftvert? Én rádugtam Nokia SWU progira, és még mindíg a 21-est írja legfrissebbnek..Mármegint lemaradtam valamiről?.... :U

(Melelsleg, kicsit nemnézek be a topicba, máris van messenger progi:C köszönöm...)

Apropó, ki milyen böngészőt javasolna napi(?) használatra ehez a telóhoz? Az alappal nem nagyon vagyok kibékülve....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7815) makaveli666


makaveli666
senior tag

2 kérdésem lenne.
Most raktam fel a handy shell nevű progit.
1. kérdésem: ez mennyire meríti az aksimat, mivel ugye folyamatosan fut egy + program.
2. kérdésem: a fő képernyőre szeretném kitenni a garmint. valahogy megoldható mert nem nagyon találtam rá a megoldást.

(#7816) jety91 válasza kosturica (#7813) üzenetére


jety91
őstag

Akkor az én telefonom volt már ennyire teletömködve? :))
Direkt lemértem: 23s->13s

(#7817) jety91 válasza makaveli666 (#7815) üzenetére


jety91
őstag

1. Nem hiszem, hogy nagyon merítené (Legjobb, ha leteszteled)
2. Beállítások->Személyes->Főképernyő->Hivatkozások->Kiválasztod a helyét és megkeresed az alkalmazások közt

#7814:
Béta szoftver elvileg és lesz még egy 30.0.0.19-es is, úgy hogy NSU-val semmiképp nem tudod leszedni.

[ Szerkesztve ]

(#7818) - = Zk = - válasza jety91 (#7817) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Akkor ink megvárom az NSU-s változatot. :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7819) kosturica válasza jety91 (#7816) üzenetére


kosturica
őstag

Szerintem meg volt pakolva! Ezek szerint formáztad is, ugy mérted az időt, ugye?

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#7820) Steven


Steven
addikt

Kit érdekel a boot .??? Mintha mindenki ki be kapcsolgatná a telóját ... Engem inkább a widget és a kinetikus scrool érdekelne nah persze és a gyorsabb működés ..

Maradjunk annyiba ,hogy azt hittem az n97 megjelenése után kánaán lesz az 5800 szoftveres ellátottsága és ehelyett ua. az a szitu baromira le van maradva.. :W

messengert live-t akarok sykfire -t akarok normális movie playert akarok olyan mp3 lejátszot amivel nem kell szórakozni és kezeli a mappákat és értelmes gamékat pl hasonlókat mint ds-re írnak olyan böngészőt ami támogatja a log me int :) .. lehetőség 1000 mégsem használja ki senki vááá :O :O

Amúgy meg imádom a telóm :P

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7821) siralywarez


siralywarez
csendes tag

Sziasztok!

Valaki egy nagyon jó szignózós oldalt talált, tegnap éjfél körül küldtem el az IMEI számomat, már reggel tízkor fent voltak a fájlok, és nagyon egyszerű az oldal használata.
Ha valakit érdekel részletek a fórumban.

Sirály

(#7822) jety91 válasza kosturica (#7819) üzenetére


jety91
őstag

Hard reset,memkari formázás volt frissítés előtt igen.

(#7823) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Huh, lehet, hogy én vagyok a hülye, de nekem egy pár napja megőrült a telefonom...mintha ilyen..kezdetleges kinetikus scroll lenne benne..de nem az..pl a menübe menés most már animációs, több mindenben az animáció..eddig nem volt..és nem frissítettem, se NSU-val, se a telóval, még csak témát sem váltottam...ja, és van ilyen piros pöttyöcske a menüpontok sarkában, amikor belép, és gondolkodik..majd visszaáll az eredetire. + A görgetés is más lett :OOO
Tényleg nem tom, mitől lehet :D Szerintetek megőrültem? :(((

(#7824) Karma válasza -Valinas- (#7823) üzenetére


Karma
félisten

Igen. Talalkoztal a tema effektekkel. Nothing to see here, move along.

“All nothings are not equal.”

(#7825) cserry193 válasza -Valinas- (#7823) üzenetére


cserry193
tag

Ezt be lehet kapcsolni a témáknál. "Témahatások" :)

(#7826) -Valinas- válasza cserry193 (#7825) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Huuuh. Jól elrejtették. De hogy ez nekem miért kapcsolt be, azt nem tudom..nem láttam eddig. :B

(#7827) makaveli666


makaveli666
senior tag

Azé annyira nem rejtették el, max nem vetted észre:D

(#7828) kp78


kp78
addikt

FOTA-n elérhető a 30-as szoft.
Legalábbis nekem felajánlotta (vodás, 21-es szoftos teló) :U
Még nem szedtem le, mert itt nincs wifi.
Amúgy ez is 4 megás cucc, és sajnos semmi újdonság nincs benne abból, amit annyira vártunk. :W

(#7829) kp78 válasza kp78 (#7828) üzenetére


kp78
addikt

30.0.011 lett a szoft a frissítés után, egyelőre semmi szembetűnő változás :U
A telefonkönyvben a görgetés határozottan gyorsabb lett, de semmi kinetic scroll :(

A BT-s headset-et pedig ugyanolyan sz@rul kezeli, mint eddig :W

[ Szerkesztve ]

(#7830) makaveli666 válasza kp78 (#7829) üzenetére


makaveli666
senior tag

Pár hozzászólással ezelőtt elmondták hogy sajni nincs kinetik scroll meg widget, csak gyorsabb stabilabb telefon. Viszont olvastam fórumot amit asszem be is linkeltem ahol a nokia közzétette hogy várható a 31 es utolsó szoftban az 5530 előnyei. Hogy ez mit takar, majd kiderül.

(#7831) kp78 válasza kp78 (#7829) üzenetére


kp78
addikt

Rosszul fogalmaztam az imént a BT headsetet nem ugyanolyan rosszul, hanem sokkal rosszabbul kezeli a 30-as szoft :W
Nem értem, hogy fenébe lehet ennyire sz@r a BT kommunikációja egy ilyen drága telefonnak.
Ugyanazon headsetet az SE W880-nal hiba nélkül lehet használni, tehát a füles jó.

(#7832) Oliverda válasza kp78 (#7831) üzenetére


Oliverda
félisten

Én hétvégén az autó BT-s fejegységével párosítottam (A2DP) össze majd hallgattam MP3-at és tökjó volt. Talán még jobb is mint az N95 8GB-vel.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7833) Steven válasza kp78 (#7829) üzenetére


Steven
addikt

Én frissittettem eddig semmi változás kb... de ha valaki talál (a gyorsabb működés cimszó mellett) valamit akkor írjon azonnal :P

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7834) kp78 válasza Oliverda (#7832) üzenetére


kp78
addikt

Ha éppen kapcsolódva akkor teljesen jó, tiszta a beszéd, és érthető.
De befejezed a hívást, és a füledben még mindig sistereg halkan a headset, ami tuti nem normális.
Majd 10-15 mp múlva bontja a teló a kapcsolatot, majd ha olyanja van újra kacsolódik, ha nincs olyanja, akkor neked kell újra párosítani :W
Pedig hogy bíztam benne, hogy az új szofttal talán jó lesz végre, erre rosszabb lett :(((

[ Szerkesztve ]

(#7835) Steven válasza kp78 (#7834) üzenetére


Steven
addikt

milyen Bt headsetet használsz?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7836) kp78 válasza Steven (#7835) üzenetére


kp78
addikt

Korábban egy SE hbh-pv703-as volt, most egy Samsung WEP-200 van.
Az SE-vel is csinálta, de ritkábban, Samu mondhatni használhatatlan. :(
Pedig BT 2.0-ás mindkettő. :U
Nehogy már csak Nokia headsetet szeresse, mert akkor az lesz az a pont amikor nagyon megutálom a telefont.
Bár vhol már olvastam mástól is, hogy bt headset téren nagyon finnyás az 5800 :W

(#7837) Sly Bp. válasza kp78 (#7836) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ez így van a drágább Nokia Head-seteket szereti :) BH-100-al sem voltak barátok! BH-801-el már príma volt!

(#7838) kp78 válasza Sly Bp. (#7837) üzenetére


kp78
addikt

Óóó, hogy egyem azt a finnyás prociját :DDD

(#7839) Sly Bp. válasza kp78 (#7838) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Be kell fektetni egy nagyobb tételt és minden frankó lesz de csak Nokia-t vegyél hozzá!

(#7840) hossszú


hossszú
őstag

Én is frissitettem a T-s telomat a 30-as szoftra de nem nagyon találtam érdemleges változást. :(

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#7841) vscotina


vscotina
aktív tag

Szervusztok!

Vennék Nokia 5800-hoz való csuklópántos pengetőt, ha valaki nem használja, szívesen átvenném. Elsősorban piros érdekelne!!!

elérhetőség a nick alatt

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#7842) Sly Bp. válasza vscotina (#7841) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A GSM-ek beszerzik neked!

(#7843) vscotina válasza Sly Bp. (#7842) üzenetére


vscotina
aktív tag

szervusz!

melyik, merthogy a lábam már lejártam érte.

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#7844) Sly Bp. válasza vscotina (#7843) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én a Blaha aluljárójában vettem egyet régen :)

(#7845) vscotina válasza Sly Bp. (#7844) üzenetére


vscotina
aktív tag

ott most épp nincs, mert a Körutat végigjártam, és mindenhol hülyén néztek rám, mondván külön nincs.

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#7846) macilaci23


macilaci23
csendes tag

Most frissítettem FOTA-n 30.0.011-re. Semmi lényges változás. Gyorsabb lett egy kicsit.

(#7847) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Basszus, se FOTA-n, sem NSU-n nem ajánlja fel a frissítést. Lehet, hogy azért, mert T-s teló? :O

(#7848) makaveli666


makaveli666
senior tag

Valaki válaszoljon már plz hogy a Hendy Shell mennyire meríti az aksit... Pár napja tesztelem de pár napja most aktívabban is használom a tellát mint előtte. Szal én nem tudom eldönteni.

(#7849) kelzsoca válasza -Valinas- (#7847) üzenetére


kelzsoca
félisten

Pontosan :K

Vodás a telefonom, és pont az előbb kerestem rá FOTA-n és meg is találta a frissítést azonnal, amit fel is raktam rá, de semmi változást nem látok én sem :N

(#7850) hossszú válasza -Valinas- (#7847) üzenetére


hossszú
őstag

Valami más lehet a gond, az enyém is T-s és simán tudtam frissiteni FOTA-val.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.